SEKSAS. Ilgai ir retai AR trumpai ir dažnai?

 (85)
Mylėjimosi pozos, penio ilgis ir storis, paros laikas... Tiriama viskas, kad tik paaiškėtų, kas suteikia daugiau malonumo.
"Sakai, šiandien mylėsimės? Kokia maloni staigmena, brangusis, po dviejų mėnesių..."
© Shutterstock nuotr.

Ir ne tik malonumo, bet ir sveikatos. Juk tiek daug šūkčiojama: seksas sveika, seksas sveika! O, pasirodo, ne visoks suartėjimas turi sveikatinamojo poveikio.

Mokslininkai nusitvėrė vieno aspekto - sekso trukmės ir jos įtakos mūsų sveikatai.

Didžiosios Britanijos biochemikai tvirtina: geriau mylėtis rečiau, bet ilgiau (kiek tas REČIAU, jie nepasakė...). Nes gydomasis bei sveikatos stiprinimo efektas įsijungia, praėjus 30-čiai minučių nuo aktyvaus sekso pradžios (bet kaiiiiii tiksliai jie nustatė!).

Mokslininkai bei seksologai vertino lytinį aktą iš sveikatos taško - kaip jo metu organizmas sugeba kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie yra daugelio ligų sukėlėjai.

Malonios emocijos, įkvėpimas, pasitenkinimas, pakili nuotaika vienareikšmiai padeda greičiau įveikti psichosomatines ligas, sumažėja širdies ligų rizika. Seksas apsaugo nuo miokardo infarkto. Tai viena patikimiausių (ir, žinoma, maloniausių) kraujo apytakos treniruočių.

Vyrams, kurie mylisi 2-3 kartus per savaitę ar dažniau, tikimybė būti pakirstiems infarkto ar insulto sumažėja dvigubai. Dar daugiau - mokslininkai nustatė, kad seksualiai aktyvių žmonių kraujyje yra daugiau eritrocitų ir jų organizmo kraujo apytaka yra geresnė nei rečiau besimylinčiųjų.

Jau ir medikų bendruomenė pripažįsta, kad žmonės, gyvendami sveiką (ta ptrasme, mylisi ilgiau nei pusvalandį) seksualinį gyvenimą, prailgina savo dienas šioje Žemėje.

Ir dar įrodyta, kad būtent seksas su mylima moterimi vyrui yra puikios savijautos garantas. Sekso metu moteris tampa biologiškai aktyvių medžiagų ir elektromagnetinių virpesių šaltiniu, kuris teigiamai veikia vyro sveikatą.

O ilgas seksas geriau nei greitukas todėl, kad hormonai, kurie išsiskiria mylintis, naikina laisvuosius radikalus tik praėjus pusvalandžiui nuo sekso pradžios. Ir ne tik - po 30 minučių pagerėja kraujo sudėtis.

Dabar mokslininkai tegu aiškinasi, kaip organizmą veikia 2-3 valandų seksas. Nes turėjau vaikiną, kuris surengdavo tokio ilgio seansus, kad net E. Nekrošiaus „Kaligula" su savo keturiomis valandomis nublanksta...

O dabar pasmalsausiu, koks seksas patinka mūsų skaitytojoms.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.