Mūsų seneliai seksualūs kaip jaunikliai

 (14)
Galbūt Hughas Heffneris veda ne tik dėl reklamos. Pasirodo, kad žmonių seksualiniai poreikiai nemažėja net įžengus į 9-tą dešimtį.
Tyrime dalyvavę žmonės tikino, kad jų seksualinių santykių ritmas tarp 50 iki 70 metų nesikeitė.
© Shutterstock nuotr.

Jau seniai rezgu mintį, kad ilgai su Gedo finansais, vakarienėmis picerijose ar kebabais prie žvakių netempsiu. Reikia man tikro vyro, kuris žino, ko nori ir ką turi. Ta prasme, turi nemažai. Ir tai žino visi.
Stebėdavau klubuose merginas, įsikibusias ne plaukų kiekiu ant galvos, o piniginės storiu besididžiuojančių vyrų parankes, ir galvojau, koks tas jų gyvenimas auksiniame narvelyje. Na, gerai, suknelių nuperka, į Havajus nusiveža. Bet negersi visąlaik kokteilių... Yra ir kažkokie kūniški poreikiai.
Pasirodo, jie dar ir kokie! „New England Journal of Medicine" paskelbtoje studijoje teigiama, kad amžius - ne rodiklis sprendžiant apie žmogaus seksualinį aktyvumą. Mokslininkai, kalbinę ir tyrę 3000 vyresnio amžiaus vyrų ir moterų, kurių amžius buvo nuo 50 iki 85 metų, nustatė, kad bent jau iki įkopimo į aštuntą dešimtį, žmonės yra seksualiai aktyvūs.
Tai, kad seksas yra svarbi jų gyvenimo dalis, nesvarbu, žmogus turi partnerį ar ne, teigė 77 proc. vyrų ir   65 proc. moterų. Be to, tyrime dalyvavę žmonės tikino, kad jų seksualinių santykių ritmas tarp 50 iki 70 metų nesikeitė.
Kadangi pagyvenusių žmonių seksualumui anksčiau nebuvo skiriama tiek dėmesio, gydytojai vadovavosi stereotipais, jog seksas senatvėje tiesiog praranda svarbą. Todėl skirdami vaistus medikai neatsižvelgdavo į tai, kurie jų gali įtakoti paciento seksualinius poreikius, ar diagnozuodami susirgimus atmesdavo tikimybę dėl lytiškai plintančių ligų.
Matai kaip čia... Tai jeigu kokį senučiuką susirasiu, dar lovoj atidirbt reikės... Šito mano planuose nebuvo...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.