Vyro seksualumas pagal kraujo grupę

 (61)
Apie dietas pagal kraujo grupę žinojau seniai. O štai dabar mokslininkai nustatė ryšį tarp vyro kraujo grupės ir jo geismo.
Antros kraujo grupės vyras - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį.
Antros kraujo grupės vyras - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį.
© Shutterstock nuotr.

Vyro seksualumą veikia 4 kraujo grupės, taigi turime 4 skirtingų temperamentų vyrus, kurie seksualiniame gyvenime elgiasi pagal tam tikras taisykles. Žinoma, aklai tikėti tuo, kaip ir horoskopais, neverta. Tiesiog, žinodamos savo mylimojo kraujo grupę ir jo elgesį miegamajame, galite patikrinti, kiek yra tiesos. O jeigu užmezgėte naują pažintį, pasiteiravusios vyro kraujo grupės, galėsiite nuspėti jo būdą.

Tarkim, kaip ir dieta pagal kraujo grupę. I kraujo grupės žmonės neturėtų atsisakyti mėsos, nes yra mėsėdžiai, o štai II kraujo grupės atstovai - visiška pirmųjų priešingybė. Jiems derėtų maitintis vegetariškai.

O ką sako kraujo grupė apie vyro seksualinį temparamentą?

I kraujo grupė. Karštas eržilas
Toks vyras paprastai apibūdinamas epitetais - Tarzanas, laukinis ir mačo. Jo gyslomis teka pirmykščio medžiotojo kraujas. Jis visur ir visada stengiasi būti lyderis ir pasiekti savo tikslo, todėl tokio vyro seksualumas liejasi per kraštus.

Lovoje jis geba daug. Tai tikras patinas, kuriam seksas - ne tik malonumas, bet ir siekis įrodyti savo viršenybę ir svarbumą. Šio tipo vyras apie seksą galvoja kas 5 minutes. Jį seksualiai sujaudina itin išryškinanti krūtis suknelė ar dailios moters kojos. Bet viskas neapsiriboja gėrėjimusi ir mintimis: jei pirmos kraujo grupės vyrui krito į akį moteris, tai jis tą pačią minutę paleis savo kerus, kad tik jos pasiektų - persekios kaip medžiotojas savo auką, kol ją turės.

Tačiau, kai moteris pasiduoda, šis vyrais akimirksniu praranda bet kokį interesą. Tokio tipo vyras sunkiai sutars su aktyvia moterimi, kurios kraujo grupė irgi tokia pat. Mačo tipo vyro tikrai nepavadinsi vienamyliu (kuriam užtenka vienos moters). Jam egzistuoja tiktai seksas, o ištikimybė lieka vertybių sąrašo gale.

II kraujo grupė. Kuklus inteligentas
Tai ištikimybės ir patikimumo įsikūnijimas, visiška priešingybė pirmos kraujo grupės atstovams. Vyras, kurio gyslomis teka antros grupės kraujas, yra ramus, savimi pasitikintis, bet ne įžūlus; jis džentelmeniškai mergina patikusią damą, o sugaištas laikas jam neturi jokios reikšmės. Juk jis ramus, jis niekur neskuba!

Šio tipo vyro seksualumas ne taip aiškiai išreikštas kaip Karšto eržilo, tačiau iš Kuklaus inteligento bent jau galima tikėtis pagarbaus elgesio su moterimi, romantiškų žygių. Lovoje jis - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį. Dažnai šio tipo vyras atranda savo laimę, būdamas brandaus amžiaus, kai jau pačios moterys ima ieškoti paprasto ir rimto gyvenimo partnerio. Būtent šie vyrai yra vienamyliai - myli vieną moterį visą gyvenimą.

III kraujo grupė. Bendravimo maniakas
Turi savo taktiką, kaip užkariauti moters širdį. Su tokiu vyru gerai sutaria beveik visos moterys: su juo lengva bendrauti, dalintis paslaptimis, jis tiesiog traukia moteris kaip magnetas sąvaržėles.

Seksas jam nėra pagrindinis bendravimo tikslas, jis vertina ir mėgsta patį bendravimą, pokalbius, atviravimus. Bendravimo maniakas turi daug draugių, tačiau nesugeba susitvarkyti savo asmeninio gyvenimo. Kartais netgi praranda domėjimąsi intymiu ryšiu su moterimi, nes niekaip nesugeba išreikšti savo seksualumo. O iš tiesų jis geras ir ištikimas vyras, visų draugijų siela, sėkmingai daro karjerą. Dar įdomiau - daugiausia milijonierių yra būtent trečios kraujo grupės vyrai.

IV kraujo grupė. Misteris Nuostabusis
Neryžtingumas - šio tipo vyro pagrindinis bruožas. Jis dažniau nei kitų kraujo grupių vyrai puola į stresą, jam būdinga nuotaikų kaita, emocijų svyravimai. Tačiau toks vyras apdovanotas talentu - jis be didelių pastangų sugeba sužavėti savo pašnekovą, moka paveikti aplinkinius. Deja, įsimylėjus ši savybė mistiškai dingsta. 

Sekse jis išradingas, tačiau ne visada - viskas priklauso nuo dvasinės ir emocinės būsenos. Tiktai tikra meilė gali tapti gera dirva įvairiapusiam intymiam gyvenimui.

www.raut.ru
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.