Tobulinuosi: striptizo pradžiamokslis

 (14)
Ieškodama sporto video, aptikau Carmen Electros „Striptizo aerobiką“, o šalia - ir instrukcijas, kaip pradžiuginti mylimąjį.
Striptizas - puiki priemonė atgaivinti priblėsusią aistrą.
© Shutterstock nuotr.

Tiesą pasakius nepamenu, kada paskutinįkart šokau striptizą Ričardui. Nors ne, meluoju... Prieš keletą metų, kai vaikai buvo pas mano mamą, o mudu nusprendėme išsinuomuoti seną gerą filmą ir Ričardas išrinko „Melą vardan tiesos“. Taip buvau įkvėpta Jamie Lee Curtis Švarcui atlikto šokio, kad ir pati nesusilaikiau... Ričardui net žandikaulis ant grindų nukrito, kai į šoną nusviedžiau chalatą... Viskas vyko labai sklandžiai, kol aš slystelėjau ir krisdama sugebėjau užsikabinti tiesiai už jo tarpukojo... Taip ir baigėme vakarą televizoriumi. Ech, gal rimtai reikia pasitreniruoti artėjančių švenčių proga.... Bent jau kelis iš šių judesių išmokti:

„Besisukantis ratas"

Stovėkite apie 60 centimetrų nuo jūsų partnerio. Jūsų kojos turėtų būti šiek tiek plačiau nei jūsų klubai, o kojų pirštai pasukti į išorę. Pradėkite klubais piešti ratą, o nugarą laikykite išlenktą. Dabar lėtai sulenkite kelius ir, besukdama klubus, tūpkite tiek, kiek jums bus patogu, tuomet vėl atsistokite. Nesustokite banguoti klubais ir erotiškai šokti. Labai svarbu, kad jūsų nugara būtų išlenkta ir tiesi. Jei būsite palinkusi į priekį, galite atrodyti kaip sumo imtynininkas.

„Apsisukimas"

Šokant yra svarbu pademonstruoti visus jūsų privalumus, tad nepamirškite kartais apsisukti. Didžiausias poveikis bus, jei suksitės lėtai - jūsų mylimasis turėtų tai vos vos pastebėti. Kai treniruositės, išbandykite į kurią pusę suktis jums pavyksta natūraliausiai. Ir per daug nesirūpinkite, kaip jūs tai padarysite, tiesiog sukitės mažais žingsneliais ir pasistenkite, kad apsisukimas įsipintų jūsų šokyje ir taptų jo dalimi. Visą laiką banguokite klubais bei nepamirškite rankų judesių. Kai suksitės pabandykite nenuleisti nuo jūsų mylimojo įdėmaus žvilgsnio.

„Pliaukštelėjimas ir kutenimas"

Atsukite mylimajam nugarą ir tiesiomis kojomis lėtai lenkitės į priekį. Žvilgtelkite į jį koketiškai ir paglostykite ar lengvai pliaukštelkite per užpakaliuką. Pamatysite, tai privers jį nusišypsoti. Galima ir taip: stovėdama nugara į jį, imkite švelniai siūbuoti nuo pat kulkšnių ir palaipsniui išskėskite kojas. Lėtai pasilenkite taip, kad jūsų užpakalis begėdiškai taikytų į jūsų vyrą. Sulenkite vieną kelią į šoną, o kitą koją ištieskite į kitą šoną. Praslyskite ranka per tiesiąją koją ir pakelkite galvą virš atitinkamo peties, kad galėtumėte pažvelgti į jį. Stipriai pliaukštelkite per užpakalį. Tą patį pakartokite ir kitoje pusėje.

„Juosmens šokis"

Grakščiai šokdama atsidurkite tarp jūsų mylimojo išskėstų kojų. Stovėkite suglaustomis kojomis nugara į jį. Pasistenkite būti kiek įmanoma arčiau kėdės. Dabar sulenkite kelius, tačiau nugara telieka tiesi, ir švelniai padėkite jūsų rankas ant jūsų partnerio kelių. Nuleiskite jūsų užpakaliuką link jo juosmens taip, kad tiesiog galėtumėt pajusti jo tarpkoji ant jūsų odos. Tuomet, besilaikydama rankomis už jo kelių, imkite švelniai leistis žemyn, judindama klubus ratais arba pirmyn ir atgal. Jei jums pavyks, tai darydama pažvelkite per petį į savo vyrą. Tai yra šiek tiek sudėtinga. Būkite labai atsargi, kai artėsite prie jo kirkšnies. Jei užgausite jį, jis daugiau niekada nebepasitikės jumis ir nebeleis jam dar kartą sušokti.

„Glamonės krūtine"

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra moters krūtys ar kokiais kvepalais ji kvėpinasi, kiekvienos moters kvapas tarp krūtų yra išskirtinis. Tai galingas afrodiziakas. Tad šis žingsnis garantuotai įkaitins jūsų mylimąjį. Prieikite prie pat jo - į erdvę tarp jo kelių. Stovėkite tiesiomis kojomis, švelniai pasilenkite į priekį ir padėkite savo rankas ant kėdės atlošo. Kai tvirtai įsikibsite, stumkite savo krūtis link jo veido - jo nosis turėtų priglusti tarp krūtų. Jei norite dar didesnio poveikio, pabandykite perbraukti krūtimis iš vienos pusės į kitą ir paglostyti jo nosies galiuką jūsų liemenėle ar speneliais. Visą laiką provokuojamai judėkite.

„Kelių glamonės"

Atsistokite tarp partnerio kojų veidu į jį (kaip įmanoma arčiau kėdės). Jūsų keliai turi atsidurti tarp jo tarpkojo ir kėdės atbrailos. Švelniai spustelkite keliais jo kirkšnį. Pasilenkite link jo ir švelniai papūskite į jo ausį arba jam į veidą. Jūs net gi galite apsikeisti vyno gurkšniu iš burnos į burną arba pilti šampaną nuo jūsų spenelių tiesiai jam į burną. Galimas ir toks variantas: stovėkite veidu į savo mylimąjį, tuomet savo keliais sugaukite vieną jo kelį ir švelniai trinkitės į jo šlaunį aukštyn ir žemyn. Tai tiesiog nuostabus pojūtis ( paprašykite, kad kitą kartą ir jis jums taip padarytų).

„Slydimas kūnu"

Stovėdama tarp mylimojo šlaunų, pasilenkite į priekį ir padėkite rankas ant kėdės atlošo. Padėkite kelius ant jo šlaunų, tuomet pakelkite savo liemenį, nuslyskite keliais į erdvę priešais jo tarpkojį (atsargiai!) ir lėtai slyskite visu jo kūnu, kol atsidursite ant žemės priešais jį. Norėdama atsikelti nuo grindų, pasinaudokite savo mylimojo keliais ir atsistokite seksualiai - pirmiausia pakelkite užpakaliuką, o kai kelsite viršutinę kūno dalį, perbraukite savo plaukais jo veidą.

O štai ir įžymusis Jamie Lee Curtis striptizas, kuris buvo išrinktas geriausiu visų laikų erotiniu kino šokiu. Net Demi Moore šokį „Striptize“ nukonkuravo!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.