Smagios pasimatymų idėjos rudeniui

 (4)
Atšalę orai - ne priežastis atšalti ir santykiams - išnaudokite rudenį savo jausmams pakurstyti...
© Shutterstock nuotr.

Ne veltui, ruduo - tuoktuvių metas. Atšalus orams taip ir norisi jaukaus glėbio ar šilto delno. Ankstyva tamsa - puiki priežastis užsidegti žvakes ir pasidžiaugti ramybe vienas kito draugijoje. Toms, kurios nusiteikusios nuvyti rudeninę depresiją, siūlau kelias idėjas rudeniškiems pasimatymams (tinka ir pradedančioms, ir norinčioms iš naujo sukurstyti prigesusią aistrą):

Pasinaudokite derliaus nuėmimo meto teikiamais privalumais: ar rinksite obuolius sode, ar pjausite jūsų užaugintą moliūgėlį nuo koto, ar tiesiog eisite pasivaikščioti į vietinį ūkininkų turgelį, susiliedama su gamtos teikiamomis dovanomis tarsi patieksite rudenišką romantiką ant sidabrinės lėkštelės. Jūs ne tik parodysite savo vaikinui, kad esate energinga, gamtą mylinti būtybė, bet ir užmegsite su juo ryšį, demonstruodama tai, ką jis mėgsta labiausiai – aktyvumą. Privalumas: suvalgiusi obuolį, pajusite sveikatos pliūpsnį ir jausitės kur kas energingesnė, nei besmaližiaudama moliūgo suflė.

Eikite apžiūrinėti rudeninių medžių lapų: stebėti, kaip keičiasi medžių lapai yra vienas romantiškiausių ir piniginės nedraskantis būdas, padėsiantis smagiai praleisti savaitgalio popietę. Žinoma, galbūt tai skamba šiek tiek keistai, tačiau kai tik išeisite į gryną orą, stebėsite nuostabų peizažą bei laikysitės už rankų, pasijusite žvalūs, energingi ir pasiruošę šokti į lapų krūvą paišdykauti. Privalumas: nuostabūs rudeniški lapai sudaro puikų foną nedidelei bendrai fotosesijai.


Apsilankykite name, kuriame vaidenasi: norite, kad jo širdelė imtų stipriau plakti? Apsilankykite name, kuriame vaidenasi, apleistoje gamykloje, senose kapinėse ar prastokai apšviestame parke... Šiurpuliukai, lakstantys per kūną dėl kelių vaiduoklių ir goblinų galėtų šiek tiek paskatinti jūsų santykius. Tyrimai parodė, kad bendra jaudinanti patirtis padeda sustiprinti tarpusavio ryšį. Galiausiai, tai bent jau bus gera proga pasijuokti – o tai yra kitas siejantis poras dalykas. Privalumas: smagu būti su vaikinu, kuriam galima čiupti už rankos arba už kurio galima pasislėpti, kai šiek tiek išsigąstate to, kas slypi šešėliuose.

Būkite altruistė: išsiaiškinkite, ar vietinėje benamių prieglaudoje nėra vaikų, kuriuos galėtumėte pasiimti kartu pašėlti per Helovyną. Arba užsukite į vietinę „Carito“ valgyklą ir padėkite padalinti benamiams maistą. Kartu darydami gerus darbus pajausite dėkingumą, pagarbą ir žavėsitės vienas kitu. Be to, tai primins jums, kokie esate laimingi, kad savo gyvenime patiriate meilę. Privalumas: jus padarysite laimingus ir kitus žmones. 

Maloniai praleiskite laiką lauke: pasiimkite gero vyno butelaitį, skanaus sūrio bei kitų delikatesų, čiupkite megztinį ir susiraskite nuostabią vietą piknikui. Taip vakarieniaudami ne tik pasimėgausite nuostabiu oru, prieš iškrentant pirmajam sniegui, bet tai yra puiki proga užmegzti ryšį – juk šalia nebus įkyraus padavėjo ir patalpos, pilnos nepažįstamų žmonių. Privalumas: neteks patirti tos nemalonios tylos, kai atnėšama sąskaita.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (458)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (178)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.