Nuo kelnaičių iki automobilio: KO nepalikti JO namuose?

 (10)
Pirmi keli kartai jo namuose savaime yra ganėtinai jaudinantys. Tad verta žinoti, jog tai, ką jūs darote ir kaip elgiatės tuo metu, pasakys jūsų vaikinui apie jus kur kas daugiau, nei bet kokie žodžiai galėtų pasakyti.
Kai vaikinas bus pasiruošęs tave įsileisti į savo erdvę, jis pats pasirūpins atsarginiu dantų šepetėliu.
Kai vaikinas bus pasiruošęs tave įsileisti į savo erdvę, jis pats pasirūpins atsarginiu dantų šepetėliu.
© Shutterstock nuotr.

Žinodama keletą svarbių dalykų, jūs galėsite parodyti savo svajonių vyrui, kad jūs esate linksma, seksuali ir atsakinga. Tad per pirmuosius kelis vizitus jo namuose jis gali pradėti galvoti apie jus kaip apie gerą globėją ir nepakeičiamą žmogų jo gyvenime, arba galite parodyti jam, jog jūs tikrai nesate ta vienintelė.

Jei jus kviečia užsukti nakčiai arba jei neplanuotai pasiliekate nakčiai po filmo peržiūros ar kelių kokteilių, ko gero, kitą kartą, kai apsilankysite pas savo vaikiną, norėsite su savimi turėti svarbiausius jums daiktus. Svarbiausia taisyklė – viską, ko jums prireiks, turėkite viename nedideliame maišelyje ir, kai išeisite, nepalikite nieko. Nekvaršinkite sau galvos dėl elementarių dalykų, pavyzdžiui, rankšluosčio, muilo ar šampūno – tačiau neturėtumėte jo prašyti specifinių dalykų, pavyzdžiui, skysčio kontaktinėms linzėms ar higieninių įklotų (nors jis gali jus ir nustebinti).

Turėkite dantų šepetėlį, dezodorantą ir apatinių drabužių bei kojinaičių pamainą. Nepamirškite, kad viskas turi tilpti viename nedideliame maišelyje, kurio, būtų geriausia, kad jis nepamatytų. Atkeliaudama su lagaminu arba visomis kosmetikos priemonėmis bei aksesuarais tik užgriozdinsite jūsų vaikino vonią. Tai taip pat parodys, kad jūs labai prisižiūrite, nesate labai mandagi ir per daug pasitikite, jog esate vienintelė moteris jo gyvenime.

Tikrai niekada nereikia temptis begalės turto lagaminuose, nešvarių skalbinių (nebent pasiteirausite, ar jis kviečia juos pas jį išsiskalbti), savo augintinių ar draugų, apie tai nepranešus ar neaptarus. Tikrai nereikia atsinešti nuotraukų ar kitų daiktų, kuriuos pakabintumėte ant sienų. Nestatykite savo sulūžusio automobilio prie jo garažo, nebent jums baigėsi benzinas, geriausia statykite jį gatvėje! Viską apmąstykite.

Vyrai vertina savo teritoriją, tad nesibraukite į jo erdvę tol, kol jis jūsų nepakvies. Kaip žinoti, kad jau galima palikti savo daiktus jo namuose? Jis pasakys kažką tokio: „Gali palikti savo marškinėlius spintoje“, „Nesijaudink dėl batų prieškambaryje, juk galėsi ateiti ir paimti juos vėliau“ arba „Gal palik savo dantų šepetėlį vonioje?“. Kai išgirsite jį sakantį tuos stebuklingus žodžius, žinokite, jog jums suteiktas oficialus leidimas. Kai vyrai pradeda dalytis savo teritorija, tai akivaizdžiai reiškia, jog jie nori ir tikisi, kad jūs sugrįšite su rimtesniais ketinimais.

Tai, ką jūs paliksite, taip pat gali jūsų vaikinui daug pasakyti apie jus – ar jūs jį gerbiate, ar ne, tad nuo to priklausys, kokia bus tikimybė, ar jis tęs jūsų santykius. Jei norite paišdykauti, palikite švarias apatines kelnaites su rašteliu po jo pagalve. Nepalikite jų po lova arba įkištas į sofą, kad jas surastų kas nors kitas. Nepalikite ir savo dantų šepetėlio, nešiokitės jį savo rankinėje.

Purkšti savo kvepalus ant jo pagalvės tam, kad jis prisimintų jus, tikrai nėra gerai. Palikti vieną ar du raštelius yra smagu ir miela, tačiau palikti daugiau nei du raštelius – šiek tiek per daug, tad gali atbaidyti jūsų vaikiną.

Kitas puikus būdas, padedantis ne tik išplėsti jūsų bendravimą, bet ir tiksliai suprasti, kokie yra jūsų vaikino jausmai jums, yra paklausti jo, ar jam patinka, kai jūs naktį praleidžiate kartu. Jei jis sako taip, paklauskite jo, kodėl jam tai patinka. Jei jis atsakys todėl, kad jam patinka su jumis mylėtis, matyt tokie tie jūsų santykiai ir bus. Tačiau jei jis pasakys, kad jam patinka būti šalia jūsų, patinka nubusti šalia jūsų, patinka su jumis voliotis lovoje ir patinka kartu praleisti vakarus, tai bus puikus ženklas, kad jis tikrai mėgaujasi jūsų kompanija, o ne vien seksu.

Tiesiog nepamirškite, kad jo namuose jūs esate tik svečias tol, kol imsite gyventi kartu. Negalvokite, kad jo durys bus visada jums atviros ir jokiais būdais nepalikite netvarkos išeidama. Pavyzdžiui, vienas mūsų patyręs santykių ekspertas turi partnerę, kuri sutvarko jo namus, kai jie kartu praleidžia naktį, po kurios jis išeina į darbą. Kai jis vakare grįžta namo, ji jau būna išėjusi, tačiau namai būna švarūs ir tvarkingi, tad jos rūpestis yra puikus priminimas, kodėl jis ją įsimylėjo.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.