Tas erotinių sapnų saldumas...

 (20)
Nežinau, ar čia koks ženklas netekėjusiai merginai, bet kasnakt mane aplanko erotiniai sapnai. Gal čia prieš kelionę?
Moterims, realiame gyvenime nepatiriančioms orgazmo, erotiniai sapnai gali būti vienintelė paguoda.
Moterims, realiame gyvenime nepatiriančioms orgazmo, erotiniai sapnai gali būti vienintelė paguoda.
© Shutterstock nuotr.

Skrendu pailsėti 10 dienų į Turkiją. Tai Liucija mane erzina, kad ten sutiksiu svajonių jaunikį. Jau beveik imu įtikėti šia galimybe, tai gal todėl sapnuoju visokias erotines scenas?

Pasirodo, erotinius sapnus sapnuoja tiek vyrai, tiek moterys. Tai visiškai normalus reiškinys, liudijantys seksualinio potraukio brandą. Erotinių sapnų dažnumas niekam nepavaldus: galime juos sapnuoti kiekvieną naktį, kartą per mėnesį arba kartą per metus.

Tiesa, vyrai juos sapnuoja dažniau, ir nuo amžiaus tai nepriklauso. Moteris erotiniai sapnai lanko rečiau. Ištekėjusios netgi jaučia tam tikrus sąžinės priekaištus, šiokį tokį nesmagumą ir gėdą, kad sapnuoja ne savo vyrą. O gal netgi keletą vyrų. Arba seksą su moterimi.

Tačiau graužtis dėl susapnuotos neištikimybės nevertėtų, nes tai, ką sapnuojame, nuo mūsų nepriklauso - tai pasąmonės išdava. Gal žiūrėjote vakare erotinį filmą? O gal jums įstrigo per pietus užsimezgusi diskusija su kolegėmis apie erotines fantazijas? Sapnams negalioja jokios moralės nuostatos.

Erotiniai sapnai vyrams gali pasireikšti priešlaikiniu sėklos išsiveržimu. Miegodami jie negali savęs kontroliuoti, o sėklos išsiveržimą reguliuoja būtent smegenų žievėje esantys taškai. Sapnuojant erotinius sapnus, sėkla išsiveržia anksčiau, net neatlikus lytinio akto. Tie vyrai, kurie atsimena erotinį sapną, nubudę pasakoja, kad sėkla išsiliedavo kaip tik tuomet, kai, regis, penis tuoj tuoj turėjo atsidurti makštyje. Ką dažniausiai sapnuoja? Įvairiausius meilės žaidimus, po kurių išsikrauna ir prabunda.

Beje, tie vyrai, kurie realiame gyvenime iš tikrųjų turi problemų dėl priešlaikinio sėklos išsiliejimo, sapne dėl šio sutrikimo nekenčia.

Erotiniuose sapnuose moterys gali patirti orgazmą. Ypač jausmingos moterys dažnai malonų sapną susapnuoja, perskaičiusios kokį bulvarinį romaniuką. Neretai kūno malonumais sapnuose pasidžiaugia tos moterys, kurios niekada nepatyrė orgazmo. Tai joms būna nors tokia paguoda.

Taip pat pasitaiko atvejų, kad erotiniuose sapnuose moteris išdarinėja tokius dalykėlius, kurių nepavyko išgyventi tikrame gyvenime. Čia veikia ir kitos moterys, ir kiti vyrai, ir sado-mazo elementai. Sapnuose verda toks turtingas intymus gyvenimas, kad moterys nejučiomis ima gyventi dvigubą gyvenimą. Sapne elgiasi taip, kokią norėtų save matyti realiame gyvenime - gal būti iniciatyvesnė, drąsesnė, labiau atsipalaidavusi. Perkeldama fantazijas į realų gyvenimą, moteris neretai netgi pagerina savo santykius su vyru.

O mano sapnai - daugiaserijiniai. Nežinau, kaip man tai pavyksta, bet sapnuoju tęsinius. Arba pasikartojantį sapną - kaip juodaplaukis vyras mane pagrobia, nori atkeršyti už savo seserį, bet mane įsimyli... Norėjęs pažeminti ir pasityčioti iš manęs, jis mane apiberia kuo švelniausiais bučiniais, nužiūrinėja mano kūną susižavėjusiu žvilgsniu, paima ant rankų ir kažkur neša. Kaip sulaukti šio vakaro, kad sužinočiau kur atsidursiu?

O vieną kartą sapne mylėjausi su buvusiu draugės vaikinu. Atsibudus taip ir jaučiausi: skruostai raudoni, kūnas nuvargintas, akys spindi... Net paliečiau TEN, kad įsitikinčiau, ar tikrai esu sudrėkusi. Dar įdomiau buvo, kad paskui draugės ėmiau klausinėti, kaip atrodo to vaikino butas. Jos pasakojimas mane įtikino: aš ten buvau! Galėjau papildyti pasakojimą detalėmis ne tik apie kambarį, bet ir apie jos buvusio vaikino kūną, randą dešiniajame šone ir apgamą ant nugaros... Bet ar verta? Negi ji būtų patikėjusi, kad viską tik susapnavau?
Bet tą vaikiną man ir dabar nejauku sutikti. Tiek prikvailiojom sapne...

www.raut.ru
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (15)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?