Sekso žodynas: pamylėk mane prancūziškai...

 (39)
Prancūzišką bučinį žinom. Ir net mokam bučiuotis prancūziškai. O mylėtis? Ir dar - kas vadinama arabišku ar itališku seksu?
Prancūziškas seksas - ne kas kita, kaip oralinis.
© Shutterstock nuotr.

Taigi portalas Woman.ru pamėgino išsiaiškinti, ką reiškia vienoks ar kitoks mylėjimos būdas, sklendžiant per pasaulio šalis. Taigi SEKSAS...

... vokiškai
Kalbėdami apie vokišką seksą, vietiniai ir atvykėliai turi galvoje visai skirtingus vaizdinius. Vokiečiams tai - pati paprasčiausia misionieriaus poza. O už Vokietijos ribų „vokiškas seksas" yra tas, kuris su sado ir mazo elementais (pliaukštelėjimas per užpakalį, aukos ir baudėjo rolės), o jau pažengusieji sado ir mazo žaidimų mėgėjai „vokišką seksą" laiko angliško sekso sinonimu.

... angliškai
Pamirškite apie šaltumą bei tai, kad neva anglų nedomina tie „nevikrūs kūno judesiukai". Seksas angliškai - tai nereiškia, kad lėtai ir nuobodžiai, o daugiau apie intymų artumą su sado ir mazo elementais, bet švelniai, be jokio suteikiamo skausmo partneriui.

Angliškame sekse variacijų daugiau nei vokiškame - partneriai žaidžia ne tik auką ir baudėją, bet ir kalinį, įkaitą bei valdovą. Čia daugiau ir žaisliukų, tų dekoratyvinių elementų, kurie paaštrina sekso pojūčius: antrankiai, užrištos akys...

... prancūziškai
Jokių kitų užuominų nėra, čia tik - oralinis seksas (kunilingas ir minetas). Žodžiu, „seksas prancūziškai" - tai toks seksas, kurį amerikiečiai išvis nelaiko seksu...

... graikiškai
Prieš sutikdamos pasimylėti graikiškai, nemanykite, kad vyras jums pasiruošęs sušokti sirtakį ir pamaitinti jus alyvuogėmis bei trinti kūną alyvuogių aliejumi. Tokį vyrą domina analinis seksas.
Graikiškas apibūdinimas šios rūšies seksui prilipo ne šiaip sau - Senovės Graikijoje filosofai dažnai buvo homoseksualūs. Jaunuoliu buvo garbė turėti ir dvasinį mokytoją, ir sekso partnerį vyrą.

... itališkai
Nors italai laikomi gerais meilužiais, tačiau „itališkas seksas" moterį greičiau nuvils nei įkvėps. Koks tai seksas? Kai moteris leidžia vyrui penį įdėti į pažastį... Prispaudusi ranką ir reguliuodama stiprumą, moteris gali vadovauti visam malonumo procesui. Rinkitės, ar jums toks būdas priimtinas...

... švediškai
Tai tikrai ne seksas ant švediško stalo ir ne grupinis. Jei vyras užsiminė apie „švedišką seksą", tai greičiausiai jis pasiūlė abipusę masturbaciją. Ir čia nebus vietos įprastam lytiniams aktui.
Ši metodika, beje, tinka, kai vyro prasta erekcija - moteris, išmaniai rankomis darydama frikcijas arti penio pagrindo, gali greitai įkaitinti vyrą.

... ispaniškai
Šis mylėjimosi būdas dar vadinamas „ispaniškų masažu", „ispanišku kaklaraiščiu", nes tai yra seksas, kai penis juda tarp moters krūtų (rekomenduojami lubrikantai). Jei moters krūtinė nedidelė, tai taip mylėtis - ne kliūtis - moteris rankomis gali suspausti krūtis, prispausti penį rankomis, reguliuoti spaudimo jėgą. Viskas įmanoma.

... arabiškai
Kad išmėgintumėte šios rūšies seksą, kuris dar vadinamas ir „kinų vonia", jums reikės šilto (ne karšto!) aliejaus (kuriam nesate alergiškos). Jame vyras pamirko penį ir įeina į moterį, kad jai suteiktų kuo daugiau malonumo (dar ir kraujas į lytinis organus greičiau priteka). O toliau jau frikcijos, frikcijos, frikcijos...
ĮSIDĖMĖKITE - dažnai „arabišku seksu" vadinamas ir analinis seksas.

... suomiškai
Aktas nebūtinai turi būti saunoje. „Suomiškas seksas" - tai slidūs, lėti judesiukai, iš ties primenantys slidinėjimą.
Moteris guli ant nugaros, vyras klūpi tarp jos kojų. Moteris kilsteli užpakaliuką, apsiveja kojomis vyro liemenį. Vyras įeina į moterį, rankas padeda ant lovos (žodžiu, stovi ant keturių) ir taip maloniai slysčioja moters viduje, sukeldamas malonumo bangas...

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

MINTYS. Išvirkščioji sekso pusė

Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

Oralinis - visai ne seksas?

Kunilingas: kaip išmokyti vyrą tai daryti?

Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.