Pora su vaikais: kaip kurstyti aistrą

 (7)
Nors aš auginu tik du vaikus, tačiau labai suprantu Angeliną ir Bradą, kurie turi šešis mažamečius. Kur nuo jų sprukti?
Bradas ir Angelina, net ir augindami 6 vaikus, randa laiko pasimatymams dviem.
© AFP/Scanpix

Kiek anksčiau Bradas Pittas savo santuoką su Jennifer Aniston pavadino nuobodžia. Na, o gyvenimas su Angelina išties yra nenuspėjamas. Ne tik dėl prieštaringai vertinamo aktorės būdo (biseksualumas, tatuiruotės, ūmus charakteris), bet ir dėl „užgyvento" turto - šešių vaikų.

O mąstant apie aktorių poros intymiąją gyvenimo pusę, turėtų būti gana keblu rasti laiko dviem. Nesvarbu, kad yra auklės ir didžiausi namai po visą pasaulį, tačiau būtina pabrėžti, kad Jolie ir Bradas stengiasi būti geri tėvai - jie visur keliauja su savo vaikais! Į bet kurią pasaulio šalį!

Štai ir prieš kelias dienas Bradas Pittas su Angelina Jolie atskrido į Japoniją pristatyti filmo „Moneyball", kuriame vadina. Ir kartu su jais, žinoma, atvyko visi vaikai: įvaikintieji - Maddoxas (10 m.), Zahara (6 m.), Paxas (7 m.) bei biologiniai - Shiloh (5 m.) ir dvynių porelė Knoxas bei Vivienne (3 m.).

Daugiavaikės šeimos galva Bradas nesigėdija kalbėti intymiomis temomis - tiek paatviravo apie santuoką su Jennifer, tiek viename televizijos šou jos vedėjai Ellen DeGeneres prisipažino, kad jų namai primena psichiatrijos kliniką.

Todėl nieko nuostabaus, kad saldžioji aktorių porelė dažnai užsigeidžia iš tų namų, iš to nesibaigiančio chaoso ir triukšmo dingti.

„Mes stengiamės išsikovoti laiką, kuris priklauso tik mamai ir tėčiui. Ir mums šioje delikačioje situacijoje pagelbėja... viešbučiai. Mes pabėgame ten nuo vaikų", - pasakojo milijoninei auditorijai B. Pittas.


AFP/Scanpix nuotr. Bradas ir Angelina su savo 6 vaikais Japonijoje.

Bet iš tikrųjų - kaip rasti laiko dviem, kai pilna troba vaikų? Kai auginome Karolį, mes su Ričardu laiko turėdavome tik tada, kai sūnus užmigdavo. Paskui jis paaugo, gimė Austėja... Tada suvokėme, kad norime namo - būtent dėl erdvės ir intymumo. Apie kokią nežabotą aistrą kalbėti, apie vaikščiojimą pusnuogiems po kambarį, apie visokius žaidimėlius su maistu, apie viliotinius, kai už sienos - du vaikai?

Taigi mūsų sprendimas buvo iš aistros ir iš išskaičiavimo - norime namo. Kieme turime ir pavėsinę - vasarą ir ten galime pabūti. Be to, nemažas sodas, įsigudrinome karštomis vasaros naktimis ir ten pasikočioti (kaimynai gyvena atokiau). O dabar išvis, kuo toliau, tuo labiau galvojame apie vienkiemį. Bet viskas - tik dėl vaikų. Kol Austėja mokysis, neišvengiamai turime būti arčiau miesto. Dar prasidės būreliai ir pan. Žodžiu, esame suvaržyti vaikų poreikių.

O kaimynė Inesa tai kartais vaikus palieka tėvams, jei nori su vyru dviese pabūti. Tik jos vyras labai praktiškas, anąsyk labai supyko, kai ji pasiūlė po filmo išsinuomoti viešbutį. Sako, ar kvaila, nesame benamiai, turime namus, lakstysime po viešbučius kaip besislapstantys meilužiai, tik nereikalingas pinigų išmetimas... Taip Inesos, norėjusios būti žaisminga ir pavyzdinga žmona, iniciatyva buvo uždusinta. Paskui ji verkė, kad meilę žudo racionalumas.

Liucija, nors ir neturi bendrų vaikų su Nielsu, pasakojo, kad jie mėgsta ekspromtus: tai automobilyje pasimyli, tai anąsyk ją Nielsas nusivežė į savo darbovietę, kai ji viešėjo Kopenhagoje.

O kaip meilės židinį kurstote jūs, net jei turite tik vieną ar du vaikus?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.