Sekso abėcėlė: ką parašyti ant jo penio?

 (61)
Šiandien man - raidelių diena. Tai akys nukrypo į „raidinį“ interjerą, tai dabar – į straipsnį, kaip suteikti malonumą vyrui liežuviu.
Liežuvis - galingas įrankis.
Liežuvis - galingas įrankis.
© Shutterstock nuotr.

Viename moteriškų paslapčių forume buvusi prostitutė dalijosi paslaptimis, kaip oraliniu būdu vyrą nuskraidinti į orgazmo olimpą, rašoma SexyWeek.

Moteris tvirtino, kad po begalės eksperimentų, kuriuos atliko ji bei kitos seniausios pasaulyje  profesijos atstovės, joms pavyko sudaryti ŽODĮ, kurį moteris išrašydama (išlaižydama - gal tas terminas labiau tiktų) liežuviu ant penio, sukelia vyrui audringiausią jausmą. Tas stebuklingas žodis yra LIMERATUBOZYX.

Kaip tai daroma? Lengvai delnu glostydama penio galvutę, moteris liežuviu labai aiškiai ir tiksliai rašo raides ant tos penio pusės, kur yra kapšelis. Raides rašome po vieną, vertikaliai ant koto, jos turi būti spausdintinės. Rašykite neskubėdamos, lėtai, braukdamos labai aiškiai ir atidžiai raidžių „detales".

Buvusi sekso vergė taip pat pataria neužmiršti kaligrafiškai pamyluoti ir vyro sėklidžių, bet tik - kruopščiai nuskustų, kitaip stipraus efekto nebus. Ant jų rekomenduojama rašyti kitą žodį - NOMEDABUSIRYX.

Beje, forume buvo paskelbti ir kelių moterų atsiliepimai bei karščiausia padėka buvusiai prostitutei  už „sekso pamokėles". Lankytojos dalijosi įspūdžiais po patirties su savo vyrais, kad juos iš tiesų šis oralinio sekso būdas itin veikia!

Aišku, sekso vergių patirtis - ne mokslinis eksperimentas, tačiau viskas juk patikrina praktiškai. Forumo lankytojų moterų į aukštybes iškelta buvusi prostitutė netgi paaiškino, kaip su „kolegėmis" sugalvojo tokį eksperimentą. Jos pamanė, kad žodis turi būti nesunkiai įsimenamas ir kad keistųsi paeiliui balsės bei priebalsės.

Žinoma, į meilės sritį pažvelgus kūrybingiau, galima sugalvoti ir savo žodį. Tik derėtų vis tiek paisyti taisyklės - kaitalioti balses ir priebalses. Ir dar - aš jau taip svarbu rasti tą vienintelį žodį? Svarbu juk pats procesas...

Šįvakar Ričardui pamėginsiu išraityti SEKSAS UŽKNISO JUODAI. Jis vis tiek nesupras. O paskui, kai vakarienei kada nors išvirsiu raidelių sriubos iš pakelio, bus užuomina, kas jo laukia. Įtariu, pradės prašyti tokio patiekalo dažnai. Džiaugčiausi, jei sutrumpėtų mano laikas virtuvėje... Gudriai sugalvojau!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (12)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.