„Seksmesinimas“ – daugiau negu flirtas

 (5)
Žadu mobilųjį telefoną po pagalve pakeisti mylimojo galva ant pagalvės. Į rankas imu sms flirto (ir ne tik) pradžiamokslį.
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių.
© Shutterstock nuotr.

Niekaip negaliu susikaupti. Vakar Bernarda – naujas mūsų gyvūnų prieglaudos veterinaras  – dėl kurio jau gerą mėnesį man sutrikęs kvėpavimas ir vestibiuliarinis aparatas, manęs paprašė telefono numerio. Pasakė: „Kartais gali prireikti". Įsivaizduojat?! Jam manęs reikia! Jam reikia mano telefono, jei kartais jam būtų liūdna ar jam į veidą įkąstų koks šuo (oi, tik nepagalvokit, kad jam to linkiu!) ir jis nematytų kelio namo... Tada paskambintų man ir paprašytų, kad vesčiau jį už rankos namo... Guosčiau, sakydama, kad aš esu dirbusi su šunimis-aklųjų vedliais... Turiu būti tam pasiruošusi. Reikia įvaldyti savo telefoną, nes dabar jis – vienintelė mano viltis. Tik akumuliatorius jam nusėsta greitai..

Vikos paprašiau, kad atsiųstų kokių patarimų, kaip megzti santykius telefonu. Pradėsiu nuo sms žinučių. Ji tame reikale patyrusi, kažkada net dirbo TV šou „SMS flirtas". Pamenu, labai pavydėjau - juk tiek valandų sėdėdavo ekrane ir spaudydavo ten viską gražiai šypsodamasi... Va, kokios instrukcijos iš jos sulaukiau (vos ne referatas, klausyk):

Sąvokos apibrėžimas
„Sekstinimas"  - tai bendravimas trumposiomis žinutėmis, viliantis ateityje su tuo žmogumi turėti intymių santykių. Viskas prasideda nuo įprastų žinučių ir perauga į gana dviprasmišką ir net gi intymų susirašinėjimą.

Įvadas
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių. Kadangi seksualiu susirašinėjimu norite paskatinti santykius, nesijauskite nepatogiai bei to nesigėdykite sutikę savo susirašinėjimų partnerį realybėje. Seksualus susirašinėjimas su mažai pažįstamu asmeniu gali būti bauginantis. Juk jūs nežinote, kas jam patinka, nenorite įžeisti rašydamos, kad fantazuojate apie bučiuojamas pėdas.

Dėstymas
Pradėkite paprastai, viskam reikalinga lėta ir gundanti įžanga – mažai kas liks sužavėtas grubaus „greituko". Apgalvokite, kas sužadintų jūsų partnerio interesą. Juk nenorite, kad šis susirašinėjimas būtų vienpusiškas, kai jūsų antroji pusė net nenutuokia apie jumyse vykstančias audras. Jei viskas vyks teisingai, galiausiai abu lėksite namo vienas kitam į glėbį. Arba sukursite pagrindą intymesniam suartėjimui.

Išvados ir patarimai

  • Net jei tikrame gyvenime vartojate žodžius iš P ar B raidės (jei reikia paaiškinti, kokie jie, neturėtumėte susirašinėti seksualiomis žinutėmis), seksualiose žinutėse geriau jų nevartokite.
  • Nesidalinkite savo seksualiomis nuotraukomis tol, kol nesate tikras, kad šis asmuo jomis nepasidalins ar nepersiųs kitiems.
  • Jauskite, kada reikia pristabdyti vaizduotę bei vulgarų žodyną - kai ko tiesiog nereikia sakyti.
  • Stenkitės įsigyventi į tai, ką rašote, nesusirašinėkite seksualiomis žinutėmis vien todėl, kad jums nuobodu... Sėdint gydytojo laukiamajame rašyti apie įsiaudrinimą būtų nei šis, nei tas. Juk sekstinimas gali tapti puikia pramoga, padedančia atsipalaiduoti ir kartais atitrūkti nuo realybės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.