Seksualinė orientacija – paveldima?

 (23)
Tvirtą kūno sudėjimą tikrai paveldėjau iš tėčio, tačiau net neįtariau, kad mano mama jaunystėje irgi buvo nimfomanė.
Mokslininkai: seksualumas ir orientacija - paveldimi.
Mokslininkai: seksualumas ir orientacija - paveldimi.
© Shutterstock nuotr.

Kenčiu dėl šito bruožo. Niekaip nesupratau iki tam tikro laiko, ar esu itin seksuali, ar vyrai reikalingi man kaip priemonė meilės patvirtinimui. Kūnas vardan kūno. Tik žinau, kad visiem savo eksams buvau ištikima – kaip kažkada jau prisipažinau, nemoku sėdėti vienu metu ant dviejų kėdžių.

Tačiau tas nepasisotinimas, pasirodo, kamavo ir mano maną. Atrodo, bet kuriam vyrui tokia moteris – džiaugsmas ir svajonių išsipildymas, tačiau suvaldyti tokį sekso viesulą nėra taip paprasta.

O dabar, man vis labiau suaugant ir savyje susigaudant (išmokau atpažinti ir valdyti tuos alkio priepuolius, kai Nielso nėra šalia), imu į lovos reikalus žiūrėti atsakingiau, be jokių emocinių audrų, kaltės ir gėdos. Išmokau save priimti tokią, kokia esu. Todėl ir su mama tapome artimesnės, nes galime daba rdaug kuo pasidalinti.

Pasirodo, ji irgi slėpė nuo savo tėvų bei vaikinų tą savo „savybę“, nes manė, kad yra kažkokia nesveika, tikra sekso maniakė, kuriai reikia kūniško intymumo dažnai ir daug. O vėliau ji pati aiškinosi, kodėl yra tokia. Pasirodo, mano senelis buvo kaimo pažiba, didžiausias mergišius. Vyrams tai kas? Beveik viskas nurašoma poligamijai, kad visi vyrai tokie, o netgi kitos moterys dar laiko geru ženklu, jei vyras yra pagastroliavęs. O moteriai visuomenė nepakantesnė, tuoj gegutės ir paleistuvės etiketėm aplipina. Taip mano mama nusprendė, kad atsigimė į tėvą. „Prieš gamtą nepapūsi“, - pasakė.

Žinoma, nimfomanija nėra seksualinės orientacijos rūšis. Bet dabar bent jau ramiau, kai žinau, kodėl esu būtent tokio seksualumo moteris.

Pasikalbėjus su mama, ir man paliko ramiau. Todėl šypsodamasi perskaičiau naujieną apie tai, kad mokslininkai nustatė, jog didelę reikšmę,formuojantis seksualumui, turi genetika bei auklėjimo ypatumai. Tai yra mokslininkai tik patvirtino, ką mes su mama buvom aptarusios!

Specialistų nuomone, nuo to, kas yra įdiegta šeimoje, labai daug priklauso, koks bus mergaitės arba berniuko seksualinis elgesys, kai jie suaugs. Šiuos bruožus galima ir nuspėti, jei stebėsite, kaip jie elgiasi vaikystėje. Ekspertai nustatė, kad pagal vaikų elgesį, o būtent pagal tai, kiek tiksliai jis atitinka visuomenėje įprastus lyties stereotipus, galima numatyti, ar vaikas užaugęs bus tradicinės seksualinės orientacijos, ar ne.

Mokslininkų paskaičiavimų rezultatai parodė, kad vidutiniškai 50-80proc. berniukų ir mergaičių, kurių elgesys vaikystėje neatitinka jų lyties atstovų įprastinio elgesio, ateityje tampa homoseksualais. Todėl dabar suvokiu suaugusiųjų susirūpinimą, kai berniukai mieliau žaidžia su lėlytėmis, o ne stumdo mašinytes. (Žinoma, tai ne rodiklis, bet... Aš irgi vaikystėje žaidžiau karą ir po medžius karsčiaus, ir su kiemo mergaitėm bučiavausi, bet dabar nesu lesbietė, Tačiau dirbu  organizuotumo, vadovavimo ir ryžtingumo reikalaujantį darbą).

Pasak specialistų, ryšys su paveldimumu šiuo atveju yra akivaizdus, nes visus elgesio ypatumus, taigi ir seksualinę orientaciją, lemia vystymosi specifika ir galvos smegenų darbas, o tai priklauso nuo genų ir hormonų.

www.raut.ru
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (15)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?