Sekso žodynas: pamylėk mane prancūziškai...

 (39)
Prancūzišką bučinį žinom. Ir net mokam bučiuotis prancūziškai. O mylėtis? Ir dar - kas vadinama arabišku ar itališku seksu?
Prancūziškas seksas - ne kas kita, kaip oralinis.
Prancūziškas seksas - ne kas kita, kaip oralinis.
© Shutterstock nuotr.

Taigi portalas Woman.ru pamėgino išsiaiškinti, ką reiškia vienoks ar kitoks mylėjimos būdas, sklendžiant per pasaulio šalis. Taigi SEKSAS...

... vokiškai
Kalbėdami apie vokišką seksą, vietiniai ir atvykėliai turi galvoje visai skirtingus vaizdinius. Vokiečiams tai - pati paprasčiausia misionieriaus poza. O už Vokietijos ribų „vokiškas seksas" yra tas, kuris su sado ir mazo elementais (pliaukštelėjimas per užpakalį, aukos ir baudėjo rolės), o jau pažengusieji sado ir mazo žaidimų mėgėjai „vokišką seksą" laiko angliško sekso sinonimu.

... angliškai
Pamirškite apie šaltumą bei tai, kad neva anglų nedomina tie „nevikrūs kūno judesiukai". Seksas angliškai - tai nereiškia, kad lėtai ir nuobodžiai, o daugiau apie intymų artumą su sado ir mazo elementais, bet švelniai, be jokio suteikiamo skausmo partneriui.

Angliškame sekse variacijų daugiau nei vokiškame - partneriai žaidžia ne tik auką ir baudėją, bet ir kalinį, įkaitą bei valdovą. Čia daugiau ir žaisliukų, tų dekoratyvinių elementų, kurie paaštrina sekso pojūčius: antrankiai, užrištos akys...

... prancūziškai
Jokių kitų užuominų nėra, čia tik - oralinis seksas (kunilingas ir minetas). Žodžiu, „seksas prancūziškai" - tai toks seksas, kurį amerikiečiai išvis nelaiko seksu...

... graikiškai
Prieš sutikdamos pasimylėti graikiškai, nemanykite, kad vyras jums pasiruošęs sušokti sirtakį ir pamaitinti jus alyvuogėmis bei trinti kūną alyvuogių aliejumi. Tokį vyrą domina analinis seksas.
Graikiškas apibūdinimas šios rūšies seksui prilipo ne šiaip sau - Senovės Graikijoje filosofai dažnai buvo homoseksualūs. Jaunuoliu buvo garbė turėti ir dvasinį mokytoją, ir sekso partnerį vyrą.

... itališkai
Nors italai laikomi gerais meilužiais, tačiau „itališkas seksas" moterį greičiau nuvils nei įkvėps. Koks tai seksas? Kai moteris leidžia vyrui penį įdėti į pažastį... Prispaudusi ranką ir reguliuodama stiprumą, moteris gali vadovauti visam malonumo procesui. Rinkitės, ar jums toks būdas priimtinas...

... švediškai
Tai tikrai ne seksas ant švediško stalo ir ne grupinis. Jei vyras užsiminė apie „švedišką seksą", tai greičiausiai jis pasiūlė abipusę masturbaciją. Ir čia nebus vietos įprastam lytiniams aktui.
Ši metodika, beje, tinka, kai vyro prasta erekcija - moteris, išmaniai rankomis darydama frikcijas arti penio pagrindo, gali greitai įkaitinti vyrą.

... ispaniškai
Šis mylėjimosi būdas dar vadinamas „ispaniškų masažu", „ispanišku kaklaraiščiu", nes tai yra seksas, kai penis juda tarp moters krūtų (rekomenduojami lubrikantai). Jei moters krūtinė nedidelė, tai taip mylėtis - ne kliūtis - moteris rankomis gali suspausti krūtis, prispausti penį rankomis, reguliuoti spaudimo jėgą. Viskas įmanoma.

... arabiškai
Kad išmėgintumėte šios rūšies seksą, kuris dar vadinamas ir „kinų vonia", jums reikės šilto (ne karšto!) aliejaus (kuriam nesate alergiškos). Jame vyras pamirko penį ir įeina į moterį, kad jai suteiktų kuo daugiau malonumo (dar ir kraujas į lytinis organus greičiau priteka). O toliau jau frikcijos, frikcijos, frikcijos...
ĮSIDĖMĖKITE - dažnai „arabišku seksu" vadinamas ir analinis seksas.

... suomiškai
Aktas nebūtinai turi būti saunoje. „Suomiškas seksas" - tai slidūs, lėti judesiukai, iš ties primenantys slidinėjimą.
Moteris guli ant nugaros, vyras klūpi tarp jos kojų. Moteris kilsteli užpakaliuką, apsiveja kojomis vyro liemenį. Vyras įeina į moterį, rankas padeda ant lovos (žodžiu, stovi ant keturių) ir taip maloniai slysčioja moters viduje, sukeldamas malonumo bangas...

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

MINTYS. Išvirkščioji sekso pusė

Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

Oralinis - visai ne seksas?

Kunilingas: kaip išmokyti vyrą tai daryti?

Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.