Partnerių privalumai ir trūkumai pagal Zodiaką (I dalis)

 (8)
Smagiam pasiskaitymui ir pirštų vienas į kitą pabadymui - zodiako ženklų privalumai ir trūkumai.
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Avinas (03.21 – 04.19)

Privalumai
Avinai yra natūraliai aktyvūs ir energingi žmonės, tad jie yra linkę mėgti tokius pačius žmones. Jums teks padidinti savo tempą, jei norite žengti koją kojon su jais. Jiems patinka ir jie vertina atvirus bei sąžiningus žmones. Su jais galite būti savimi (tačiau nebūkite per ne lyg atvira – jie yra nepastovūs). Jei įsimylėjote Aviną, tuomet jums teks parodyti savo susižavėjimą juo visose srityse (o vėliau galėsite žiovauti!).

Trūkumai
Nesakykite Avinui, kad jis gali būti neteisus. Bet koks toks pareiškimas gali sukelti audrą stiklinėje. Avinai yra labai ištikimi ir aistringi meilužiai. Tačiau nesuteikite pagrindo pavydui, nes įžiebsite gaisrą. Jokio flirto ar kvailiojimo su kitais vyrais, kai šalia yra jis, nebent, žinoma, norite išsakyti savo priešmirtinį norą (tai jums bus leista!).

Jautis (04.20 – 05.20)

Privalumai
Stabilumas ir patikimumas apibūdina Jaučius. Jiems patinka žmonės, kurie gali prisiderinti ir augti kartu su jais. Jei jūsų partneris yra Jautis, jūs turėtumėte vertinti visus dalykus šviesiai ir gražiai. Jiems yra įgimtas artistiškumas ir jie mėgsta spalvas bei muziką. Vertinkite gyvenimą su jais iš materialinės pusės. Mėgaukitės visa prabanga, kurią gali suteikti pinigai. Mėgaukitės puikiu maistu (būtų puiku, jei galėtumėte gaminti, taip pamalonintumėte juos) ir puikiais gėrimais su jais.

Trūkumai
Jaučiams sugandinti nuotaiką nėra lengva, galite net gi praleisti visą gyvenimą su jais ir nesulaukti jokios kibirkštėlės, tačiau nemėginkite savo laimės per ne lyg dažnai. Jei su jais būsite nesaikinga arba agresyvi, galite patekti į bėdą. Nespauskite jo į kampą, o jei jau tai padarysite, būkite pasiruošusi siaubingam įniršiui. Jaučiams būdingi žiaurūs protrūkiai, nors tai ir nutinka labai retai. Jie jus gali net gi slopinti, jei nori jus pasisavinti.

Dvyniai (05.21 – 06.21)

Privalumai
Dvyniai yra labai intelektualios bei visapusiškos asmenybės. Jei jūsų partneris yra Dvynys, jums teks derinti savo sąmojus prie jo sąmojų, jei norite išsaugoti santykių pikantiškumą. Jie nori būti stimuliuojami protiškai, tad jums teks būti gera pašnekove. Jūsų humoro jausmas užtikrins jums nuolatinę buveinę Dvynių širdyje. Kuo daugiau bendraukite su Dvyniais, ir, jei jums gerai seksis, jūs niekada nepastebėsite, kaip jums besilaikant už rankų lekia valandos.

Trūkumai
Dvyniai mėgsta daryti daug darbų tuo pačiu metu, tad jei, jūsų nelaimei, jūs esate žmogus, ieškantis stabilumo, galite nusivilti. Nebandykite sulaikyti Dvynių, nes galite jų netekti, juk jie yra nenustygstantys ir jiems nuolat reikia pokyčių gyvenime. Jūs turite pamėginti priimti nuolat besikeičiantį Dvynį tokį, koks jis yra. Tradicinės arba konservatyvios pasenusios idėjos jiems yra nepriimtinos. Keiskitės su nuolat besikeičiančiu Dvyniu ir neplaukite prieš srovę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Privalumai
Stenkitės prisitaikyti prie besikeičiančių Vėžio nuotaikų. Vieną akimirką jie gali juokti ir mėgautis gyvenimu, o kitą – būti paniurę. Jums gali tekti prisitaikyti prie nepastovios nuotaikos ir jausmingojo Vėžio. Jie yra tarsi vandenyno potvyniai ir atoslūgiai – visada nepastovūs. Vėžiai mėgsta maistą, tad jei jūs mokate gaminti ir galite būti poetiška bei romantiška (papilomas pliusas), tuomet žinote kelią į jų širdį.

Trūkumai
Vėžiai yra labai jautrūs žmonės, tad jie lengvai įsiskaudina. Nežaiskite su jų emocijomis ir jausmais. Jie kaip potvyniais ir atoslūgiai gali jus nušluoti nuo žemės paviršiaus. Jie sukuria emocinius ryšius net gi su negyvais daiktais, tad neprašykite jų išmesti senas kepures arba suvenyrus. Tokie daiktai jiems turi ypatingą reikšmę. Jūs turite suprasti, kad Vėžių širdis yra minkšta, tad jie yra pažeidžiami. Neprieštaraukite jų mąstymui ir veiksmams, nes tai sukeltų tik painiavą.

Liūtas (07.22 – 08.23)

Privalumai
Jei jūsų partneris yra Liūtas, gerbkite jį ir jo didingas manieras. Priimkite Liūto patarimus, nes jis yra džiunglių karalius. Tai yra pasilinksminimų organizatoriaus ženklas, tad jei jūsų partneris viską daro didingai, mėgaukitės tuo. Jie lengvai pasiduoda meilikavimams ir nori būti visų dėmesio centre (kartais jie gali būti ir teatrališkai tylūs).

Trūkumai
Niekada (pabrėžiu, niekada) neįžeiskite Liūto savimeilės. Pasididžiavimas, savimeilė ir tuštybė yra našta, kurią Liūtai visada nešiojasi su savimi. Nelieskite šių nešulių, nes tokiomis aplinkybėmis autoritarinį Liūtą yra dar sudėtingiau suvaldyti. Liūtas yra saulės ženklas, tad jis nemėgsta žmonių, kurie yra niūrūs ir prislėgti. Net gi jei jūsų širdis verkia, tegul lūpose išlieka saulėta šypsena, o vadovauti ir pašalinti visus rūpesčius iš jūsų gyvenimo leiskite Liūtui.

Mergelė (08.23 – 09.22)

Privalumai
Mergelės yra labai metodiškos ir turi puikų pareigos jausmą. Tačiau jie nemato savo pačių klaidų. Tad jei jūsų partneris yra Mergelė, daugiau pabrėžkite jų savybes. Entuziastingai domėkitės kuo jie užsiima ir suprasite, jog jie tikrai pasuks iš kelio tam, kad padėtų jums. Pasikliaukite ir vertinkite jų protines savybes, o ne fizinę jėgą. Jie gali net gi nesėkmingą avantiūrą paversti sėkme.

Trūkumai
Nestumkite Mergelės į rampų šviesą arba į sceną, nebent, žinoma, jie tai padarys savo noru. Jie iš prigimties yra drovūs bei santūrūs ir nemėgsta būti dėmesio centre. Mergelės turi paslapčių, kurių jie nenorėtų visiems atskleisti. Tad net gi jei turite raktą nuo jų paslapčių skrynutės, slėpkite jį, net gi nepripažinkite, kad ką nors apie tai žinote. Mergelės nenori sugadinti savo įvaizdžio visuomenės akyse.

Svarstyklės (09.22 – 10.23)

Privalumai
Svarstyklėms reikia ramybės ir harmonijos visuose jų santykiuose, tad padėkite jiems išlaikyti tai. Vadovaujanti planeta Venera suteikia jiems grožį, tad jie jaučia silpnybę tiems žmonėms, kurie gali pagirti šį jų grožį (jums tikrai neprireiks tam įdėti ypatingų pastangų). Jūs galite padėti Svarstyklėms siekti santarvės ir partnerystės gyvenime. Jei jūsų partneris yra Svarstyklės, galite būti tikra, kad kartu dalysitės gražiomis ir maloniomis akimirkomis.

Trūkumai
Svarstyklės yra geros ir švelnios sielos, tačiau labai mėgstančios pasiginčyti. Tad nepradėkite ginčo arba diskusijos su jais, nebent, žinoma, esate laisva ir nežinote kaip kitaip praleisti savo laiką. Jie nekenčia pralaimėjimų, tad tikėtina, kad ginčo metu jie gali keisti savo poziciją (nepamirškite, kad svarstyklės svyruoja) ir vis tiek tęsti ginčą, kad ir iš kitos pusės. Neverskite savo partnerio Svarstyklių priimti sprendimus. Jie vis svers privalumus bei trūkumus ir vis negalės priimti jokio sprendimo. Turėkite kantrybės!

Tęsinys - rytoj (sekmadienį ;)

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kas jaudina skirtingus zodiako ženklus?

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (34)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (9)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (19)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (205)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (157)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (61)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (103)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.

Menas suteikti orgazmą pirštais, kurio subtilybes turi žinoti kiekvienas vyras (70)

Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...

Eskorto mergina: aš - elitas, o jūs juodadarbiai (204)

Neseniai rašėme apie eskorto merginų sutenerio darbo kasdienybę, o šiandien galite viską sužinoti iš pirmų lūpų - pačios eskorto merginos. Idėja imti interviu iš tokios pikantiškos profesijos atstovės kilo dėl paprastos priežasties – per dažnai kalbame apie šią profesiją vienpusiškai.

Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso (20)

Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.

Suteneris: elitinės eskorto merginos prieš seksą „laužosi" taip, lyg joms nemokėtų pinigų (37)

Tūkstančiai jaunų gražuolių kasdien svajoja apie lengvą ir turtingą gyvenimą, kuris aprašomas žurnaluose. Dalis jų tokias svajones ima pildyti tapdamos eskorto verslo dalimi.

Gyvenimas BE SEKSO: kokie pavojai laukia (88)

Po nepasisekusio romano arba užsitęsus idealaus partnerio paieškoms, mes galime tam tikrą laiką gyventi be sekso. Tokios pertraukos ne visada išgyvenamos skausmingai - gelbsti darbas, draugai arba tiesiog nesinori.

Niekam nelinkėčiau to, ką patyriau gyvendama su nuo sekso priklausoma kambarioke (155)

Pirmais metais universitete teko turėti kambario draugę, kuri turėjo priklausomybę. Kam? Seksui.