MOTERIS. Kai vyras tau - vergas

 (15)
Femme fatale nori būti visos, o femdom filosofijos atstovėmis? Kas tai - kitokio sekso alternatyva? Žaidimas? O gal gyvenimo būdas?
Valdinga moteris: laimei ar nelaimei?
Valdinga moteris: laimei ar nelaimei?
© Shutterstock nuotr.

Femdom - female domination (angl.) - moters viršenybė, jos dominavimas sekse. Kodėl moterims teikia malonumo valdžios pojūtis?

Kiekviena moteris yra pasvajojusi apie vyrą, kuris išpildytų visas seksualines fantazijas, keisčiausias užgaidas ir netgi įsakymus be jokių abejonių, klausimų, nuostabos ar šlykštėjimosi. Greitai ir nepriekaištingai! Kas tai - mėgavimasis savo valdžia? Silpnumo, nepilnavertiškumo  kompleksas? Neįgyvendintų gyvenimo tikslų išraiška lovoje?

Kuo jos traukia vyrus?

Tu gali įsakinėti - ir sulaukti paklusnaus vykdymo. Gali bausti - ir nesulaukti jokio pasipriešinimo. Gali auklėti, mokyti - ir džiaugtis tokio procesu bei jo vaisiais.

Sunku pasakyti, kuo moters lyderystė santykiuose yra patraukli. Kai kuriuos vyrus traukia tokios moterys savo jėga, aktyvumu ir drąsa, tuo pasitikėjimu, kad jos žino, ko nori. Ir dar daugiau - žino, kaip to pasiekti.

Dažnai vyrai, užmezgę ryšį su femdom propaguotoja, taip nugali savo kompleksus, kad yra nevykę, nes jai tinka tokiai moteriai, gali patenkinti jos užgaidas (ir ją pačią, žinoma), vadinasi, jis puikus meilužis, geras partneris.

Kiti vyrai nori susipažinti su valdinga meiluže vien iš smalsumo, kad išsklaidytų rutiną, treti - kad galėtų pasigirti draugams, kad naktį praleido su „šita monstre". Net jei draugai šaipysis „Ar labai ji tave nukamavo? Keista, kad dar esi gyvas, neišsunktas kaip citrina", vis tiek tokia patirtis vyrui bus tarsi gaivaus oro gurkšnis. Net jei botagėliu buvo gerai paakėtas užpakalis...

Ar galima tapti valdinga?

Žinoma, tokios moterys netampa viršininkėmis ir šeimininkėmis per naktį. Šaknų reikėtų ieškoti dar vaikystėje, paauglystėje.

Dažnai „šeimininkės" ir „vergo, įkaito" santykius pripažįstanti moteris brendimo laikotarpiu žaidė su berniukais, elgėsi kaip jie. Ją labiau domino rizikingi žaidimai su pavojaus elementais nei lėlytės, parduotuvės ar „namai". Jos seksualinėse fantazijose dalyvaudavo keli asmenys, dažniausiai - vyrai, kuriuos ji galėdavo valdyti žvilgsniu, kurie ją garbindavo, dievindavo. Jei būdavo koks „belaisvis", tai būtinai aklai įsimylėdavo savo valdovę...

Dažnai net pirmoji merginos, linkusios į femdom, seksualinė patirtis būna be įprastos sueities. Ji gali surakinti vaikiną ir laikyti pusvalandį, mėgautis tuo vaizdu. Arba priversti vaikiną atsiklaupti, maldauti „pasigailėjimo" ir drauge nevalingai glausti jo galvą sau tarp kojų...

Emocinis pasitenkinimas netgi gali lenkti kūniškąjį. Valdinga moteris pasiims tai, ko jai reikia be jokių skrupulų. Jei norite tai išmėginti, patarimas vienas: darykite tai, ką norite, nebijodamos pasirodyti kvailos ar nesuprastos. Agresyvu? Nežmoniška? Bet juk jūs nesiruošiate mylimo vyro sukapoti gabalais ir išmesti į upę? Tai, kas teikia malonumo abiem, yra visiškai normalu. Taip kaupsite savo seksualinę patirtį, geriau pažinsite save ir savo partnerį.

Beje, kai kurioms moterims tai bene vienintelis būdas atsipalaiduoti, kad ir kaip atrodytų dviprasmiškai - juk ji kontroliuoja visą situaciją.

Ir jei manote, kad tokios laukinės katės yra karjeristės, galite klysti. Neretai femdom žavisi paprastos moterytės, kurios miegamajame įgyvendina savo fantazijas ir patiria malonumą, galėdamos būti viršininkėmis.

Kas susidomi femdom?

Drąsūs, smalsūs, nebijantys savęs ir norintis gilintis į intymaus gyvenimo paslaptis žmonės. Pirmiausia, juos veda malonumas. Ne noras kažką įrodyti, ne kerštas, ne siekis pažeminti, o ma-lo-nu-mas.

Paklusniu vergu neretai tampa kompanijų vadovai, kuriems ir taip per dieną apstu įtampos, vadovavimo, atsakomybės už priimtus sprendimus. Miegamajame jistiesiog nori atsipalaiduoti, permesti atsakomybę ant partnerės pečių. Todėl jis labai mielai tampa vergu ir ilsisi.

Lygiai taip pat valdymui gali pasiduoti ir slunkius, kuris nieko nepasiekė gyvenime, nes įprato būti pastumdėliu; taip pat vyriškas šeimos vyras, užsigeidęs kitokių pojūčių; taip pat aklai įsimylėjęs jaunuolis, kuris nori pildyti kiekvieną mylimos merginos užgaidą ir matyti iš laimės spindinčias jos akis...

Žodžiu, šis santykių modelis neturi rėmų - jį gali prisijaukinti ir išmėginti visos poros. Vienoms šis vaidmenų žaidimas taps nauja santykių injekcija, o kitoms gal taip patiks, kad virs nuolatiniu modeliu.

Kaip veikia santykius?

Yra porų, kurios sekse laikosi įprasto standarto: vyras čia viskam vadovauja - preliudijom, glamonėm, moters įkaitinimu pasirūpina... Tačiau tada femdom būna ne sekse, o buityje: moteris žemina vyrą, visur jį varinėja, uja kaip šunį, tas kenčia, kaupia neapykantą...

Ką daryti? Gal ta moteris pasąmonėje trokšta, kad vyras gerai ją, hm, paturėtų, kad kitądien ji vos kojas pavilktų. Gal ji netgi nori mazochistinių elementų - kad vyras rautų plaukus, grubokai sušertų jai per užpakalį ir pan. Kaip sakant, krėstų naktimis ją kaip grūšią, o dieną ji būtų šilkinė. Viena aišku - seksualiniu gyvenimu patenkinta moteris niekada neūdys savo vyro. Ir jei engia jį buityje, vadinasi, reiškia tik viena - ji smerkia jį kaip meilužį. Baudžia.

Išeitis viena - atvirai porai pasikalbėti apie santykius. Gal vyras bus atidesnis meilužis, o moteris natūraliai sumažins priekaištų buityje...

Bet klausimas - femdom žmones suartina ar atitolina? Visaip gali būti. Valdinga moteris, sutikusi vyrą, kuriuo gali pasitikėti, mylėti, gali pakrypti į kraštutinumą - geisti, kad vyras su ja elgtųsi grubiai, verstų daryti tai, jo ji neva nenori. Tačiau dažniausiai tai poras suartina, nes kalbantis apie savo fantazijas, dalinantis patyrimais, pojūčiais, žmonės pajunta bendrystę, saugumą, supratimą.

Kaip sakoma, bendros nuodėmės suvienija. Ir jei jei esate romi avis, o miegamajame vyras jus pažįsta kaip laukinę katę, nevaržykite savęs. Tai irgi esate jūs. Net jei liks ant jo nugaros keli įbrėžimai, kuriuos ryte lyžtelėsite, o į darbą vyrą palydėsite murkimu, tai nėra joks nusikaltimas. Jei orgazmas nuo to buvo stipresnis ir malonumo daugiau, kodėl to turėtumėte atsisakyti savo ir jūsų abiejų gyvenime?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.