Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus

 (209)
Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.
© Fotolia

„Nieko nenoriu. Egzistuoju tik dėl vaikų, kurie kenčia ne mažiau nei aš. Ištekėjau iš didelės meilės. Mūsų laimingoje santuokoje gimė du sūnūs. Vyras rūpestingas, geras tėvas, šeimininkas, ne girtuoklis, taurelę – dvi išgeria per dideles šventes. Kiekvienoje draugijoje jis – dėmesio centre, jo labai gražu balsas, mėgsta dainuoti, visada turi pasiruošęs pora naujų anekdotų. Draugės man pavydėdavo, sakydavo – „laiminga tu“.

Kai pirmam sūnui buvo aštuoneri, pagimdžiau antrą sūnų. Džiaugsmas truko neilgai, nes greitai man diagnozavo onkologinę ligą. Dabar man – 32 m., iš visų jėgų kabinuosi į gyvenimą, juk turiu du sūnus. Vyras lankė mane ligoninėje, gydytojai ramino – onkologija dar ne mirties nuosprendis.

Ir štai liga įveikta (bent kol kas), aš namuose, o ant manęs užgriuvo TAI. Viskas įvyko per mano gimtadienį. Nieko nekvietėme, bet kaip visada, atėjo mano draugai ir giminaičiai su gėlėmis. Vyras dainavo dainas, juokavo. Kaip džiaugiausi, kad mane myli ir mane atsimena. O svečiams išėjus, vyras pareiškė, kad mane palieka ir išeina pas... kitą moterį. Iš pradžių maniau – pokštas, susijuokiau, bet pamačiusi jo veido išraišką supratau, kad jis nejuokauja. Pasirodo, su ta moterimi romanas trunka jau seniai.

Suprantu – po antro sūnaus gimimo tarp mūsų praktiškai nebuvo artumo – operacija, gydymas... Man tarsi plyta per galvą trenkė. Kiek atsipeikėjusi pasakiau: „Gyvenk kaip nori, tik neišeik iš namų, tegu berniukai paauga, jie juk taip tave myli.“ Jis atsakė: „Ne, tai stipriau už mane ir už mano meilę sūnums.“

Kas gali būti stipriau už meilę vaikams?? Išėjo. Vyresniam sūnui pasakiau, kad tėtis komandiruotėje, jaunesnis dar nieko nesupranta, tik nuolat jį šaukia. Ir staiga vyresnysis iš klasės draugų sužino, kad mano vyro paskyroje socialiniame tinklalapyje pasirodė šokiruojanti žinia – neva pagaliau jis rado laimę, gyvena su mylima moterimi ir t. t. Dabar mano vyresniajam sūnui labai sunku, jis neina iš namų, su niekuo nesikalba. Labai dėl jo bijau.

Mažasis pasidarė tylus, liūdnas. Ką man daryti? Nei giminaičiai, nei draugės nesugeba duoti patarimo, kai kurie nė ragelio nekelia. Nežadu pasiduoti, turiu dėl ko gyventi, bet norisi gyventi, o ne egzistuoti...“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.