Nenorite sekso? Jūs ne viena tokia

 (89)
Romanuose, serialuose, Cosmopolitane moterys vaizduojamos kaip nepasotinamos meilužės, savo libido lenkiančios net vyrus...
Nenorite sekso? Jūs ne viena tokia
© Shutterstock nuotr.

Kodėl gi ne? Juk jau nuo praėjusiame amžiuje vykusios sekso revoliucijos mes, moterys, nebijome prisipažinti, jog intymumo norime ne mažiau už JUOS... ir seksas yra dalykas, kurio mes neatsisakytume pasitaikius pirmai progai jį gauti...
Khm. Bet tai skamba gražiai tik parašius. Realybė gi visai kitokia. Taip, mes norime lygių teisių visur. Juk vienaip ar kitaip už jas tiek amžių kovojome. Bet jeigu jūs patyliukais svarstote, kodėl jūsų libido nėra toks aukštas kaip jūsų mylimojo (ar jūsų draugių, nuolat kalbančių apie savo meilės nuotykius), galiu pasakyti, kad tikrai nesate viena tokia pasaulyje. Ir to gėdytis tikrai nereikėtų.
Dar 2008-aisiais atliktoje apklausoje tik ketvirtadalis moterų tikino, jog seksas jas daro laimingas. Tuo tarpu 42 procentai prisipažino, jog mieliau rūpintųsi augintiniu negu mylėtųsi. Kitame tyrime buvo apklaustos moterys iš 58 valstybių. Rezultatas? Daugiau moterų rūpėjo jų išvaizda, o ne seksualinis gyvenimas.
Taigi, kur šuo pakastas? Anot seksologų, moteris užveda ne pats seksas, o kiti dalykai. Vyrai yra varomi adrenalinu ir testosteronu, o moterys - estrogenu ir oksitocinu, todėl mus įkvepia skirtingi dalykai. Moters noras mylėtis pastatytas ant saugumo ir rūpesčio, ji turi jaustis geidžiama. Jeigu vyras ja nesidomi, nuolat ją kritikuoja, menkina ar net jai grasina, seksas bus paskutinis dalykas, apie kurį jai norėsis galvoti.
Įtakos turi ir amžius. Apklausos rodo, kad moterų noras mylėtis po dviejų sąjungos metų ima kristi daug greičiau negu vyrų. Kaip išgelbėti situaciją? Specialistai teigia, jog būtina suvokti savo poreikius ir norus bei juos aptarti su partneriu. Be to, moterys turi suvokti, kad tai, jog esame itin seksualiai aktyvios, vyrų akyse mus pavers idealiomis partnerėmis.
Vietoje to, kad jaudintumėtės dėl nuslūgusio savo libido, susikoncentruokite į santykius. Svarbiausia - meilė ir rūpestis, o kiti dalykai yra išsprendžiami. Taip, seksas yra itin svarbi, bet tikrai ne svarbiausia santykių dalis. Svarbiausia yra partnerystė.
Susikoncentruokite į tai, ką jaučiate savo antrajai pusei, ir atraskite būdų (be sekso), kaip su juo suartėti. Pavyzdžiui, bendri hobiai ar kelionės. Ir nespauskite savęs, jei nepatiriate orgazmo - seksas ne sportas, tai meilės ir rūpesčio išraiška. Jeigu sugebėsite pakreipti savo mintis taip, viskas išsispręs be didelių pastangų.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (9)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.