Sutuoktiniai turėtų miegoti atskirai

 (12)
Miegu be vyro, kai jis komandiruotėje. Sunku užmigti, o mokslininkai pataria kraustytis į skirtingas lovas.
Nors mylimosios glėbyje vyras neišsimiega, vis tiek renkasi naktis su ja, o ne veinatvėje.
© Shutterstock nuotr.

Australijos mokslininkų išvados kažin ar mane sudomins. Tegu jie ten tiria ir žmones, ir kengūras, ir koalas, o aš noriu užmigti, apkabinta savo vyro. Gal tokie patarimai ten ir vertingi, nes Australijoje baisiai karšta, ir tie kūnai suliptų nuo prakaito. Bet čia, Lietuvoj?

Nežinau, kas turėtų atsitikti, kad vyras nenorėtų su manimi miegoti. Mes jau taip įpratę. Turime savo ritualus. Paišdykaujam, žinoma, bet čia aš ne apie tuos ritualus... hmmm. Kuomet vaikai užmiega, atsinešam arbatos į lovą. Jis kokį „Discovery" pažiūri, aš knygą paskaitau ar pamezgu. Mielas, fantastiškas jaukumas. Kodėl, užgesinę šviesas, turėtume dumti į skirtingas lovas? Net prie vyro momentinio knarkimo pripratau, net ir to pasiilgstu.

Be vyro man lova atrodo per plati. Nemoku miegoti - atsibundu skersai gulėdama. Kai jis išvažiuoja į komandiruotę, miegu ant jo pagalvės - nors su jo kvapu užmiegu.

Kitiems tokių dalykų nesuprast. Paroje ir taip 24 valandos, trečdalį laiko dirbam, trečdalį suryja buitis ir laisvalaikis. Tad kodėl dar 8 valandas iš savo dienos turėčiau praleisti be vyro?

Gal ir romantiška, tarkim, nueiti pas vyrą į svečius, į kitą kambarį. Sugundyti ir vėl sugrįžti, bet taip kas vakarą... Abejoju, ar tas žaidimas poras suartina. Ilgainiui tai irgi taps rutina.

Bet iš tiesų Australijos mokslininkai žinią apie sutuoktinių miegojimą atskirai labiau adresuoja vyrams. Pasirodo, miegodami su žmonomis, jie negali kokybiškai pailsėti, o tai kenkia darbingumui. O jie nepailsi ne dėl kokio greituko vidurnaktį, ne.Miegojimas žmonos glėbyje padidina vyro streso hormonų lygį, o tai pasireiškia vyro erzuliu bei pykčiu.

Tai gal jie baiminasi, kad per miegus jų žmoną kas nors pagrobs?

Nors apklausus australų vyrus, paaiškėjo, kad jie vis dėlto linkę būtų užmigti ne vieni, net jeigu dėl to krinta smegenų darbo aktyvumas.

Kažkas krinta, bet kažkas kyla... Oi. Bet kodėl oi - AČIŪDIE.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (440)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (192)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (221)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.