VAMP moteris: kodėl vyrai jos bijo?

 (67)
Ši moteris - tai ne suktas, pavojingas ir gudrus velnias, kuris apsuka vyrams galvas. Tai mįslė, kurią norisi įminti.
Vamp moteris - prabangi, savimi pasitikinti. Šalia tokios moters gali būti tik išmintingas, savarankiškas vyras, ne patinas, kuris mato joje tik sekso objektą.
© Shutterstock nuotr.

Vamp moteris nėra beširdė, kaip sirena, kuri suvilioja vyrą, o po to be jokio gailesčio ir sąžinės graužaties juo atsikrato ne per 10 dienų, o per vieną. Vamp moteris, kurios daugelis stipriosios lyties atstovų tiesiog prisibijo, - tai savimi pasitikinti ledi, kuri žino ne tik savo, bet ir to žmogaus, kuris bando tapti jos draugu ar meilužiu, vertę. Pasitikinti, atsipalaidavusi, stipri, protinga moteris, kurią žmonės dažnai vadina kale. Netgi pasitikintys savimi vyrai prisibijo tokių moterų. Belieka tik išsiaiškinti, ko būtent bijo vyrai?

Jaučiasi netobuli

Visą savo gyvenimą moteris siekia, kad būtų geresnė, tobulesnė, patrauklesnė savo ištrinktajam (gal dar ne esamam, o tik būsimam). O galop vamp moters pastangos sulaukia tik vyrų pajuokos bei sarkastiškų pastabėlių.

Pagrindinė priežastis, kodėl vyras nesusipažįsta su tokia mergina, - banali baimė sulaukti neigiamo atsako. Netgi savimi pasitikintys ir materialiai nepriklausomi jaunuoliai retai pradeda pokalbį su gražuole, avinčia brangius batus, pasidariusia tobulą manikiūrą ir laikančia nešiojamąjį kompiuterį ant kelių. Jiems jos atrodo neprieinamos, nepasiekiamos, prieš jas dažnas pasijaučia menkysta. Nors svajoja būti šalia tokios moters...

O ji - savarankiška, laisva, nepriklausoma, protinga, įdomi, išsilavinusi... Et, nelengva, bet įmanoma ją pavergti. Bet tik ne primityviu ketinimu kuo greičiau nusitempti ją į lovą.

„Ne" - iš baimės

Ne tik moterys mėgsta aptarinėti tam tikras vyrų kategorijas. Vyrai taip pat mėgsta skirstyti moteris į kategorijas (pavyzdžiui, draugės, meilužės, pažįstamos), suteikti joms pravardes, užsirašyti charakterio bruožus į juodus sąrašus ir t.t. Vienas tokių sąrašų yra atsisakymų sąrašas - atsisakymo formos, kuriomis vamp moteris ištaria žodį „ne".

Vyrų patirtis rodo, kad garbanota brunetė, su kuria vyras praleido nuostabų vakarėlį ir tikėjosi pratęsimo, yra pripratusi atsisakyti „pratęsimo" maždaug tokia forma: šiandien aš be nuotakos, gal kitą kartą. Tai, žinoma, nebūtinai pasitvirtins, tačiau tikimybė tikrai yra. Gali būti, kad būtent moteris bijo naujojo gerbėjo dėl liūdnos savo patirties.

Kas verčia sprukti?

Jaunas vyras gali išdrįsti susipažinti su vamp moterimi tik esant stipriam emociniam sukrėtimui arba tuo laikotarpiu, kai jis labai savimi pasitiki, pavyzdžiui, po karatė užsiėmimų arba veikiamas alkoholio. Pastaruoju atveju vyras neturi jokių šansų.

Subrendę vyrai į pažintis žiūri dar atsargiau, nes už jų pečių yra didelė bendravimo su tokiomis moterimis patirtis. Solidus ir turtingas vyras žino, kad toks moters tipas gali būti mielas, švelnus, žavus, kuklus, supratingas, tačiau visada reiklus. Reiklumas - būtent ši charakterio savybė ir baugina vyrus.

Vamp moteris - prabangi moteris. Vyrams derėtų žinoti: jei ji save prižiūri, nieko sau negaili, tokią kurs ir aplinką. Jos namuose bus geriausi daiktai, važinės tikrai ne 15-kos metų senumo kledaru, vaikai, kai tokių susilauks, bus aprengti dailiausiais rūbeliais. Nebent vyras išsigąsta, kad tokią katytę turėti namuose - brangus malonumas. Bet - tik godus moka du kartus...

Pagrįsti įtarimai

Dar vienas aspektas - vyrai (ir moterys, beje) nelabai tiki, kad vamp moteris viską gali susikurti pati. Jei ji - prabangi, tuoj už jos nugaros ieško turtingo rėmėjo, meilužio.

Žinoma, 20-ties metų studentei avėti batus už 1500 litų ir tampyti rankinę, kainuojančią tikrai daugiau nei merginos močiutės pensija, yra daugiau nei keista. Pagaliau - yra vartotojo amžius tokiems daiktams, todėl netgi neskanu, kai jaunos vampiukės apsikaišo „gėrybėmis", tuo mėgindamos pakelti savo vertę. Bet tai - jau kita tema.

Tačiau jei moteriai 30-35 metai, jei ji investavo ne tik į išorę, bet ir į galvą, turtino ir tobulino savo dvasinį pasaulį, tai nieko nuostabaus, kad ji sugebėjo susikurti materialų pagrindą po kojomis. Nebent vyras jaučiasi bejėgis, negalėdamas nieko jai pasiūlyti, - juk vamp moteris viską turi...

Kodėl jis neskambina?

Manote, savimi pasitikinti moteris kitą dieną po pažinties sėdi ir laukia savo naujo, visapusiškai patrauklaus draugo skambučio? Ne, nes ji savimi pasitikinti. O štai vyras neskambina. Kodėl? Vėl rankas pančioja ta pati baimė išgirsti iš jos neigiamą atsakymą dėl pasimatymo. Bet jei moteris paliko savo numerį, gal ne vien iš mandagumo ir gero išsiauklėjimo?

Dėl tos pačios priežasties vyras nerašo žinučių merginai - kad netektų po to kankinti mobiliųjų paslaugų operatorių, siekiant išsiaiškinti, ar mergina gavo šį pranešimą. Galop vyras padaro išvadą, kad geriau yra išgirsti melą (pavyzdžiui, esu susižadėjusi, turiu pavydų vaikiną), nei sulaukti nervų tąsymo telefonu, skambučiais ir žinutėmis.

Žeidžia pėdų mėtymas

O jei moteris neatsako į skambučius ar žinutes, tai vyrui - bene pats baisiausias dalykas, prilygstantis suvėluotam merginos „ne". Jis vyrui atrodo labiausiai žeminantis.

Iš pradžių vyras jaučiasi įsižeidęs, o po to ateina nepaprastas susierzinimo momentas. Kam leisti asistuoti jums, žarstyti komplimentus, teikti dovanas, o po to nekelti ragelio, neatsakyti į žinutes?

Vyrus stebina toks moteriškas elgesys (kad ir protingos, bet kai kurios vamp taip elgiasi; gal tokiu būdu savo nepriklausomybę gina?), kai po vaišių, plaukiojimo drauge baseine, apsilankymo keliose vietose moteris atsisako pabučiuoti vyrą, kas būtų tikrai logiškas vakaro tęsinys. Po tokio atsisakymo vyras jaučia pralaimėjimą - skausmą, kuris nėra panašus į jokį kitą.

Šiuo atveju vamp moteris prilygsta barakudai, kuri naudojasi visu vyro kuriamu gėriu, bet pati nėra nieko pasiryžusi duoti... Tas šaltumas ir atsainumas, kartais padvelkiantis iš moters, irgi atbaido vyrus...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (2)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (42)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.