Vestuvės - ištikimybės išbandymas

 (20)
Moterys, žinokit, kad jūsų ir mylimojo ištikimybei didesnį pavojų kelia ne berniukų viengungių vakarėliai, o... vestuvės.
Vestuvėse tvyranti nuotaika užkrečia ištikimybės laužymo virusu.
Vestuvėse tvyranti nuotaika užkrečia ištikimybės laužymo virusu.
© Shutterstock nuotr.

Regis, vestuvės - tai meilės šventė. Bet Amūro strėlė veria ne tik jaunavedžius, bet ir vyrus, kurie pasiryžę permiegoti su nepažįstamąja...

Kaip neprisiminti savo vestuvių? Maniškėse pamergės buvo iš mano pusės, mano draugės, o pabroliai - iš vyro. Kai vakarop pakilo visi nuo stalų, kažkur dingo blondinas pabrolys su maža, kaip gyvatė judria juodaplauke. Po geros valandos sugrįžo į šokių aikštelę balandėliai. Jos šukuosena gerokai pamaitota, lūpos putlios, o bernioko skruostai degė raudoniu lyg po penkių lambadų...

Vestuvėse išties dedasi cirkai. Esu mačius jaunikį, pirtyje aistringai bučiavusį vyriausiąją pamergę. Kažin, ką tuomet veikė jaunoji?

Vestuvės ir neištikimybė - paradoksalesnio derinio nėra. Lygiai taip pat, kaip karo akivaizdoje paaštrėjęs instinktas daugintis ir pratęsti giminę.

Bet juk ir mūsų vestuvių papročiuose juokaujama, kad pirmoji naktis tenka piršliui. Neva, privalu patikrinti, ar gera mergelė tam berneliui atiteko. Juokaujama, bet iš tiesų pakampėse dedasi rimti dalykai.

Bet dažniausiai „mylėkite ir dauginkitės" režimą įjungia ne jaunavedžiai (jie po įtemptos dienos griūva be pulso; bent jau man taip buvo...), o svečiai - svita, giminaičiai, draugai. O dar pridėkite atskirą kastą - muzikantus... Vienas akordeonistas yra gyręsis, kad per vestuves paturėdavo po tris moteris!

Dabar netgi suprantu, kodėl jaunavedžiai trumpina vestuves, jų šventimą. Nebesėdim prie baltų mišrainių ir šaltienų tris dienas, kaip anksčiau. Susirenka po ceremonijos į restoraną, pavalgo iškilmingą vakarienę ir - ate. Svečiai pamojuoja jaunavedžiams, kurie išlekia su užrašu "Just Married" medaus kopinėti. Jokių nakvynių, jokių sūrių pjaustymų ir pinigų rinkliavų į trilitrinį stiklainį, jokių rytinių žadinimų su klizmų statymais... Ne pinigų taupymas ir ne vien vakarietiška mada verčia trumpinti vestuves - čia tam, kad poros išsaugotų ištikimybę, manau.

Prisiminiau Džodės ir Keitės pokalbį iš serialo „Makleodo dukterys". Keitei vaikinas pasiūlė į bičiulio vestuves eiti kaip porai, ši sutiko. Kuomet Keitė apie tai pasipasakojo Džodei, ši nesusilaikė: „Taigi čia vestuvės, Keite, bus pilna vyrų! Eiti į vestuves su vaikinu - tai tas pats, kas eiti į puotą su savo priešpiečių dėžute"...

Taigi taigi... Vienas užsienio pažinčių portalas atliko apklausą, kurioje dalyvavo 2000 vyrų ir moterų nuo 25 iki 35 metų amžiaus. Net 32 procentai vyrų prisipažino, kad vestuvėse sulaužė ištikimybę savo partnerėms, jei šių nebuvo šventėje.

Šiuo požiūriu vestuvės yra pavojingesnės nei viengungių vakarėliai, į kuriuos moterys taip baiminasi išleisti savo mylimuosius. Tokiuose vakarėliuose savo partnerę išduoda 27 procentai vyrų. O klasės susitikimuose nusideda 9 procentai vyrų.

Šie duomenys rodo, kaip blogai moterys pažįsta savo vyrus. Kaip parodė apklausa, 37 procentai moterų yra įsitikinusios, kad pats rimčiausias ištikimybėms išbandymas mylimiesiems yra Kalėdų vakarėlis darbe. Tik 11 procentų moterų numanė, kad vestuvės yra tas įvykis, kuris aktyviausiai pažadina patinišką vyro pusę.

„Vestuvėse galima rasti visų reikalingų elementų, kad norėtum nusidėti, - teigia ekspertai. - Alkoholis, šokiai, graži apranga, seksualumas sklando ore... O dar yra galimybė pasprukti į nuošalų kampelį. Ko daugiau reikia aistrai patenkinti?".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (16)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.