Specialistė: „Vyro reikia ieškoti, kaip darbo“

 (149)
Kaip geriau pažinti vyrą? Iš kur atsiranda nelaimingos žmonos ir kodėl santykiuose yra svarbus kompromisas? Kaip surasti partnerį?
Susirasti vyrą gal ir nesunku, bet esmė - juk nesinori bet kokio...
© Shutterstock nuotr.

Leidinys „Argumentai ir faktai", pasitelkęs į pagalbą garsiausią Rusijos piršlienę, laidos „Susituokime" vedėją Rozą Siabitovą, pamėgino išnagrinėti svarbiausius moterų santykių su vyrais aspektus.
Jos požiūris itin įdomus ir net šokiruojantis. Galima ginčytis ir nesutikti, tačiau pripažinti, kad ji - neeilinė moteris, teks vienareikšmiai.

- Po kurio laiko geriausia praleisti pirmąją naktį? Ar tikrai prieš vedybas su vyru reikėtų draugauti mažiausiai vienerius metus?

- Šiame pasaulyje nėra nieko vien juodo arba vien balto, visur yra pustoniai. Nėra ir vienos tiesos, nes kiekvienas turime savo tiesą.

Kodėl metus? Per tokį laiką žmogus parodo visus savo trūkumus, jūs drauge atsiduriate situacijose, kur išryškėja kiekvieno jūsų charakteris. Moterys deklaruoja, kad yra švelnios ir supratingos (neaišku, iš kur tada atsiranda valdingos žmonos), o vyrai deklaruoja, kad padarys mus laimingas. Ar matėte bent vieną visiškai laimingą žmoną? Ne. Taigi per metus tai ir galima išsiaiškinti.

Dėl to, kada galima mylėtis su vyru... Jei draugės sako, jog reikia pasitreniruoti, - netikėkite. Vyras visko išmokys. Kodėl vyras taip skuba moterį įsitempti į lovą? Jis nori pasitikrinti, ar esate suderinami sekse, kad santykiai galimai virstų ilgalaikiais. Be svarbios gyvenimo dalies, be to patikrinimo vyras retai kada nori investuoti į santykius, juos kurti. Žinoma, viskas priklauso nuo požiūrio, pasimatymų intensyvumo, bendravimo, tačiau jei aistros bangos abiem kirba tos pačios ir abu to nori („pasitikrinti" kūno chemijos, be jokio spaudimo), geriausia mylėtis po penkto  pasimatymo.

Tačiau jei norite rimtų santykių arba norite suprasti, ką vyras apie jus galvoja, nesimylėkite kaip įmanoma ilgiau. Be to, jei vyras jūsų neskatina pasimylėti, tačiau jūs jam patinkate, tai žinokite, kad jis jus mergina ir laukia pirmojo jūsų žingsnio, kai imsite jį gundyti. Galiausiai vyras gauna mylimą moterį bei patvirtinimą, kad ir jis jai patinka.

Jei greitai jam atsiduosite (juk beveik nėra vyrų, kurie atsisakytų), vyras po to galvoja, kad moteris yra lengvai pasiekiama, kad bet kuris jo vietoje atsidūręs vyras galėjo ją gauti. O jis turi jaustis ypatingas, kad tik jam pavyko tokią moterį pakerėti. Juokaujama, kad vyrui suprasti moters neįmanoma, bet stengtis reikia. Apie vyrus galime pasakyt tą patį: nereikia jų suprasti - užtenka klausytis ir daryti išvadas. Tokios taisyklės apsaugos širdį nuo nusivylimo.

- Yra kažkokių saugiklių?

- Taip. Vienas jų - vyro žodynas. Išmintinga moteris neturėtų savęs apgaudinėti ir maitintis iluzijomis. Kaip?

Štai pavyzdys. Vyras po pirmojo pasimatymo sako: „Susiskambinsim"? Tai ne kas kita, o mandagi atsisakymo forma. Jei nepaskambina per tris paras, nelabai ko verta ir tikėtis iš tų santykių. Arba po mėnesio pasimatymų jis sako: „Kaip aš pavydžiu vaikinui, kuris padarys tave laimingą". Negalvokite, kad jis kalba apie save - taip jis ruošia dirvą, kad galėtų tyliai pasitraukti.

Aš sugalvojau labai įdomų testą-prognozę. Pirmojo pasimatymo, penkių pasimatymų, trijų mėnesių testas, etapai: pora, sužadėtuvės. Aš surašiau visus pavojaus signalus. Ir pagal šį testą galima suprasti, ar jūsų santykiai turi ateitį, ar ne. Toms, kurios kreipiasi į vedybų agentūras, tai svarbi informacija. 95 procentai besikreipiančių į agentūras - moterys ir tik 5 procentai vyrų. Ir jei agentūra pateikia tik duomenų bazę - tai paslėpta sukčiavimo forma.
Sakykim, bazėje yra 300 vyrų. Pradedi peržiūrėti 300 žmonių. Suveikia „dvyliktojo pirkėjo" taisyklė - trečdalį atsijojate, pažiūrėjote nuotraukas - liko 100 žmonių, o po to žiūrite į materialinę padėtį, išsilavinimą, kuo užsiima, pomėgius... Galiausiai lieka apie trisdešimt žmonių, po to šiems trisdešimčiai jūs paskambinsite, ir jums liks dešimt, todėl, kad nepatiks balsas, kalbėjimo maniera ir panašiai. Dešimt kartų nueisite į pasimatymą ir neliks nė vieno kandidato.

Surasti vyrą - ne problema, tereikia žinoti, kur jie yra. Svarbiausia sėkmingos pažinties taisyklė: ieškoti partnerio reikia todėl, kad norite rinktis, o ne todėl, kad jums jo trūksta. Kitaip tariant, nereikia alkanai eiti į parduotuvę, nes pasiimsite tai, kas pirmiausia paklius po ranka. 

Antra svarbi taisyklė: vyras niekada nesirenka vienišos moters, jis stojasi tik į eilę, todėl jūs privalote turėti gerbėjų. Moteris, kuri turi gerbėjų, visiškai kitaip elgiasi.

- O jei nėra tos eilės? Sukurti iliuziją?

- Ne. Aš visada sakau: „Veltui, moterys, jūs ant manęs pykstate. Aišku, kad jūsų mamos, artimieji ar draugės jus myli vien todėl, kad esate. Nei viena draugė nepasakys jums, kad atrodote bjauriai. O aš pasakysiu teisybę. Ateina nuotaka. Už ką tu pinigus moki? Kad tau pavyktų. Aš tave išmokysiu, kaip tai daryti.

Vyrai yra labai primityvūs. Juos traukia stereotipai. Tai susitvarkyk savo išorę. Nori turtingo vyro, skaityk glamūrinius žurnalus - ten viskas parašyta. Subrendusi moteris turi būti pasitempusi. Pasidaryk plastinę operaciją, jei reikia, už tai turėsi vyrą. Mūsų vidinis pasaulis vyrams nėra įdomus, mes vyrams - tik malonumų objektas, o patogumai komplekte yra nemokami. Mes privalome gaminti, skalbti, rūpintis, kurti jaukumą. Todėl kai moteris sako: „Man nepavyksta", tai netiesa - tu neįdėjai pastangų.

Surasti gerą vyrą - tai tas pats, kaip susirasti gerą darbą. Jei nori susirasti gerą darbą, ko gero, nesustosi. Nusipirksi gerą kostiumėlį, parengsi patrauklų CV, į interviu eisi pasiruošusi, norėsi pasirodyti kuo geriau, ka tik gautum tą darbą. Dar geriau - jei turi pinigų, tada nečiumpi pirmo pasitaikiusio darbo.

Su vyrais tas pats. Jei turi gerbėjų, vadinasi, tau nebaisu, tu gali rinktis. Rinkitės vyrą taip, kaip rinktumėtės gerą darbą. Negriebkite pirmojo, kuris jums pakliuvo. Juk mes esame šiuolaikinės moterys, turime po kelis diplomus. Tad pasitelkime savo išsilavinimą tam, kad surastume tinkamą partnerį gyvenimui. Jis yra. Ir ne vienas!

Bet kokio amžiaus moteris nori pasiturinčio vyro su kario savybėmis. Tačiau kur keliaus pirklys? Žinoma, prie pirmos lentynos, kurioje yra dvidešimtmetės. Tačiau tos merginos neturi patirties, o vyrai turi instinktą. Štai dabar pas mane ateina tokie prašmatnūs penkiasdešimtmečiai vyrai, kad aš net pati apsilaižau. Jiems įdomu su manimi kalbėtis. Kai tik pradedame kalbėtis apie amžių, jis sako: „Dvidešimt - trisdešimt". Aš sakau: „Klausyk, aš - tavo bendraamžė. Tau įdomu su manimi?". „Taip. Bet juk su tavimi dar reikės ir mylėtis". Suprantama, kad mylėtis su dvidešimtmete maloniau, bet juk ta mergiščia vargiai tau paduos naktipuodį, atneš vaistų, kai susirgsi. Tai gali padaryti tik subrendusi moteris. Tačiau čia įsižeisti neverta, juk mes, moterys, norime pasiturinčių vyrų, o aplinkui tokių nematome. Todėl čia reikia ieškoti kompromiso.

Aš, beje, apie tai parašiau savo knygoje „Kodėl vienas myli, o kitas veda", kur sudariau visą susitarimų sistemą - „Lygiaverčių partnerių principas". Jei partneriai nėra lygiaverčiai, pavyzdžiui, man penkiasdešimt, tačiau aš turiu pinigų, o noriu kokybiško partnerio pakankamai jauno amžiaus, tačiau jis neturi pinigų, tada aš - nekokybiška, o jis kokybiškas. Tam, kad jis imtų su manimi susitikinėti, turi būti priemoka, priklausomai nuo to, ko reikia vyrui: pinigų arba dvasinės šilumos. Viskas gyvenime yra paprasta, kai žiūrime paprastai.

***

Ir kaip jums moteriškės mintys? Į santykių kūrimą žiūrėti kaip į verslą - racionaliai ir pragmatiškai? Net mane, kurią vadinu neprasta vyrų žinove, toks požiūris išmušė iš vėžių. Bet yra ir vertingų minčių, ypač apie tai, kad nereikia badauti ir griebti pirmo pasitaikiusio vyro...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (198)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.