Partnerių privalumai trūkumai pagal zodiaką (II dalis)

 (11)
Tęsiame pagyrų ir įkandimų seriją - trumpai aptariame zodiako ženklų privalumus ir trūkumus.
Astrologija
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Visų zodiako ženklų partnerių privalumai ir trūkumai

Skorpionas (10.23 – 11.21)

Privalumai
Skorpionai yra kupini aistros ir gyvenimo džiaugsmo. Juose kunkuliuoja milžiniška varomoji jėga, kuri gali ir jus įtraukti. Prisiderinkite prie jų ir galėsite mėgautis harmonija ir gyvenimo muzika kartu su jais. Skorpionai yra ištikimi ir niekada nepamirš jūsų malonaus poelgio. Jei norite mėgautis gyvenimu su meilužiu Skorpionu, dalykitės jų aistra bei jėga ir būsite sužavėta, koks gražus gali būti gyvenimas su jais.

Trūkumai
Skorpionai yra labai aistringi ir stiprūs, tačiau jie taip pat yra labai savininkiški ir norėtų pasisavinti jūsų protą, kūną ir sielą. Neleiskite jų širdyse išdygti pavydo daigams, nes tada gyvenime teks kentėti pavydo proveržius ir nepasitenkinimą. Skorpionų būdas yra staigus, tad bendraukite su jais atsargiai. Jie niekada niekam neleidžia sužinoti, kas dedasi jų protuose, tada jie smogia ir pričiumpa jus nepasiruošusius. Neflirtuokite su kitais vyrais, kai šalia yra jūsų meilužis Skorpionas.

Šaulys (11.22 – 12.21)

Privalumai
Šauliai, iš esmės, yra labai laimingos natūros žmonės. Jūs galite mėgautis su jais jų gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu. Jie net gi pyksta su džiaugsmu. Ir jei jūsų interesai bei pomėgiai sutampa, gyvenimas kartu su jais bus tikrai smagus. Jie yra atviri ir nuoširdūs, tad jei norite išgirsti teisingą nuomonę apie bet ką, kreipkitės į juos. Būkite optimistė, kaip ir jie, ir galvokite, kad yra gyvenimas yra apypilnė stiklinė.

Trūkumai
Šauliai yra labai nepriklausomi ir negali toleruoti apribojimų. Tad nebandykite sulaikyti juos savo gyvenime. Leiskite jiems mėgautis savo laisve, nes, jei užimate ypatingą vietą jų širdyje, jie visada pas jus sugrįš. Nesierzinkite dėl nuolat jų kalboje skambančių padidinimų. Jie vis gali pasakoti ir pasakoti apie tam tikrus dalykus, kurie, galbūt, jūsų net nedomina, tačiau toks jau yra jų bandymas bendrauti su jumis. Iš esmės, jie yra atviri ir tiesmuki (kartais net gi grubūs), tad neįsižeiskite dėl jų kalbų.

Ožiaragis (12.22 – 01.20)

Privalumai
Ožiaragiai yra stiprūs ir patikimi. Taigi, jei norite kam nors patikėti savo pinigus, tai patikėkite juos šiam zodiako ženklo atstovui. Jų išvaizda yra praktiška ir konservatyvi ir jie tikisi, kad jūs prisiderinsite prie jų. Savo gyvenime jie nusistato sau tam tikrus standartus ir visada bando laikytis šių standartų. Jų gyvenime socialinis statusas ir įvaizdis yra labai svarbus.

Trūkumai
Nesitikėkite, kad Ožiaragiai atvers jums savo širdį ir viską atskleis. Jie yra labai paslaptingi ir santūrūs žmonės. Viską, ką daro, jie daro labai kruopščiai ir nekenčia bet kokio apsileidimo. Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, yra labai šykštūs ir taupūs. Dosnių dovanų iš jų nesitikėkite ir jei jie jums ką nors padovanos (kas yra labai reta), tai bus tikrai praktiškai pritaikoma dovana (jokios romantikos), tačiau tai nereiškia, kad jums ko nors trūks, atvirkščiai – jūs būsite gerai aprūpinta.

Vandenis (01.21 – 02.21)

Privalumai
Vandeniai yra draugiški ir žavingi žmonės. Jų žinios apie įvairiausius dalykus yra labai gilios, tad galite su jais kalbėtis valandų valandas ir jums tikrai neatsibos. Jie gali duoti labai daug meilės, ir tai gali būti nuostabu. Jų gyvenimo perspektyvos yra labai plačios, tad būdami su jais galite atsipalaiduoti. Jie visada pritars jūsų idėjoms ir veiksmams dėl humanitarinių tikslų. Jei norite, kad jūsų meilužis Vandenis ir toliau jumis domėtųsi, turite būti paslaptinga ir intriguojanti. Jei sudominsite juos, jie visada bus jums ištikimi.

Trūkumai
Nesitikėkite ar neplanuokite normalaus, paprasto ir nuspėjamo gyvenimo su partneriu Vandeniu. Vandeniai yra visiškai nenuspėjami. Jie gali išvykti bet kuria kryptimi, iš anksto apie tai neįspėję. Iš esmės, jie yra nenustygstantys vietoje ir jiems viskas lengvai pabosta. Nors jie yra labai draugiški, tačiau nesitikėkite, kad jie jums atskleis savo giliausius jausmus (jie niekada to nepadarys). Jie gali būti atsiskyrę ir bejausmiai, tad kitiems tai gali atrodyti keistai.

Žuvys (02.22 – 03.21)

Privalumai
Žuvys yra jautrūs ir žavingi. Jei ieškote žmogaus, kuris yra supratingas ir galėtų suprasti jūsų jausmus, tuomet Žuvys tinkamiausias zodiako ženklas. Jūs turėtumėte branginti ir jų jausmus, nes kai jums reikės – jie tikrai jums padės. Žuvys turi stiprų šeštąjį jausmą ir puikią intuiciją. Jų nuojauta paprastai būna teisinga, tačiau jie gali išeikvoti savo fizinę ir protinę energiją. Jie yra apsigimę svajotojai, tad su jais galite statyti savo svajonių pilis (tačiau tikrame gyvenime tai gali būti sudėtinga).

Trūkumai
Žuvys yra svajotojai, tad neturėtumėte tikėtis, jog jie turės pasaulietinių ambicijų. Iš prigimties jie nėra materialistai. Nėra taip, kad jiems patinka gyventi žemiau skurdo ribos, tačiau jie neturi natūralaus troškimo kaupti turtus. Jie labai jautrūs, tad visada saugokite jų jausmus. Žuvys gali paskandinti jus savo ašarose (net gi ir vyrai, gimę po šiuo ženklu).

I dalį rasite čia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (6)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (45)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (23)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.