Nauja banga – orinis seksas (video)

 (65)
Žmonių persisotinimas kūniškais malonumais (arba kaip tik - troškulys) išvirsta į keisto žanro pasilinksminimus.
Mados viesulai siautėja ir sekso srityje.
© Shutterstock nuotr.

Vaiva pamačiusi filmuotą vaizdelį pasakė - blogiau jau būti nebegali. „Aš suprantu technologijų pažangą. Netgi tai, kad jaunuoliai dabar pasimyli virtualiai, jei juos skiria tūkstančiai kilometrų, o jie būna išsiilgę vienas kito. Bet mylėtis su vaiduokliu viešai - kažkoks iškrypimas", - pakomentavo Vaiva.

Tada visai netyčia pamąsčiau - ar yra kokia mada sekso srityje? Skamba absurdiškai, bet vis dėlto... Na, aukštąją drabužių madą diktuoja Karlas Lagerfeldas („Chanel"), batelių dievu laikomas Christianas Louboutinas, virtuvėje nepralenkiamas Jamie Oliveris.
O į ką lygiuotis intymiame gyvenime? Juk tikrai ne į nukriošusius pornografinės produkcijos aktorius ar režisierius... Bet, pasirodo, yra tokių pasilinksminimo formų, kad net rengiami pasaulio čempionatai, praneša SexyWeek. Ir dabar tai - labai madinga!

Tai ne striptizas ir ne aktorių atranka. Ši pramoga - tai seksas scenoje, angliškai vadinama Air Sex. Tai visiškai saugu: jūs esate viena ir apsirengusi. Viskas, ko reikia šiam žanrui, - klubo, kelių šimtų žmonių, apšvietimo bei muzikos.

Madingų ir vis populiarėjančių varžybų dalyvės viena po kitos lipa ant scenos ir imituoja lytinį aktą (lėtesnį ar aistringą) su įsivaizduojamu partneriu.

Tokia pasilinksminimo forma ypač populiari Japonijoje bei JAV. Amerikoje netgi rengiami Air Sex čempionatai.

Liucija, kaip renginių organizatorė, iškart pamąstė, ar toks renginys būtų populiarus Lietuvoje. O aš šiek tiek nesuprantu vieno - koks to Air Sex tikslas? Išsikrauti, numesti svorio? Išlaisvinti savo seksualinę energiją? Lavinti vaizduotę?

Striptizas - tai menas sujaudinti, lankstumas, grakštumas, gundymas, vilionė; striptizą dar reikia išmokti šokti. O orinis seksas? Instinktyvūs judesiai be jokios paslapties ir užuominų. Kas tai? Nauja ekshibicionizmo rūšis? Na, ir užminė man mįslę tas video...

Beje, suradau ir vyrišką Air Sex variantą. Kažkaip daugiau juokinga nei įspūdinga :)

Bet , gerai pagalvojus, ką daro Lady Gaga, Shakira ar Beyonce? Jų muzikiniai vaizdo klipai perkrauti tokių judesiukų ir nepadorių užuominų, kad ojojoj... Viskas kitaip, nes jos žvaigždės? Jokio Air Sex?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.