„Seksmesinimas“ – daugiau negu flirtas

 (5)
Žadu mobilųjį telefoną po pagalve pakeisti mylimojo galva ant pagalvės. Į rankas imu sms flirto (ir ne tik) pradžiamokslį.
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių.
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių.
© Shutterstock nuotr.

Niekaip negaliu susikaupti. Vakar Bernarda – naujas mūsų gyvūnų prieglaudos veterinaras  – dėl kurio jau gerą mėnesį man sutrikęs kvėpavimas ir vestibiuliarinis aparatas, manęs paprašė telefono numerio. Pasakė: „Kartais gali prireikti". Įsivaizduojat?! Jam manęs reikia! Jam reikia mano telefono, jei kartais jam būtų liūdna ar jam į veidą įkąstų koks šuo (oi, tik nepagalvokit, kad jam to linkiu!) ir jis nematytų kelio namo... Tada paskambintų man ir paprašytų, kad vesčiau jį už rankos namo... Guosčiau, sakydama, kad aš esu dirbusi su šunimis-aklųjų vedliais... Turiu būti tam pasiruošusi. Reikia įvaldyti savo telefoną, nes dabar jis – vienintelė mano viltis. Tik akumuliatorius jam nusėsta greitai..

Vikos paprašiau, kad atsiųstų kokių patarimų, kaip megzti santykius telefonu. Pradėsiu nuo sms žinučių. Ji tame reikale patyrusi, kažkada net dirbo TV šou „SMS flirtas". Pamenu, labai pavydėjau - juk tiek valandų sėdėdavo ekrane ir spaudydavo ten viską gražiai šypsodamasi... Va, kokios instrukcijos iš jos sulaukiau (vos ne referatas, klausyk):

Sąvokos apibrėžimas
„Sekstinimas"  - tai bendravimas trumposiomis žinutėmis, viliantis ateityje su tuo žmogumi turėti intymių santykių. Viskas prasideda nuo įprastų žinučių ir perauga į gana dviprasmišką ir net gi intymų susirašinėjimą.

Įvadas
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių. Kadangi seksualiu susirašinėjimu norite paskatinti santykius, nesijauskite nepatogiai bei to nesigėdykite sutikę savo susirašinėjimų partnerį realybėje. Seksualus susirašinėjimas su mažai pažįstamu asmeniu gali būti bauginantis. Juk jūs nežinote, kas jam patinka, nenorite įžeisti rašydamos, kad fantazuojate apie bučiuojamas pėdas.

Dėstymas
Pradėkite paprastai, viskam reikalinga lėta ir gundanti įžanga – mažai kas liks sužavėtas grubaus „greituko". Apgalvokite, kas sužadintų jūsų partnerio interesą. Juk nenorite, kad šis susirašinėjimas būtų vienpusiškas, kai jūsų antroji pusė net nenutuokia apie jumyse vykstančias audras. Jei viskas vyks teisingai, galiausiai abu lėksite namo vienas kitam į glėbį. Arba sukursite pagrindą intymesniam suartėjimui.

Išvados ir patarimai

  • Net jei tikrame gyvenime vartojate žodžius iš P ar B raidės (jei reikia paaiškinti, kokie jie, neturėtumėte susirašinėti seksualiomis žinutėmis), seksualiose žinutėse geriau jų nevartokite.
  • Nesidalinkite savo seksualiomis nuotraukomis tol, kol nesate tikras, kad šis asmuo jomis nepasidalins ar nepersiųs kitiems.
  • Jauskite, kada reikia pristabdyti vaizduotę bei vulgarų žodyną - kai ko tiesiog nereikia sakyti.
  • Stenkitės įsigyventi į tai, ką rašote, nesusirašinėkite seksualiomis žinutėmis vien todėl, kad jums nuobodu... Sėdint gydytojo laukiamajame rašyti apie įsiaudrinimą būtų nei šis, nei tas. Juk sekstinimas gali tapti puikia pramoga, padedančia atsipalaiduoti ir kartais atitrūkti nuo realybės.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.