Pirmojo pasimatymo etiketas

 (3)
Šiek tiek pavydžiu Vikai jos naujo vienišės statuso - seniai nebejaučiau pirmojo pasimatymo drebuliuko...
Jei atsidūrėte keblioje situacijoje, šypsokitės! Niekas taip puikiai nepadės išsisukti kaip pozityvus požiūris.
Jei atsidūrėte keblioje situacijoje, šypsokitės! Niekas taip puikiai nepadės išsisukti kaip pozityvus požiūris.
© Shutterstock nuotr.

Kadangi mūsų Vikulė nesiskundžia vyrų dėmesiu, tik turi bėda su jų išlaikymu (turiu omeny, išsaugojimą ilgesniems santykiams), nusprendžiau, kad jei derėtų pasimokyti pirmojo pasimatymo etiketo. Kas gi galėtų pakęsti nenutrūkstantį jos plepėjimą arba kas 5 minutes skambantį telefoną? Tikrai jau ne rimti kandidatai... Taigi, siunčiau jai, pasidalinsiu ir su jumis. Pirmojo pasimatymo etiketas:Nebijokite tylos

Moteris, kuri turi ką pasakyti ir tai daro tinkamu laiku - dar patrauklesnė. Jei būsite tik stalo papuošimas ir nieko nesakysite, galite apie save sudaryti klaidingą įspūdį. Jis gali pagalvoti, kad jūs pamišusi keistuolė, kad nemėgstate savęs arba tai, kad jis visiškai jus nuginklavo savo (ne)žavesiu. Iš kitos pusės, kaip atsikratyti nepatinkančiu vyruku? Nuolatos jį pertraukinėti arba neleisti jam ištarti nė žodžio. Ir nepamirškite, kad pauzė pokalbio metu yra gerai. Tikrai geriau kartais nutilti ir pamąstyti, nei be sustojimo kalbėti vien tam, kad užpildytumėte tylą.

Šypsokitės!
Pats seksualiausias dalykas, kurį galite daryti pasimatymo metu - šypsotis. Labiau nei seksuali suknelė, vyrus traukia moterys, kurios šypsosi. Nuostabiai šypsenai atsispirti neįmanoma! Jūs kaip magnetas trauksite žmones. Šypsena visus maloniai nuteikia ir jūs visokiose situacijose atrodysite draugiška. Jei staiga atsidursite situacijoje, kurioje jausitės kebliai, pamėginkite nusišypsoti ir stebėkite, ar tai nepakeis šios situacijos.

Negerkite per daug!
Pasimatymo metu jūs galite norėti išgerti šiek tiek daugiau nei įprastai, kad atsipalaiduotumėte. Damos, jokiu būdu nebandykite prilygti vyrui pagal išgertų gėrimų kiekį. Ir džentelmenai, jokiu būdu nesiūlykite išgerti moteriai daugiau, nei ji gali. Juk jūs jau nebe paaugliai, ir jūsų pasimatymo tikslas tikrai nėra išgerti kiek įmanoma daugiau. Geriausias būdas apsisaugoti nuo to, kad padaugintumėte alkoholio pasimatyme - niekada negerti tuščiu skrandžiu. Jei gersite alkoholį, būtinai suvalgykite kokį nors patiekalą arba užkandžiaukite. Puiki taisyklė - po kiekvieno išgerto alkoholinio gėrimo, išgerkite vieną stiklinę vandens.

Neatsiliepkite mobiliuoju
Pasimatymo metu būkite čia ir dabar. Jei jis rado laiko susitikti su jumis, tai ir jūs turėtumėte tai gerbti ir pasimatymo metu niekada neatsiliepti mobilaus telefono ar nerašyti trumpųjų žinučių. Niekas, apart skubių atvejų, nėra taip svarbu, kad negalėtų palaukti kelių valandų, kol galėsite skirti tam laiko. Jei jums būtinai reikia atsiliepti į skubų skambutį ar parašyti skubią trumpąją žinutę, būtinai pasakykite jam su kuo ir kodėl jūs turite susisiekti, kad jis nepamanytų, jog jums skambina kitas vyras.

Klauskite atvirų klausimų
Norėdamos, kad pokalbis vyktų natūraliai, užduokite klausimus, į kuriuos atsakymai bus ilgi, jokiu būdu ne tokius, į kuriuos atsakymas būtų „taip/ne". Pavyzdžiui, paklauskite „Ką tau patinka veikti laisvalaikiu?", o ne „Ar tu žaidi tenisą?".

Mandagiai įsiterpkite į pokalbį
Jei jums atrodo, kad jūs vien tik klausinėjate, o jūsų partneris vien tik pasakoja, išlyginkite tai savais atsakymais, kai asmuo, su kuriuo bendraujate, nutyla. Jei jau 10 minučių jūsų vaikinas pasakoja apie tai, kaip kolekcionuoja pašto ženklus, jūs galite pasakyti: „Atrodo, kad tu turi surinkęs puikią kolekciją. O aš labai mėgstu šokti salsą. Kartą per savaitę einu į pamokas viename klube. Tai puikus užsiėmimas ir aš pasijuntu, tarsi lankyčiausi tropikų rojuje..."

Nevėluokite
Kaip įmanydama pasistenkite, kad vietoje būtumėte laiku, arba, jei įmanoma, net gi prieš pasimatymą. Vėlavimas parodo, kad jūs veikėte kažką kur kas įdomesnio, todėl ir nepagerbėte jo laiku pasirodydama pasimatyme.

Išlaikykite atvirą požiūrį
Neleiskite, kad vienas nedidelis nesusipratimas sugadintų visą pasimatymą. Per pirmąsias penkias pasimatymo minutes jūs apsipylėte vynu? Pamirškite tai! Vienintelis dalykas, kuris yra blogesnis nei išpiltas vynas, yra galvojimas apie tai visą likusį pasimatymo laiką. Mėgaukitės susitikimu - iš kiekvieno jo, net ir nesusisekusio, galima kažko pasiimokyti ir pasiimti.
Taip pat iš anksto nedarykite konkrečių išvadų apie pasimatymą. Juk jūs neturite priimti sprendimo apie antrąjį pasimatymą vos pasibaigus pirmajam. Rytas protingesnis už vakarą, tad išmiegokite su šiomis mintimis. Leiskite jūsų nuomonei pasikeisti, nes bet kokiu atveju taip tikrai atsitiks!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.