Už mylimųjų sekimą per Kalėdų vakarėlį lietuviai kloja tūkstančius

 (44)
Pasak Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos, kas ketvirtas vyras darbo vakarėlių metu būna neištikimas savo partnerei...
Detektyvai teigia, kad vyrai įtaresni negu moterys.
Detektyvai teigia, kad vyrai įtaresni negu moterys.
© Shutterstock nuotr.

... tad nenuostabu, kad antrosios pusės griebiasi pačių įvairiausių atsargumo priemonių. "Už tai, kad sekčiau savo vyrą per Kalėdų vakarėlį, sumokėjau 1500 svarų",  - prisipažįsta britų žurnalo Grazia straipsnio herojė. Publikacijoje kalbama su tokias paslaugas teikiančia seklių tarnyba bei pačiomis užsakovėmis.
Tam, kad pričiuptų neklaužadą nusikaltimo vietoje, sekliai ir seklės griebiasi pačių įvariausių priemonių. Kartais net tenka papirkti restorano/viešbučio administraciją, kad gautų personalo uniformas ir nesukeltų įtarimo. Tiesa, detektyvai niekuomet nepritempinėja prie tiesos - tam, kad galėtų raportuoti vieną ar kitą nuosprendį, reikalingi neginčijami įrodymai: "Kartais būna taip, kad sekamasis pasprunka iš mūsų akiračio, ir nors mes ir žinome, į kieno kambarį jis nuėjo nakvoti, neturėdami daiktinių įrodymų jo antrajai pusei nepratarsime nė žodžio",  - tikina Londone dirbanti detektyvė.
Tai, kad be įrodymų nedaromos jokios išvados, patvirtino ir Vilniuje įsikūrusio detektyvų biuro Rožinė pantera atstovas: "Antrosios pusės nori pamatyti visus faktus, kad ir kokie skaudūs jie būtų".
5 braškių kalbintas privatus detektyvas pasakojo, kad kiekvienais metais  būna klientų, norinčių sekti savo antrąją pusę per darbo Kalėdų vakarėlį: "Dažniau savo antrąsias puses nori sekti vyrai. Jie daug įtaresni negu moterys. Tačiau nusideda tiek vyrai, tiek moterys", - pasakojo pašnekovas.
Paklaustas, ar sutuoktinių įtarinėjimai pasitvirtina, seklys linktelėjo: "Negaliu teigti, kad antra pusė nepasitikėdama partneriu būna 100 procentų teisi, bet dažniausiai taip".
Antrosiomis pusėmis, pasak Rožinės panteros atstovo, labiau linkusios nepasitikėti susituokusios poros, o ne sužadėtiniai ar šiaip mylimieji. Detektyvams jie už sutuoktinio sekimą pasiruošę pakloti apvalią sumą: "Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje vyksta vakarėlis ir kaip sudėtinga į jį patekti. Tačiau tokių užsakymų kaina prasideda nuo 2000 litų".
Perskaičius straipsnį ir pakalbėjus su detektyvu mane apėmė dviprasmiški jausmai. Vienas iš jų buvo lengvas adrenalino antplūdis: pamaniau, kad būtų smagu nors vienam vakarui tapti privačia detektyve ir persirengus padavėja stengtis pričiupti kairėn sukantį vyrą. Kita vertus, niekada nelinkėčiau niekam atsidurti tokioje situacijoje, kai ant artimiausio šioje Žemėje žmogaus užsiundote detektyvus.
Va, ir viena Grazia žurnalo kalbinta moteris prisipažino: "Per šventinį kompanijos vakarėlį mano mylimasis nepalietė nė vienos moters ir, pasak detektyvių, net su niekuo neflirtavo. Tačiau aš sau niekaip negalėjau atleisti to, kad juo nepasitikėjau ir net leidau pinigus sekliams. Palaipsniui mūsų santykiai sugriuvo"...Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.