Susikurk tobulą profilį pažinčių portale

 (14)
Vaikinai į pažinčių portalų profilius žiūri kitaip nei moterys, todėl jei jūs, kaip ir aš, bandote surasti princą interneto pagalba, turėtumėte žinoti keletą dalykų...
Susikurk tobulą profilį pažinčių portale
© Shutterstock nuotr.

Nesuprantu žmonių, smerkiančių tuos, kurie antrąją pusę bando susirasti internetiniuose pažinčių portaluose. Juk tai puikus, laiką taupantis būdas susipažinti su žmogumi: įvertini jo išvaizdą, apsisprendi, ar tau tinkamos jo deklaruojamos vertybės, pomėgiai, veikla ir zodiako ženklas. Be to, dažniausiai gali rinktis iš nemažo kandidatų sąrašo.
Pamaniau, kad ir man būtų neprošal susikurti savo profilį - galbūt pasiseks ir šventes sutiksiu ne viena (bent Naujuosius). Tačiau pasirodo, kad tai ne taip paprasta - pažinčių ekspertai teigia, jog norint susikurti idealų internetinį profilį būtina laikytis kelių taisyklių:

a) Prieš kurdama savo profilį, paklauskite savęs, kaip vyro smegenys interpretuos jūsų pateikiamą informaciją. Jei tai padarysite, yra nemaža tikimybė, kad du kartus pagalvosite prieš rašydama tokius sakinius kaip "Labas! Ačiū, kad skaitai mano profilį"...
Akivaizdu, kad jūs nesate vakarėlių mergina ir bet kuris vaikinas, kuris ieško rimtų santykių, pagalvos, kad jūs esate tikrai miela. Tada jis grįš prie savo paieškos, kol surast tikrai mielą merginą, kurios profilis bus kur kas įdomesnis už jūsų. Tai, kad esate dėkinga, jog kažkas susidomėjo jumis, parodo, jog nepasitikite savimi. Geriau savo internetinį profilį pradėkite nuo linksmos ir dinamiškos frazės. Kai aš kuriu internetinių pažinčių portalų profilius klientėms, aš praleidžiu gana nemažai laiko galvodama apie šias pirmąsias eilutes. Pavyzdžiui: "Aš šoku. Aš čiužinėju. Aš bėgioju. Tačiau kiek įmanydama stengiuosi nesuklupti".

b) Frazė "Man patinka juoktis"  - ne, ne, NE.
Tai, kad kažkam patinka juoktis yra ganėtinai įprasta, nebent jūs plyštate juoku net tokiose situacijose, kokiose nereikėtų. Vyrą toks sakinys sudomintų, jei baigtųsi panašiai kaip "Man patinka juoktis vilkint prancūzų guvernantės rūbus ir atidarinėjant alaus butelius dantimis".
Tad geriau vietoj to, kad rašytumėte, jog jums patinka juoktis, rašykite, kas jus priverčia juoktis. Pavyzdžiui: Aš juokiuosi kiekvieną kartą, kai pagalvoju apie... .

c) "Gyventi, mylėti, juoktis" ir panašūs kredo.
Aš skaičiau profilius su įkvepiančiomis citatomis. Aš skaičiau profilius kimšte prikimštus melancholiškomis viltimis apie meilę. Aš taip pat skaičiau profilius, kurie buvo linksmi, įdomūs ir šiek tiek poetiški. Kaip jums atrodo, kuris iš jų sudomins vyrą?

d) Bet kokios citatos apie meilę.
Yra puiku, kad kitų mokymas jums yra įkvėpimas. Taip pat miela, jei esate romantiška. Tačiau internetinių pažinčių portalų profiliai nėra ta vieta, kur reikia cituoti kitus. Juose taip pat nereikia būti juokdariu. Tai reklamavimosi galimybė. Tad pasinaudokite šia erdve, kad pareklamuotumėte save kaip geriausią pasirinkimą pasimatymui. Tad vietoj ilgo, sentimentalaus monologo apie meilę, atskleiskite visus savo asmenybės aspektus: nuo jūsų unikalumo, romantiškumo iki linksmybių. Nepamirškite, kad vyrai vertina, kokia jūs būsite kompanionė. Tad nepraleiskite savo svarbių savybių, kurios padaro jus įvairialype asmenybe, galinčia nuskaidrinti vaikino dieną!

e) "Ei, ar dar liko gerų vyrų? Atsiliepkit".
Ak, verkšlenimai, ar gali būti geresnis masalas vyrams? Aš matau tiek daug profilių su šios raudos įvairiais variantais, pavyzdžiui, „nusibodo žaidėjai“ ir „nebenoriu dramų“. Aš manau taip – jei norite gerų vyrų, pasiimkite juos. Jei nenorite žaidėjų, nesirinkite jų. Kitaip tariant, jūs renkatės. Kai internete ieškote partnerio, jūs turite nesuskaičiuojamą kiekį pasirinkimų. Taigi tik jūs nusprendžiate kokį pasirinkti.
Verkšlenimas ir asmeninės atsakomybės trūkumas nėra patrauklios nei vienam vyrui, kuris nėra niekada jūsų sutikęs ir nenusipelno jūsų rūstybės. Geriau savo internetiniame profilyje būkite linksma ir pozityvi. Pasistenkite pašalinti netinkamus pretendentus pagal paieškos kriterijus, pasitelkdama savo gerą nuovoką ir gerai paruoštą profilį. Taip pat nepamirškite ir humoro jausmo. Juk ne kiekvienas internetinis pasimatymas jums pavyks. Iš tų, kurie nepavyksta, paprastai galima sukurti gana neblogų istorijų. Tad mėgaukitės ir pakilimais, ir nuopuoliais.

f) Aš miela, besirūpinanti, linksma, puikios formos, savimi pasitikinti ir protinga.
Tikrai? Įrodyk tai. Bet kas gali surašyti šiuos būdvardžius. Aš turiu puikų žodyną, tad lažinuosi, kad galėčiau sumalti į miltus visus šiuos teiginius. Nepamirškite, kad būdvardžiai yra žodžiai, o anekdotai yra veiksmai. Juk visi mes žinome, kad veiksmai pasako kur kas daugiau nei žodžiai. Tarkim, norite parodyti, jog esate rūpestinga: "Kai buvau savanorė Raudonajame Kryžiuje, supratau, kad vargingiausi žmonės yra patys dosniausi".
Esate linksmuolė? Pabandykite ką nors panašaus į (tik, žinoma, nemeluokite): "Kartą aš patiekiau savo vyrui kokteilį su arseniku. Tai buvo, kai vaidinau teatre. Dabar esu vyriausia restorano virėja ir man labiau patinka žaisti su peiliais."

Taigi pabaigai pasilikau pačią svarbiausią pamoką – tai, kaip jūs bendraujate yra taip pat svarbu, kaip ir tai, ką jūs sakote. Tad kai norite kažką pareikšti, įsigilinkite į auditorijos mąstyseną. Kitaip jūsų idealusis vyras gali nepastebėti jūsų profilio, nes kitas bus skirtas konkrečiai jam.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (4)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (44)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.