(Ne)gero sekso požymis – pirmasis bučinys

 (27)
Tiek daug eilių parašyta ne apie ką kita, o apie pirmąjį įsimylėjėlių bučinį, jo įspūdį ir tolesnes pasekmes.
Bučiuoti ar nebučiuoti - štai kur klausimas...
© Shutterstock nuotr.

Tiesa, tų pasekmių gali ir nebūti, jei vyrui i rmoteriai nepatiko bučiuotis. Bučinys – ne tik subtili suartėjimo akimirka, pirmasis intymus kontaktas, bet ir begalinė informacijos talpykla. Tikras kietasis išorinis diskas, kuris nusako partnerių seksualinį ir psichologinį suderinamumą.

Todėl pirmasis bučinys nepaprastai jaudina, nes tai nuosprendis santykiams – jie tuo bučiniu baigsis ar turės kažkokių perspektyvų. Bučiuodamiesi partneriai vienas apie kitą gauna visą reikalingą informaciją. Jie jaučia vienas kito temperatūrą, širdies dūžius, susijaudinimo laipsnį, sugeria plaukų ir odos kvapą (ir burnos,be abejo!), pasitikrina seilių chemiją.

Ir jeigu tas pirmasis bučinys suteikė malonumo abiems, tai ir seksas bus geras. Bet jei neįžiebė nei susijaudinimo, nei aistros, net imi galvoti, ką tavo liežuvis veikia šito vyro burnoje ir net brauki liežuvio galiuko,skaičiuodama ar visi dantys vietoj (dar pamąstai, kada pati paskutinį kartą lankeisi pas odontologą), tai nuobodžiau būti negali. Bučinys turi svaiginti, ne kitaip!

Nenori bučiuotis su tuo žmogumi, vadinasi, fiziologiškai vienas kitam netinkate. Net jei protu nustūmei šiuos perspėjančius ženklus (o jie itin svarbūs!), mėginai teisinti – gal jaudulys, gal kitąsyk bus geriau - ir atsidavei visu kūnu, tai tik proto užtemimas. Net jei paskui išdidžiai sakei – cha, netiesą rašo, seksas vis dėlto buvo geras! - tai irgi tik saviapgaulė. Laikui bėgant visos kruopščiai suslapstytos ylos išlįs iš maišo.

Bučinys – raktas į santykius. Žinoma, jis negarantuoja jų ilgalaikiškumo, harmonijos ir ištikimybės, tačiau bent jau suveda tinkamus partnerius. Arba ne.

Bučiuokitės į sveikatą ir į malonumą. Juk net šuniukai apsiuosto, ką jau kalbėti apie žmogų... Bet juk baisu ir nedrąsu, šiuolaikinių pasakų prisiskaičius: anksčiau pabučiuodavai varlę, ši princu pavirsdavo; dabar bučiuoji, regis, princą, o tas, pasirodo, varlė besąs...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (17)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (86)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (184)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (225)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.