Partnerių privalumai ir trūkumai pagal Zodiaką (I dalis)

 (8)
Smagiam pasiskaitymui ir pirštų vienas į kitą pabadymui - zodiako ženklų privalumai ir trūkumai.
Astrologija
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Avinas (03.21 – 04.19)

Privalumai
Avinai yra natūraliai aktyvūs ir energingi žmonės, tad jie yra linkę mėgti tokius pačius žmones. Jums teks padidinti savo tempą, jei norite žengti koją kojon su jais. Jiems patinka ir jie vertina atvirus bei sąžiningus žmones. Su jais galite būti savimi (tačiau nebūkite per ne lyg atvira – jie yra nepastovūs). Jei įsimylėjote Aviną, tuomet jums teks parodyti savo susižavėjimą juo visose srityse (o vėliau galėsite žiovauti!).

Trūkumai
Nesakykite Avinui, kad jis gali būti neteisus. Bet koks toks pareiškimas gali sukelti audrą stiklinėje. Avinai yra labai ištikimi ir aistringi meilužiai. Tačiau nesuteikite pagrindo pavydui, nes įžiebsite gaisrą. Jokio flirto ar kvailiojimo su kitais vyrais, kai šalia yra jis, nebent, žinoma, norite išsakyti savo priešmirtinį norą (tai jums bus leista!).

Jautis (04.20 – 05.20)

Privalumai
Stabilumas ir patikimumas apibūdina Jaučius. Jiems patinka žmonės, kurie gali prisiderinti ir augti kartu su jais. Jei jūsų partneris yra Jautis, jūs turėtumėte vertinti visus dalykus šviesiai ir gražiai. Jiems yra įgimtas artistiškumas ir jie mėgsta spalvas bei muziką. Vertinkite gyvenimą su jais iš materialinės pusės. Mėgaukitės visa prabanga, kurią gali suteikti pinigai. Mėgaukitės puikiu maistu (būtų puiku, jei galėtumėte gaminti, taip pamalonintumėte juos) ir puikiais gėrimais su jais.

Trūkumai
Jaučiams sugandinti nuotaiką nėra lengva, galite net gi praleisti visą gyvenimą su jais ir nesulaukti jokios kibirkštėlės, tačiau nemėginkite savo laimės per ne lyg dažnai. Jei su jais būsite nesaikinga arba agresyvi, galite patekti į bėdą. Nespauskite jo į kampą, o jei jau tai padarysite, būkite pasiruošusi siaubingam įniršiui. Jaučiams būdingi žiaurūs protrūkiai, nors tai ir nutinka labai retai. Jie jus gali net gi slopinti, jei nori jus pasisavinti.

Dvyniai (05.21 – 06.21)

Privalumai
Dvyniai yra labai intelektualios bei visapusiškos asmenybės. Jei jūsų partneris yra Dvynys, jums teks derinti savo sąmojus prie jo sąmojų, jei norite išsaugoti santykių pikantiškumą. Jie nori būti stimuliuojami protiškai, tad jums teks būti gera pašnekove. Jūsų humoro jausmas užtikrins jums nuolatinę buveinę Dvynių širdyje. Kuo daugiau bendraukite su Dvyniais, ir, jei jums gerai seksis, jūs niekada nepastebėsite, kaip jums besilaikant už rankų lekia valandos.

Trūkumai
Dvyniai mėgsta daryti daug darbų tuo pačiu metu, tad jei, jūsų nelaimei, jūs esate žmogus, ieškantis stabilumo, galite nusivilti. Nebandykite sulaikyti Dvynių, nes galite jų netekti, juk jie yra nenustygstantys ir jiems nuolat reikia pokyčių gyvenime. Jūs turite pamėginti priimti nuolat besikeičiantį Dvynį tokį, koks jis yra. Tradicinės arba konservatyvios pasenusios idėjos jiems yra nepriimtinos. Keiskitės su nuolat besikeičiančiu Dvyniu ir neplaukite prieš srovę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Privalumai
Stenkitės prisitaikyti prie besikeičiančių Vėžio nuotaikų. Vieną akimirką jie gali juokti ir mėgautis gyvenimu, o kitą – būti paniurę. Jums gali tekti prisitaikyti prie nepastovios nuotaikos ir jausmingojo Vėžio. Jie yra tarsi vandenyno potvyniai ir atoslūgiai – visada nepastovūs. Vėžiai mėgsta maistą, tad jei jūs mokate gaminti ir galite būti poetiška bei romantiška (papilomas pliusas), tuomet žinote kelią į jų širdį.

Trūkumai
Vėžiai yra labai jautrūs žmonės, tad jie lengvai įsiskaudina. Nežaiskite su jų emocijomis ir jausmais. Jie kaip potvyniais ir atoslūgiai gali jus nušluoti nuo žemės paviršiaus. Jie sukuria emocinius ryšius net gi su negyvais daiktais, tad neprašykite jų išmesti senas kepures arba suvenyrus. Tokie daiktai jiems turi ypatingą reikšmę. Jūs turite suprasti, kad Vėžių širdis yra minkšta, tad jie yra pažeidžiami. Neprieštaraukite jų mąstymui ir veiksmams, nes tai sukeltų tik painiavą.

Liūtas (07.22 – 08.23)

Privalumai
Jei jūsų partneris yra Liūtas, gerbkite jį ir jo didingas manieras. Priimkite Liūto patarimus, nes jis yra džiunglių karalius. Tai yra pasilinksminimų organizatoriaus ženklas, tad jei jūsų partneris viską daro didingai, mėgaukitės tuo. Jie lengvai pasiduoda meilikavimams ir nori būti visų dėmesio centre (kartais jie gali būti ir teatrališkai tylūs).

Trūkumai
Niekada (pabrėžiu, niekada) neįžeiskite Liūto savimeilės. Pasididžiavimas, savimeilė ir tuštybė yra našta, kurią Liūtai visada nešiojasi su savimi. Nelieskite šių nešulių, nes tokiomis aplinkybėmis autoritarinį Liūtą yra dar sudėtingiau suvaldyti. Liūtas yra saulės ženklas, tad jis nemėgsta žmonių, kurie yra niūrūs ir prislėgti. Net gi jei jūsų širdis verkia, tegul lūpose išlieka saulėta šypsena, o vadovauti ir pašalinti visus rūpesčius iš jūsų gyvenimo leiskite Liūtui.

Mergelė (08.23 – 09.22)

Privalumai
Mergelės yra labai metodiškos ir turi puikų pareigos jausmą. Tačiau jie nemato savo pačių klaidų. Tad jei jūsų partneris yra Mergelė, daugiau pabrėžkite jų savybes. Entuziastingai domėkitės kuo jie užsiima ir suprasite, jog jie tikrai pasuks iš kelio tam, kad padėtų jums. Pasikliaukite ir vertinkite jų protines savybes, o ne fizinę jėgą. Jie gali net gi nesėkmingą avantiūrą paversti sėkme.

Trūkumai
Nestumkite Mergelės į rampų šviesą arba į sceną, nebent, žinoma, jie tai padarys savo noru. Jie iš prigimties yra drovūs bei santūrūs ir nemėgsta būti dėmesio centre. Mergelės turi paslapčių, kurių jie nenorėtų visiems atskleisti. Tad net gi jei turite raktą nuo jų paslapčių skrynutės, slėpkite jį, net gi nepripažinkite, kad ką nors apie tai žinote. Mergelės nenori sugadinti savo įvaizdžio visuomenės akyse.

Svarstyklės (09.22 – 10.23)

Privalumai
Svarstyklėms reikia ramybės ir harmonijos visuose jų santykiuose, tad padėkite jiems išlaikyti tai. Vadovaujanti planeta Venera suteikia jiems grožį, tad jie jaučia silpnybę tiems žmonėms, kurie gali pagirti šį jų grožį (jums tikrai neprireiks tam įdėti ypatingų pastangų). Jūs galite padėti Svarstyklėms siekti santarvės ir partnerystės gyvenime. Jei jūsų partneris yra Svarstyklės, galite būti tikra, kad kartu dalysitės gražiomis ir maloniomis akimirkomis.

Trūkumai
Svarstyklės yra geros ir švelnios sielos, tačiau labai mėgstančios pasiginčyti. Tad nepradėkite ginčo arba diskusijos su jais, nebent, žinoma, esate laisva ir nežinote kaip kitaip praleisti savo laiką. Jie nekenčia pralaimėjimų, tad tikėtina, kad ginčo metu jie gali keisti savo poziciją (nepamirškite, kad svarstyklės svyruoja) ir vis tiek tęsti ginčą, kad ir iš kitos pusės. Neverskite savo partnerio Svarstyklių priimti sprendimus. Jie vis svers privalumus bei trūkumus ir vis negalės priimti jokio sprendimo. Turėkite kantrybės!

Tęsinys - rytoj (sekmadienį ;)

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (57)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.