Vyro seksualumas pagal kraujo grupę

 (61)
Apie dietas pagal kraujo grupę žinojau seniai. O štai dabar mokslininkai nustatė ryšį tarp vyro kraujo grupės ir jo geismo.
Antros kraujo grupės vyras - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį.
© Shutterstock nuotr.

Vyro seksualumą veikia 4 kraujo grupės, taigi turime 4 skirtingų temperamentų vyrus, kurie seksualiniame gyvenime elgiasi pagal tam tikras taisykles. Žinoma, aklai tikėti tuo, kaip ir horoskopais, neverta. Tiesiog, žinodamos savo mylimojo kraujo grupę ir jo elgesį miegamajame, galite patikrinti, kiek yra tiesos. O jeigu užmezgėte naują pažintį, pasiteiravusios vyro kraujo grupės, galėsiite nuspėti jo būdą.

Tarkim, kaip ir dieta pagal kraujo grupę. I kraujo grupės žmonės neturėtų atsisakyti mėsos, nes yra mėsėdžiai, o štai II kraujo grupės atstovai - visiška pirmųjų priešingybė. Jiems derėtų maitintis vegetariškai.

O ką sako kraujo grupė apie vyro seksualinį temparamentą?

I kraujo grupė. Karštas eržilas
Toks vyras paprastai apibūdinamas epitetais - Tarzanas, laukinis ir mačo. Jo gyslomis teka pirmykščio medžiotojo kraujas. Jis visur ir visada stengiasi būti lyderis ir pasiekti savo tikslo, todėl tokio vyro seksualumas liejasi per kraštus.

Lovoje jis geba daug. Tai tikras patinas, kuriam seksas - ne tik malonumas, bet ir siekis įrodyti savo viršenybę ir svarbumą. Šio tipo vyras apie seksą galvoja kas 5 minutes. Jį seksualiai sujaudina itin išryškinanti krūtis suknelė ar dailios moters kojos. Bet viskas neapsiriboja gėrėjimusi ir mintimis: jei pirmos kraujo grupės vyrui krito į akį moteris, tai jis tą pačią minutę paleis savo kerus, kad tik jos pasiektų - persekios kaip medžiotojas savo auką, kol ją turės.

Tačiau, kai moteris pasiduoda, šis vyrais akimirksniu praranda bet kokį interesą. Tokio tipo vyras sunkiai sutars su aktyvia moterimi, kurios kraujo grupė irgi tokia pat. Mačo tipo vyro tikrai nepavadinsi vienamyliu (kuriam užtenka vienos moters). Jam egzistuoja tiktai seksas, o ištikimybė lieka vertybių sąrašo gale.

II kraujo grupė. Kuklus inteligentas
Tai ištikimybės ir patikimumo įsikūnijimas, visiška priešingybė pirmos kraujo grupės atstovams. Vyras, kurio gyslomis teka antros grupės kraujas, yra ramus, savimi pasitikintis, bet ne įžūlus; jis džentelmeniškai mergina patikusią damą, o sugaištas laikas jam neturi jokios reikšmės. Juk jis ramus, jis niekur neskuba!

Šio tipo vyro seksualumas ne taip aiškiai išreikštas kaip Karšto eržilo, tačiau iš Kuklaus inteligento bent jau galima tikėtis pagarbaus elgesio su moterimi, romantiškų žygių. Lovoje jis - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį. Dažnai šio tipo vyras atranda savo laimę, būdamas brandaus amžiaus, kai jau pačios moterys ima ieškoti paprasto ir rimto gyvenimo partnerio. Būtent šie vyrai yra vienamyliai - myli vieną moterį visą gyvenimą.

III kraujo grupė. Bendravimo maniakas
Turi savo taktiką, kaip užkariauti moters širdį. Su tokiu vyru gerai sutaria beveik visos moterys: su juo lengva bendrauti, dalintis paslaptimis, jis tiesiog traukia moteris kaip magnetas sąvaržėles.

Seksas jam nėra pagrindinis bendravimo tikslas, jis vertina ir mėgsta patį bendravimą, pokalbius, atviravimus. Bendravimo maniakas turi daug draugių, tačiau nesugeba susitvarkyti savo asmeninio gyvenimo. Kartais netgi praranda domėjimąsi intymiu ryšiu su moterimi, nes niekaip nesugeba išreikšti savo seksualumo. O iš tiesų jis geras ir ištikimas vyras, visų draugijų siela, sėkmingai daro karjerą. Dar įdomiau - daugiausia milijonierių yra būtent trečios kraujo grupės vyrai.

IV kraujo grupė. Misteris Nuostabusis
Neryžtingumas - šio tipo vyro pagrindinis bruožas. Jis dažniau nei kitų kraujo grupių vyrai puola į stresą, jam būdinga nuotaikų kaita, emocijų svyravimai. Tačiau toks vyras apdovanotas talentu - jis be didelių pastangų sugeba sužavėti savo pašnekovą, moka paveikti aplinkinius. Deja, įsimylėjus ši savybė mistiškai dingsta. 

Sekse jis išradingas, tačiau ne visada - viskas priklauso nuo dvasinės ir emocinės būsenos. Tiktai tikra meilė gali tapti gera dirva įvairiapusiam intymiam gyvenimui.

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (440)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (192)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (221)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.