Pora su vaikais: kaip kurstyti aistrą

 (7)
Nors aš auginu tik du vaikus, tačiau labai suprantu Angeliną ir Bradą, kurie turi šešis mažamečius. Kur nuo jų sprukti?
Bradas ir Angelina, net ir augindami 6 vaikus, randa laiko pasimatymams dviem.
Bradas ir Angelina, net ir augindami 6 vaikus, randa laiko pasimatymams dviem.
© AFP/Scanpix

Kiek anksčiau Bradas Pittas savo santuoką su Jennifer Aniston pavadino nuobodžia. Na, o gyvenimas su Angelina išties yra nenuspėjamas. Ne tik dėl prieštaringai vertinamo aktorės būdo (biseksualumas, tatuiruotės, ūmus charakteris), bet ir dėl „užgyvento" turto - šešių vaikų.

O mąstant apie aktorių poros intymiąją gyvenimo pusę, turėtų būti gana keblu rasti laiko dviem. Nesvarbu, kad yra auklės ir didžiausi namai po visą pasaulį, tačiau būtina pabrėžti, kad Jolie ir Bradas stengiasi būti geri tėvai - jie visur keliauja su savo vaikais! Į bet kurią pasaulio šalį!

Štai ir prieš kelias dienas Bradas Pittas su Angelina Jolie atskrido į Japoniją pristatyti filmo „Moneyball", kuriame vadina. Ir kartu su jais, žinoma, atvyko visi vaikai: įvaikintieji - Maddoxas (10 m.), Zahara (6 m.), Paxas (7 m.) bei biologiniai - Shiloh (5 m.) ir dvynių porelė Knoxas bei Vivienne (3 m.).

Daugiavaikės šeimos galva Bradas nesigėdija kalbėti intymiomis temomis - tiek paatviravo apie santuoką su Jennifer, tiek viename televizijos šou jos vedėjai Ellen DeGeneres prisipažino, kad jų namai primena psichiatrijos kliniką.

Todėl nieko nuostabaus, kad saldžioji aktorių porelė dažnai užsigeidžia iš tų namų, iš to nesibaigiančio chaoso ir triukšmo dingti.

„Mes stengiamės išsikovoti laiką, kuris priklauso tik mamai ir tėčiui. Ir mums šioje delikačioje situacijoje pagelbėja... viešbučiai. Mes pabėgame ten nuo vaikų", - pasakojo milijoninei auditorijai B. Pittas.


AFP/Scanpix nuotr. Bradas ir Angelina su savo 6 vaikais Japonijoje.

Bet iš tikrųjų - kaip rasti laiko dviem, kai pilna troba vaikų? Kai auginome Karolį, mes su Ričardu laiko turėdavome tik tada, kai sūnus užmigdavo. Paskui jis paaugo, gimė Austėja... Tada suvokėme, kad norime namo - būtent dėl erdvės ir intymumo. Apie kokią nežabotą aistrą kalbėti, apie vaikščiojimą pusnuogiems po kambarį, apie visokius žaidimėlius su maistu, apie viliotinius, kai už sienos - du vaikai?

Taigi mūsų sprendimas buvo iš aistros ir iš išskaičiavimo - norime namo. Kieme turime ir pavėsinę - vasarą ir ten galime pabūti. Be to, nemažas sodas, įsigudrinome karštomis vasaros naktimis ir ten pasikočioti (kaimynai gyvena atokiau). O dabar išvis, kuo toliau, tuo labiau galvojame apie vienkiemį. Bet viskas - tik dėl vaikų. Kol Austėja mokysis, neišvengiamai turime būti arčiau miesto. Dar prasidės būreliai ir pan. Žodžiu, esame suvaržyti vaikų poreikių.

O kaimynė Inesa tai kartais vaikus palieka tėvams, jei nori su vyru dviese pabūti. Tik jos vyras labai praktiškas, anąsyk labai supyko, kai ji pasiūlė po filmo išsinuomoti viešbutį. Sako, ar kvaila, nesame benamiai, turime namus, lakstysime po viešbučius kaip besislapstantys meilužiai, tik nereikalingas pinigų išmetimas... Taip Inesos, norėjusios būti žaisminga ir pavyzdinga žmona, iniciatyva buvo uždusinta. Paskui ji verkė, kad meilę žudo racionalumas.

Liucija, nors ir neturi bendrų vaikų su Nielsu, pasakojo, kad jie mėgsta ekspromtus: tai automobilyje pasimyli, tai anąsyk ją Nielsas nusivežė į savo darbovietę, kai ji viešėjo Kopenhagoje.

O kaip meilės židinį kurstote jūs, net jei turite tik vieną ar du vaikus?


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (10)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (55)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.