Pykitės teisingai arba „stebuklingi žodžiai“

 (2)
Kiekviena pora pykstasi, tačiau svarbiausia yra pyktis teisingai. Skamba keistai, bet suantrąja puse ginčytis pagal taisykles įmanoma.
Pykitės teisingai arba „stebuklingi žodžiai“
© Shutterstock nuotr.

Taip, būtent, yra frazės, kurias galite panaudoti, kad konfliktai būtų geresni. Omenyje turiu tai, kad pateikdamos savo argumentus, jūs galite pasakyti keletą sakinių, kurie neleis diskusijai nukrypti klaidinga kryptimi ir ginčas nesibaigs taip, kad jūs arba jūsų partneris būsite įskaudinti. Taigi, kokios tos stebuklingos frazės

Jaučiuosi neįvertinta".
Dažniausiai pagrindinė konfliktų priežastis - vienas ar kitas partneris nesijaučia vertinamas, ar jaučia, kad jo nuomonė ir požiūris nėra priimami rimtai. Nesvarbu, kad šis argumentas konflikte atsiras visiškai ne laiku ir ne vietoje, paprasčiausiai raskite drąsos išsakyti savo jausmus. Tai padės jums grįžti prie ramios diskusijos.

Norėčiau atsiimti savo žodžius".
Kiekviena iš mūsų esame kaltos, kad per konfliktus pasakėme kažką, ko visai nenorėjome. Aš padarau tai kur kas dažniau, nei susimąstau apie tai. Kartais tai suveikti tarsi sprogmuo ir konfliktas tampa visiškai nevaldomas. Tačiau jei jūs norite sustoti, permąstyti ką tik pasakytus žodžius ar juos atsiimti, tai gali labai pagerinti susidariusią situaciją.

Aš pernelyg jautriai į tai reaguoju".
Taip pat svarbu yra žinoti, kada jūs pernelyg jautriai į kažką reaguojate. Manau, jog kartais taip nutinka visiems. Prisipažindamos, jūs galite padėti jūsų partneriui suprasti, kas verčia jus pernelyg jautriai reaguoti, ir jis gali pasistengti daugiau neliesti tokių temų. Dažnai vien pasisakymas, kaip tu jautiesi, gali sustabdyti konfliktą dar pačiose jo ištakose.

„Aš apie tai nė nesusimąsčiau".
Tai viena iš svarbiausių frazių švelninant konfliktą. Ji leidžia partneriui suprasti, kad jūs permąstote ginčą iš jo perspektyvos. Dauguma žmonių, priešingai savo nusistatymui, konflikto metu pamiršta tai padaryti. Klausyti vienas kito yra gyvybiškai svarbu. Jūs turite apsvarstyti jūsų partnerio požiūrį ir atvirkščiai. Vien žinojimas, kad jūs bandote tai padaryti, gali pakeisti susiklosčiusią situaciją.

„Mes nutolome nuo temos".
Daugelis pažįstamų porų tai daro visą laiką. Pykstasi dėl vieno dalyko, bet dėl karšto temperamento ir dėl jaučiamo apmaudo, to net nesuvokdamos, perkelia kaltinimus ir į kitas gyvenimo sferas, kurios su ginču neturi su tuo nieko bendra. Situacijos valdymas gali išgelbėti padėtį, nes ji gali tapti tikrai bloga, jei pykstatės dėl piniginių reikalų ir staiga jūs pareikšite: „O tavo motina manęs nekenčia!"

Pakalbėkime vietoj to, kad spręstume problemą".
Tai aš irgi esu patyrusi. Dažnai tiesiog noriu išsakyti viską, kas mane slegia, o maniškis nori išspręsti susidariusią problemą ir padaryti taip, kad būtų geriau. Tai puiku, tikrai puiku, tačiau kartais norisi tiesiog padiskutuoti. Norisi nuristi akmenį nuo krūtinės, nes puikiai supranti, kad gali ir nebūti įgyvendinamo sprendimo. Tačiau tu taip pat žinai, kad tiesiog padiskutavimas apie tai, kaip tu jautiesi, padės tau pasijusti geriau. Prisiminkite, ne viską reikia išspręsti būtent šiuo momentu.

Mes neprivalome sutarti".
Jūs negalite visą laiką sutarti. Tai prieštarauja bet kokiems fizikos ir santykių dėsniams. Tačiau vien suvokimas, kad jūs galite nesusitarti, gali padėti jums to nebebandyti. Kartais, jūs tiesiog nebegalite daugiau ginčytis, nes galiausiai išvis nebesikalbėsite.

Tai yra mūsų problema, ne tik tavo ar mano".
Lažinuosi, kad esate tai patyrusi: jūs ar jūsų partneris esate įsitikinę, kad jūs esate problemos priežastis, kai iš tiesų esate abu. Taip pat, kaip ir santykius kuriate kartu, taip ir vienas žmogus nėra kaltininkas. Pasistenkite tai suprasti, ir tai padės jums geriau, sveikiau pyktis.

Aš tave myliu".
Tai yra viskas, ką jūs norite išgirsti ir pasakyti. Tai padeda jums matyti perspektyvą ir suprasti, kas yra svarbiausia. Juk, kaip bebūtų, meilė yra svarbiausias bet kokių santykių aspektas. Bet kokie kiti dalykai nublanksta prieš ją, ypač kai jie tėra tikrai menki kabinėjimaisi prie smulkmenų.

Atsiprašau".
„Aš tave myliu" ir „Atsiprašau" yra, be abejonės, pačios svarbiausios frazės, kurios pataiso konfliktus. Žinojimas, kada prašyti atleidimo, yra labai svarbus, tačiau jūs iš tikrųjų turite taip jaustis. Jei jums sunku pasakyti „Atsiprašau, dėl to kalta aš" - tuomet praktikuokitės. Nusiimkite karūną ir atsiprašykite, kai žinote, jog esate neteisi.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.