Tobulinuosi: striptizo pradžiamokslis

 (14)
Ieškodama sporto video, aptikau Carmen Electros „Striptizo aerobiką“, o šalia - ir instrukcijas, kaip pradžiuginti mylimąjį.
Striptizas - puiki priemonė atgaivinti priblėsusią aistrą.
Striptizas - puiki priemonė atgaivinti priblėsusią aistrą.
© Shutterstock nuotr.

Tiesą pasakius nepamenu, kada paskutinįkart šokau striptizą Ričardui. Nors ne, meluoju... Prieš keletą metų, kai vaikai buvo pas mano mamą, o mudu nusprendėme išsinuomuoti seną gerą filmą ir Ričardas išrinko „Melą vardan tiesos“. Taip buvau įkvėpta Jamie Lee Curtis Švarcui atlikto šokio, kad ir pati nesusilaikiau... Ričardui net žandikaulis ant grindų nukrito, kai į šoną nusviedžiau chalatą... Viskas vyko labai sklandžiai, kol aš slystelėjau ir krisdama sugebėjau užsikabinti tiesiai už jo tarpukojo... Taip ir baigėme vakarą televizoriumi. Ech, gal rimtai reikia pasitreniruoti artėjančių švenčių proga.... Bent jau kelis iš šių judesių išmokti:

„Besisukantis ratas"

Stovėkite apie 60 centimetrų nuo jūsų partnerio. Jūsų kojos turėtų būti šiek tiek plačiau nei jūsų klubai, o kojų pirštai pasukti į išorę. Pradėkite klubais piešti ratą, o nugarą laikykite išlenktą. Dabar lėtai sulenkite kelius ir, besukdama klubus, tūpkite tiek, kiek jums bus patogu, tuomet vėl atsistokite. Nesustokite banguoti klubais ir erotiškai šokti. Labai svarbu, kad jūsų nugara būtų išlenkta ir tiesi. Jei būsite palinkusi į priekį, galite atrodyti kaip sumo imtynininkas.

„Apsisukimas"

Šokant yra svarbu pademonstruoti visus jūsų privalumus, tad nepamirškite kartais apsisukti. Didžiausias poveikis bus, jei suksitės lėtai - jūsų mylimasis turėtų tai vos vos pastebėti. Kai treniruositės, išbandykite į kurią pusę suktis jums pavyksta natūraliausiai. Ir per daug nesirūpinkite, kaip jūs tai padarysite, tiesiog sukitės mažais žingsneliais ir pasistenkite, kad apsisukimas įsipintų jūsų šokyje ir taptų jo dalimi. Visą laiką banguokite klubais bei nepamirškite rankų judesių. Kai suksitės pabandykite nenuleisti nuo jūsų mylimojo įdėmaus žvilgsnio.

„Pliaukštelėjimas ir kutenimas"

Atsukite mylimajam nugarą ir tiesiomis kojomis lėtai lenkitės į priekį. Žvilgtelkite į jį koketiškai ir paglostykite ar lengvai pliaukštelkite per užpakaliuką. Pamatysite, tai privers jį nusišypsoti. Galima ir taip: stovėdama nugara į jį, imkite švelniai siūbuoti nuo pat kulkšnių ir palaipsniui išskėskite kojas. Lėtai pasilenkite taip, kad jūsų užpakalis begėdiškai taikytų į jūsų vyrą. Sulenkite vieną kelią į šoną, o kitą koją ištieskite į kitą šoną. Praslyskite ranka per tiesiąją koją ir pakelkite galvą virš atitinkamo peties, kad galėtumėte pažvelgti į jį. Stipriai pliaukštelkite per užpakalį. Tą patį pakartokite ir kitoje pusėje.

„Juosmens šokis"

Grakščiai šokdama atsidurkite tarp jūsų mylimojo išskėstų kojų. Stovėkite suglaustomis kojomis nugara į jį. Pasistenkite būti kiek įmanoma arčiau kėdės. Dabar sulenkite kelius, tačiau nugara telieka tiesi, ir švelniai padėkite jūsų rankas ant jūsų partnerio kelių. Nuleiskite jūsų užpakaliuką link jo juosmens taip, kad tiesiog galėtumėt pajusti jo tarpkoji ant jūsų odos. Tuomet, besilaikydama rankomis už jo kelių, imkite švelniai leistis žemyn, judindama klubus ratais arba pirmyn ir atgal. Jei jums pavyks, tai darydama pažvelkite per petį į savo vyrą. Tai yra šiek tiek sudėtinga. Būkite labai atsargi, kai artėsite prie jo kirkšnies. Jei užgausite jį, jis daugiau niekada nebepasitikės jumis ir nebeleis jam dar kartą sušokti.

„Glamonės krūtine"

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra moters krūtys ar kokiais kvepalais ji kvėpinasi, kiekvienos moters kvapas tarp krūtų yra išskirtinis. Tai galingas afrodiziakas. Tad šis žingsnis garantuotai įkaitins jūsų mylimąjį. Prieikite prie pat jo - į erdvę tarp jo kelių. Stovėkite tiesiomis kojomis, švelniai pasilenkite į priekį ir padėkite savo rankas ant kėdės atlošo. Kai tvirtai įsikibsite, stumkite savo krūtis link jo veido - jo nosis turėtų priglusti tarp krūtų. Jei norite dar didesnio poveikio, pabandykite perbraukti krūtimis iš vienos pusės į kitą ir paglostyti jo nosies galiuką jūsų liemenėle ar speneliais. Visą laiką provokuojamai judėkite.

„Kelių glamonės"

Atsistokite tarp partnerio kojų veidu į jį (kaip įmanoma arčiau kėdės). Jūsų keliai turi atsidurti tarp jo tarpkojo ir kėdės atbrailos. Švelniai spustelkite keliais jo kirkšnį. Pasilenkite link jo ir švelniai papūskite į jo ausį arba jam į veidą. Jūs net gi galite apsikeisti vyno gurkšniu iš burnos į burną arba pilti šampaną nuo jūsų spenelių tiesiai jam į burną. Galimas ir toks variantas: stovėkite veidu į savo mylimąjį, tuomet savo keliais sugaukite vieną jo kelį ir švelniai trinkitės į jo šlaunį aukštyn ir žemyn. Tai tiesiog nuostabus pojūtis ( paprašykite, kad kitą kartą ir jis jums taip padarytų).

„Slydimas kūnu"

Stovėdama tarp mylimojo šlaunų, pasilenkite į priekį ir padėkite rankas ant kėdės atlošo. Padėkite kelius ant jo šlaunų, tuomet pakelkite savo liemenį, nuslyskite keliais į erdvę priešais jo tarpkojį (atsargiai!) ir lėtai slyskite visu jo kūnu, kol atsidursite ant žemės priešais jį. Norėdama atsikelti nuo grindų, pasinaudokite savo mylimojo keliais ir atsistokite seksualiai - pirmiausia pakelkite užpakaliuką, o kai kelsite viršutinę kūno dalį, perbraukite savo plaukais jo veidą.

O štai ir įžymusis Jamie Lee Curtis striptizas, kuris buvo išrinktas geriausiu visų laikų erotiniu kino šokiu. Net Demi Moore šokį „Striptize“ nukonkuravo!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (32)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?