Pasimatymų gidas vienišoms mamoms

 (14)
Gyvenimas nesibaigia skyrybomis. Jeigu vieni santykiai nenusisekė, nereiškia, kad ir kitiems lemta žlugti...
Vieniša mama
Vaikai - tikrai ne trukdis po skyrybų užmegzti naujus santykius ir atrasti savąsias vėžes...
© Shutterstock nuotr.

Net jeigu skyrybos buvo itin skausmingos, jūs neturite savęs nurašyti ir toliau gyventi tik dėl vaikų. Juk esate ne tik mama, bet ir moteris, kuriai reikia meilės ir dėmesio.
Tačiau, kad ir kaip bebūtų, daugelis apklausų rodo, kad išsiskyrusios, vaikus auginančios moterys, daug sunkiau pradeda naujus santykius negu išsiskyrę vyrai. Silpnoji lytis retai nugali nesaugumo jausmą, atsiradusį po skyrybų bei bijo vėl būti įskaudintos. Bet gyvenimas be meilės juk sunkiai įsivaizduojamas! Todėl bandysime pasidalinti keliais patarimais, kurie galbūt jums padės sugrįžti į senas vėžes ir susigrąžinti prarastą gyvenimą. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant naujus santykius toms, kurios ką tik išgyveno skyrybas ir vienos augina vaikus?

Ieškokite meilės
Pirmiausia jūs turite įdėti šiek tiek pastangų į naujo partnerio paieškas - patikėkite, kažkur už jūsų namų slenksčio tikrai yra vyras, kuris galėtų jums dovanoti pasaulį ir dar daugiau, tačiau jam sunku bus jus surasti, jei visąlaik lindėsite savo namų virtuvėje. Pradėkite nuo pažinčių portalų, prisijunkite prie socialinių tinklų, ar aplankykite kitas jaunikių veisimosi vietas...

Susitikinėkite reguliariai
Jeigu sutikote tinkamą žmogų, stenkitės su juo matytis reguliariai (idealiausia būtų, jei jis gyventų jūsų mieste tam, kad atstumas netrukdytų pasimatymams). Dalinkitės savo mintimis, pastebėjimais, stenkitės jį geriau pažinti: kokios jo vertybės, ko jis tikisi iš santykių, ar yra linkęs įsipareigoti.

Žiūrėkite į tai rimtai
Jeigu į viską žiūrėsite atsainiai, ir šokinėsite nuo vienos simpatijos prie kitos, nuo to nebus geriau nei jums, nei jūsų vaikams. Todėl turite įsitikinti, kad sutikote tinkamą žmogų ir leistis tik į tokius santykius, kurie turi ateitį bei gali suteikti jums ir jūsų vaikams reikalingą stabilumą.

Rodykite savo susidomėjimą
Tai vienas pagrindinių patarimų. Nebijokite rodyti iniciatyvos, mat daugeliui vyrų bus nedrąsu į pasimatymą kviesti vaikų turinčią moterį. Tiesa, jau nuo pat pradžių turite būti atvira apie tai, ko tikitės iš vyro bei iš jūsų santykių. Stenkitės nekartoti klaidų, kurios išardė jūsų buvusią santuoką.

Nesijaudinkite dėl to „ką pagalvos kiti"
Dažna išsiskyrusi moteris bijo leistis į naujus santykius dėl savo vaikų reakcijos ar pasmerkimo tuomet, kai jie užaugs, arba baiminasi aplinkinių nuomonės. Tačiau viskas gali būti išspręsta draugiškai pasikalbėjus su vaikais - kreipkitės į juos kaip į suaugusius žmones ir nuoširdžiai paprašykite jų patarimo, stenkitės surasti jiems suprantamų motyvų. Didelė tikimybė, kad jie jus palaikys ir netgi padrąsins, o naujasis partneris bus dar geresnis tėvas negu tikrasis... O dėl aplinkinių reakcijos... jūs gyvenate savo gyvenimą, todėl niekas geriau už jus pačią nežino, kas jus padarys laiminga.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (33)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?