Nuobodžiaujantiems sutuoktiniams – sutartinis seksas

 (29)
Pagaliau iš Inesos sužinojau jos nesutarimų su vyru priežastį. Jis nori įvesti tvarką – paskirti vieną dieną per savaitę seksui.
Netgi po 5 metų bendro gyvenimo poros nebeskiria tiek dėmesio seksui.
© Shutterstock nuotr.

Toks pasiūlymas išmušė Inesą iš vėžių. Jų mažajai dukrytei nėra nei metų, ji vis dar maitina, dažnai būna pervargusi, neišsimiegojusi, todėl sekso jos šeimoje - ne prūdai. Nors anksčiau, anot jos, bent 2-3 kartus per savaitę su vyru pasimylėdavo.

Užtat vyras ir pasiūlė išeitį, kad jie vienas nuo kito nenutoltų - suplanuoti meilės vakarą bent kartą per savaitę.

Papasakojau tokius naujus kaimynų intymaus gyvenimo niuansus Liucijai, o ji nelabai ir nustebo. Sako, iš tiesų daugiau nei 5 metus santuokoje gyvenančioms poroms iškyla nuobodulio sindromas. Vienas tingi, kitas pavargęs, kai tas nori, kitas jau miega, kai ji nori, vyras žiūri įdomią laidą... Žodžiu, gėda kažkam ir pasakyti, bet drauge gyvenantys žmonės neranda laiko seksui. Laukia kaip išganymo kažkokios aistros ir geismo proveržio, o jo kaip nėra, taip nėra. Atsigula, apsikabina ir užmiega. Pasikutena kokius du kartus per mėnesį, ir viskas.

Todėl net psichoterapeutai suplanuotą seksą siūlo kaip šeimos išsaugojimo išeitį. Ta prasme, reikia pažiūrėti į laiką dviems kaip malonų dalyką - išvyką į gamtą, ėjimą į kiną, atostogas. Juk tuos malonius dar tik būsimus įspūdžius irgi susiplanuojame, kaitiname vaizduotę ir jų laukiame. Taip būtų ir su suplanuotu seksu - pora žinotų, kad tą vakarą mylėsis, jau tam nusiteiktų, apie tai galvotų, taip kirbintų savo vaizduotę.

Aišku, emociškai jautrūs žmonės gali baisėtis - kaip taip gali būti, koks dar planavimas, viskas turi vykti netikėtai, spontaniškai! Bet juk vakarienės taip pat būna suplanuotos, bet tai nesumažina mėgavimosi maistu malonumo, ar ne?

O jei gerai pagalvosi, viskas gyvenime būna suplanuota: ir ėjimas su draugėmis apsipirkti, ir automobilio pirkimas, ir važinėjimas riedučiais, ir kelionės. O juk džiaugsmingų išgyvenimų planavimas neprislopina.

Psichoterapeutas iš Heidelbergo daktaras Arnoldas Rettseris nuobodžiaujantiems sutuoktiniams siūlo ramiai SUSITARTI DĖL SEKSO, kaip ir dėl ėjimo į kino teatrą žiūrėti komedijos (čia turbūt toms, kurių vyras lovoje - tikra tragedija). Malonumo planavimas, anot specialisto, atpalaiduoja, paspirgina laukimą, abu partneriai labiau stengiasi vienas dėl kito, skelbia „BestTopNews“.

Psichoterapeutas pataria:

  • jokiu būdu nesimylėkite spontaniškai, susitarkite dėl to prieš tris dienas,
  • iš anksto susitarkite dėl laiko, technikos, dėl to, kas bus viršuje, o kas apačioje,
  • jums nebūtina tuo metu patirti malonumą. Juk kalbame apie santuokinės prievolės atlikimą. Tai tas pats, kaip sumokėti mokesčius,
  • meskite monetą: jei iškris herbas, jūs turite pasimylėti, jei skaičius - to daryti negalima.

O atsipalaidavimui A. Rettneris pataria:

  • nesinaudokite seksu kaip meilės įrodymu (jei nenori, reiškia, kad manęs nemyli),
  • vėlai vakare jokių aiškinamųjų paskaitų apie seksą - taip galima tik įskaudinti vienas kitą ir viskas tik pablogės,
  • jokio pasyvaus laukimo, kad kada nors kas nors spontaniškai nutiks, nes tokiu atveju neįvyks nieko, ir seksualinis gyvenimas galutinai pasibaigs.

Nežinau, kaip jums, bet man tas vokietis psichoterapeutas labai jau įtartinas ir pragmatiškas. O gal teisus jis - ne veltui yra Tarptautinės sisteminės terapijos draugijos pirmininkas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.