Sutuoktiniai turėtų miegoti atskirai

 (12)
Miegu be vyro, kai jis komandiruotėje. Sunku užmigti, o mokslininkai pataria kraustytis į skirtingas lovas.
Nors mylimosios glėbyje vyras neišsimiega, vis tiek renkasi naktis su ja, o ne veinatvėje.
Nors mylimosios glėbyje vyras neišsimiega, vis tiek renkasi naktis su ja, o ne veinatvėje.
© Shutterstock nuotr.

Australijos mokslininkų išvados kažin ar mane sudomins. Tegu jie ten tiria ir žmones, ir kengūras, ir koalas, o aš noriu užmigti, apkabinta savo vyro. Gal tokie patarimai ten ir vertingi, nes Australijoje baisiai karšta, ir tie kūnai suliptų nuo prakaito. Bet čia, Lietuvoj?

Nežinau, kas turėtų atsitikti, kad vyras nenorėtų su manimi miegoti. Mes jau taip įpratę. Turime savo ritualus. Paišdykaujam, žinoma, bet čia aš ne apie tuos ritualus... hmmm. Kuomet vaikai užmiega, atsinešam arbatos į lovą. Jis kokį „Discovery" pažiūri, aš knygą paskaitau ar pamezgu. Mielas, fantastiškas jaukumas. Kodėl, užgesinę šviesas, turėtume dumti į skirtingas lovas? Net prie vyro momentinio knarkimo pripratau, net ir to pasiilgstu.

Be vyro man lova atrodo per plati. Nemoku miegoti - atsibundu skersai gulėdama. Kai jis išvažiuoja į komandiruotę, miegu ant jo pagalvės - nors su jo kvapu užmiegu.

Kitiems tokių dalykų nesuprast. Paroje ir taip 24 valandos, trečdalį laiko dirbam, trečdalį suryja buitis ir laisvalaikis. Tad kodėl dar 8 valandas iš savo dienos turėčiau praleisti be vyro?

Gal ir romantiška, tarkim, nueiti pas vyrą į svečius, į kitą kambarį. Sugundyti ir vėl sugrįžti, bet taip kas vakarą... Abejoju, ar tas žaidimas poras suartina. Ilgainiui tai irgi taps rutina.

Bet iš tiesų Australijos mokslininkai žinią apie sutuoktinių miegojimą atskirai labiau adresuoja vyrams. Pasirodo, miegodami su žmonomis, jie negali kokybiškai pailsėti, o tai kenkia darbingumui. O jie nepailsi ne dėl kokio greituko vidurnaktį, ne.Miegojimas žmonos glėbyje padidina vyro streso hormonų lygį, o tai pasireiškia vyro erzuliu bei pykčiu.

Tai gal jie baiminasi, kad per miegus jų žmoną kas nors pagrobs?

Nors apklausus australų vyrus, paaiškėjo, kad jie vis dėlto linkę būtų užmigti ne vieni, net jeigu dėl to krinta smegenų darbo aktyvumas.

Kažkas krinta, bet kažkas kyla... Oi. Bet kodėl oi - AČIŪDIE.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.