(Ne)gero sekso požymis – pirmasis bučinys

 (27)
Tiek daug eilių parašyta ne apie ką kita, o apie pirmąjį įsimylėjėlių bučinį, jo įspūdį ir tolesnes pasekmes.
Bučiuoti ar nebučiuoti - štai kur klausimas...
Bučiuoti ar nebučiuoti - štai kur klausimas...
© Shutterstock nuotr.

Tiesa, tų pasekmių gali ir nebūti, jei vyrui i rmoteriai nepatiko bučiuotis. Bučinys – ne tik subtili suartėjimo akimirka, pirmasis intymus kontaktas, bet ir begalinė informacijos talpykla. Tikras kietasis išorinis diskas, kuris nusako partnerių seksualinį ir psichologinį suderinamumą.

Todėl pirmasis bučinys nepaprastai jaudina, nes tai nuosprendis santykiams – jie tuo bučiniu baigsis ar turės kažkokių perspektyvų. Bučiuodamiesi partneriai vienas apie kitą gauna visą reikalingą informaciją. Jie jaučia vienas kito temperatūrą, širdies dūžius, susijaudinimo laipsnį, sugeria plaukų ir odos kvapą (ir burnos,be abejo!), pasitikrina seilių chemiją.

Ir jeigu tas pirmasis bučinys suteikė malonumo abiems, tai ir seksas bus geras. Bet jei neįžiebė nei susijaudinimo, nei aistros, net imi galvoti, ką tavo liežuvis veikia šito vyro burnoje ir net brauki liežuvio galiuko,skaičiuodama ar visi dantys vietoj (dar pamąstai, kada pati paskutinį kartą lankeisi pas odontologą), tai nuobodžiau būti negali. Bučinys turi svaiginti, ne kitaip!

Nenori bučiuotis su tuo žmogumi, vadinasi, fiziologiškai vienas kitam netinkate. Net jei protu nustūmei šiuos perspėjančius ženklus (o jie itin svarbūs!), mėginai teisinti – gal jaudulys, gal kitąsyk bus geriau - ir atsidavei visu kūnu, tai tik proto užtemimas. Net jei paskui išdidžiai sakei – cha, netiesą rašo, seksas vis dėlto buvo geras! - tai irgi tik saviapgaulė. Laikui bėgant visos kruopščiai suslapstytos ylos išlįs iš maišo.

Bučinys – raktas į santykius. Žinoma, jis negarantuoja jų ilgalaikiškumo, harmonijos ir ištikimybės, tačiau bent jau suveda tinkamus partnerius. Arba ne.

Bučiuokitės į sveikatą ir į malonumą. Juk net šuniukai apsiuosto, ką jau kalbėti apie žmogų... Bet juk baisu ir nedrąsu, šiuolaikinių pasakų prisiskaičius: anksčiau pabučiuodavai varlę, ši princu pavirsdavo; dabar bučiuoji, regis, princą, o tas, pasirodo, varlė besąs...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (39)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.