Susikurk tobulą profilį pažinčių portale

 (14)
Vaikinai į pažinčių portalų profilius žiūri kitaip nei moterys, todėl jei jūs, kaip ir aš, bandote surasti princą interneto pagalba, turėtumėte žinoti keletą dalykų...
© Shutterstock nuotr.

Nesuprantu žmonių, smerkiančių tuos, kurie antrąją pusę bando susirasti internetiniuose pažinčių portaluose. Juk tai puikus, laiką taupantis būdas susipažinti su žmogumi: įvertini jo išvaizdą, apsisprendi, ar tau tinkamos jo deklaruojamos vertybės, pomėgiai, veikla ir zodiako ženklas. Be to, dažniausiai gali rinktis iš nemažo kandidatų sąrašo.
Pamaniau, kad ir man būtų neprošal susikurti savo profilį - galbūt pasiseks ir šventes sutiksiu ne viena (bent Naujuosius). Tačiau pasirodo, kad tai ne taip paprasta - pažinčių ekspertai teigia, jog norint susikurti idealų internetinį profilį būtina laikytis kelių taisyklių:

a) Prieš kurdama savo profilį, paklauskite savęs, kaip vyro smegenys interpretuos jūsų pateikiamą informaciją. Jei tai padarysite, yra nemaža tikimybė, kad du kartus pagalvosite prieš rašydama tokius sakinius kaip "Labas! Ačiū, kad skaitai mano profilį"...
Akivaizdu, kad jūs nesate vakarėlių mergina ir bet kuris vaikinas, kuris ieško rimtų santykių, pagalvos, kad jūs esate tikrai miela. Tada jis grįš prie savo paieškos, kol surast tikrai mielą merginą, kurios profilis bus kur kas įdomesnis už jūsų. Tai, kad esate dėkinga, jog kažkas susidomėjo jumis, parodo, jog nepasitikite savimi. Geriau savo internetinį profilį pradėkite nuo linksmos ir dinamiškos frazės. Kai aš kuriu internetinių pažinčių portalų profilius klientėms, aš praleidžiu gana nemažai laiko galvodama apie šias pirmąsias eilutes. Pavyzdžiui: "Aš šoku. Aš čiužinėju. Aš bėgioju. Tačiau kiek įmanydama stengiuosi nesuklupti".

b) Frazė "Man patinka juoktis"  - ne, ne, NE.
Tai, kad kažkam patinka juoktis yra ganėtinai įprasta, nebent jūs plyštate juoku net tokiose situacijose, kokiose nereikėtų. Vyrą toks sakinys sudomintų, jei baigtųsi panašiai kaip "Man patinka juoktis vilkint prancūzų guvernantės rūbus ir atidarinėjant alaus butelius dantimis".
Tad geriau vietoj to, kad rašytumėte, jog jums patinka juoktis, rašykite, kas jus priverčia juoktis. Pavyzdžiui: Aš juokiuosi kiekvieną kartą, kai pagalvoju apie... .

c) "Gyventi, mylėti, juoktis" ir panašūs kredo.
Aš skaičiau profilius su įkvepiančiomis citatomis. Aš skaičiau profilius kimšte prikimštus melancholiškomis viltimis apie meilę. Aš taip pat skaičiau profilius, kurie buvo linksmi, įdomūs ir šiek tiek poetiški. Kaip jums atrodo, kuris iš jų sudomins vyrą?

d) Bet kokios citatos apie meilę.
Yra puiku, kad kitų mokymas jums yra įkvėpimas. Taip pat miela, jei esate romantiška. Tačiau internetinių pažinčių portalų profiliai nėra ta vieta, kur reikia cituoti kitus. Juose taip pat nereikia būti juokdariu. Tai reklamavimosi galimybė. Tad pasinaudokite šia erdve, kad pareklamuotumėte save kaip geriausią pasirinkimą pasimatymui. Tad vietoj ilgo, sentimentalaus monologo apie meilę, atskleiskite visus savo asmenybės aspektus: nuo jūsų unikalumo, romantiškumo iki linksmybių. Nepamirškite, kad vyrai vertina, kokia jūs būsite kompanionė. Tad nepraleiskite savo svarbių savybių, kurios padaro jus įvairialype asmenybe, galinčia nuskaidrinti vaikino dieną!

e) "Ei, ar dar liko gerų vyrų? Atsiliepkit".
Ak, verkšlenimai, ar gali būti geresnis masalas vyrams? Aš matau tiek daug profilių su šios raudos įvairiais variantais, pavyzdžiui, „nusibodo žaidėjai“ ir „nebenoriu dramų“. Aš manau taip – jei norite gerų vyrų, pasiimkite juos. Jei nenorite žaidėjų, nesirinkite jų. Kitaip tariant, jūs renkatės. Kai internete ieškote partnerio, jūs turite nesuskaičiuojamą kiekį pasirinkimų. Taigi tik jūs nusprendžiate kokį pasirinkti.
Verkšlenimas ir asmeninės atsakomybės trūkumas nėra patrauklios nei vienam vyrui, kuris nėra niekada jūsų sutikęs ir nenusipelno jūsų rūstybės. Geriau savo internetiniame profilyje būkite linksma ir pozityvi. Pasistenkite pašalinti netinkamus pretendentus pagal paieškos kriterijus, pasitelkdama savo gerą nuovoką ir gerai paruoštą profilį. Taip pat nepamirškite ir humoro jausmo. Juk ne kiekvienas internetinis pasimatymas jums pavyks. Iš tų, kurie nepavyksta, paprastai galima sukurti gana neblogų istorijų. Tad mėgaukitės ir pakilimais, ir nuopuoliais.

f) Aš miela, besirūpinanti, linksma, puikios formos, savimi pasitikinti ir protinga.
Tikrai? Įrodyk tai. Bet kas gali surašyti šiuos būdvardžius. Aš turiu puikų žodyną, tad lažinuosi, kad galėčiau sumalti į miltus visus šiuos teiginius. Nepamirškite, kad būdvardžiai yra žodžiai, o anekdotai yra veiksmai. Juk visi mes žinome, kad veiksmai pasako kur kas daugiau nei žodžiai. Tarkim, norite parodyti, jog esate rūpestinga: "Kai buvau savanorė Raudonajame Kryžiuje, supratau, kad vargingiausi žmonės yra patys dosniausi".
Esate linksmuolė? Pabandykite ką nors panašaus į (tik, žinoma, nemeluokite): "Kartą aš patiekiau savo vyrui kokteilį su arseniku. Tai buvo, kai vaidinau teatre. Dabar esu vyriausia restorano virėja ir man labiau patinka žaisti su peiliais."

Taigi pabaigai pasilikau pačią svarbiausią pamoką – tai, kaip jūs bendraujate yra taip pat svarbu, kaip ir tai, ką jūs sakote. Tad kai norite kažką pareikšti, įsigilinkite į auditorijos mąstyseną. Kitaip jūsų idealusis vyras gali nepastebėti jūsų profilio, nes kitas bus skirtas konkrečiai jam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (472)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.