Specialistė: „Vyro reikia ieškoti, kaip darbo“

 (149)
Kaip geriau pažinti vyrą? Iš kur atsiranda nelaimingos žmonos ir kodėl santykiuose yra svarbus kompromisas? Kaip surasti partnerį?
Susirasti vyrą gal ir nesunku, bet esmė - juk nesinori bet kokio...
Susirasti vyrą gal ir nesunku, bet esmė - juk nesinori bet kokio...
© Shutterstock nuotr.

Leidinys „Argumentai ir faktai", pasitelkęs į pagalbą garsiausią Rusijos piršlienę, laidos „Susituokime" vedėją Rozą Siabitovą, pamėgino išnagrinėti svarbiausius moterų santykių su vyrais aspektus.
Jos požiūris itin įdomus ir net šokiruojantis. Galima ginčytis ir nesutikti, tačiau pripažinti, kad ji - neeilinė moteris, teks vienareikšmiai.

- Po kurio laiko geriausia praleisti pirmąją naktį? Ar tikrai prieš vedybas su vyru reikėtų draugauti mažiausiai vienerius metus?

- Šiame pasaulyje nėra nieko vien juodo arba vien balto, visur yra pustoniai. Nėra ir vienos tiesos, nes kiekvienas turime savo tiesą.

Kodėl metus? Per tokį laiką žmogus parodo visus savo trūkumus, jūs drauge atsiduriate situacijose, kur išryškėja kiekvieno jūsų charakteris. Moterys deklaruoja, kad yra švelnios ir supratingos (neaišku, iš kur tada atsiranda valdingos žmonos), o vyrai deklaruoja, kad padarys mus laimingas. Ar matėte bent vieną visiškai laimingą žmoną? Ne. Taigi per metus tai ir galima išsiaiškinti.

Dėl to, kada galima mylėtis su vyru... Jei draugės sako, jog reikia pasitreniruoti, - netikėkite. Vyras visko išmokys. Kodėl vyras taip skuba moterį įsitempti į lovą? Jis nori pasitikrinti, ar esate suderinami sekse, kad santykiai galimai virstų ilgalaikiais. Be svarbios gyvenimo dalies, be to patikrinimo vyras retai kada nori investuoti į santykius, juos kurti. Žinoma, viskas priklauso nuo požiūrio, pasimatymų intensyvumo, bendravimo, tačiau jei aistros bangos abiem kirba tos pačios ir abu to nori („pasitikrinti" kūno chemijos, be jokio spaudimo), geriausia mylėtis po penkto  pasimatymo.

Tačiau jei norite rimtų santykių arba norite suprasti, ką vyras apie jus galvoja, nesimylėkite kaip įmanoma ilgiau. Be to, jei vyras jūsų neskatina pasimylėti, tačiau jūs jam patinkate, tai žinokite, kad jis jus mergina ir laukia pirmojo jūsų žingsnio, kai imsite jį gundyti. Galiausiai vyras gauna mylimą moterį bei patvirtinimą, kad ir jis jai patinka.

Jei greitai jam atsiduosite (juk beveik nėra vyrų, kurie atsisakytų), vyras po to galvoja, kad moteris yra lengvai pasiekiama, kad bet kuris jo vietoje atsidūręs vyras galėjo ją gauti. O jis turi jaustis ypatingas, kad tik jam pavyko tokią moterį pakerėti. Juokaujama, kad vyrui suprasti moters neįmanoma, bet stengtis reikia. Apie vyrus galime pasakyt tą patį: nereikia jų suprasti - užtenka klausytis ir daryti išvadas. Tokios taisyklės apsaugos širdį nuo nusivylimo.

- Yra kažkokių saugiklių?

- Taip. Vienas jų - vyro žodynas. Išmintinga moteris neturėtų savęs apgaudinėti ir maitintis iluzijomis. Kaip?

Štai pavyzdys. Vyras po pirmojo pasimatymo sako: „Susiskambinsim"? Tai ne kas kita, o mandagi atsisakymo forma. Jei nepaskambina per tris paras, nelabai ko verta ir tikėtis iš tų santykių. Arba po mėnesio pasimatymų jis sako: „Kaip aš pavydžiu vaikinui, kuris padarys tave laimingą". Negalvokite, kad jis kalba apie save - taip jis ruošia dirvą, kad galėtų tyliai pasitraukti.

Aš sugalvojau labai įdomų testą-prognozę. Pirmojo pasimatymo, penkių pasimatymų, trijų mėnesių testas, etapai: pora, sužadėtuvės. Aš surašiau visus pavojaus signalus. Ir pagal šį testą galima suprasti, ar jūsų santykiai turi ateitį, ar ne. Toms, kurios kreipiasi į vedybų agentūras, tai svarbi informacija. 95 procentai besikreipiančių į agentūras - moterys ir tik 5 procentai vyrų. Ir jei agentūra pateikia tik duomenų bazę - tai paslėpta sukčiavimo forma.
Sakykim, bazėje yra 300 vyrų. Pradedi peržiūrėti 300 žmonių. Suveikia „dvyliktojo pirkėjo" taisyklė - trečdalį atsijojate, pažiūrėjote nuotraukas - liko 100 žmonių, o po to žiūrite į materialinę padėtį, išsilavinimą, kuo užsiima, pomėgius... Galiausiai lieka apie trisdešimt žmonių, po to šiems trisdešimčiai jūs paskambinsite, ir jums liks dešimt, todėl, kad nepatiks balsas, kalbėjimo maniera ir panašiai. Dešimt kartų nueisite į pasimatymą ir neliks nė vieno kandidato.

Surasti vyrą - ne problema, tereikia žinoti, kur jie yra. Svarbiausia sėkmingos pažinties taisyklė: ieškoti partnerio reikia todėl, kad norite rinktis, o ne todėl, kad jums jo trūksta. Kitaip tariant, nereikia alkanai eiti į parduotuvę, nes pasiimsite tai, kas pirmiausia paklius po ranka. 

Antra svarbi taisyklė: vyras niekada nesirenka vienišos moters, jis stojasi tik į eilę, todėl jūs privalote turėti gerbėjų. Moteris, kuri turi gerbėjų, visiškai kitaip elgiasi.

- O jei nėra tos eilės? Sukurti iliuziją?

- Ne. Aš visada sakau: „Veltui, moterys, jūs ant manęs pykstate. Aišku, kad jūsų mamos, artimieji ar draugės jus myli vien todėl, kad esate. Nei viena draugė nepasakys jums, kad atrodote bjauriai. O aš pasakysiu teisybę. Ateina nuotaka. Už ką tu pinigus moki? Kad tau pavyktų. Aš tave išmokysiu, kaip tai daryti.

Vyrai yra labai primityvūs. Juos traukia stereotipai. Tai susitvarkyk savo išorę. Nori turtingo vyro, skaityk glamūrinius žurnalus - ten viskas parašyta. Subrendusi moteris turi būti pasitempusi. Pasidaryk plastinę operaciją, jei reikia, už tai turėsi vyrą. Mūsų vidinis pasaulis vyrams nėra įdomus, mes vyrams - tik malonumų objektas, o patogumai komplekte yra nemokami. Mes privalome gaminti, skalbti, rūpintis, kurti jaukumą. Todėl kai moteris sako: „Man nepavyksta", tai netiesa - tu neįdėjai pastangų.

Surasti gerą vyrą - tai tas pats, kaip susirasti gerą darbą. Jei nori susirasti gerą darbą, ko gero, nesustosi. Nusipirksi gerą kostiumėlį, parengsi patrauklų CV, į interviu eisi pasiruošusi, norėsi pasirodyti kuo geriau, ka tik gautum tą darbą. Dar geriau - jei turi pinigų, tada nečiumpi pirmo pasitaikiusio darbo.

Su vyrais tas pats. Jei turi gerbėjų, vadinasi, tau nebaisu, tu gali rinktis. Rinkitės vyrą taip, kaip rinktumėtės gerą darbą. Negriebkite pirmojo, kuris jums pakliuvo. Juk mes esame šiuolaikinės moterys, turime po kelis diplomus. Tad pasitelkime savo išsilavinimą tam, kad surastume tinkamą partnerį gyvenimui. Jis yra. Ir ne vienas!

Bet kokio amžiaus moteris nori pasiturinčio vyro su kario savybėmis. Tačiau kur keliaus pirklys? Žinoma, prie pirmos lentynos, kurioje yra dvidešimtmetės. Tačiau tos merginos neturi patirties, o vyrai turi instinktą. Štai dabar pas mane ateina tokie prašmatnūs penkiasdešimtmečiai vyrai, kad aš net pati apsilaižau. Jiems įdomu su manimi kalbėtis. Kai tik pradedame kalbėtis apie amžių, jis sako: „Dvidešimt - trisdešimt". Aš sakau: „Klausyk, aš - tavo bendraamžė. Tau įdomu su manimi?". „Taip. Bet juk su tavimi dar reikės ir mylėtis". Suprantama, kad mylėtis su dvidešimtmete maloniau, bet juk ta mergiščia vargiai tau paduos naktipuodį, atneš vaistų, kai susirgsi. Tai gali padaryti tik subrendusi moteris. Tačiau čia įsižeisti neverta, juk mes, moterys, norime pasiturinčių vyrų, o aplinkui tokių nematome. Todėl čia reikia ieškoti kompromiso.

Aš, beje, apie tai parašiau savo knygoje „Kodėl vienas myli, o kitas veda", kur sudariau visą susitarimų sistemą - „Lygiaverčių partnerių principas". Jei partneriai nėra lygiaverčiai, pavyzdžiui, man penkiasdešimt, tačiau aš turiu pinigų, o noriu kokybiško partnerio pakankamai jauno amžiaus, tačiau jis neturi pinigų, tada aš - nekokybiška, o jis kokybiškas. Tam, kad jis imtų su manimi susitikinėti, turi būti priemoka, priklausomai nuo to, ko reikia vyrui: pinigų arba dvasinės šilumos. Viskas gyvenime yra paprasta, kai žiūrime paprastai.

***

Ir kaip jums moteriškės mintys? Į santykių kūrimą žiūrėti kaip į verslą - racionaliai ir pragmatiškai? Net mane, kurią vadinu neprasta vyrų žinove, toks požiūris išmušė iš vėžių. Bet yra ir vertingų minčių, ypač apie tai, kad nereikia badauti ir griebti pirmo pasitaikiusio vyro...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.