Partnerių privalumai ir trūkumai pagal Zodiaką (I dalis)

 (8)
Smagiam pasiskaitymui ir pirštų vienas į kitą pabadymui - zodiako ženklų privalumai ir trūkumai.
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Avinas (03.21 – 04.19)

Privalumai
Avinai yra natūraliai aktyvūs ir energingi žmonės, tad jie yra linkę mėgti tokius pačius žmones. Jums teks padidinti savo tempą, jei norite žengti koją kojon su jais. Jiems patinka ir jie vertina atvirus bei sąžiningus žmones. Su jais galite būti savimi (tačiau nebūkite per ne lyg atvira – jie yra nepastovūs). Jei įsimylėjote Aviną, tuomet jums teks parodyti savo susižavėjimą juo visose srityse (o vėliau galėsite žiovauti!).

Trūkumai
Nesakykite Avinui, kad jis gali būti neteisus. Bet koks toks pareiškimas gali sukelti audrą stiklinėje. Avinai yra labai ištikimi ir aistringi meilužiai. Tačiau nesuteikite pagrindo pavydui, nes įžiebsite gaisrą. Jokio flirto ar kvailiojimo su kitais vyrais, kai šalia yra jis, nebent, žinoma, norite išsakyti savo priešmirtinį norą (tai jums bus leista!).

Jautis (04.20 – 05.20)

Privalumai
Stabilumas ir patikimumas apibūdina Jaučius. Jiems patinka žmonės, kurie gali prisiderinti ir augti kartu su jais. Jei jūsų partneris yra Jautis, jūs turėtumėte vertinti visus dalykus šviesiai ir gražiai. Jiems yra įgimtas artistiškumas ir jie mėgsta spalvas bei muziką. Vertinkite gyvenimą su jais iš materialinės pusės. Mėgaukitės visa prabanga, kurią gali suteikti pinigai. Mėgaukitės puikiu maistu (būtų puiku, jei galėtumėte gaminti, taip pamalonintumėte juos) ir puikiais gėrimais su jais.

Trūkumai
Jaučiams sugandinti nuotaiką nėra lengva, galite net gi praleisti visą gyvenimą su jais ir nesulaukti jokios kibirkštėlės, tačiau nemėginkite savo laimės per ne lyg dažnai. Jei su jais būsite nesaikinga arba agresyvi, galite patekti į bėdą. Nespauskite jo į kampą, o jei jau tai padarysite, būkite pasiruošusi siaubingam įniršiui. Jaučiams būdingi žiaurūs protrūkiai, nors tai ir nutinka labai retai. Jie jus gali net gi slopinti, jei nori jus pasisavinti.

Dvyniai (05.21 – 06.21)

Privalumai
Dvyniai yra labai intelektualios bei visapusiškos asmenybės. Jei jūsų partneris yra Dvynys, jums teks derinti savo sąmojus prie jo sąmojų, jei norite išsaugoti santykių pikantiškumą. Jie nori būti stimuliuojami protiškai, tad jums teks būti gera pašnekove. Jūsų humoro jausmas užtikrins jums nuolatinę buveinę Dvynių širdyje. Kuo daugiau bendraukite su Dvyniais, ir, jei jums gerai seksis, jūs niekada nepastebėsite, kaip jums besilaikant už rankų lekia valandos.

Trūkumai
Dvyniai mėgsta daryti daug darbų tuo pačiu metu, tad jei, jūsų nelaimei, jūs esate žmogus, ieškantis stabilumo, galite nusivilti. Nebandykite sulaikyti Dvynių, nes galite jų netekti, juk jie yra nenustygstantys ir jiems nuolat reikia pokyčių gyvenime. Jūs turite pamėginti priimti nuolat besikeičiantį Dvynį tokį, koks jis yra. Tradicinės arba konservatyvios pasenusios idėjos jiems yra nepriimtinos. Keiskitės su nuolat besikeičiančiu Dvyniu ir neplaukite prieš srovę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Privalumai
Stenkitės prisitaikyti prie besikeičiančių Vėžio nuotaikų. Vieną akimirką jie gali juokti ir mėgautis gyvenimu, o kitą – būti paniurę. Jums gali tekti prisitaikyti prie nepastovios nuotaikos ir jausmingojo Vėžio. Jie yra tarsi vandenyno potvyniai ir atoslūgiai – visada nepastovūs. Vėžiai mėgsta maistą, tad jei jūs mokate gaminti ir galite būti poetiška bei romantiška (papilomas pliusas), tuomet žinote kelią į jų širdį.

Trūkumai
Vėžiai yra labai jautrūs žmonės, tad jie lengvai įsiskaudina. Nežaiskite su jų emocijomis ir jausmais. Jie kaip potvyniais ir atoslūgiai gali jus nušluoti nuo žemės paviršiaus. Jie sukuria emocinius ryšius net gi su negyvais daiktais, tad neprašykite jų išmesti senas kepures arba suvenyrus. Tokie daiktai jiems turi ypatingą reikšmę. Jūs turite suprasti, kad Vėžių širdis yra minkšta, tad jie yra pažeidžiami. Neprieštaraukite jų mąstymui ir veiksmams, nes tai sukeltų tik painiavą.

Liūtas (07.22 – 08.23)

Privalumai
Jei jūsų partneris yra Liūtas, gerbkite jį ir jo didingas manieras. Priimkite Liūto patarimus, nes jis yra džiunglių karalius. Tai yra pasilinksminimų organizatoriaus ženklas, tad jei jūsų partneris viską daro didingai, mėgaukitės tuo. Jie lengvai pasiduoda meilikavimams ir nori būti visų dėmesio centre (kartais jie gali būti ir teatrališkai tylūs).

Trūkumai
Niekada (pabrėžiu, niekada) neįžeiskite Liūto savimeilės. Pasididžiavimas, savimeilė ir tuštybė yra našta, kurią Liūtai visada nešiojasi su savimi. Nelieskite šių nešulių, nes tokiomis aplinkybėmis autoritarinį Liūtą yra dar sudėtingiau suvaldyti. Liūtas yra saulės ženklas, tad jis nemėgsta žmonių, kurie yra niūrūs ir prislėgti. Net gi jei jūsų širdis verkia, tegul lūpose išlieka saulėta šypsena, o vadovauti ir pašalinti visus rūpesčius iš jūsų gyvenimo leiskite Liūtui.

Mergelė (08.23 – 09.22)

Privalumai
Mergelės yra labai metodiškos ir turi puikų pareigos jausmą. Tačiau jie nemato savo pačių klaidų. Tad jei jūsų partneris yra Mergelė, daugiau pabrėžkite jų savybes. Entuziastingai domėkitės kuo jie užsiima ir suprasite, jog jie tikrai pasuks iš kelio tam, kad padėtų jums. Pasikliaukite ir vertinkite jų protines savybes, o ne fizinę jėgą. Jie gali net gi nesėkmingą avantiūrą paversti sėkme.

Trūkumai
Nestumkite Mergelės į rampų šviesą arba į sceną, nebent, žinoma, jie tai padarys savo noru. Jie iš prigimties yra drovūs bei santūrūs ir nemėgsta būti dėmesio centre. Mergelės turi paslapčių, kurių jie nenorėtų visiems atskleisti. Tad net gi jei turite raktą nuo jų paslapčių skrynutės, slėpkite jį, net gi nepripažinkite, kad ką nors apie tai žinote. Mergelės nenori sugadinti savo įvaizdžio visuomenės akyse.

Svarstyklės (09.22 – 10.23)

Privalumai
Svarstyklėms reikia ramybės ir harmonijos visuose jų santykiuose, tad padėkite jiems išlaikyti tai. Vadovaujanti planeta Venera suteikia jiems grožį, tad jie jaučia silpnybę tiems žmonėms, kurie gali pagirti šį jų grožį (jums tikrai neprireiks tam įdėti ypatingų pastangų). Jūs galite padėti Svarstyklėms siekti santarvės ir partnerystės gyvenime. Jei jūsų partneris yra Svarstyklės, galite būti tikra, kad kartu dalysitės gražiomis ir maloniomis akimirkomis.

Trūkumai
Svarstyklės yra geros ir švelnios sielos, tačiau labai mėgstančios pasiginčyti. Tad nepradėkite ginčo arba diskusijos su jais, nebent, žinoma, esate laisva ir nežinote kaip kitaip praleisti savo laiką. Jie nekenčia pralaimėjimų, tad tikėtina, kad ginčo metu jie gali keisti savo poziciją (nepamirškite, kad svarstyklės svyruoja) ir vis tiek tęsti ginčą, kad ir iš kitos pusės. Neverskite savo partnerio Svarstyklių priimti sprendimus. Jie vis svers privalumus bei trūkumus ir vis negalės priimti jokio sprendimo. Turėkite kantrybės!

Tęsinys - rytoj (sekmadienį ;)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (467)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (187)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.