Partnerių privalumai trūkumai pagal zodiaką (II dalis)

 (11)
Tęsiame pagyrų ir įkandimų seriją - trumpai aptariame zodiako ženklų privalumus ir trūkumus.
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Visų zodiako ženklų partnerių privalumai ir trūkumai

Skorpionas (10.23 – 11.21)

Privalumai
Skorpionai yra kupini aistros ir gyvenimo džiaugsmo. Juose kunkuliuoja milžiniška varomoji jėga, kuri gali ir jus įtraukti. Prisiderinkite prie jų ir galėsite mėgautis harmonija ir gyvenimo muzika kartu su jais. Skorpionai yra ištikimi ir niekada nepamirš jūsų malonaus poelgio. Jei norite mėgautis gyvenimu su meilužiu Skorpionu, dalykitės jų aistra bei jėga ir būsite sužavėta, koks gražus gali būti gyvenimas su jais.

Trūkumai
Skorpionai yra labai aistringi ir stiprūs, tačiau jie taip pat yra labai savininkiški ir norėtų pasisavinti jūsų protą, kūną ir sielą. Neleiskite jų širdyse išdygti pavydo daigams, nes tada gyvenime teks kentėti pavydo proveržius ir nepasitenkinimą. Skorpionų būdas yra staigus, tad bendraukite su jais atsargiai. Jie niekada niekam neleidžia sužinoti, kas dedasi jų protuose, tada jie smogia ir pričiumpa jus nepasiruošusius. Neflirtuokite su kitais vyrais, kai šalia yra jūsų meilužis Skorpionas.

Šaulys (11.22 – 12.21)

Privalumai
Šauliai, iš esmės, yra labai laimingos natūros žmonės. Jūs galite mėgautis su jais jų gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu. Jie net gi pyksta su džiaugsmu. Ir jei jūsų interesai bei pomėgiai sutampa, gyvenimas kartu su jais bus tikrai smagus. Jie yra atviri ir nuoširdūs, tad jei norite išgirsti teisingą nuomonę apie bet ką, kreipkitės į juos. Būkite optimistė, kaip ir jie, ir galvokite, kad yra gyvenimas yra apypilnė stiklinė.

Trūkumai
Šauliai yra labai nepriklausomi ir negali toleruoti apribojimų. Tad nebandykite sulaikyti juos savo gyvenime. Leiskite jiems mėgautis savo laisve, nes, jei užimate ypatingą vietą jų širdyje, jie visada pas jus sugrįš. Nesierzinkite dėl nuolat jų kalboje skambančių padidinimų. Jie vis gali pasakoti ir pasakoti apie tam tikrus dalykus, kurie, galbūt, jūsų net nedomina, tačiau toks jau yra jų bandymas bendrauti su jumis. Iš esmės, jie yra atviri ir tiesmuki (kartais net gi grubūs), tad neįsižeiskite dėl jų kalbų.

Ožiaragis (12.22 – 01.20)

Privalumai
Ožiaragiai yra stiprūs ir patikimi. Taigi, jei norite kam nors patikėti savo pinigus, tai patikėkite juos šiam zodiako ženklo atstovui. Jų išvaizda yra praktiška ir konservatyvi ir jie tikisi, kad jūs prisiderinsite prie jų. Savo gyvenime jie nusistato sau tam tikrus standartus ir visada bando laikytis šių standartų. Jų gyvenime socialinis statusas ir įvaizdis yra labai svarbus.

Trūkumai
Nesitikėkite, kad Ožiaragiai atvers jums savo širdį ir viską atskleis. Jie yra labai paslaptingi ir santūrūs žmonės. Viską, ką daro, jie daro labai kruopščiai ir nekenčia bet kokio apsileidimo. Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, yra labai šykštūs ir taupūs. Dosnių dovanų iš jų nesitikėkite ir jei jie jums ką nors padovanos (kas yra labai reta), tai bus tikrai praktiškai pritaikoma dovana (jokios romantikos), tačiau tai nereiškia, kad jums ko nors trūks, atvirkščiai – jūs būsite gerai aprūpinta.

Vandenis (01.21 – 02.21)

Privalumai
Vandeniai yra draugiški ir žavingi žmonės. Jų žinios apie įvairiausius dalykus yra labai gilios, tad galite su jais kalbėtis valandų valandas ir jums tikrai neatsibos. Jie gali duoti labai daug meilės, ir tai gali būti nuostabu. Jų gyvenimo perspektyvos yra labai plačios, tad būdami su jais galite atsipalaiduoti. Jie visada pritars jūsų idėjoms ir veiksmams dėl humanitarinių tikslų. Jei norite, kad jūsų meilužis Vandenis ir toliau jumis domėtųsi, turite būti paslaptinga ir intriguojanti. Jei sudominsite juos, jie visada bus jums ištikimi.

Trūkumai
Nesitikėkite ar neplanuokite normalaus, paprasto ir nuspėjamo gyvenimo su partneriu Vandeniu. Vandeniai yra visiškai nenuspėjami. Jie gali išvykti bet kuria kryptimi, iš anksto apie tai neįspėję. Iš esmės, jie yra nenustygstantys vietoje ir jiems viskas lengvai pabosta. Nors jie yra labai draugiški, tačiau nesitikėkite, kad jie jums atskleis savo giliausius jausmus (jie niekada to nepadarys). Jie gali būti atsiskyrę ir bejausmiai, tad kitiems tai gali atrodyti keistai.

Žuvys (02.22 – 03.21)

Privalumai
Žuvys yra jautrūs ir žavingi. Jei ieškote žmogaus, kuris yra supratingas ir galėtų suprasti jūsų jausmus, tuomet Žuvys tinkamiausias zodiako ženklas. Jūs turėtumėte branginti ir jų jausmus, nes kai jums reikės – jie tikrai jums padės. Žuvys turi stiprų šeštąjį jausmą ir puikią intuiciją. Jų nuojauta paprastai būna teisinga, tačiau jie gali išeikvoti savo fizinę ir protinę energiją. Jie yra apsigimę svajotojai, tad su jais galite statyti savo svajonių pilis (tačiau tikrame gyvenime tai gali būti sudėtinga).

Trūkumai
Žuvys yra svajotojai, tad neturėtumėte tikėtis, jog jie turės pasaulietinių ambicijų. Iš prigimties jie nėra materialistai. Nėra taip, kad jiems patinka gyventi žemiau skurdo ribos, tačiau jie neturi natūralaus troškimo kaupti turtus. Jie labai jautrūs, tad visada saugokite jų jausmus. Žuvys gali paskandinti jus savo ašarose (net gi ir vyrai, gimę po šiuo ženklu).

I dalį rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (464)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (180)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.