Šeimos tvirtumas užkoduotas kvape

 (21)
Ne jūrininko stintos ir ne automobilininko benzinas padės suręsti tvirtą pamatą santuokai, o pats tikriausias, natūraliausias kvapas, kurį skleidžia kūnas.
Kūno kvapas - vienas svarbesnių veiksnių, lemiančių santuokos ilgaamžiškumą.
Kūno kvapas - vienas svarbesnių veiksnių, lemiančių santuokos ilgaamžiškumą.
© Shutterstock nuotr.

Visai įmanomas dalykas, kad kvepalai yra tik kerai vyrų (arba moterų) nosį apgauti. Net jei per pasimatymą patiko pašnekovo aromatas, tikėtina, kad kitą dieną jo net artyn neprisileistumėte.

Jei norite išsirinkti tinkamą gyvenimo žmogų, geriau vienas kitą apuostykite, prieš susimesdami skudurus. Jei kuo mažiau pūti miglos į akis ir imiesi visokių viliojimo gudrybių, tuo didesnė tikimybė, kad pasitaikys tas, kuriam patiks jūsų kūno kvapas. Beje, tas pats galioja ir vyrams.

Atmenu, dar mama man sakė, kad pati to nenorėdama, atsiduodama instinktams, vyrą gausiu tokį, kurio prakaitas bus panašiausias į mano tėčio. Nes mergaitės vyrą dažniausiai išsirenka (ne gauna!), panašiausią į tėvą. Ne pagal išvaizdą, o charakterį, kvapą. Nuo vaikystės pažįstamas kvapas joms yra saugumo, šeimos sinonimas.

Žinoma, vyrai, skaitydami šį tekstą, gali mostaguoti rankomis it botagais ir sakyti, kad savo moterį myli dėl jos geros širdies, supratingumo, mokėjimo šeimininkauti bei rūpintis vaikais. Tačiau iš tiesų ir jiems svarbu, kad, prisiglaudę prie mylimosios, godžiai įkvėpto jos kūno kvapo, kad šis jų neerzintų, kad moters kvape jie atrastų visą pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą.

Labai svarbu kvapas ir intymiame poros gyvenime. Jei norėsis kuo greičiau baigti mylėtis, atšlyti nuo partnerio ir užmigti, tai tokie santykiai ims varginti. Pasinerti į sapnų karalystę, įsikniaubus į vyro krūtinę, liks tik svajonė.

Juk jei atsuktumėte laiko mašiną ir išrikiuotumėte visus rimtesnius kandidatus, kurie rėžė aplink jus sparną, neabejoju, jog prisimintumėte atvejų. Kai, regis, tas žmogus ir linksmas, ir patrauklus, ir puikus pašnekovas, tačiau kažkuri smegenų dalis signalizuoja, kad jis jums netinka.

Ir nereikia analizuoti, dėl ko jaučiatės to žmogaus bendrijoje nejaukiai - rūšiavimą atlieka pasąmonė. Ji pagauna pašnekovo feromonus bei kitus cheminius junginius ir siunčia signalus į jūsų smegenis, tikrindama, ar jūs derate su tuo žmogumi, ar ne.

Vargas toms, kurios nepaiso tų signalų, o tęsia pažintį su netinkamu žmogumi, paskui sukuria šeimą, gimdo vaikus, o tos laimės kaip nėr, taip nėr.

Nenustebčiau, kad ir skyrybų dėl to daugėja. Tik sutuoktiniai nežino, kaip įvardinti tą nesuderinamumą, dažnai net patys nenutuokia, kad kaltas yra partnerio kūno kvapas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.