VYRAS. Aistros žadinimo visraktis

 (48)
Kas jaudina vyrą labiausiai? Tai galite žinoti tik jūs viena. Tačiau yra bendrų dalykų, kurie veikia be jokių išimčių.
Moteris savo kūnu, kvapu, balsu ir žvilgsniu gali pavergti vyrą. Jei jo nori...
Moteris savo kūnu, kvapu, balsu ir žvilgsniu gali pavergti vyrą. Jei jo nori...
© Shutterstock nuotr.

Kiekvienas žmogus - individualus ir nepakartojamas. Individualus jo skonis, jo rengimosi maniera, valgiai, patiekalai... o ką jau kalbėti apie tokį subtilų dalyką, kaip temperamentas, aistringumas, gebėjimas susijaudinti ir panašiai.

Tačiau žurnalas Sexy Week pamėgino rasti bendrą vardiklį - visraktį, išvaduojantį vyro jausmingumą ir aistringumą. Taigi štai kas veikia vyrą...

Drabužiai
Remdamiesi daugkartinių bei ilgamečių tyrimų rezultatais, seksologai padarė išvadą, kad vyrus labiausiai jaudina vaizdas moters, stovinčios... su atsegtais džinsais. O jei ne tik užtrauktukas (ar sagutės) atsegtas, bet ir palaidinės viršus giliai atlapotas ar atsagstytas, tai toks vaizdelis - tikras išbandymas vyro seksualumui.
Taip pat vyrus jaudina moteris, kuri ant nuogo kūno vilki vyriškus (žinoma, jo) drabužius - T formos marškinėlius ar klasikinius marškinius, vos vos dengiančius užpakaliuką. Tai labai dažnas ryto vaizdelis, ypač po pirmos drauge praleistos nakties...
Kas dar? Akiniai. Šis seksualus moters aksesuaras daugelį vyrų veikia kaip raudonas audeklo gabalas bulių.

Hmmm... Kelnaitės
Kai kurie vyrai (tiesa, jų nėra daug) mylisi su savo partnere, net nenumaudami jai kelnaičių, o tik šiek tiek paslinkę kelnaičių juostelę į šoną. Vyrai dievina savo mylimosios apatinius - nėriniuotus, ažūrinius, permatomus, švelnius ir minkštus. Vyrai nėra itin išrankūs kelnaičių formai, tačiau močiutės pantalonai kažin ar būtų tas vaizdelis, kuris juos uždegtų.

Kai kurių vyrų visiškai nejaudina ir stringai. Kas iš to, jei laikysitės taisyklių, neatsižvelgdamos į savo figūrą. Gal geriau jau nėriniuoti ar permatomi šortukai, nei į lašinukus įsirėžę stringai.
Dėl spalvos, vyrai yra klasikos gerbėjai ir teikia pirmenybę juodai, baltai ir raudonai. Visokie pilki, rožiniai ar violetiniai apatinio trikotažo variantai kažin ar skirti aistringam vakarui. Nors vyrai sako, kad jaudina moteris, o ne tai, ką ji vilki, tai nėra visiškai tiesa. Vyrus jaudina vaizdiniai. Ir kodėl nepasielgti taip primityviai, jeigu tai vyrą veikia, a?

Dejonės
Dauguma vyrų tiesiog nesitveria savo kailyje iš malonumo, kai jų ausis pasiekia moters dejonės ar kelios jos frazės prislopintu balsu. Šnabždesiai ir aimanos - būtent tai, kas vyrus užveda. O štai garsūs, šaižūs riksmai gali sujaudinti tik 6 proc. vyrų. Kuriai grupei priklauso jūsiškis?

Nepadorūs žodžiai
Partneriui patinka, kai jo moteris kalba vulgariai. Tik, žinoma, ne viešoje vietoje. Visai tai susiję tik su judviejų santykiais ir seksu: kalbėkite nešvankybes telefonu, preliudijos metu ir kartais - paties akto metu. Kitais atvejais nerizikuokite praplėsti vyro komforto ribų....

Kvapas
Nemaža dalis vyrų kraustosi iš proto dėl moteriškų kvepalų, ypač dėl sunkių aromatų. Tačiau niekas seksualiau jų nedirgina, kaip natūralus moters kvapas. O jei rengiatės audringai nakčiai, kambarį tiks prisotinti apelsinų, vanilės, sandalo, pušų ar šalavijų aromatu.

Pyktis
Kaip tvirtina britų mokslininkai, vyrus itin jaudina pykstančios moters vaizdas. Ji tuomet atrodo itin graži ir seksuali: skruostai raudoni, akys blizga, krūtinė kilnojasi, kvėpavimas pagreitėjęs... Turbūt todėl nemažai porų savo ginčus baigia laukiniu seksu. O ir filmuose dažnai matome sceną, kai pykstančią moterį vyras „nukenksmina" bučiniu. Paprasčiausiai jis negali susilaikyti nuo tokio uždegančio jo fakelą vaizdo...

Eisena ir žvilgsnis
Daugiau nei pusė (55 proc.) vyrų teigia, kad nieko nėra seksualiau už moters eiseną ir jos žvilgsnį. Prisimenate „Geišos išpažintyje" išdėstytas pamokas? Tikra geiša - ta, kuri sugeba vyrą pavergti vos į jį žvilgtelėjusi... Na, treniruokitės ne vien su dviratininkais, kaip filme. Tik užmestas akių žybtelėjimas neturėtų tęstis ilgiau nei 3 minutes.

Aš šitą manevrą geriausiai įvaldžiusi. Jei patinka vyras, tai žvilgteliu į jį „šiaip sau", o po kelių sekundžių jau įremiu į jį įdėmesnį žvilgsnį (ir ilgesnį), kuris reiškia maždaug „mes kažkur matėmės?". Tada pamėginu nusišypsoti. Ir jei jis nusišypso, tada jau prieinu ir sakau: „Priminkit, kur mes buvom susitikę?". Metodas veikia 3 atvejais iš 5...

Žinoma, yra ir daugiau veiksmingų, vyro vaizduotę kaitinančių, dalykėlių: ilgas nertinis ant nuogo kūno, moteris iš dušo šlapiais plaukais, prisegamos kojinės (didžiausias vyrų fetišas, beje), aukštakulniai, raudoni lūpų dažai, odiniai drabužiai... Kitus vyrus veda iš proto elegantiškos, fatališkos moters įvaizdis.

Žodžiu, žaiskite, nebūkite nuobodi ir vienoda. Sau, žinoma, o paskui - jam. Atrodykite tai studenčiukė su džinsais ir akiniais, tai elegantiška dama. O ar pamanėte, kodėl taip smargiai vyrus jaudina sekretorės įvaizdis (ir pačios sekretorės, beje)? Akiniai, prasegti marškiniai, sijonukas,  aukštakulniai... Tai klasika ir tai beveik visuomet veikia. Pamėginkit!

O aš pamėginau įsivaizduoti, kas būtų, jei visus tuos seksualumo ingredientus suberčiau į vieną kokteilį. Prasegti džinsai, matyti baltos nėriniuotos kelnaitės, vyro marškiniai (prasagstyti!), akiniai ant nosies, geras kvapas, eisena ir pyktis su visais nepadoriais žodžiais ir dejonėmis... Nielsui bus „Sudie, razumėli“, kai atskris šį savaitgalį... Sprogdinsiu seksualumo bombą. Ir visai ne prie Baltojo tilto.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (36)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?