MOTERIS: kuo daugiau druskos, tuo aistringesnė lovoje

 (4)
Patinka vyrams vasara. Ką moterys taip kruopščiai slėpė žiemą, dabar viskas išvinguriuoja išorėn patraukliom linijom.
© Shutterstock nuotr.

Vasara - puikus laikas apsišniukštinėti ir apsiuostyti. Vieni psichologai tvirtina, kad tvirčiausios poros būna tos, kurios susipažįsta šaltuoju metu laiku - kai abu būna apsimūturiavę, kai neveikia kūniško patrauklumo faktorius, o labiau traukia asmenybė.

O aš perkračiau visas savo pažintis, tai mano arba pavasarį, arba vasarą. Jokių žieminių romanų! Peržiemavoju kaip meškutė, akis prakrapštau pavasarį ir žiū - gauruotos krūtinės, raumeningos rankos, tvirtos kojos! Tik rinkis!

Bet ir vyrai nesnaudžia. Ne tik iškilios kojos ir laibos krūtinės (tfu, atvirkščiai!), bet ir visokie kūno pagardai traukia jų akį: tatuiruotės, strazdanėlės, apgamiukai.

Beje, mokslininkai iš Vokietijos išsiaiškino, kad kuo daugiau ant moters kūno yra apgamų, tuo ji aktyvesnė sekso partnerė. Dar aktyvumą lemia aistra kokiam nors maistui. Pavyzdžiui, moteris, kuriai patinka sūrū patiekalai, pasižymi itin aukštu libido. Sūdytas ir sūrus maistas padidina seksualinį potraukį, nes druska dalyvauja vyriško hormono gamyboje.

Remiantis statistika, tos moterys, kurios mėgsta druskinti savo maistą, mylisi 4 kartus dažniau nei tos, kurios nėra sūraus maisto šalininkės!

O aš tai manau taip: jos mylisi, labai prakaituoja, visą druską iš organizmo išvaro, todėl paskui ir nori to sūraus maisto, kad atgautų prarastą...

Aš tai silkę labai pamėgau.  Ryte akys užtinusios, vandenį maukiu kibirais, galėčiau visą Tauragno ežerą išsiurbt, bet užtat jaučiuos, kad būčiau pajėgi ne 4, o 6 kartus dažniau mylėtis! Vandeeeeeeeeens!

P.S. Dabar suprantu, kodėl jaunavedžius sutinka su duona ir druska... Kad pirmoji naktis įsimintina būtų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (472)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.