Nuo kelnaičių iki automobilio: KO nepalikti JO namuose?

 (10)
Pirmi keli kartai jo namuose savaime yra ganėtinai jaudinantys. Tad verta žinoti, jog tai, ką jūs darote ir kaip elgiatės tuo metu, pasakys jūsų vaikinui apie jus kur kas daugiau, nei bet kokie žodžiai galėtų pasakyti.
Kai vaikinas bus pasiruošęs tave įsileisti į savo erdvę, jis pats pasirūpins atsarginiu dantų šepetėliu.
© Shutterstock nuotr.

Žinodama keletą svarbių dalykų, jūs galėsite parodyti savo svajonių vyrui, kad jūs esate linksma, seksuali ir atsakinga. Tad per pirmuosius kelis vizitus jo namuose jis gali pradėti galvoti apie jus kaip apie gerą globėją ir nepakeičiamą žmogų jo gyvenime, arba galite parodyti jam, jog jūs tikrai nesate ta vienintelė.

Jei jus kviečia užsukti nakčiai arba jei neplanuotai pasiliekate nakčiai po filmo peržiūros ar kelių kokteilių, ko gero, kitą kartą, kai apsilankysite pas savo vaikiną, norėsite su savimi turėti svarbiausius jums daiktus. Svarbiausia taisyklė – viską, ko jums prireiks, turėkite viename nedideliame maišelyje ir, kai išeisite, nepalikite nieko. Nekvaršinkite sau galvos dėl elementarių dalykų, pavyzdžiui, rankšluosčio, muilo ar šampūno – tačiau neturėtumėte jo prašyti specifinių dalykų, pavyzdžiui, skysčio kontaktinėms linzėms ar higieninių įklotų (nors jis gali jus ir nustebinti).

Turėkite dantų šepetėlį, dezodorantą ir apatinių drabužių bei kojinaičių pamainą. Nepamirškite, kad viskas turi tilpti viename nedideliame maišelyje, kurio, būtų geriausia, kad jis nepamatytų. Atkeliaudama su lagaminu arba visomis kosmetikos priemonėmis bei aksesuarais tik užgriozdinsite jūsų vaikino vonią. Tai taip pat parodys, kad jūs labai prisižiūrite, nesate labai mandagi ir per daug pasitikite, jog esate vienintelė moteris jo gyvenime.

Tikrai niekada nereikia temptis begalės turto lagaminuose, nešvarių skalbinių (nebent pasiteirausite, ar jis kviečia juos pas jį išsiskalbti), savo augintinių ar draugų, apie tai nepranešus ar neaptarus. Tikrai nereikia atsinešti nuotraukų ar kitų daiktų, kuriuos pakabintumėte ant sienų. Nestatykite savo sulūžusio automobilio prie jo garažo, nebent jums baigėsi benzinas, geriausia statykite jį gatvėje! Viską apmąstykite.

Vyrai vertina savo teritoriją, tad nesibraukite į jo erdvę tol, kol jis jūsų nepakvies. Kaip žinoti, kad jau galima palikti savo daiktus jo namuose? Jis pasakys kažką tokio: „Gali palikti savo marškinėlius spintoje“, „Nesijaudink dėl batų prieškambaryje, juk galėsi ateiti ir paimti juos vėliau“ arba „Gal palik savo dantų šepetėlį vonioje?“. Kai išgirsite jį sakantį tuos stebuklingus žodžius, žinokite, jog jums suteiktas oficialus leidimas. Kai vyrai pradeda dalytis savo teritorija, tai akivaizdžiai reiškia, jog jie nori ir tikisi, kad jūs sugrįšite su rimtesniais ketinimais.

Tai, ką jūs paliksite, taip pat gali jūsų vaikinui daug pasakyti apie jus – ar jūs jį gerbiate, ar ne, tad nuo to priklausys, kokia bus tikimybė, ar jis tęs jūsų santykius. Jei norite paišdykauti, palikite švarias apatines kelnaites su rašteliu po jo pagalve. Nepalikite jų po lova arba įkištas į sofą, kad jas surastų kas nors kitas. Nepalikite ir savo dantų šepetėlio, nešiokitės jį savo rankinėje.

Purkšti savo kvepalus ant jo pagalvės tam, kad jis prisimintų jus, tikrai nėra gerai. Palikti vieną ar du raštelius yra smagu ir miela, tačiau palikti daugiau nei du raštelius – šiek tiek per daug, tad gali atbaidyti jūsų vaikiną.

Kitas puikus būdas, padedantis ne tik išplėsti jūsų bendravimą, bet ir tiksliai suprasti, kokie yra jūsų vaikino jausmai jums, yra paklausti jo, ar jam patinka, kai jūs naktį praleidžiate kartu. Jei jis sako taip, paklauskite jo, kodėl jam tai patinka. Jei jis atsakys todėl, kad jam patinka su jumis mylėtis, matyt tokie tie jūsų santykiai ir bus. Tačiau jei jis pasakys, kad jam patinka būti šalia jūsų, patinka nubusti šalia jūsų, patinka su jumis voliotis lovoje ir patinka kartu praleisti vakarus, tai bus puikus ženklas, kad jis tikrai mėgaujasi jūsų kompanija, o ne vien seksu.

Tiesiog nepamirškite, kad jo namuose jūs esate tik svečias tol, kol imsite gyventi kartu. Negalvokite, kad jo durys bus visada jums atviros ir jokiais būdais nepalikite netvarkos išeidama. Pavyzdžiui, vienas mūsų patyręs santykių ekspertas turi partnerę, kuri sutvarko jo namus, kai jie kartu praleidžia naktį, po kurios jis išeina į darbą. Kai jis vakare grįžta namo, ji jau būna išėjusi, tačiau namai būna švarūs ir tvarkingi, tad jos rūpestis yra puikus priminimas, kodėl jis ją įsimylėjo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.