Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

 (165)
Su Vaiva vakar turėjom puikų vakarą vyninėj. Be vyrų. Įpusėjusios butelaitį, ėmėme gvildenti intymias temas.
Oralinis sekas - menas, kurio galima išmokti...
Oralinis sekas - menas, kurio galima išmokti...
© Shutterstock nuotr.

Vaivai Ričardas yra pirmas vyras ir ji pasidalino patirtimi, kaip pirmą kartą jį malonino burna. Prisijuokėm iki ašarų, nes laižė kaip ledų porciją, nubarstytą aukso dulkėmis. Ir labai saugojo, kad tik dantimis neįbrėžtų. Ji laikė penį kaip kokį negyvą daiktą, nieko nesuprasdama, kad galima ir kažkokius judesiukus atlikti.

Ir, žinoma, man teko apsiprasti su mintimi, kad ji oraliniu seksu mėgavosi, kai Karolis pradėjo eiti į darželį... Juk ištekėjo jauna, po vidurinės...

Mano seksualinė patirtis žymiai turtingesnė. Ir vyrų mačiau daugiau, todėl turėjau ką papasakoti apie oralinį. Vyrams bent jau patinku tuo, kad nesidrovėdama galiu kalbėti sekso temomis - jokio varžymosi ar nemalonumo šiuo atžvilgiu nejaučiu.

O kadangi burnos ir liežuvio meną tikrai esu įvaldžiusi neprastai, tai vyrai kartais atsiverdavo ir pažerdavo savotiškų komplimentų - na, papasakodami, kokių būdavo nevykusių sekso scenų su ankstesnėmis draugėmis.

Taigi, apibendrinusi sukauptą patirtį, išvadas padariau tokias:

1. Moteris mano, kad vyras turi jai kojas bučiuoti ir net žemę, kuria ji vaikšto vien jau dėl to, kad moteris UŽSIDEGĖ noru pamaloninti vyrą orališkai. Oralinis, moters nuomone, - lyg desertas, kuriuo derėtų mėgautis retkarčiais, kad jis būtų skanus, kad jo būtų galima pasiilgti.

O kaip atrodo vyrui? Jis iš tiesų vertina moterį, kuri moka meistriškai darbuotis liežuviu, pirštukais ir lūpomis. Patikėti savo draugužį moters burnai - tai pasitikėti moterimi. Bet jei moteris tai daro iš reikalo, tai jokio malonumo nebelieka. Dingsta visas deserto efektas.

2. Kas blogiausia? Vyrai sako, jog jie jaučia ir mato, kai moteris nori ĮTIKTI vyrui. Jeigu jai patinka tik žaisti, bučiuoti, glamonėti penį, to ir pakaks. Net dejonė ir susijaudinimas, išreikštas "Oooo..." vyrui bus pakankamas įvertinimas, kad moteris pastebėjo jo pritvinkimą.

3. Bet ne - moteris nori būti TOBULA meilužė, o juk geros meilužės vos ne prilyginamos kekšėms, kurios vaitoja, čiulpia, ryja. Ir moteris dirba (!) palinkusi ties vyro organu lyg būtų prie Raudų sienos: veidas iškreiptas kančios, ją pykina spermos kvapas, dar ir inercijos draugužis nuslysta per giliai... Vyrams, patikėkite, visai nemalonu matyti dėmėmis išmuštą moters veidą ir lūpas, kurios bučiuoja penį lyg šlykščiausią gyvatę.

4. Moteris, prisižiūrėjusi filmų, stengiasi ištikimo šuniuko žvilgsniu žiūrėti į vyrą, kol jį myli orališkai. Bet tas žvilgsnis būna greičiau klausimas: „Na, kaip/ Esi patenkintas manimi? Matai, kaip aš galiu!". Vyras jaus malonumą? Ne - manys, kad yra paskutinis svoločius (gerai, gerai, niekšas), kuris privertė taip moterį elgtis. Bet juk nevertė - ji pati pradėjo! O viskas tik dėl to, jog moteris manė, kad vyrui suteiks didžiausią palaimą. Bet įsidėmėkite - vyrams labdaros nereikia! Tik nuoširdžių jausmų, o ne priplėkusio mėginimo vaidinti karštą pupytę.

Jei vyras išmintingas, tikrai paskui pasikalbės su moterimi (labai taktiškai, subtiliai!), kad ji nesistengtų pataikauti, jei tenka lipti per savo principus dėl to oralinio. Jei vyras bus grubus, tai gali moterį sugniuždyti, išmušti pasitikėjimą savimi, savo seksualumu. Svarbu - KAIP tai pasakysite.

5. O jei moteris nenori mineto? Jei jis jai atgrasus? Ir nereikia. Sekse, kaip ir gyvenime, niekas nieko neprivalo dėl kito daryti. NEPRIVALO. Viskas grįsta laisva valia ir noru.

6. Kai kuriems vyrams dar ir klausimas: kokio velnio moteris, darydama oralinį, dar kiša pirštą vyro išangėn? Ne visiems vyrams tai patinka. Greičiausiai tai irgi iš noro įtikti, pamasažuoti prostatą ir nustebinti vyrą savo seksualiniais sugebėjimais.

7. Dar vienas aspektas - karščio demonstravimas. Kai kurios moterys vyro penio nusitveria kaip didžiausio neapykantos šaltinio ir jį kankina, maigo pagrindą taip, lyg norėtų visą blogį išrauti su šaknimis.

Ir nepakanka moteriai judesių aukštyn ir žemyn, o žaidžia su peniu kaip su kompiuterinių žaidimų vairalazde. O jei tokia aistringa moteris pamyli vyrą burna, tai šis ne atsipalaiduoja, o dar labiau įsitempia - kad tik ji nenukąstų gero daikto! Ji puola taip, lyg būtų dykumoje praleidusi pusmetį ir dabar vienintelis tikslas - kuo greičiau iš raumenų kuolo išsunkti syvų. Kokia čia palaima vyrui - tikras pragaras!

8. Oralinis seksas - ne aukštoji matematika, bet mokėti jį daryti - tai NE PAMALONINTI vyrą. Jūs nedarote malonės jam! Visų pirma, tai atrasti save, savo pojūčius, pajusti, kokia galite (arba negalite) būti.

9. Pačios geriausios moterys tos, kurios yra egoistės. Lovoje - taip pat. Ir jei jums patinka vyro sperma, bet pasitaikė toks, kurio neskani, tai tegu vyras keičia mitybos įpročius. Ananasų daugiau, ananasų!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (7)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (49)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.