Seksas vandenyje: kur slypi pavojai?

 (27)
Meilė vandenyje - dažna seksualinė fantazija. Jūros banga užlieja įkaitintus kūnus, plešiami permirkę drabužiai. Kur slypi pavojai?
Geriausia - glamones pradėti vandenyje, o pati lytinį aktą jau perkelti "į sausumą".
Geriausia - glamones pradėti vandenyje, o pati lytinį aktą jau perkelti "į sausumą".
© Shutterstock nuotr.

Rašiau apie tai, ar sveika mylėtis pirtyje. Bet kitą savaitę Lietuvoje prognozuojami karščiai iki 30 laipsnių, tad jie mus greičiausiai nugins į vandens telkinius. Turbūt nėra nė vieno žmogaus žemėje, kuris nebandė arba bent negalvojo apie pasimylėjimą vandenyje. Tačiau tai nėra jau toks malonus užsiėmimas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nesvarbu, ar tai būtų baseinas, ar ežeras, ar jūra.

Seksas ir saugumas
Tiesa, seksas vandenyje gali padovanoti naujų ir nepamirštamų įspūdžių. Tačiau susiduriame su pirma ir svarbiausia problema - saugumas. Turime jus nuliūdinti - prezervatyvais pasinaudoti nepavyks, nes įrodyta, kad karštas vanduo ir cheminės medžiagos (pavyzdžiui, chloras, jei mylitės baseine) neigiamai veikia prezervatyvų atsparumą, todėl pasitikėti jo apsauginėmis savybėmis neverta. Be to, mylintis vandenyje, labai rizikuojate, kad prezervatyvas paprasčiausiai nuslys - o tai yra ne tik nemaloni, bet ir ganėtinai dviprasmiška situacija abiem partneriams.

Lubrikantai
Gali atrodyti, kad mylintis vandenyje,
problemų dėl „sutepimo" tiesiog negali kilti - juk tiek skysčio aplink! Tačiau situacija  iš tiesų yra priešinga: vanduo išplauna natūralius kūno skysčius, o tai lemia ne pačius maloniausius pojūčius lytinio akto metu, nes nėra jokio slydimo.
Tačiau kontracepcijos būdų ir tinkamų lubrikantų pasirinkimas - dar ne visos problemos, kurias jums teks išspręsti. Pats svarbiausias klausimas - vietos parinkimas: kad seksas vandenyje padovanotų iš tiesų nepamirštamus įspūdžius, verta pagalvoti apie tai, kur būtų nuošalu ir niekas nesukliudytų.

Baseine
Baseino vandenyje yra pakankamai aukštas chloro lygis, kuris lytinio akto metu gali sukelti infekciją arba tiesioginius pažeidimus.

Vonioje/duše
Jei jūsų vonia nėra ypatingai didelė, verčiau atsisakykite minties apie seksą misionieriaus poza. O štai dušo kabina bus ideali vietai pozai „stovint" - sekso metu abu partneriai patirs malonumą ir nenukentės dėl per didelio vandens kiekio. Svarbiausia pasirūpinti saugumu, iš anksto patiesus dušo kabinoje neslystantį kilimėlį - kitaip rizikuojate tiesiog paslysti, o tai gali grėsti rimtomis traumomis.

Ežere/jūroje
Sūrus vanduo nepadės pajusti jums malonumo tradicinio sekso metu, todėl, jei jau nebegalite iškentėti, rinkitės seksą pakrantėje, o ne vandenyje.

Seksas vandenyne
Ganėtinai neįprasta vieta intymioms glamonėms. Turite būti abu ganėtinai neblogi plaukikai (dėl čia vykstančių potvynių ir atoslūgių). Taip pat nederėtų pamiršti apie vandenyje gyvenančius mikroorganizmus - juk gali nutikti bet kas.

Geriausios pozos
Jei  vis tiek nusprendėte išmėginti meilę vandenyje, siūlome pozas, kurios tokiu atveju bus maksimaliai komfortiškos.

Sūpynės. Vyro kojos pečių plotyje, moteris apkabina kojomis jo klubus, o rankomis - pečius. Tokioje pozoje frikcijų ritmą nustatys ne tik patys partneriai, bet ir bangos, kurios koreguos jūsų judėjimą.

Sūpynės ant bangų. Vyro kojos pečių plotyje, moteris viena koja apsiveja jo strėnas, o antrąja koja atsiremia į dugną. Moteris yra atsilenkusi atgal - ji pusiau guli ant bangų. Vyras turi prilaikyti partnerę už liemens.

Tačiau nepamirškite apie tinkamą seksui vandenyje alternatyvą - oralinį seksą, kuris visgi yra mažiau pavojingas.Tik nesupraskite tiesmukiškai ir nefantazuokite, kaip neriate po vandeniu ir glamonėjate. Vanduo čia - tik fonas.

Ir galiausiai apie pagrindinę sekso vandenyje arba paplūdimyje problemą. Tai smėlis, kuriuo aplipę kūnai tikrai nesuteiks seksui komforto. Todėl geriausias būdas - pradėkite glamones vandenyje, o po to keliaukite „į sausumą", iš anksto pasirūpinę patiesalu ar dideliu rankšluosčiu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (32)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?