Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

 (165)
Su Vaiva vakar turėjom puikų vakarą vyninėj. Be vyrų. Įpusėjusios butelaitį, ėmėme gvildenti intymias temas.
Oralinis sekas - menas, kurio galima išmokti...
© Shutterstock nuotr.

Vaivai Ričardas yra pirmas vyras ir ji pasidalino patirtimi, kaip pirmą kartą jį malonino burna. Prisijuokėm iki ašarų, nes laižė kaip ledų porciją, nubarstytą aukso dulkėmis. Ir labai saugojo, kad tik dantimis neįbrėžtų. Ji laikė penį kaip kokį negyvą daiktą, nieko nesuprasdama, kad galima ir kažkokius judesiukus atlikti.

Ir, žinoma, man teko apsiprasti su mintimi, kad ji oraliniu seksu mėgavosi, kai Karolis pradėjo eiti į darželį... Juk ištekėjo jauna, po vidurinės...

Mano seksualinė patirtis žymiai turtingesnė. Ir vyrų mačiau daugiau, todėl turėjau ką papasakoti apie oralinį. Vyrams bent jau patinku tuo, kad nesidrovėdama galiu kalbėti sekso temomis - jokio varžymosi ar nemalonumo šiuo atžvilgiu nejaučiu.

O kadangi burnos ir liežuvio meną tikrai esu įvaldžiusi neprastai, tai vyrai kartais atsiverdavo ir pažerdavo savotiškų komplimentų - na, papasakodami, kokių būdavo nevykusių sekso scenų su ankstesnėmis draugėmis.

Taigi, apibendrinusi sukauptą patirtį, išvadas padariau tokias:

1. Moteris mano, kad vyras turi jai kojas bučiuoti ir net žemę, kuria ji vaikšto vien jau dėl to, kad moteris UŽSIDEGĖ noru pamaloninti vyrą orališkai. Oralinis, moters nuomone, - lyg desertas, kuriuo derėtų mėgautis retkarčiais, kad jis būtų skanus, kad jo būtų galima pasiilgti.

O kaip atrodo vyrui? Jis iš tiesų vertina moterį, kuri moka meistriškai darbuotis liežuviu, pirštukais ir lūpomis. Patikėti savo draugužį moters burnai - tai pasitikėti moterimi. Bet jei moteris tai daro iš reikalo, tai jokio malonumo nebelieka. Dingsta visas deserto efektas.

2. Kas blogiausia? Vyrai sako, jog jie jaučia ir mato, kai moteris nori ĮTIKTI vyrui. Jeigu jai patinka tik žaisti, bučiuoti, glamonėti penį, to ir pakaks. Net dejonė ir susijaudinimas, išreikštas "Oooo..." vyrui bus pakankamas įvertinimas, kad moteris pastebėjo jo pritvinkimą.

3. Bet ne - moteris nori būti TOBULA meilužė, o juk geros meilužės vos ne prilyginamos kekšėms, kurios vaitoja, čiulpia, ryja. Ir moteris dirba (!) palinkusi ties vyro organu lyg būtų prie Raudų sienos: veidas iškreiptas kančios, ją pykina spermos kvapas, dar ir inercijos draugužis nuslysta per giliai... Vyrams, patikėkite, visai nemalonu matyti dėmėmis išmuštą moters veidą ir lūpas, kurios bučiuoja penį lyg šlykščiausią gyvatę.

4. Moteris, prisižiūrėjusi filmų, stengiasi ištikimo šuniuko žvilgsniu žiūrėti į vyrą, kol jį myli orališkai. Bet tas žvilgsnis būna greičiau klausimas: „Na, kaip/ Esi patenkintas manimi? Matai, kaip aš galiu!". Vyras jaus malonumą? Ne - manys, kad yra paskutinis svoločius (gerai, gerai, niekšas), kuris privertė taip moterį elgtis. Bet juk nevertė - ji pati pradėjo! O viskas tik dėl to, jog moteris manė, kad vyrui suteiks didžiausią palaimą. Bet įsidėmėkite - vyrams labdaros nereikia! Tik nuoširdžių jausmų, o ne priplėkusio mėginimo vaidinti karštą pupytę.

Jei vyras išmintingas, tikrai paskui pasikalbės su moterimi (labai taktiškai, subtiliai!), kad ji nesistengtų pataikauti, jei tenka lipti per savo principus dėl to oralinio. Jei vyras bus grubus, tai gali moterį sugniuždyti, išmušti pasitikėjimą savimi, savo seksualumu. Svarbu - KAIP tai pasakysite.

5. O jei moteris nenori mineto? Jei jis jai atgrasus? Ir nereikia. Sekse, kaip ir gyvenime, niekas nieko neprivalo dėl kito daryti. NEPRIVALO. Viskas grįsta laisva valia ir noru.

6. Kai kuriems vyrams dar ir klausimas: kokio velnio moteris, darydama oralinį, dar kiša pirštą vyro išangėn? Ne visiems vyrams tai patinka. Greičiausiai tai irgi iš noro įtikti, pamasažuoti prostatą ir nustebinti vyrą savo seksualiniais sugebėjimais.

7. Dar vienas aspektas - karščio demonstravimas. Kai kurios moterys vyro penio nusitveria kaip didžiausio neapykantos šaltinio ir jį kankina, maigo pagrindą taip, lyg norėtų visą blogį išrauti su šaknimis.

Ir nepakanka moteriai judesių aukštyn ir žemyn, o žaidžia su peniu kaip su kompiuterinių žaidimų vairalazde. O jei tokia aistringa moteris pamyli vyrą burna, tai šis ne atsipalaiduoja, o dar labiau įsitempia - kad tik ji nenukąstų gero daikto! Ji puola taip, lyg būtų dykumoje praleidusi pusmetį ir dabar vienintelis tikslas - kuo greičiau iš raumenų kuolo išsunkti syvų. Kokia čia palaima vyrui - tikras pragaras!

8. Oralinis seksas - ne aukštoji matematika, bet mokėti jį daryti - tai NE PAMALONINTI vyrą. Jūs nedarote malonės jam! Visų pirma, tai atrasti save, savo pojūčius, pajusti, kokia galite (arba negalite) būti.

9. Pačios geriausios moterys tos, kurios yra egoistės. Lovoje - taip pat. Ir jei jums patinka vyro sperma, bet pasitaikė toks, kurio neskani, tai tegu vyras keičia mitybos įpročius. Ananasų daugiau, ananasų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (467)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (187)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.