Nuobodžiaujantiems sutuoktiniams – sutartinis seksas

 (29)
Pagaliau iš Inesos sužinojau jos nesutarimų su vyru priežastį. Jis nori įvesti tvarką – paskirti vieną dieną per savaitę seksui.
Netgi po 5 metų bendro gyvenimo poros nebeskiria tiek dėmesio seksui.
Netgi po 5 metų bendro gyvenimo poros nebeskiria tiek dėmesio seksui.
© Shutterstock nuotr.

Toks pasiūlymas išmušė Inesą iš vėžių. Jų mažajai dukrytei nėra nei metų, ji vis dar maitina, dažnai būna pervargusi, neišsimiegojusi, todėl sekso jos šeimoje - ne prūdai. Nors anksčiau, anot jos, bent 2-3 kartus per savaitę su vyru pasimylėdavo.

Užtat vyras ir pasiūlė išeitį, kad jie vienas nuo kito nenutoltų - suplanuoti meilės vakarą bent kartą per savaitę.

Papasakojau tokius naujus kaimynų intymaus gyvenimo niuansus Liucijai, o ji nelabai ir nustebo. Sako, iš tiesų daugiau nei 5 metus santuokoje gyvenančioms poroms iškyla nuobodulio sindromas. Vienas tingi, kitas pavargęs, kai tas nori, kitas jau miega, kai ji nori, vyras žiūri įdomią laidą... Žodžiu, gėda kažkam ir pasakyti, bet drauge gyvenantys žmonės neranda laiko seksui. Laukia kaip išganymo kažkokios aistros ir geismo proveržio, o jo kaip nėra, taip nėra. Atsigula, apsikabina ir užmiega. Pasikutena kokius du kartus per mėnesį, ir viskas.

Todėl net psichoterapeutai suplanuotą seksą siūlo kaip šeimos išsaugojimo išeitį. Ta prasme, reikia pažiūrėti į laiką dviems kaip malonų dalyką - išvyką į gamtą, ėjimą į kiną, atostogas. Juk tuos malonius dar tik būsimus įspūdžius irgi susiplanuojame, kaitiname vaizduotę ir jų laukiame. Taip būtų ir su suplanuotu seksu - pora žinotų, kad tą vakarą mylėsis, jau tam nusiteiktų, apie tai galvotų, taip kirbintų savo vaizduotę.

Aišku, emociškai jautrūs žmonės gali baisėtis - kaip taip gali būti, koks dar planavimas, viskas turi vykti netikėtai, spontaniškai! Bet juk vakarienės taip pat būna suplanuotos, bet tai nesumažina mėgavimosi maistu malonumo, ar ne?

O jei gerai pagalvosi, viskas gyvenime būna suplanuota: ir ėjimas su draugėmis apsipirkti, ir automobilio pirkimas, ir važinėjimas riedučiais, ir kelionės. O juk džiaugsmingų išgyvenimų planavimas neprislopina.

Psichoterapeutas iš Heidelbergo daktaras Arnoldas Rettseris nuobodžiaujantiems sutuoktiniams siūlo ramiai SUSITARTI DĖL SEKSO, kaip ir dėl ėjimo į kino teatrą žiūrėti komedijos (čia turbūt toms, kurių vyras lovoje - tikra tragedija). Malonumo planavimas, anot specialisto, atpalaiduoja, paspirgina laukimą, abu partneriai labiau stengiasi vienas dėl kito, skelbia „BestTopNews“.

Psichoterapeutas pataria:

  • jokiu būdu nesimylėkite spontaniškai, susitarkite dėl to prieš tris dienas,
  • iš anksto susitarkite dėl laiko, technikos, dėl to, kas bus viršuje, o kas apačioje,
  • jums nebūtina tuo metu patirti malonumą. Juk kalbame apie santuokinės prievolės atlikimą. Tai tas pats, kaip sumokėti mokesčius,
  • meskite monetą: jei iškris herbas, jūs turite pasimylėti, jei skaičius - to daryti negalima.

O atsipalaidavimui A. Rettneris pataria:

  • nesinaudokite seksu kaip meilės įrodymu (jei nenori, reiškia, kad manęs nemyli),
  • vėlai vakare jokių aiškinamųjų paskaitų apie seksą - taip galima tik įskaudinti vienas kitą ir viskas tik pablogės,
  • jokio pasyvaus laukimo, kad kada nors kas nors spontaniškai nutiks, nes tokiu atveju neįvyks nieko, ir seksualinis gyvenimas galutinai pasibaigs.

Nežinau, kaip jums, bet man tas vokietis psichoterapeutas labai jau įtartinas ir pragmatiškas. O gal teisus jis - ne veltui yra Tarptautinės sisteminės terapijos draugijos pirmininkas...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (12)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.