VYRAS. Aistros žadinimo visraktis

 (48)
Kas jaudina vyrą labiausiai? Tai galite žinoti tik jūs viena. Tačiau yra bendrų dalykų, kurie veikia be jokių išimčių.
Moteris savo kūnu, kvapu, balsu ir žvilgsniu gali pavergti vyrą. Jei jo nori...
© Shutterstock nuotr.

Kiekvienas žmogus - individualus ir nepakartojamas. Individualus jo skonis, jo rengimosi maniera, valgiai, patiekalai... o ką jau kalbėti apie tokį subtilų dalyką, kaip temperamentas, aistringumas, gebėjimas susijaudinti ir panašiai.

Tačiau žurnalas Sexy Week pamėgino rasti bendrą vardiklį - visraktį, išvaduojantį vyro jausmingumą ir aistringumą. Taigi štai kas veikia vyrą...

Drabužiai
Remdamiesi daugkartinių bei ilgamečių tyrimų rezultatais, seksologai padarė išvadą, kad vyrus labiausiai jaudina vaizdas moters, stovinčios... su atsegtais džinsais. O jei ne tik užtrauktukas (ar sagutės) atsegtas, bet ir palaidinės viršus giliai atlapotas ar atsagstytas, tai toks vaizdelis - tikras išbandymas vyro seksualumui.
Taip pat vyrus jaudina moteris, kuri ant nuogo kūno vilki vyriškus (žinoma, jo) drabužius - T formos marškinėlius ar klasikinius marškinius, vos vos dengiančius užpakaliuką. Tai labai dažnas ryto vaizdelis, ypač po pirmos drauge praleistos nakties...
Kas dar? Akiniai. Šis seksualus moters aksesuaras daugelį vyrų veikia kaip raudonas audeklo gabalas bulių.

Hmmm... Kelnaitės
Kai kurie vyrai (tiesa, jų nėra daug) mylisi su savo partnere, net nenumaudami jai kelnaičių, o tik šiek tiek paslinkę kelnaičių juostelę į šoną. Vyrai dievina savo mylimosios apatinius - nėriniuotus, ažūrinius, permatomus, švelnius ir minkštus. Vyrai nėra itin išrankūs kelnaičių formai, tačiau močiutės pantalonai kažin ar būtų tas vaizdelis, kuris juos uždegtų.

Kai kurių vyrų visiškai nejaudina ir stringai. Kas iš to, jei laikysitės taisyklių, neatsižvelgdamos į savo figūrą. Gal geriau jau nėriniuoti ar permatomi šortukai, nei į lašinukus įsirėžę stringai.
Dėl spalvos, vyrai yra klasikos gerbėjai ir teikia pirmenybę juodai, baltai ir raudonai. Visokie pilki, rožiniai ar violetiniai apatinio trikotažo variantai kažin ar skirti aistringam vakarui. Nors vyrai sako, kad jaudina moteris, o ne tai, ką ji vilki, tai nėra visiškai tiesa. Vyrus jaudina vaizdiniai. Ir kodėl nepasielgti taip primityviai, jeigu tai vyrą veikia, a?

Dejonės
Dauguma vyrų tiesiog nesitveria savo kailyje iš malonumo, kai jų ausis pasiekia moters dejonės ar kelios jos frazės prislopintu balsu. Šnabždesiai ir aimanos - būtent tai, kas vyrus užveda. O štai garsūs, šaižūs riksmai gali sujaudinti tik 6 proc. vyrų. Kuriai grupei priklauso jūsiškis?

Nepadorūs žodžiai
Partneriui patinka, kai jo moteris kalba vulgariai. Tik, žinoma, ne viešoje vietoje. Visai tai susiję tik su judviejų santykiais ir seksu: kalbėkite nešvankybes telefonu, preliudijos metu ir kartais - paties akto metu. Kitais atvejais nerizikuokite praplėsti vyro komforto ribų....

Kvapas
Nemaža dalis vyrų kraustosi iš proto dėl moteriškų kvepalų, ypač dėl sunkių aromatų. Tačiau niekas seksualiau jų nedirgina, kaip natūralus moters kvapas. O jei rengiatės audringai nakčiai, kambarį tiks prisotinti apelsinų, vanilės, sandalo, pušų ar šalavijų aromatu.

Pyktis
Kaip tvirtina britų mokslininkai, vyrus itin jaudina pykstančios moters vaizdas. Ji tuomet atrodo itin graži ir seksuali: skruostai raudoni, akys blizga, krūtinė kilnojasi, kvėpavimas pagreitėjęs... Turbūt todėl nemažai porų savo ginčus baigia laukiniu seksu. O ir filmuose dažnai matome sceną, kai pykstančią moterį vyras „nukenksmina" bučiniu. Paprasčiausiai jis negali susilaikyti nuo tokio uždegančio jo fakelą vaizdo...

Eisena ir žvilgsnis
Daugiau nei pusė (55 proc.) vyrų teigia, kad nieko nėra seksualiau už moters eiseną ir jos žvilgsnį. Prisimenate „Geišos išpažintyje" išdėstytas pamokas? Tikra geiša - ta, kuri sugeba vyrą pavergti vos į jį žvilgtelėjusi... Na, treniruokitės ne vien su dviratininkais, kaip filme. Tik užmestas akių žybtelėjimas neturėtų tęstis ilgiau nei 3 minutes.

Aš šitą manevrą geriausiai įvaldžiusi. Jei patinka vyras, tai žvilgteliu į jį „šiaip sau", o po kelių sekundžių jau įremiu į jį įdėmesnį žvilgsnį (ir ilgesnį), kuris reiškia maždaug „mes kažkur matėmės?". Tada pamėginu nusišypsoti. Ir jei jis nusišypso, tada jau prieinu ir sakau: „Priminkit, kur mes buvom susitikę?". Metodas veikia 3 atvejais iš 5...

Žinoma, yra ir daugiau veiksmingų, vyro vaizduotę kaitinančių, dalykėlių: ilgas nertinis ant nuogo kūno, moteris iš dušo šlapiais plaukais, prisegamos kojinės (didžiausias vyrų fetišas, beje), aukštakulniai, raudoni lūpų dažai, odiniai drabužiai... Kitus vyrus veda iš proto elegantiškos, fatališkos moters įvaizdis.

Žodžiu, žaiskite, nebūkite nuobodi ir vienoda. Sau, žinoma, o paskui - jam. Atrodykite tai studenčiukė su džinsais ir akiniais, tai elegantiška dama. O ar pamanėte, kodėl taip smargiai vyrus jaudina sekretorės įvaizdis (ir pačios sekretorės, beje)? Akiniai, prasegti marškiniai, sijonukas,  aukštakulniai... Tai klasika ir tai beveik visuomet veikia. Pamėginkit!

O aš pamėginau įsivaizduoti, kas būtų, jei visus tuos seksualumo ingredientus suberčiau į vieną kokteilį. Prasegti džinsai, matyti baltos nėriniuotos kelnaitės, vyro marškiniai (prasagstyti!), akiniai ant nosies, geras kvapas, eisena ir pyktis su visais nepadoriais žodžiais ir dejonėmis... Nielsui bus „Sudie, razumėli“, kai atskris šį savaitgalį... Sprogdinsiu seksualumo bombą. Ir visai ne prie Baltojo tilto.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.