Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus

 (209)
Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.
© Fotolia

„Nieko nenoriu. Egzistuoju tik dėl vaikų, kurie kenčia ne mažiau nei aš. Ištekėjau iš didelės meilės. Mūsų laimingoje santuokoje gimė du sūnūs. Vyras rūpestingas, geras tėvas, šeimininkas, ne girtuoklis, taurelę – dvi išgeria per dideles šventes. Kiekvienoje draugijoje jis – dėmesio centre, jo labai gražu balsas, mėgsta dainuoti, visada turi pasiruošęs pora naujų anekdotų. Draugės man pavydėdavo, sakydavo – „laiminga tu“.

Kai pirmam sūnui buvo aštuoneri, pagimdžiau antrą sūnų. Džiaugsmas truko neilgai, nes greitai man diagnozavo onkologinę ligą. Dabar man – 32 m., iš visų jėgų kabinuosi į gyvenimą, juk turiu du sūnus. Vyras lankė mane ligoninėje, gydytojai ramino – onkologija dar ne mirties nuosprendis.

Ir štai liga įveikta (bent kol kas), aš namuose, o ant manęs užgriuvo TAI. Viskas įvyko per mano gimtadienį. Nieko nekvietėme, bet kaip visada, atėjo mano draugai ir giminaičiai su gėlėmis. Vyras dainavo dainas, juokavo. Kaip džiaugiausi, kad mane myli ir mane atsimena. O svečiams išėjus, vyras pareiškė, kad mane palieka ir išeina pas... kitą moterį. Iš pradžių maniau – pokštas, susijuokiau, bet pamačiusi jo veido išraišką supratau, kad jis nejuokauja. Pasirodo, su ta moterimi romanas trunka jau seniai.

Suprantu – po antro sūnaus gimimo tarp mūsų praktiškai nebuvo artumo – operacija, gydymas... Man tarsi plyta per galvą trenkė. Kiek atsipeikėjusi pasakiau: „Gyvenk kaip nori, tik neišeik iš namų, tegu berniukai paauga, jie juk taip tave myli.“ Jis atsakė: „Ne, tai stipriau už mane ir už mano meilę sūnums.“

Kas gali būti stipriau už meilę vaikams?? Išėjo. Vyresniam sūnui pasakiau, kad tėtis komandiruotėje, jaunesnis dar nieko nesupranta, tik nuolat jį šaukia. Ir staiga vyresnysis iš klasės draugų sužino, kad mano vyro paskyroje socialiniame tinklalapyje pasirodė šokiruojanti žinia – neva pagaliau jis rado laimę, gyvena su mylima moterimi ir t. t. Dabar mano vyresniajam sūnui labai sunku, jis neina iš namų, su niekuo nesikalba. Labai dėl jo bijau.

Mažasis pasidarė tylus, liūdnas. Ką man daryti? Nei giminaičiai, nei draugės nesugeba duoti patarimo, kai kurie nė ragelio nekelia. Nežadu pasiduoti, turiu dėl ko gyventi, bet norisi gyventi, o ne egzistuoti...“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (40)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (55)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (144)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (135)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.