Vaikas lovoje: trečias nereikalingas?

 (20)
Kaimynės Inesos namuose – karo būklė: savo vyrą išvadino pedofilu, nes tam patinka, kai 9 mėnesių dukra miega jų lovoje. Inesa iškėlė ultimatumą.
Vaikas - karalius, viešpataujantis jūsų miegamajame?
Vaikas - karalius, viešpataujantis jūsų miegamajame?
© Shutterstock nuotr.

Ultimatumas - tas, kurio dažniausia griebiasi moterys, bet jo neištaria, tik sumąsto visokių priežasčių: skauda galvą, esu pavargusi, rytoj anksti keltis, dabar nenoriu. Aš Inesai iškart pasakiau, kad pareiškimais „arba arba" nieko nepasieks, o ji vis tiek: „Neduosiu jam, kol vaikas bus lovoje. Išalks, tada gal pradės mąstyti".

Mėginau sakyti, kad Bronius labai geras tėvas, kiek esu pastebėjusi, ir tikrai netikiu, kad tvirkintų Mariją. Gal tiesiog nori skirti savo šilumą, meilę, ypač kai tos dukters tiek laukė.

Inesa šiek tiek atlyžo, prisiminusi, kad kai augino pirmagimį Robertą, tokių dalykų jos namuose nesidėjo.

Aš dar jai paaiškinau, kad čia apskritai retas atvejis, kai vyras leidžia/sutinka/nori, kad vaikas miegotų su tėvais. Paprastai moterys, ypač jei pagimdo pirmą vaiką, visos sulenda į jį, pamiršdamos, kad turi vyrą.

Tai moteris, 9 mėnesius pilve nešiojusi būtybę, nori ir toliau jausti ją šalia. Mano, kas tas leliukas yra tokia leisgyvė, kad net jei gali savarankiškai kvėpuoti, tai vargu ar sapnuoti mokės.

Argumentai "Už"

Kadangi mano vaikai didesni ir Inesa visuomet man pavydi ryšio su jais, tai ir patarimų negailėjau, juolab, kad jai jų akivaizdžiai reikėjo.
Saugumas. Vaikų gydytojai sako, kad kūdikiui pirmais mėnesiais svarbu jausti mamos šilumą, saugumą. Net gyvūnai būna su savo mažyliais tol, kol jaučia galintys juos palikti. Žmogus - sudėtingas žinduolis. Jam reikia net metų, kol pradės vaikščioti, kai, pavyzdžiui, kumeliukas tik išlindęs dėlioja žingsnius savo liaunomis kojytėmis.
Sveikata. Kai vaikas jaučiasi saugumus ir mylimas, jis normaliai vystosi, kiek reikia, priauga svorio, nebūna nervingas.
Neišnešiotas. Tokiems kūdikiams mamos artumas ne tik pageidaujamas, bet ir būtinas. Tada kūdikis neišgyvena streso, auga ramesnis.
Poilsis. Mama, šalia kurios miega kūdikis, geriau pailsi, nesutrinka pieno gamyba. Keldamasi prie vaiko lovelės penkis kartus per naktį, moteris bus neabejotinai nuvargusi. Vyro pagalba - būtina.
Baimė. Nežinau, kiek tai lemia moters elgesį, tačiau yra tokių, kurios liguistai rūpinasi mažyliu. Jos bijo, kad šis vienas atpils, užsprings, uždus ir panašiai. Kad ir kokia pagrįsta būtų ta baimė, tačiau pasitikėjimą savimi irgi derėtų ugdyti. Bambagyslė jau nukirpta - ugdykite savarankišką asmenybę, o ne šiltnaminę gėlę.

Argumentai "Prieš"

Amžius. Labai keistai atrodytų, jei vaikas tėvų lovoje vartytusi iki trejų metų. Vaikas privalo žinoti savo erdvę, išmokti būti vienas, pasiilgti tėvų. Nėra nieko žiauraus pasakyme: atėjai į gyvenimą vienas ir išeisi vienas. Tokia tiesa. Nepirškite vaikui įkyriai savo draugijos, o mokykite jį stebėti ir pažinti pasaulį, į kurį jis atėjo. Dažnai iš didelės meilės tėvai pridaro sunkiai pataisomų klaidų.
Nejautrumas.
Yra moterų, kurios, net ir pagimdžiusios netampa budrios, jautrios, atsibundančios virptelėjus kūdikio blakstienoms ar šiam giliau atsidusus. Labai retai, tačiau pasitaiko atvejų, kai moteris nuspaudžia, netyčia uždusina savo kūdikį. Taigi jei nesate iš tų rambiųjų, geriau vaiką migdykite lovelėje.
Vyras.
Net jei jūs mielai miegotumėte su kūdikiu, vyras gali prieštarauti. Nesistebėkite: vyrams tėvystės jausmas pasireiškia gerokai vėliau nei moterims. Jie gali net neimti vaiko ant rankų, nekeisti sauskelnių. Žinoma, tai jau kraštutinumas, tačiau tokių vyrų yra. Kaip aš juokauju, jiems vaikas pradės rūpėti, kai galės pasiimti jį į žvejybą ar spardyti drauge kamuolį.
Intymumas.
Vyras, kuris vis dėlto sutiko su moters noru į lovą pasiguldyti vaiką, kažin ar gerai pailsės. Jis irgi gali apreikšti ultimatumą: einu į kitą kambarį miegoti arba guldome vaiką į jo lovytę. Jis pagrįstai jausis įsižeidęs, kad jam nebegalite skirti tiek dėmesio, net jei protu suvoks pasikeitusias gyvenimo sąlygas. Tad vaikas - santuokos išmėginimas ir tikrai ne jos sutvirtinimas (ko, beje, dažnai griebiasi moteris, manydamos, kad vaikas įžiebs meilę). Tai atsakingas sprendimas, kuriam turi ruoštis abu partneriai.
Manipuliacijos
. Vaikui irgi bus geriau, jei jis miegos atskirai nuo tėvų. Pripratęs būti jų lovoje (ypač vėlesniame amžiuje, 1-3 savo gyvenimo metais), vėliau išradingai manipuliuos tiek mamos, tiek tėčio jausmais. Vaikai labai greitai pajunta, kaip, kada ir kur gali paspausti, kad sutirpdytų tėvų širdį.

Pavyzdžiui, mano Austėja iki šiol kartais taip moka prisėlinusi apsivynioti rankytėmis aplink Ričardo kaklą, kad šis sutirpsta. Tą akimirką, žinau, jis pasirengęs išpildyti visus savo princesės norus. Bet esame sutarę, kad taip nebus.
Taigi, tikiuosi, kad Inesa išmintingai pasielgs ir sugrąžins ramybę savo namams. Žinoma, galėjau ir pamiršti kokių nors argumentų, bet iš to išsiblaškymo (vis žvilgčiojau į laikrodį, nes turėjau eiti Austėjos pasiimti iš darželio) nebesumojau, ką čia greitai kaimynei pasakyti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.