Orgazmas kenkia regėjimui

 (15)
Kai buvau paauglė, tėvai miglą į akis pūtė. Sakydavo, kad nuo masturbavimosi galiu apakti. O broliui sakė, kad pimpeliukas nukris.
Mokslininkai įrodė, kad po sekso moterys mato prasčiau.
© Shutterstock nuotr.

Brolis kuo ramiausiai augina bamblį (gal ir nelabai ramiai, nes sūnui - tik 6 mėnesiai). O mano regėjimas beveik eagle vision - galiu musę ant Nielso kaktos pamatyti už 200 metrų. Ta musė mėšlinė, didelė ir žaliai blizganti.

Tai va. Maniau, kad tėvų gąsdinimai buvo tik siaubo pasakėlės iš rūsio. O, pasirodo, kad jų tokį tamsumą, jiems net nežinant, tyrėjai moksliškai įrodė.

Du Kalifornijos universiteto aspirantai ištyrė, jog orgazmas neigiamai veikia moterų regėjimą, net jeigu jos iš pasitenkinimo skraido devintame danguje.

Tyrėjai rinko duomenis iš 30 klinikų ir patys gerokai nustebo, sužinoję, kad moterys prasčiau matydavo parą po pasimylėjimo.

Kaip tai vyksta? Audringų emocijų metu smegenys pristabdo kai kurių organų funkcijas, nes staigų emocijų proveržį (iškrovą) supranta kaip pavojingą reakciją organizmui. Taigi išeina, kad orgazmas - ne menkesnė šoko būsena, nei vagies laužimasis vidurnaktį.

Taigi kas toliau? Dėl tokių superduperhyperultramegaturboXXL pokyčių organizme susitraukia akių raumens kraujagyslės, be to, jos netgi gali užsikimšti, kaip nustatė mokslininkai.

Dabar jau žinau, kodėl pasirodo tie vaivorykštiniai rutuliukai, kai myliuosi su Nielsu. Tai būna visiškas apakimas iš meilės tiesiogine to žodžio prasme.

Bet kas tų dviejų aspirantų klausys? Manau, moterys kaip mylėjosi, taip mylėsis, net jei ryte nebegalėtų pamatyti mylimojo veido. Juolab, kad amerikiečių oftalmologai sako, jog toks apakimas būna laikinas, po paros ar daugiau moteris vėl mato normaliai.

Kurios moterys turėtų pastebėti, kad po sekso mato prasčiau? Kurių kraujagyslės susiaurėjusios bei sergančios hipertonija (padidėjusiu raumenu sutraukimu).

Gerai dar, kad Lietuvoje nėra įstatymo, draudžiančio po sekso sėsti už vairo. Juk tokia moteris - labai nesaugi eismo dalyvė... Bet ką pasakyčiau pareigūnui? Atsiprašau, nemačiau greičio apribojimo, nes prieš 5 valandas mylėjausi su vaikinu?

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (11)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (81)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.