MINTYS. Kuo vyrus traukia vyresnės moterys?

 (73)
Na, va, sudaviau niuksą vyrams į pašonę, parašydama, kad jaunesnis vyras geriau. O dabar dar viena tokių santykių pusė...
Dvi raukšlės ar trys? Koks skirtumas, kai moteris įdomi, išmintinga, supratinga?
© Shutterstock nuotr.

Vadinamoji nestandartinė pora - kai moteris vyresnė už sutuoktinį 2-10 metų - jau taip dažnai pasitaiko, kad greitai taps norma ir standartu. Minėjau Vaivą Budraitytę, Violetą Tarasovietę, Ievą Šimukauskienę, bet prisiminiau ir Inetą Stasiulytę, Liudmilą Kirkilienę, Daivą Tamošiūnaitę-Budrę, Daivą Urbonavičiūtę... Kodėl vyrams taip patinka vyresnės moterys? Jiems nekliudo ir jų vaikai, ir buvusio mylimojo šešėlis.

Meilė įveikia visas kliūtis? Bet - o jeigu pasitaikė alfonsas? Kaip jį atpažinti?

Atpažink alfonsą

Aikštingiausi ir ambicingiausi jaunuoliai - 20-30 metų. Dažnai jie nori greito populiarumo, greitų pinigų, greito materialinio pagrindo po kojomis. Kaip tokius atpažinti? Patys nesistengia į namus tempti jokio gėrio, tarpsta kaip erkės iš moters gėrio, vis argumentuodami tuo, jog turi „laikinų finansinių nesklandumų".

Jei už tokį berniuką tenka net restorane mokėti, tai tegu dar ūgteli.

Bet yra tipas moterų, kurios užsimerkia prieš tokias nevyriškumo apraiškas net ir suvokdamos, kad turi išlaikytinį. Jos gali susimokėti už jį kaip už žigolo (netgi tuo didžiuojasi) vien tik tam, kad visi kalbėtų ir pavydėtų, kaip ji leidžia naktis su jauna „mėsyte".

Žinoma, viskas priklauso nuo poros ryšio. Jei moteris nėra valdinga, pavydi, savininkiška ir visuomet vyrui pabrėžianti, kaip „tau nuskilo, kad sutikai mane, aš paversiu tave tikru vyru", tai įmanomas ir normalus, harmoningas poros ryšys. Jiems gerai, o kitų nuomonė - nesvarbu.

Išsipildo noras keisti vyrą

Visos moterys norim keisti vyrus, visos esam užsigimusios pedagogės, tik vienos talentingos, o kitos - ne. Galim užslopinti šį norą, bet mintyse vis tiek vyrą tobulinam.

Bendraamžį ar vyresnį sunku „palenkti", o štai jaunuolis visai tinkama medžiaga darbui. Ir jei moteris sumani, tai atsargiai ir kryptingai gali išsiugdyti visai padorų vyrą. Ir taip, kad tas net nepajus, kokia įtakinga yra jo moteris!

Be to, jaunas vyras yra šiuolaikiškesnis, labiau atsipalaidavęs, ne toks bambeklis ir moters žabangų, tų „auklėjamųjų kėslų", jei juos ir pajus, taip nesureikšmins. Nebus toks kompleksuotas ir pripažins išminties svorį. Įvyks sinergija: moteris vyrui perteiks išmintį, o šis jai - trokštamų emocijų, gyvybingumo.

Ir jei vyras draugų būryje pradės kalbą „O mano žmona sakė...", tai vadinasi, kad tikrai laiko ją autoritetu, jam svarbi jos nuomonė, jis ja didžiuojasi.

Moteris stengsis prisižiūrėti

Vyro bendraamžę ar jaunesnę moterį puošia jaunystė, o vyresnė jau stengsis atrodyti jauniau. Todėl tai pabrėš ne tik jaunatvišku drabužių stiliumi, spalvomis, bet ir laiku, skiriamu išvaizdai puoselėti. O koks vyras nepatenkintas, kai žmona ne apsileidusi, o visuomet susitvarkiusi?

Be to, vyras jausis tikru vyru, būdamas šalia moteriškumą spinduliuojančios moters. O ji jau, patikėkit, sugebės pabrėžti savo privalumus bei paslėpti trūkumus. Brandi moteris nekartoja jaunystės klaidų...

Be to, kažkas iš pasilepinimo procedūrų nuskils ir vyrui - masažas dviem, pavyzdžiui.

Vyresnė - geresnė meilužė

Jaunuoliui patyrusi moteris - tikras lobis. Ji ne tik išmokys meilės žaidimų, bet bus supratingesnė ir išradingesnė lovoje. Jai tikrai neskaudės galvos, nes norės mėgautis seksu, kadangi žino, kas jai malonu, kas malonu vyrui. Ji bus aktyvi, iniciatyvi ir visuomet pasiruošusi...

Ji nesidrovi savo kūno, yra savimi pasitikinti, laisva ir besidžiaugianti gyvenimu. Tikrai neraudonuos, pasakydama ar parodydama, kas jai patinka.

Ji gerbia savo laisve, ja mėgaujasi, todėl nelaiko ir vyro už trumpo pavadėlio. Vyresnė moteris puikiai žino - žmogus vis tiek nori pastovumo ir savo vietos, o kuo mažiau pririši, tuo labiau jis veršis sugrįžti ten, kur jam gera, kur niekas neknisa smegenų kvailais priekaištais ir bambėjimu. Būtent jie ir sugadina santykius - patyrusi moteris tai žino iš savo praeities.

Vyresnė moteris pati puikiai susitvarko buityje. Ji nereikalaus iš vyro būti dailide, elektriku ir santechniku, nes gali visus buities darbus patikėti profesionalams - užtenka žinoti, kam paskambinti.

Įdomesnė asmenybė

Be to, ji įdomi pašnekovė, labiau subalansuotos psichikos, nes jau yra susiformavusi kaip asmenybė. Nei kaprizų, nei pavydo scenų, nei kontrolės.

Ji brangina savo laiką, skiria savišvietai, sportui. Nebus įsikibusi į vyrą ir nevers jo visur drauge eiti, lyg jis būtų jos šešėlis.

Moteris visais klausimais turi savo nuomonę ir nebijo jos apginti. Todėl nepataikaus ir nelepins vyro, o rėš visą teisybę tiesiai į akis. O vyrui tai yra didelė dovana, nes labai nemėgsta aptakių frazių, nusaldintų dalykų, visokių nutylėtų dalykų, kurie paskui prasiveržia kaip garas iš arbatinio. Ji tiesi, bet išsauganti pagarbą kitam žmogui. Niekada nelinkčios galvos, kad viskas gerai, jei iš tiesų yra blogai.

Ji negailės patarimų vyrui, visuomet jį palaikys. Juk ji išmintinga. O jauną moterį valdo emocijos, o ne sveikas protas.

Ir nebijos likti viena, nes yra stipri asmenybė. Pagrindą po kojomis turi, vaikų - irgi, išgyvenimo mokyklą jau praėjusi, tad ko jai bijoti? Nebus šito vyro, neabejotinai atsiras kitas! O vyrus tai traukia kaip afrodiziakas, nes kiekvienas nori būti vienintelis ir nepakartojamas, todėl tokią moterį stengsis pavergti ir nustebinti, vadinasi, pats augs ir tobulės kaip partneris.

Kantresnė motina

Kitas poros aspektas - vaikai. Jei nusprendžia jų turėti, tai vyras gali būti tikras, kad vyresnė moteris bus gera motina (net jei nebuvo gimdžiusi). Ji jau subrendusi asmenybė, jaučia atsakomybę ir pareigą, puikiai skiria savo norus, poreikius, nebe svaičioja, o realiai viską pasveria. Be to, jau turi sukaupusi tam tikrą bagažą žinių, patyrimų, kuriuos norės perduoti vaikui.

Dabar jauni vyrai, kaip niekad anksčiau, nori auklėti ir auginti savo vaikus, todėl moteriai neteks maldauti vyro dėmesio vaikui, jai. Jis yra šiuolaikiškas vyras, kuris nemano, kad „vaikus auginti - tik bobų reikalas". Taigi vaikai, galima numanyti, augs harmoningoje, meilės ir supratimo kupinoje aplinkoje. Tai labai svarbu.

Apie pavydą

Vis dėlto, kad ir kokia pasitikinti savimi bei išmintinga moteris bebūtų, vis tiek negali taip lengvai ranka numoti į amžiaus skirtumą, ypač jei jis didelis, 7-15 metų. Tačiau ar verta nerimauti, jei vyras vis dar šalia ir nėra nė užuominos, kad jis norėtų sprukti?

Jei abiems gera, jei abu tenkina toks buvimas, kai vienas kitą praturtina ir kai ko išmoko, argi tai blogai?

Susiję straipsniai:
MINTYS. Jaunesnis vyras - nenuobodžiam gyvenimui

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (14)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (89)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (184)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (225)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.