MOTERIS. Kai vyras tau - vergas

 (15)
Femme fatale nori būti visos, o femdom filosofijos atstovėmis? Kas tai - kitokio sekso alternatyva? Žaidimas? O gal gyvenimo būdas?
Valdinga moteris: laimei ar nelaimei?
© Shutterstock nuotr.

Femdom - female domination (angl.) - moters viršenybė, jos dominavimas sekse. Kodėl moterims teikia malonumo valdžios pojūtis?

Kiekviena moteris yra pasvajojusi apie vyrą, kuris išpildytų visas seksualines fantazijas, keisčiausias užgaidas ir netgi įsakymus be jokių abejonių, klausimų, nuostabos ar šlykštėjimosi. Greitai ir nepriekaištingai! Kas tai - mėgavimasis savo valdžia? Silpnumo, nepilnavertiškumo  kompleksas? Neįgyvendintų gyvenimo tikslų išraiška lovoje?

Kuo jos traukia vyrus?

Tu gali įsakinėti - ir sulaukti paklusnaus vykdymo. Gali bausti - ir nesulaukti jokio pasipriešinimo. Gali auklėti, mokyti - ir džiaugtis tokio procesu bei jo vaisiais.

Sunku pasakyti, kuo moters lyderystė santykiuose yra patraukli. Kai kuriuos vyrus traukia tokios moterys savo jėga, aktyvumu ir drąsa, tuo pasitikėjimu, kad jos žino, ko nori. Ir dar daugiau - žino, kaip to pasiekti.

Dažnai vyrai, užmezgę ryšį su femdom propaguotoja, taip nugali savo kompleksus, kad yra nevykę, nes jai tinka tokiai moteriai, gali patenkinti jos užgaidas (ir ją pačią, žinoma), vadinasi, jis puikus meilužis, geras partneris.

Kiti vyrai nori susipažinti su valdinga meiluže vien iš smalsumo, kad išsklaidytų rutiną, treti - kad galėtų pasigirti draugams, kad naktį praleido su „šita monstre". Net jei draugai šaipysis „Ar labai ji tave nukamavo? Keista, kad dar esi gyvas, neišsunktas kaip citrina", vis tiek tokia patirtis vyrui bus tarsi gaivaus oro gurkšnis. Net jei botagėliu buvo gerai paakėtas užpakalis...

Ar galima tapti valdinga?

Žinoma, tokios moterys netampa viršininkėmis ir šeimininkėmis per naktį. Šaknų reikėtų ieškoti dar vaikystėje, paauglystėje.

Dažnai „šeimininkės" ir „vergo, įkaito" santykius pripažįstanti moteris brendimo laikotarpiu žaidė su berniukais, elgėsi kaip jie. Ją labiau domino rizikingi žaidimai su pavojaus elementais nei lėlytės, parduotuvės ar „namai". Jos seksualinėse fantazijose dalyvaudavo keli asmenys, dažniausiai - vyrai, kuriuos ji galėdavo valdyti žvilgsniu, kurie ją garbindavo, dievindavo. Jei būdavo koks „belaisvis", tai būtinai aklai įsimylėdavo savo valdovę...

Dažnai net pirmoji merginos, linkusios į femdom, seksualinė patirtis būna be įprastos sueities. Ji gali surakinti vaikiną ir laikyti pusvalandį, mėgautis tuo vaizdu. Arba priversti vaikiną atsiklaupti, maldauti „pasigailėjimo" ir drauge nevalingai glausti jo galvą sau tarp kojų...

Emocinis pasitenkinimas netgi gali lenkti kūniškąjį. Valdinga moteris pasiims tai, ko jai reikia be jokių skrupulų. Jei norite tai išmėginti, patarimas vienas: darykite tai, ką norite, nebijodamos pasirodyti kvailos ar nesuprastos. Agresyvu? Nežmoniška? Bet juk jūs nesiruošiate mylimo vyro sukapoti gabalais ir išmesti į upę? Tai, kas teikia malonumo abiem, yra visiškai normalu. Taip kaupsite savo seksualinę patirtį, geriau pažinsite save ir savo partnerį.

Beje, kai kurioms moterims tai bene vienintelis būdas atsipalaiduoti, kad ir kaip atrodytų dviprasmiškai - juk ji kontroliuoja visą situaciją.

Ir jei manote, kad tokios laukinės katės yra karjeristės, galite klysti. Neretai femdom žavisi paprastos moterytės, kurios miegamajame įgyvendina savo fantazijas ir patiria malonumą, galėdamos būti viršininkėmis.

Kas susidomi femdom?

Drąsūs, smalsūs, nebijantys savęs ir norintis gilintis į intymaus gyvenimo paslaptis žmonės. Pirmiausia, juos veda malonumas. Ne noras kažką įrodyti, ne kerštas, ne siekis pažeminti, o ma-lo-nu-mas.

Paklusniu vergu neretai tampa kompanijų vadovai, kuriems ir taip per dieną apstu įtampos, vadovavimo, atsakomybės už priimtus sprendimus. Miegamajame jistiesiog nori atsipalaiduoti, permesti atsakomybę ant partnerės pečių. Todėl jis labai mielai tampa vergu ir ilsisi.

Lygiai taip pat valdymui gali pasiduoti ir slunkius, kuris nieko nepasiekė gyvenime, nes įprato būti pastumdėliu; taip pat vyriškas šeimos vyras, užsigeidęs kitokių pojūčių; taip pat aklai įsimylėjęs jaunuolis, kuris nori pildyti kiekvieną mylimos merginos užgaidą ir matyti iš laimės spindinčias jos akis...

Žodžiu, šis santykių modelis neturi rėmų - jį gali prisijaukinti ir išmėginti visos poros. Vienoms šis vaidmenų žaidimas taps nauja santykių injekcija, o kitoms gal taip patiks, kad virs nuolatiniu modeliu.

Kaip veikia santykius?

Yra porų, kurios sekse laikosi įprasto standarto: vyras čia viskam vadovauja - preliudijom, glamonėm, moters įkaitinimu pasirūpina... Tačiau tada femdom būna ne sekse, o buityje: moteris žemina vyrą, visur jį varinėja, uja kaip šunį, tas kenčia, kaupia neapykantą...

Ką daryti? Gal ta moteris pasąmonėje trokšta, kad vyras gerai ją, hm, paturėtų, kad kitądien ji vos kojas pavilktų. Gal ji netgi nori mazochistinių elementų - kad vyras rautų plaukus, grubokai sušertų jai per užpakalį ir pan. Kaip sakant, krėstų naktimis ją kaip grūšią, o dieną ji būtų šilkinė. Viena aišku - seksualiniu gyvenimu patenkinta moteris niekada neūdys savo vyro. Ir jei engia jį buityje, vadinasi, reiškia tik viena - ji smerkia jį kaip meilužį. Baudžia.

Išeitis viena - atvirai porai pasikalbėti apie santykius. Gal vyras bus atidesnis meilužis, o moteris natūraliai sumažins priekaištų buityje...

Bet klausimas - femdom žmones suartina ar atitolina? Visaip gali būti. Valdinga moteris, sutikusi vyrą, kuriuo gali pasitikėti, mylėti, gali pakrypti į kraštutinumą - geisti, kad vyras su ja elgtųsi grubiai, verstų daryti tai, jo ji neva nenori. Tačiau dažniausiai tai poras suartina, nes kalbantis apie savo fantazijas, dalinantis patyrimais, pojūčiais, žmonės pajunta bendrystę, saugumą, supratimą.

Kaip sakoma, bendros nuodėmės suvienija. Ir jei jei esate romi avis, o miegamajame vyras jus pažįsta kaip laukinę katę, nevaržykite savęs. Tai irgi esate jūs. Net jei liks ant jo nugaros keli įbrėžimai, kuriuos ryte lyžtelėsite, o į darbą vyrą palydėsite murkimu, tai nėra joks nusikaltimas. Jei orgazmas nuo to buvo stipresnis ir malonumo daugiau, kodėl to turėtumėte atsisakyti savo ir jūsų abiejų gyvenime?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (11)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (81)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.