Sekso planas tinginei: rūpinkis savimi, kad jis eitų iš proto

 (73)
Jeigu trokštate vyrui tapti pačia fališkiausia, kaip LNK blondinės sako, moterimi, turite įaudrinti visus jo jutimo organus.
Sekse svarbu viskas - kvapas, skonis, lytėjimas...
Sekse svarbu viskas - kvapas, skonis, lytėjimas...
© Shutterstock nuotr.

Vyrą visiškai nuginkluosite, jei paskleisite savo žavesio fluidus, dirgindamos 5 svarbiausias jo jusles: regėjimą, klausą, uoslę, lytėjimą ir skonį. Šis planas tinginėms: kaip BEVEIK nieko nedaryti, neisinerti iš kailio dėl vyro, bet rūpintis savimi taip, kad vyras dėl jūsų pamestų galvą.

REGĖJIMAS
Kaip sakoma, vyras myli akimis. Sukurdamos tam tikrą įvaizdį, galėsite sukelti vyrui prognozuojamą efektą, jausmus ir, žinoma, išmintingai bei moteriškai taip valdyti vyrą.

Rūpestingos ir laimės savo dukteriai linkinčios mamos turėjo įkalti joms tiesą: būk šeimininkė virtuvėje, dama viešumoje ir paleistuvė miegamajame. Supainiojusi vaidmenis, pakliūsi bėdą, tarkim, viešumoje imsi elgtis kaip kekšė, o miegamajame kaip šeimininkė.

Nesigėdykite savo vyro. Ir nesidrovėkite klausti, kokia moteris jam patinka - netgi apie intymias šukuosenas. Kai kuriems vyrams, pavyzdžiui, patinka mylėtis su visiškai bikinio zoną nudepiliavusia moterimi.

O gal jį jaudina baltas apatinis trikotažas? Kodėl turėtume nesuteikti malonumo? Ne jam, ne - sau. Nemanykite, kad malonę darote vyrui, jam pataikaujate ar tarnaujate. Juk tokiu būdu turtinate savo intymų gyvenimą ir leidžiate šėlti savo fantazijoms taip pat. Ir galbūt net atrasti kitą savo asmenybę pusę - laukinę, aistringą moterį, mokančią rausti... Net jeigu ir malonę (ne auką!) darote vyrui - ar jis to nenusipelno? Argi jūs jos nemylite? Ar iš meilės nenorite jam suteikti džiaugsmo ir palaimos?

LYTĖJIMAS
Vyrai žino, kad moters erogeninės zonos yra visame kūne, ir ją sujaudinti įmanoma glamonėmis, bučiniais, švelniais glostymais ar kandžiojimu. Vyrui malonu liesti lygią, sveiką, stangrią odą, todėl neužmirškite jos puoselėti. Rankas - ypač. Pati intymiausia, mano manymu, akimirka - po meilės akto bučiuoti moters pirštų galiukus ir žiūrėti jai į akis...

Beje, daugeliui vyrui patinka bučiuoti moters pėdas, tad neleiskite joms apkerpėti. Vasarą odos šveitikliai ir minkštikliai neišvengiami, ypač jei ilsitės pajūryje, vaikštote basomis.

SKONIS
Sveika ir švari oda tiek tiek sūroka, bet skonis vyrui malonus. Nereiktų persistengti kūno trinti kvapiaisiais losjonais, aliejais - bučiuoti gali būti ne taip malonu. O jei dar ant savo kūno surengėte skonio kakofoniją: dušo želė vieno skonio, kūno kremas - kito, šampūnas - trečio, tai vyrą toks derinys greičiau atbaidys nei pritrauks.

UOSLĖ
Vyrų nosys, kaip įsitikinau, kvapams jautresnės nei moterų. Be to, žmonėms kvapai įsirėžia į atmintį visam gyvenimui. Kvapas gali atgaminti malonius prisiminimus, bendrus išgyvenimus, o gali signalizuoti - nemalonu, atgrasu, nuobodu. Todėl jei dar tik vaikštote į pasimatymus, kvėpinkitės tais pačiais kvepalais - vyrui užsifiksuos geros akimirkos, kurias jis vėl norės pakartoti.

Geras moters kūno kvapas turi būti neįkyrus, malonus, gaivus, paslaptingas. Moteris kvapu gali paveikti vyrą taip, kad jis seks kaip veršiukas paskui ją. Žinoma, jeigu ji nori tokio vyro...
Ir nekvėpinkite kūno: užlašinkite keletą lašelių jūsų mėgiamo aromato ant išplautų, drėgnų plaukų, o kūnas tegu skleidžia natūralų kvapą. Kiekvienos moters jis vis kitoks, todėl nieko nėra maloniau, kaip paveikti vyrą savimi, o ne parfumerių gudrybėmis. O mylinti ir susijaudinusi moteris skleidžia tokį aromatą, kad vyrą visiškai nuginkluoja.

KLAUSA
Garsai tik padidina sekso malonumą. Turiu omenyje ne kaimynų rietenas ar laikrodžio dūžius vidurnaktį. Kažin ar jau bus taip jauku mylėtis visiškoje tyloje. Todėl aimanos, dejonės, šūksniai, prisipažinimai, raginimai, netgi nešvankūs žodeliai, kreipiniai (jie irgi jaudina) poros gyvenime itin pageidaujami. Kaip, beje, ir tinkama muzika.

Ir dar - nenuvertinkite šnabždesių galios. Ar pastebėjote, kad po sekso jūsų balsas tampa, hm... žemesnis, gomurinis? Kad esate panaši į murkiančią katę? Žaiskite, viliokite, murkite - čia jūsų jausmai, jūsų vyras, jūsų gyvenimas!

LAPĖS GUDRUMĖLIAI
Kuo vienos moterys patrauklesnės vyrams nei kitos? Nes paprasčiausiai žino mažyčių paslapčių. Jei norite vyrą sujaudinti savo kūno kvapu, turite dėvėti plonus apatinius, segėti sijoną, o ne mūvėti kelnes (jos sulaiko kvapą). Net ir patiems demokratiškiausiems vyrams, patikėkite, mieliau matyti moterį su sijonu, o ne kelnėmis. Gal tada pasąmonė fiksuoja kvapą, o gal kyla daugiau seksualinių fantazijų, kaip tą sijoną pasmaukti aukštyn...

Kad tas moters kvapas būtų jaudinantis, derėtų paisyti elementariausios higienos, ypač - lytinių organų. Todėl higieninės servetėlės moters rankinėje - neišvengiamos. Net patį aistringiausią vyrą nemalonios makšties išskyros privers nusukti nosį. Žinoma, tas kvapas (malonus jis ar ne) priklauso ir nuo moters sveikatos: ginekologinių ligų, dietų, mitybos.

Žinoma, viskas čia surašyta moteriai, kuriai derėtų šį tą žinoti apie vyrų prigimtį. Bet, mieli vyrai, jei skaitote šį straipsnį, tai irgi neturėtumėte apsileisti. Moterį irgi veikia juslės: jūsų išvaizda, kvapas, odos skonis. Nagai, nosies plaukai ir lytinių organų higiena - taip pat.
Jei svajojate, kaip mylitės su viršelio verta moterimi, labai kritiškai pažiūrėkite į veidrodį. Pasibaigė laikai, kai tikras vyras turi būti gražesnis už beždžionę ir dvokti degtine bei tabaku. Niekas neverčia tapti metroseksualu, bet elementari kūno priežiūra - ne privalumas, o reikalavimas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (6)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (46)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (23)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.