Seksas vandenyje: kur slypi pavojai?

 (27)
Meilė vandenyje - dažna seksualinė fantazija. Jūros banga užlieja įkaitintus kūnus, plešiami permirkę drabužiai. Kur slypi pavojai?
Geriausia - glamones pradėti vandenyje, o pati lytinį aktą jau perkelti "į sausumą".
© Shutterstock nuotr.

Rašiau apie tai, ar sveika mylėtis pirtyje. Bet kitą savaitę Lietuvoje prognozuojami karščiai iki 30 laipsnių, tad jie mus greičiausiai nugins į vandens telkinius. Turbūt nėra nė vieno žmogaus žemėje, kuris nebandė arba bent negalvojo apie pasimylėjimą vandenyje. Tačiau tai nėra jau toks malonus užsiėmimas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nesvarbu, ar tai būtų baseinas, ar ežeras, ar jūra.

Seksas ir saugumas
Tiesa, seksas vandenyje gali padovanoti naujų ir nepamirštamų įspūdžių. Tačiau susiduriame su pirma ir svarbiausia problema - saugumas. Turime jus nuliūdinti - prezervatyvais pasinaudoti nepavyks, nes įrodyta, kad karštas vanduo ir cheminės medžiagos (pavyzdžiui, chloras, jei mylitės baseine) neigiamai veikia prezervatyvų atsparumą, todėl pasitikėti jo apsauginėmis savybėmis neverta. Be to, mylintis vandenyje, labai rizikuojate, kad prezervatyvas paprasčiausiai nuslys - o tai yra ne tik nemaloni, bet ir ganėtinai dviprasmiška situacija abiem partneriams.

Lubrikantai
Gali atrodyti, kad mylintis vandenyje,
problemų dėl „sutepimo" tiesiog negali kilti - juk tiek skysčio aplink! Tačiau situacija  iš tiesų yra priešinga: vanduo išplauna natūralius kūno skysčius, o tai lemia ne pačius maloniausius pojūčius lytinio akto metu, nes nėra jokio slydimo.
Tačiau kontracepcijos būdų ir tinkamų lubrikantų pasirinkimas - dar ne visos problemos, kurias jums teks išspręsti. Pats svarbiausias klausimas - vietos parinkimas: kad seksas vandenyje padovanotų iš tiesų nepamirštamus įspūdžius, verta pagalvoti apie tai, kur būtų nuošalu ir niekas nesukliudytų.

Baseine
Baseino vandenyje yra pakankamai aukštas chloro lygis, kuris lytinio akto metu gali sukelti infekciją arba tiesioginius pažeidimus.

Vonioje/duše
Jei jūsų vonia nėra ypatingai didelė, verčiau atsisakykite minties apie seksą misionieriaus poza. O štai dušo kabina bus ideali vietai pozai „stovint" - sekso metu abu partneriai patirs malonumą ir nenukentės dėl per didelio vandens kiekio. Svarbiausia pasirūpinti saugumu, iš anksto patiesus dušo kabinoje neslystantį kilimėlį - kitaip rizikuojate tiesiog paslysti, o tai gali grėsti rimtomis traumomis.

Ežere/jūroje
Sūrus vanduo nepadės pajusti jums malonumo tradicinio sekso metu, todėl, jei jau nebegalite iškentėti, rinkitės seksą pakrantėje, o ne vandenyje.

Seksas vandenyne
Ganėtinai neįprasta vieta intymioms glamonėms. Turite būti abu ganėtinai neblogi plaukikai (dėl čia vykstančių potvynių ir atoslūgių). Taip pat nederėtų pamiršti apie vandenyje gyvenančius mikroorganizmus - juk gali nutikti bet kas.

Geriausios pozos
Jei  vis tiek nusprendėte išmėginti meilę vandenyje, siūlome pozas, kurios tokiu atveju bus maksimaliai komfortiškos.

Sūpynės. Vyro kojos pečių plotyje, moteris apkabina kojomis jo klubus, o rankomis - pečius. Tokioje pozoje frikcijų ritmą nustatys ne tik patys partneriai, bet ir bangos, kurios koreguos jūsų judėjimą.

Sūpynės ant bangų. Vyro kojos pečių plotyje, moteris viena koja apsiveja jo strėnas, o antrąja koja atsiremia į dugną. Moteris yra atsilenkusi atgal - ji pusiau guli ant bangų. Vyras turi prilaikyti partnerę už liemens.

Tačiau nepamirškite apie tinkamą seksui vandenyje alternatyvą - oralinį seksą, kuris visgi yra mažiau pavojingas.Tik nesupraskite tiesmukiškai ir nefantazuokite, kaip neriate po vandeniu ir glamonėjate. Vanduo čia - tik fonas.

Ir galiausiai apie pagrindinę sekso vandenyje arba paplūdimyje problemą. Tai smėlis, kuriuo aplipę kūnai tikrai nesuteiks seksui komforto. Todėl geriausias būdas - pradėkite glamones vandenyje, o po to keliaukite „į sausumą", iš anksto pasirūpinę patiesalu ar dideliu rankšluosčiu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.