Vaisinga moteris – išbandymas ištikimam vyrui

 (20)
Moteris vaisingomis dienomis visai kitaip kvepia. Tai vyrą traukia, bet kartu jis ją atstumia, kad būtų ištikimas... žmonai.
Kai moteris vaisinga, ji kvepia taip, kad vyrui itin sunku jai atsispirti. Bet įmanoma.
© Shutterstock nuotr.

Feromonai, feromonai... Kaip norėtume tikėti romantiškąja vyro ir moters traukos versija, tačiau chemija yra galinga.

Daugkartiniai moksliniai tyrimai įrodė, kad vyrui patraukliausia moteris, kurios ciklas pasiekęs piką, tai yra, kai jai ovuliacija, kai organizmas pasiruošęs pradėti naują gyvybę.

Tačiau, tyrinėdami viena, mokslininkai praleido ką kita. Tik neseniai jie atkreipė dėmesį, kad moters kvapas gali vyrams kelti nerimą.

Amerikiečių mokslininkai atliko eksperimentą su 21 metų studente. Įvairiomis mėnesio dienomis ji bendravo (kalbėjosi, ne miegojo!) su grupele vyrų, kurių vėliau buvo paprašyta įvertinti merginos patrauklumą. Paaiškėjo, kad vedę vyrai merginai skyrė mažiau balų būtent tomis dienomis, kai ši buvo vaisinga. Kaip mano mokslininkai, pasąmonė jiems signalizavo apie galimą pavojų - juk mergina gali pastoti, jei bus peržengta riba. Todėl, kad išvengtų galimų pagundų, vyrai įtikinėjo save, kad mergina visai nepatraukli. Taigi kvapas jiems pasitarnavo kaip kontraceptikas, kad tik išvengtų intymaus ryšio su mergina.

Tačiau kai kurie mokslininkai mano, kad iš tikrųjų vyrai apgavo tyrėjus, mėgindami savo atsakymais parodyti, kad jie myli savo žmonas ir yra joms ištikimi. Todėl, kai vyras, apžiūrinėdamas kokią nors pupytę, guodžia žmoną „Mieloji, šita ilgakojė man visai nepatinka, nieko tikro joje nėra - šypsena negyva, krūtys silikoninės", vis tiek vertėtų susimąstyti. Faktai sako, kad vyrų elgesys moters vaisingomis dienomis stipriai pasikeičia - juk kvapas pažadina norą pratęsti giminę.

Kaip argumentas netgi buvo pateiktas striptizo šokėjų uždarbis. Kai jos savo pasirodymus rengė ovuliacijos dienomis, feromonai išprovokuodavo beribį vyrų dosnumą - jie duodavo daugiau arbatpinigių nei nevaisingomis moters ciklo dienomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.