MOTERIS. Atsisakome prasto sekso!

 (119)
Pareiškusi, kad mes seksą, prancūzų rašytoja Sophie Fontanel sukėlė grandininę reakciją. Ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje.
© Shutterstock nuotr.

S.Fontanel knyga „Troškimas" (L'envie - pranc.), prilyginama savižudybei. Rašytojos tautiečiai juokiasi, kad ji nebūtų sulaukusi tiek dėmesio net jei piko valandos metu nuoga nušoktų nuo Triumfo arkos. Tai ką padarė Sophie, kad jos knyga buvo cituojama ne tik Prancūzijos naujienų laidose, bet ir BBC bei CNN? Ji pareiškė, kad meta seksą, nes jai pabodo būti „imamai ir tvarkomai". Hm, sakyčiau, aštru - juk seksas laikomas nacionaliniu prancūzų sportu.
Ne veltui Sophie pasiryžimas sulaukė gan ryškaus atgarsio iš šalies žurnalų, skirtų vyriškai auditorijai, kur rašytoja buvo vadinama „užsislaptinusia lesbiete" ir „vyrų niekintoja". Tačiau nepaisant to, S.Fontanel sulaukė ir didelio vidutinio amžiaus moterų palaikymo. Juk rašytoja sulaužė paskutinį likusį tabu! Kodėl, sakykite, užsiiminėti seksu, jei iš anksto žinai, kad jis nuobodus ir prastas? Kodėl reikia kasdien dirbti ties savo seksualiniu gyvenimu, plušėti taip, lyg ruoštum namų darbus mokyklai, kai yra daugybė daug įdomesnių dalykų, kuriuos galėtume nuveikti? Paskaityti smagią knygą ar pažiūrėti seną filmą...
Kažkodėl nujaučiu, kad jeigu tą knygą būtų parašiusi lietuvė, ji būtų nukryžiuota mūsiškių taip pat kaip ir Sophie prancūzų. Juk šūdinas seksas Lietuvoje, ne taip kaip, pavyzdžiui, pas britus, nėra kultūros dalis. Beveik visi jų humoro serialai pastatyti ant prasto flirto ir buitinio sekso pastolių. Tuo tarpu pas mus pasakotis apie tai, kaip dažnai ir kiek ilgai trunka seksas su sutuoktiniu, griežtai draudžiama. Jeigu būdamos dvidešimtmetės su mergaitėmis nesustodamos dalindavomės įspūdžiais apie pašėlusius nuotykius parke, traukiny ar ant daugiabučio stogo, dabar dažniau kalbame apie taktikas, kaip reikėtų išvengti sekso (galvos skausmas ir nuovargis - jau nebeveikia).
Tad skaitydama „Troškimo" ištraukas susimąsčiau, kad galbūt ji vis dėlto teisi? Kas geriau - jokio seksas, ar seksas „patempk mano naktinius žemyn, kai baigsi"? Ir jeigu mes žinome, kad seksas nebus geras, gal kartais reikėtų savyje surasti Sophie ir pasakyti NON?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (61)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...