Sekso abėcėlė: ką parašyti ant jo penio?

 (61)
Šiandien man - raidelių diena. Tai akys nukrypo į „raidinį“ interjerą, tai dabar – į straipsnį, kaip suteikti malonumą vyrui liežuviu.
Liežuvis - galingas įrankis.
© Shutterstock nuotr.

Viename moteriškų paslapčių forume buvusi prostitutė dalijosi paslaptimis, kaip oraliniu būdu vyrą nuskraidinti į orgazmo olimpą, rašoma SexyWeek.

Moteris tvirtino, kad po begalės eksperimentų, kuriuos atliko ji bei kitos seniausios pasaulyje  profesijos atstovės, joms pavyko sudaryti ŽODĮ, kurį moteris išrašydama (išlaižydama - gal tas terminas labiau tiktų) liežuviu ant penio, sukelia vyrui audringiausią jausmą. Tas stebuklingas žodis yra LIMERATUBOZYX.

Kaip tai daroma? Lengvai delnu glostydama penio galvutę, moteris liežuviu labai aiškiai ir tiksliai rašo raides ant tos penio pusės, kur yra kapšelis. Raides rašome po vieną, vertikaliai ant koto, jos turi būti spausdintinės. Rašykite neskubėdamos, lėtai, braukdamos labai aiškiai ir atidžiai raidžių „detales".

Buvusi sekso vergė taip pat pataria neužmiršti kaligrafiškai pamyluoti ir vyro sėklidžių, bet tik - kruopščiai nuskustų, kitaip stipraus efekto nebus. Ant jų rekomenduojama rašyti kitą žodį - NOMEDABUSIRYX.

Beje, forume buvo paskelbti ir kelių moterų atsiliepimai bei karščiausia padėka buvusiai prostitutei  už „sekso pamokėles". Lankytojos dalijosi įspūdžiais po patirties su savo vyrais, kad juos iš tiesų šis oralinio sekso būdas itin veikia!

Aišku, sekso vergių patirtis - ne mokslinis eksperimentas, tačiau viskas juk patikrina praktiškai. Forumo lankytojų moterų į aukštybes iškelta buvusi prostitutė netgi paaiškino, kaip su „kolegėmis" sugalvojo tokį eksperimentą. Jos pamanė, kad žodis turi būti nesunkiai įsimenamas ir kad keistųsi paeiliui balsės bei priebalsės.

Žinoma, į meilės sritį pažvelgus kūrybingiau, galima sugalvoti ir savo žodį. Tik derėtų vis tiek paisyti taisyklės - kaitalioti balses ir priebalses. Ir dar - aš jau taip svarbu rasti tą vienintelį žodį? Svarbu juk pats procesas...

Šįvakar Ričardui pamėginsiu išraityti SEKSAS UŽKNISO JUODAI. Jis vis tiek nesupras. O paskui, kai vakarienei kada nors išvirsiu raidelių sriubos iš pakelio, bus užuomina, kas jo laukia. Įtariu, pradės prašyti tokio patiekalo dažnai. Džiaugčiausi, jei sutrumpėtų mano laikas virtuvėje... Gudriai sugalvojau!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (441)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (193)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.