Smagios pasimatymų idėjos rudeniui

 (4)
Atšalę orai - ne priežastis atšalti ir santykiams - išnaudokite rudenį savo jausmams pakurstyti...
Smagios pasimatymų idėjos rudeniui
© Shutterstock nuotr.

Ne veltui, ruduo - tuoktuvių metas. Atšalus orams taip ir norisi jaukaus glėbio ar šilto delno. Ankstyva tamsa - puiki priežastis užsidegti žvakes ir pasidžiaugti ramybe vienas kito draugijoje. Toms, kurios nusiteikusios nuvyti rudeninę depresiją, siūlau kelias idėjas rudeniškiems pasimatymams (tinka ir pradedančioms, ir norinčioms iš naujo sukurstyti prigesusią aistrą):

Pasinaudokite derliaus nuėmimo meto teikiamais privalumais: ar rinksite obuolius sode, ar pjausite jūsų užaugintą moliūgėlį nuo koto, ar tiesiog eisite pasivaikščioti į vietinį ūkininkų turgelį, susiliedama su gamtos teikiamomis dovanomis tarsi patieksite rudenišką romantiką ant sidabrinės lėkštelės. Jūs ne tik parodysite savo vaikinui, kad esate energinga, gamtą mylinti būtybė, bet ir užmegsite su juo ryšį, demonstruodama tai, ką jis mėgsta labiausiai – aktyvumą. Privalumas: suvalgiusi obuolį, pajusite sveikatos pliūpsnį ir jausitės kur kas energingesnė, nei besmaližiaudama moliūgo suflė.

Eikite apžiūrinėti rudeninių medžių lapų: stebėti, kaip keičiasi medžių lapai yra vienas romantiškiausių ir piniginės nedraskantis būdas, padėsiantis smagiai praleisti savaitgalio popietę. Žinoma, galbūt tai skamba šiek tiek keistai, tačiau kai tik išeisite į gryną orą, stebėsite nuostabų peizažą bei laikysitės už rankų, pasijusite žvalūs, energingi ir pasiruošę šokti į lapų krūvą paišdykauti. Privalumas: nuostabūs rudeniški lapai sudaro puikų foną nedidelei bendrai fotosesijai.


Apsilankykite name, kuriame vaidenasi: norite, kad jo širdelė imtų stipriau plakti? Apsilankykite name, kuriame vaidenasi, apleistoje gamykloje, senose kapinėse ar prastokai apšviestame parke... Šiurpuliukai, lakstantys per kūną dėl kelių vaiduoklių ir goblinų galėtų šiek tiek paskatinti jūsų santykius. Tyrimai parodė, kad bendra jaudinanti patirtis padeda sustiprinti tarpusavio ryšį. Galiausiai, tai bent jau bus gera proga pasijuokti – o tai yra kitas siejantis poras dalykas. Privalumas: smagu būti su vaikinu, kuriam galima čiupti už rankos arba už kurio galima pasislėpti, kai šiek tiek išsigąstate to, kas slypi šešėliuose.

Būkite altruistė: išsiaiškinkite, ar vietinėje benamių prieglaudoje nėra vaikų, kuriuos galėtumėte pasiimti kartu pašėlti per Helovyną. Arba užsukite į vietinę „Carito“ valgyklą ir padėkite padalinti benamiams maistą. Kartu darydami gerus darbus pajausite dėkingumą, pagarbą ir žavėsitės vienas kitu. Be to, tai primins jums, kokie esate laimingi, kad savo gyvenime patiriate meilę. Privalumas: jus padarysite laimingus ir kitus žmones. 

Maloniai praleiskite laiką lauke: pasiimkite gero vyno butelaitį, skanaus sūrio bei kitų delikatesų, čiupkite megztinį ir susiraskite nuostabią vietą piknikui. Taip vakarieniaudami ne tik pasimėgausite nuostabiu oru, prieš iškrentant pirmajam sniegui, bet tai yra puiki proga užmegzti ryšį – juk šalia nebus įkyraus padavėjo ir patalpos, pilnos nepažįstamų žmonių. Privalumas: neteks patirti tos nemalonios tylos, kai atnėšama sąskaita.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.