Už mylimųjų sekimą per Kalėdų vakarėlį lietuviai kloja tūkstančius

 (44)
Pasak Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos, kas ketvirtas vyras darbo vakarėlių metu būna neištikimas savo partnerei...
Detektyvai teigia, kad vyrai įtaresni negu moterys.
© Shutterstock nuotr.

... tad nenuostabu, kad antrosios pusės griebiasi pačių įvairiausių atsargumo priemonių. "Už tai, kad sekčiau savo vyrą per Kalėdų vakarėlį, sumokėjau 1500 svarų",  - prisipažįsta britų žurnalo Grazia straipsnio herojė. Publikacijoje kalbama su tokias paslaugas teikiančia seklių tarnyba bei pačiomis užsakovėmis.
Tam, kad pričiuptų neklaužadą nusikaltimo vietoje, sekliai ir seklės griebiasi pačių įvariausių priemonių. Kartais net tenka papirkti restorano/viešbučio administraciją, kad gautų personalo uniformas ir nesukeltų įtarimo. Tiesa, detektyvai niekuomet nepritempinėja prie tiesos - tam, kad galėtų raportuoti vieną ar kitą nuosprendį, reikalingi neginčijami įrodymai: "Kartais būna taip, kad sekamasis pasprunka iš mūsų akiračio, ir nors mes ir žinome, į kieno kambarį jis nuėjo nakvoti, neturėdami daiktinių įrodymų jo antrajai pusei nepratarsime nė žodžio",  - tikina Londone dirbanti detektyvė.
Tai, kad be įrodymų nedaromos jokios išvados, patvirtino ir Vilniuje įsikūrusio detektyvų biuro Rožinė pantera atstovas: "Antrosios pusės nori pamatyti visus faktus, kad ir kokie skaudūs jie būtų".
5 braškių kalbintas privatus detektyvas pasakojo, kad kiekvienais metais  būna klientų, norinčių sekti savo antrąją pusę per darbo Kalėdų vakarėlį: "Dažniau savo antrąsias puses nori sekti vyrai. Jie daug įtaresni negu moterys. Tačiau nusideda tiek vyrai, tiek moterys", - pasakojo pašnekovas.
Paklaustas, ar sutuoktinių įtarinėjimai pasitvirtina, seklys linktelėjo: "Negaliu teigti, kad antra pusė nepasitikėdama partneriu būna 100 procentų teisi, bet dažniausiai taip".
Antrosiomis pusėmis, pasak Rožinės panteros atstovo, labiau linkusios nepasitikėti susituokusios poros, o ne sužadėtiniai ar šiaip mylimieji. Detektyvams jie už sutuoktinio sekimą pasiruošę pakloti apvalią sumą: "Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje vyksta vakarėlis ir kaip sudėtinga į jį patekti. Tačiau tokių užsakymų kaina prasideda nuo 2000 litų".
Perskaičius straipsnį ir pakalbėjus su detektyvu mane apėmė dviprasmiški jausmai. Vienas iš jų buvo lengvas adrenalino antplūdis: pamaniau, kad būtų smagu nors vienam vakarui tapti privačia detektyve ir persirengus padavėja stengtis pričiupti kairėn sukantį vyrą. Kita vertus, niekada nelinkėčiau niekam atsidurti tokioje situacijoje, kai ant artimiausio šioje Žemėje žmogaus užsiundote detektyvus.
Va, ir viena Grazia žurnalo kalbinta moteris prisipažino: "Per šventinį kompanijos vakarėlį mano mylimasis nepalietė nė vienos moters ir, pasak detektyvių, net su niekuo neflirtavo. Tačiau aš sau niekaip negalėjau atleisti to, kad juo nepasitikėjau ir net leidau pinigus sekliams. Palaipsniui mūsų santykiai sugriuvo"...Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (67)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...