Vyrai aktyvesni ryte, moterys - vakare

 (29)
Jei nedera jūsų ir vyro seksualinis aktyvumas, tai ne jausmai kalti. Tiesiog moterys ir vyrais skirtingai „sirpsta“.
© Shutterstock nuotr.

Pavyzdžiui, vyrai greitai įsiaudrina, o po seksualinio pasitenkinimo taip pat greitai užgęsta. O moterys lėtai juda link malonumo viršūnės ir taip pat lėtai iš ten leidžiasi.
Seksualinis vyrų aktyvumas, tiksliau - jo pikas, būna ryte, tik nubudus. O moterų - apie 23 valandą. Taip, vyrai ir moterys yra skirtingi. Todėl taip svarbu žinoti niuansus ir mokytis sutarti. Žinoma, tai tik bendros tendencijos, kiekviena pora atranda savo intymaus gyvenimo ritmą.

Skirtingi aktyvumo periodai
Seksualinis vyrų ir moterų aktyvumas vystosi skirtingai. Vyrai piką pasiekia 20-30 metų. Tuo metu vyrų hormono testosterono koncentracija būna labai didelė. Vyrai dažnai keičia partneres, jų gali būti nesuskaičiuojama daugybė. Juos nuolat traukia seksualiniai nuotykiai, dauguma tokio amžiaus vyrų išbando ekstremalų seksą.
Moterų seksualinio aktyvumo pikas prasideda po 30 metų. Būtent dauguma tokio amžiaus moterų pajaučia pirmąjį orgazmą. Subrendusiai moteriai svarbi tampa lytinių santykių kokybė ir jų kiekis, ji visada trokšta patirti malonumą pati ir suteikti jį savo partneriui.

Sunkumai santykiuose
Taigi, vyrų ir moterų seksualinio aktyvumo pikas pasiekiamas skirtingais gyvenimo periodais. Todėl santykiuose atsiranda sunkumų. Juk vyresnei nei 30 metų moteriai reikia reguliaraus, kokybiško, įvairaus sekso. O bendraamžis partneris ne visada jai tai gali suteikti. Būtent todėl moteriai kyla noras santuokinę rutiną atskiesti sekso nuotykiais.
Todėl 35-40 metų moteris labai lengvai gali susižavėti 10-15 metų jaunesniu vyru. Taip, 30-metės moterys taip pat neršia, kaip ir 40-mečiai vyrai, tik priežastys skirtingos: vyrai nori įrodyti esantys pajėgūs ir jauni, o moterims paprasčiausiai norisi daugiau sekso.
Laimei, tokia situacija nėra taisyklė. Daugelis vyrų ir po seksualaus aktyvumo periodo (po 30 metų) yra aktyvūs bei geba tokie išlikti dar daugelį metų.

Aktyvumas vyresniame amžiuje
Sulaukus 40-ties, moters seksualinis aktyvumas ir vėl keičiasi. Ji jau pavargusi nuo meilės eksperimentų, jai norisi daugiau ramybės ir supratimo, o ne sekso. O vyrui kaip tik prasideda morčius. Ne veltui tokio amžiaus poros dažnai skiriasi, nes vyras susiranda jaunutę meilužę, galinčią numalšinti jo seksualinį troškulį. 40-mečiai vyrai stengiasi bet kokiomis priemonėmis pratęsti savo jaunystę ir įrodyti (pirmiausia sau, žinoma), kad jie dar gali daug ką nuveikti meilės fronte.

Gyvenimo būdas
Žinoma, seksualinis aktyvumas gana nemažai priklauso nuo hormonų lygio, individualių organizmo ypatumų bei vyrų ir moterų gyvenimo būdo. Norėdama išsaugoti santykius, pora turėtų daug ką išbandyti. Reikės ieškoti kompromisų ir rasti tam tikrus sprendimus, kurie tiktų abiem partneriams. Taip pat svarbu sveikai gyventi ir teisingai maitintis.

Teisingos mitybos svarba
Klaidinga manyti, kad seksualinį aktyvumą gali padidinti tik sraigės ir panašūs afrodiziakai. Tam, kad aktyvumas visada būtų puikus, užtenka tiesiog laikytis teisingos dietos. Nevertėtų pamiršti nerafinuoto augalinio aliejaus, taip pat vartoti gyvulinės kilmės riebalus (tik saikingai). Valgiarašytje privalo būti jūrinių žuvų, turinčių daug riebalinių rūgščių.
Seksualinį aktyvumą išsaugoti padeda saulėgrąžos, riešutai, kruopos, vaisiai ir daržovės. Taip pat vertėtų atsisakyti kenksmingo, nesveiko maisto - cukraus, kepinių, baltos duonos, greito maisto. Svarbu nuolat sportuoti, nes seksualinis aktyvumas yra susijęs su bendra organizmo būkle. Tada partneriai visada džiaugsis puikiu seksu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.