Šukuosena gali išduoti seksualinį temperamentą

 (9)
Filosofijos daktaras, sekso bei santykių ekspertas ir daugelio knygų autorius Ianas Kerneris tvirtina, kad moters šukuosena išduoda jūsų intymaus gyvenimo vertybes bei įpročius.
Jei tvarkinga atrodote visuomet ir visur, sekse kažin ar vertinsite spontaniškumą.
Jei tvarkinga atrodote visuomet ir visur, sekse kažin ar vertinsite spontaniškumą.
© Shutterstock nuotr.

Taigi – kokia jūsų įprastinė šukuosena? Ką ja pranešate apie save aplinkiniams?

Arklio uodega. Jei plaukus dažniausiai rišate aukštai į uodegą ir taip netgi šukuojatės, kai esate pakviesta į priėmimą ar vakarėlį, tai, I.Kernerio teigimu, jūs nepaprastai drąsi, seksualiai nesuvaržyta asmenybė ir netgi šiek tiek įžūli, rašo tvnet.lv.
Jūs nebijote atidengti savo veido, neslepiate ausų ir smilkinių – tai rodo jūsų pasitikėjimą savo seksualumu, tai, kad neturite kompleksų ir jūs esate abejinga aplinkinių nuomonei apie jus.

Tvarkinga šukuosena. Jei netgi namuose atrodote taip, lyg ką tik būtumėte grįžusi iš grožio salono, nors nėra prieš ką staipytis (namuose nėra gyvos dvasios), tai sako, kad jūs visur mėgstate tvarką ir nuoseklumą. Kartais jūs galite netgi būti liguistai pedantiška. Širdies reikaluose ir sekse jūs ne itin mėgstate spontaniškumą, netikėtumus bei „veiksmus be jokio plano“. Jums viskas turi slysti pagal kruopščiai aprengtą planą, be jokių nukrypimų.

Natūraliai krintantys plaukai. Jūsų šūkis: „Kas natūralu, tas gražu“. Jūs esate visiškai patenkinta savimi, savo išvaizda bei kūnu. Jūsų neglumina kokie nors trūkumai (jų turi kiekviena moteris), kaip, pavyzdžiui, nulaužtas nagas, dėmė ant drabužių ar nepadarytas pedikiūras. Jūs pasiruošusi seksui visada ir visur, ir jums nusispjaut, kad po drabužiais – visai ne seksualus apatinis trikotažas. Jūs įkaistate vien nuo minties apie artumą, jūs tikra meilės vergė, tačiau nesate linkusi dažnai keisti partnerius.

Kuodelis. Jūs – itin romantiškos natūros asmenybė, tikra dama. Esate elegantiška, išsilavinusi, gerų manierų. Mėgstate komplimentus (labiau nei kitos moterys), mandagų, neįkyrų vyrų dėmesį ir jautrius, įsimintinus pasimatymus.
Seksas irgi turi būti estetiškas ir romantiškas. Preliudija prasideda nuo vonios su rožių žiedlapiais bei žvakėmis, o veiksmas persikelia į miegamąjį, kur skamba romantiška melodija ir kur patalai apvilkti prabangia patalyne...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.