Mokomės flirtuoti

 (2)
Kartais juokiuos, kad smagu pamatyti, jog vis dar yra vyrų, kurie norėtų, jog nebūčiau laimingai ištekėjusi. Ech, tas flirtas!
Flirtas, ne taip kaip sportas, neturi jokių amžiaus ribų.
Flirtas, ne taip kaip sportas, neturi jokių amžiaus ribų.
© Shutterstock nuotr.

Daugelis žmonių mano, kad flirtavimas tėra senamadiškas plepėjimo su asmeniu, kuris jums patinka, būdas. Iš kitos pusės, aš flirtavimą matau kaip apie visiškai šiuolaikinį žaismingo socialinio savęs įtvirtinimo meną - tam tikro žodinio ir išraiškingo žaidimo praktiką, kuri gali padėti bandant iš anksto sužinoti kito asmens nuomonę, pralaužti ledus bei sušvelninti beveik bet kokią situaciją. Taip pat flirtavimas gali būti ir puikiausia malonaus bei rimto viliojimo priemonė. Tačiau daugeliu atveju viliojančioji flirto pusė yra beveik šalutinis produktas: tikra flirtavimo meno esmė yra persekiojimo džiaugsmas ir malonumas, kurį patiria asmuo, kai jam puikiai sekasi žaisti šį žaidimą.
Svarbiausia - įgūdžiai
Galiausiai, norint gerai flirtuoti, nereikia ypatingo talento, juk bet kas gali užmegzti lengvą pokalbį - tam tiesiog reikia įgūdžių. Užtenka perprasti, kaip maloniai leisti laiką, stebinti, meilikauti, intriguoti ir sudominti žmones, su kuriais jūs flirtuojate. Darykite tai teisingai ir flirtavimas bus savaime žavingas, net ir visiems įprasta jo forma. Tai yra nepaprastai smagu ir žymiai paprasčiau, nei galvoja daugelis moterų.
Tikslas - pasilinksminti
Flirtavimo paslaptis yra tiesiog pasilinksminti. Nuoširdžiai - tai veikia tik tada, kai jūs nedarote to (ar negalvojate apie save) per rimtai. Patikėkite manimi, požiūris yra viskas! Kai jums linksma beflirtuojant, viskas, kas susiję su jumis, nuo jūsų sąmojo iki jūsų eisenos, tampa kur kas patrauklesni - ir viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog mėgautis tuo. Štai kas padaro flirtavimą sėkmingu.
Išraiška - ne mažiau svarbi
Kai jūs esate patenkinta savimi, jūsų išraiška akivaizdžiai parodys, kad jūs esate smagi asmenybė, besimėgaujanti savimi ir sutiktais žmonėmis, besidalinanti savo šypsena ir užkrečiama liepsnele akyse. Subtili veido išraiška bei kūno kalba yra svarbūs. Daugelis flirtavimų vyksta tiesiog apsikeičiant žvilgsniais tylioje bibliotekoje ar perpildytame vakarėlyje - pakeltas antakis ar tylus kikenimas daug ką pasako. Jūsų veido išraiška gali būti nemažiau veiksminga nei žodžiai, tad naudokitės ja savo naudai. Išbandykite vieną klasikinę flirtavimo veido išraišką: kalbėdami su partneriu ir žiūrėdami į jį, savo smakrą pakreipkite šiek tiek žemyn - taip jūsų veido išraiška bus tiesiog neatsispiriama, ji parodys jūsų atvirumą, supratingumą ir net gi kur kas daugiau - ji parodys, kad jūs esate sužavėta.
Domina ir ramina
Apart gestų ir išraiškų, flirtavimo pagrindas yra kalbėjimas - kalbėkite apie tai, kas abu domina ir ramina. Sudominti ką nors yra gerai dėl akivaizdžių priežasčių, tačiau ir nuraminti yra būtina. Bet koks asmuo susipažindamas nori žinoti, kad jūsų ketinimai yra geri, kad jūs nemeluojate, belaukdama kol galėsite jį nužudyti kokiu nors nuodingu spygliu, nepageidaujamu pasiūlymu ar kitokia bjauria pasala. Aptarkite abipusę patirtį - orą, tam tikrą veiklą, kuri abiems yra įdomi (pavyzdžiui, susidūrimus su policijos pareigūnais), aplinką - tai puiki pokalbio pradžia. Tokios temos nėra per daug asmeniškos ar gąsdinančios, be to jos puikiai jums abiems žinomos.
Būdas susipažinti
Tuo pat metu, kūrybingumas yra vertas gausybės pinigų. Juk jūs norite kažko nepavojingo, tačiau šiek tiek neįprasto; kažko, kas patrauks jūsų flirtavimo partnerio dėmesį ir leis jam suprasti, kad -taip, šviesos dega ir kažkas įdomaus yra namuose. „Pastaruoju metu oras buvo tikrai puikus", bus laikoma flirtavimu, jei pastarąsias dvi dienas pylė kaip iš kibiro ir jūs pateikiate tai rūsčiai žiūrėdama į per langą bėgančius lašelius ir žaismingai, sąmoksliškai šyptelite. Visgi geriau būtų kažkas labiau spontaniško. Pavyzdžiui, vyras, kuris neseniai su man pastojo kelią ant eskalatoriaus „Panoramoje", nes juo kėlė šaldytuvą, manęs paklausė, ar neskubu. Atsakiau: „Kad neturiu, kur skubėti. Be to, neskubėjimas - didžiausia prabanga, kokios tik gali panorėti žmogus". Po mano frazės jis pritariamai nusišypsojo ir linktelėjo: „Jūs atrodote tikrai prabangiai". Abu pradėjome kvatotis ir persimetę keliomis smagiomis frazėmis palinkėjome vienas kitam gero vakaro.
Tai ir yra flirtavimo esmė: puikiai praleisti laiką kalbantis su žmonėmis, su kuriais, kitu atveju, mes gal nebūtume pasikalbėję. Ne krepšinis, o flirtavimas turėtų būti nacionalinė pramoga - kas gali nepatikti žaidime, kuris yra smagus visiems jį žaidžiantiems? Jį gali žaisti bet kas, nepriklausomai nuo to, ar jie yra pradedantieji, ar profesionalai, tam nereikia jokios įrangos, tik noro pabandyti.
Pažinkite ir analizuokite
Flirtavimas yra ne tik lengvas, visiems prieinamas ir smagus bendravimo būdas. Kalbant apie meilės nuotykius, flirtavimas yra tiesiog nuostabus išbandymas. Pagal tai, kaip asmuo su jumis flirtuoja, jūs galite pasakyti apie jį labai daug. Ar jo greita reakcija? Ar jis mėgaujasi, kai priverčia jus nusišypsoti? Ar asmuo, su kuriuo jūs flirtuojate, lengvai susijaudina, ir kaip jis reaguoja, jei susijaudina? Koks jo humoro jausmas? Daug ką iš to, ką jūs galite pasakyti apie asmenį pagal jo flirtavimą, galima pritaikyti ir kitiems galimų bendravimo formų aspektams - ir nepamirškite, kad tuos pačius dalykus jie galės pasakyti ir apie jus. Klausykitės įdėmiai ir jūs galėsite išgirsti, kaip staiga prasideda nauji flirtuojantys santykiai!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.