Vyrai aktyvesni ryte, moterys - vakare

 (29)
Jei nedera jūsų ir vyro seksualinis aktyvumas, tai ne jausmai kalti. Tiesiog moterys ir vyrais skirtingai „sirpsta“.
Ne tik vyras ieško jaunos meilužės, bet ir moteris, perkopusi per 30, gali  užsigeisti jaunuolio.
© Shutterstock nuotr.

Pavyzdžiui, vyrai greitai įsiaudrina, o po seksualinio pasitenkinimo taip pat greitai užgęsta. O moterys lėtai juda link malonumo viršūnės ir taip pat lėtai iš ten leidžiasi.
Seksualinis vyrų aktyvumas, tiksliau - jo pikas, būna ryte, tik nubudus. O moterų - apie 23 valandą. Taip, vyrai ir moterys yra skirtingi. Todėl taip svarbu žinoti niuansus ir mokytis sutarti. Žinoma, tai tik bendros tendencijos, kiekviena pora atranda savo intymaus gyvenimo ritmą.

Skirtingi aktyvumo periodai
Seksualinis vyrų ir moterų aktyvumas vystosi skirtingai. Vyrai piką pasiekia 20-30 metų. Tuo metu vyrų hormono testosterono koncentracija būna labai didelė. Vyrai dažnai keičia partneres, jų gali būti nesuskaičiuojama daugybė. Juos nuolat traukia seksualiniai nuotykiai, dauguma tokio amžiaus vyrų išbando ekstremalų seksą.
Moterų seksualinio aktyvumo pikas prasideda po 30 metų. Būtent dauguma tokio amžiaus moterų pajaučia pirmąjį orgazmą. Subrendusiai moteriai svarbi tampa lytinių santykių kokybė ir jų kiekis, ji visada trokšta patirti malonumą pati ir suteikti jį savo partneriui.

Sunkumai santykiuose
Taigi, vyrų ir moterų seksualinio aktyvumo pikas pasiekiamas skirtingais gyvenimo periodais. Todėl santykiuose atsiranda sunkumų. Juk vyresnei nei 30 metų moteriai reikia reguliaraus, kokybiško, įvairaus sekso. O bendraamžis partneris ne visada jai tai gali suteikti. Būtent todėl moteriai kyla noras santuokinę rutiną atskiesti sekso nuotykiais.
Todėl 35-40 metų moteris labai lengvai gali susižavėti 10-15 metų jaunesniu vyru. Taip, 30-metės moterys taip pat neršia, kaip ir 40-mečiai vyrai, tik priežastys skirtingos: vyrai nori įrodyti esantys pajėgūs ir jauni, o moterims paprasčiausiai norisi daugiau sekso.
Laimei, tokia situacija nėra taisyklė. Daugelis vyrų ir po seksualaus aktyvumo periodo (po 30 metų) yra aktyvūs bei geba tokie išlikti dar daugelį metų.

Aktyvumas vyresniame amžiuje
Sulaukus 40-ties, moters seksualinis aktyvumas ir vėl keičiasi. Ji jau pavargusi nuo meilės eksperimentų, jai norisi daugiau ramybės ir supratimo, o ne sekso. O vyrui kaip tik prasideda morčius. Ne veltui tokio amžiaus poros dažnai skiriasi, nes vyras susiranda jaunutę meilužę, galinčią numalšinti jo seksualinį troškulį. 40-mečiai vyrai stengiasi bet kokiomis priemonėmis pratęsti savo jaunystę ir įrodyti (pirmiausia sau, žinoma), kad jie dar gali daug ką nuveikti meilės fronte.

Gyvenimo būdas
Žinoma, seksualinis aktyvumas gana nemažai priklauso nuo hormonų lygio, individualių organizmo ypatumų bei vyrų ir moterų gyvenimo būdo. Norėdama išsaugoti santykius, pora turėtų daug ką išbandyti. Reikės ieškoti kompromisų ir rasti tam tikrus sprendimus, kurie tiktų abiem partneriams. Taip pat svarbu sveikai gyventi ir teisingai maitintis.

Teisingos mitybos svarba
Klaidinga manyti, kad seksualinį aktyvumą gali padidinti tik sraigės ir panašūs afrodiziakai. Tam, kad aktyvumas visada būtų puikus, užtenka tiesiog laikytis teisingos dietos. Nevertėtų pamiršti nerafinuoto augalinio aliejaus, taip pat vartoti gyvulinės kilmės riebalus (tik saikingai). Valgiarašytje privalo būti jūrinių žuvų, turinčių daug riebalinių rūgščių.
Seksualinį aktyvumą išsaugoti padeda saulėgrąžos, riešutai, kruopos, vaisiai ir daržovės. Taip pat vertėtų atsisakyti kenksmingo, nesveiko maisto - cukraus, kepinių, baltos duonos, greito maisto. Svarbu nuolat sportuoti, nes seksualinis aktyvumas yra susijęs su bendra organizmo būkle. Tada partneriai visada džiaugsis puikiu seksu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.