Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas?

 (20)
Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?
© Shutterstock

Jeigu vyras (arba moteris) užeina į suaugusiems skirtas pažinčių svetaines ir ten, bendraudamas su nepažįstamais žmonėmis, saugiai nuleidžia garą - pavadinsite tai neištikybe, ar ne?

Žinoma, daugelis sako,kad virtualūs pokalbiai nėra kažkas rimto. Bet gal visgi kažko trūksta jūsų santykiuose, jeigu partneris malonumų ieško pašonėje? Panagrinėkime, kokios galibūti tokio elgesio priežastys ir pasekmės.

Šeimoje trūksta supratimo

Ar laikas, skiriamas žmogui kitapus kompiuterio, yra neištikimybė? Turbūt taip. Jei vyras skiria laiką kitai moteriai, vadinasi, ja susidomėjo. Jei vyras sako, kad čia tik nekaltas bendravimas, vargu ar patikėsime. Nes tas smalsumo kamuolys - lyg sniego gniūžtė, riedanti nuo kalno. Nuo anoniminių pokalbių pereis prie asmeninių temų, dalinsis svajonėmis, problemomis... Juk taip žmonės ir suartėja - radę supratimą ir išklausymą.

O jei kibernetinė moteris pasirodys supratinga, vyrui gali ne juokais galva apsisukti. Ne tik ims apie lovos reikalus su svetimu žmogumi kalbėtis, bet paskui norės ir sekso telefonu, dar vėliau - tas seksualines fantazijas įgyvendinti realybėje. O jei dar susijaudina ir masturbuojasi su ja bekalbėdamas?! Tai ir yra kiberseksas, kurio vyras net nevadina rimtu užsiėmimu, tačiau kuris sukelia problemų šeiminiame gyvenime.

Jeigu vyras sėdi pažinčių svetainėse, ieško seksualinių dirgiklių, tai jo šeimoje trūksta supratimo. Vadinasi, jis nesikalba atvirai su žmona ar drauge. Galbūt jam gėda, o gal žmona atrodo kaip perskaityta knyga.

Nauja moteris - galimybė pasitikrinti vyriškumo reitingą.

Tai viena. Antra, išsakyti savo mintis žmogui, kurio nepažįsti, kartais būna lengviau. Virtualus romanas panašus į naršymą pornografijos svetainėse. Vienu atveju jaudina gyvas žmogus (nors ir virtualus), bendravimo su juo sukeliamos emocijos, kitu - vaizdai.

Lengvas ir greitas rezultatas

Dažniausiai į virtualius romanus įsivelia 35-45 metų amžiaus vyrai. Ir tai susiję su jų seksualinio troškimo pokyčiais. 30-mečio vyro norai, palyginti su 20-mečio seksualine energija, ima blėsti. Todėl vyrai griebiasi kibersekso, kaip priemonės savo libido palaikyti. Be to, virtualus romanas yra gana patogus: nereikia ilgo merginimo, rezultatą pasieki lengvai ir greitai. Beveik tas pats, kaip nueiti į parduotuvę pieno. Tačiau dėl per didelio susidomėjimo kiberseksu iškyla bendravimo pavojus - vyras nebesugeba matyti moters kaip asmenybės, vertina ją tik kaip seksualinę partnerę.

Skurdus intymus gyvenimas

Galima tik spėlioti, kodėl vyrai ieško virtualių pramogų, kai turi žmoną (tas pats taikytina ir moterims; jos irgi nesnaudžia). Dažniausia virtualios neištikimybės priežastis - netenkina santykiai su partnere. Jei moteris nenori taip dažnai mylėtis, kaip vyras, šis gali pagundų ieškoti internete, išmėginti pozas, kurios žmonai nepriimtinos. Tačiau net ir būdamas patenkintas savo lytiniu gyvenime, jis į kiberseksą gali panirti, vedamas smalsumo.

Antra priežastis - seksualinės problemos: erekcijos sutrikimai ir priešlaikinė ejakuliacija. Kibersekse tos problemos nepastebimos, taigi vyras gali pajusti pasitenkinimą tų problemų nespręsdamas.

Trečia priežastis - vyras traukia prie kompiuterio atsipalaiduoti, atsikratyti streso, kurį patiria darbe. Tačiau realiausia paskata - nesutarimai su žmona, finansinės problemos, buitiniai nesklandumai. Virtuali meilužė leidžia apie tuos vargus pamiršti: su ja nereikia spręsti piniginių reikalų, tvarkyti buities, ginčytis dėl smulkmenų. Virtualus romanas nors laikinai išplėšia vyrą iš realaus gyvenimo.

Pretekstas skyryboms

Kad ir kaip kiberseksas prablaškytų ir vyras gintų savo teisę nusidėti saugiai, tačiau seksologai vieningai sutaria, kad virtualus romanas irgi yra neištikimybė. Išssiskirti dėl to - visai logiškas žingsnis.

Kita kibersekso blogybė - vyras praranda bet kokį domėjimąsi savo moterimi, o seksas su ja nei žavi, nei teikia malonumo. Jei vyras laiku susigriebs ir nutrauks pavojingus kibernetinius žaidimus, šeimą galima išsaugoti. Bet jei priklausomybė nuo kibersekso yra stipri, be artimųjų supratimo ir pagalbos bus sunku ją įveikti.

Klausyti intuicijos

Kad vyras keistai elgiasi, gali pakuždėti intuicija. Virtualaus romano požymiai - pakitęs vyro dienos režimas. Pavyzdžiui, mylimas žmogus iki vidurnakčio užsisėdi prie kompiuterio. Kitas vyras kiberseksualinį potraukį gali kruopščiai nuo žmonos slėpti, todėl vienas požymių - padidėjęs vyro slapukavimas, uždarumas.

Trečia, vyras sako, kad dirba kompiuteriu, tačiau kai šeimos nariai jį sutrukdo, vyras susierzina, netgi tampa agresyvus.

Ketvirta, kiberseksas pamažu ima vogti vis daugiau laiko iš vyro gyvenimo, jis ima nebesusitvarkyti su pareigomis namuose, netgi tampa joms abejingas.

Ką daryti su kibermeilužiu?

Pirmiausia, stengtis išlaikyti ramybę ir nekritikuoti vyro - kiekvieno žmogaus kelyje pasitaiko sunkumų. Jei vyras kiberseksu susižavėjo neseniai, tai moteriškomis gudrybėmis pasistenkite jį sugrąžinti į realybę. Galima išmėginti ir ėjimą va bank: pasiūlykite virtualų seksą trise, tačiau su sąlyga, kad paskui vyras mylėsis su jumis lovoje. Tačiau - jeigu vyrui sunku atsisakyti virtualaus sekso, derėtų kreiptis į seksologą.

O jeigu užtikote savo vyrą, flirtuojantį internete, vertėtų pagalvoti - ko jūs nepastebite savo partneryje? Ko trūksta jūsų ryšyje? Ko jis ieško virtualioje erdvėje? Kodėl jam reikia tokio flirto? Jei sugebėsite nuoširdžiai pasikalbėti su vyru ir jį suprasti, galbūt internetas nebebus jūsų santykių plėšiku.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (40)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (55)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (144)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (135)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.