MINTYS. Kuo vyrus traukia vyresnės moterys?

 (72)
Na, va, sudaviau niuksą vyrams į pašonę, parašydama, kad jaunesnis vyras geriau. O dabar dar viena tokių santykių pusė...
Dvi raukšlės ar trys? Koks skirtumas, kai moteris įdomi, išmintinga, supratinga?
Dvi raukšlės ar trys? Koks skirtumas, kai moteris įdomi, išmintinga, supratinga?
© Shutterstock nuotr.

Vadinamoji nestandartinė pora - kai moteris vyresnė už sutuoktinį 2-10 metų - jau taip dažnai pasitaiko, kad greitai taps norma ir standartu. Minėjau Vaivą Budraitytę, Violetą Tarasovietę, Ievą Šimukauskienę, bet prisiminiau ir Inetą Stasiulytę, Liudmilą Kirkilienę, Daivą Tamošiūnaitę-Budrę, Daivą Urbonavičiūtę... Kodėl vyrams taip patinka vyresnės moterys? Jiems nekliudo ir jų vaikai, ir buvusio mylimojo šešėlis.

Meilė įveikia visas kliūtis? Bet - o jeigu pasitaikė alfonsas? Kaip jį atpažinti?

Atpažink alfonsą

Aikštingiausi ir ambicingiausi jaunuoliai - 20-30 metų. Dažnai jie nori greito populiarumo, greitų pinigų, greito materialinio pagrindo po kojomis. Kaip tokius atpažinti? Patys nesistengia į namus tempti jokio gėrio, tarpsta kaip erkės iš moters gėrio, vis argumentuodami tuo, jog turi „laikinų finansinių nesklandumų".

Jei už tokį berniuką tenka net restorane mokėti, tai tegu dar ūgteli.

Bet yra tipas moterų, kurios užsimerkia prieš tokias nevyriškumo apraiškas net ir suvokdamos, kad turi išlaikytinį. Jos gali susimokėti už jį kaip už žigolo (netgi tuo didžiuojasi) vien tik tam, kad visi kalbėtų ir pavydėtų, kaip ji leidžia naktis su jauna „mėsyte".

Žinoma, viskas priklauso nuo poros ryšio. Jei moteris nėra valdinga, pavydi, savininkiška ir visuomet vyrui pabrėžianti, kaip „tau nuskilo, kad sutikai mane, aš paversiu tave tikru vyru", tai įmanomas ir normalus, harmoningas poros ryšys. Jiems gerai, o kitų nuomonė - nesvarbu.

Išsipildo noras keisti vyrą

Visos moterys norim keisti vyrus, visos esam užsigimusios pedagogės, tik vienos talentingos, o kitos - ne. Galim užslopinti šį norą, bet mintyse vis tiek vyrą tobulinam.

Bendraamžį ar vyresnį sunku „palenkti", o štai jaunuolis visai tinkama medžiaga darbui. Ir jei moteris sumani, tai atsargiai ir kryptingai gali išsiugdyti visai padorų vyrą. Ir taip, kad tas net nepajus, kokia įtakinga yra jo moteris!

Be to, jaunas vyras yra šiuolaikiškesnis, labiau atsipalaidavęs, ne toks bambeklis ir moters žabangų, tų „auklėjamųjų kėslų", jei juos ir pajus, taip nesureikšmins. Nebus toks kompleksuotas ir pripažins išminties svorį. Įvyks sinergija: moteris vyrui perteiks išmintį, o šis jai - trokštamų emocijų, gyvybingumo.

Ir jei vyras draugų būryje pradės kalbą „O mano žmona sakė...", tai vadinasi, kad tikrai laiko ją autoritetu, jam svarbi jos nuomonė, jis ja didžiuojasi.

Moteris stengsis prisižiūrėti

Vyro bendraamžę ar jaunesnę moterį puošia jaunystė, o vyresnė jau stengsis atrodyti jauniau. Todėl tai pabrėš ne tik jaunatvišku drabužių stiliumi, spalvomis, bet ir laiku, skiriamu išvaizdai puoselėti. O koks vyras nepatenkintas, kai žmona ne apsileidusi, o visuomet susitvarkiusi?

Be to, vyras jausis tikru vyru, būdamas šalia moteriškumą spinduliuojančios moters. O ji jau, patikėkit, sugebės pabrėžti savo privalumus bei paslėpti trūkumus. Brandi moteris nekartoja jaunystės klaidų...

Be to, kažkas iš pasilepinimo procedūrų nuskils ir vyrui - masažas dviem, pavyzdžiui.

Vyresnė - geresnė meilužė

Jaunuoliui patyrusi moteris - tikras lobis. Ji ne tik išmokys meilės žaidimų, bet bus supratingesnė ir išradingesnė lovoje. Jai tikrai neskaudės galvos, nes norės mėgautis seksu, kadangi žino, kas jai malonu, kas malonu vyrui. Ji bus aktyvi, iniciatyvi ir visuomet pasiruošusi...

Ji nesidrovi savo kūno, yra savimi pasitikinti, laisva ir besidžiaugianti gyvenimu. Tikrai neraudonuos, pasakydama ar parodydama, kas jai patinka.

Ji gerbia savo laisve, ja mėgaujasi, todėl nelaiko ir vyro už trumpo pavadėlio. Vyresnė moteris puikiai žino - žmogus vis tiek nori pastovumo ir savo vietos, o kuo mažiau pririši, tuo labiau jis veršis sugrįžti ten, kur jam gera, kur niekas neknisa smegenų kvailais priekaištais ir bambėjimu. Būtent jie ir sugadina santykius - patyrusi moteris tai žino iš savo praeities.

Vyresnė moteris pati puikiai susitvarko buityje. Ji nereikalaus iš vyro būti dailide, elektriku ir santechniku, nes gali visus buities darbus patikėti profesionalams - užtenka žinoti, kam paskambinti.

Įdomesnė asmenybė

Be to, ji įdomi pašnekovė, labiau subalansuotos psichikos, nes jau yra susiformavusi kaip asmenybė. Nei kaprizų, nei pavydo scenų, nei kontrolės.

Ji brangina savo laiką, skiria savišvietai, sportui. Nebus įsikibusi į vyrą ir nevers jo visur drauge eiti, lyg jis būtų jos šešėlis.

Moteris visais klausimais turi savo nuomonę ir nebijo jos apginti. Todėl nepataikaus ir nelepins vyro, o rėš visą teisybę tiesiai į akis. O vyrui tai yra didelė dovana, nes labai nemėgsta aptakių frazių, nusaldintų dalykų, visokių nutylėtų dalykų, kurie paskui prasiveržia kaip garas iš arbatinio. Ji tiesi, bet išsauganti pagarbą kitam žmogui. Niekada nelinkčios galvos, kad viskas gerai, jei iš tiesų yra blogai.

Ji negailės patarimų vyrui, visuomet jį palaikys. Juk ji išmintinga. O jauną moterį valdo emocijos, o ne sveikas protas.

Ir nebijos likti viena, nes yra stipri asmenybė. Pagrindą po kojomis turi, vaikų - irgi, išgyvenimo mokyklą jau praėjusi, tad ko jai bijoti? Nebus šito vyro, neabejotinai atsiras kitas! O vyrus tai traukia kaip afrodiziakas, nes kiekvienas nori būti vienintelis ir nepakartojamas, todėl tokią moterį stengsis pavergti ir nustebinti, vadinasi, pats augs ir tobulės kaip partneris.

Kantresnė motina

Kitas poros aspektas - vaikai. Jei nusprendžia jų turėti, tai vyras gali būti tikras, kad vyresnė moteris bus gera motina (net jei nebuvo gimdžiusi). Ji jau subrendusi asmenybė, jaučia atsakomybę ir pareigą, puikiai skiria savo norus, poreikius, nebe svaičioja, o realiai viską pasveria. Be to, jau turi sukaupusi tam tikrą bagažą žinių, patyrimų, kuriuos norės perduoti vaikui.

Dabar jauni vyrai, kaip niekad anksčiau, nori auklėti ir auginti savo vaikus, todėl moteriai neteks maldauti vyro dėmesio vaikui, jai. Jis yra šiuolaikiškas vyras, kuris nemano, kad „vaikus auginti - tik bobų reikalas". Taigi vaikai, galima numanyti, augs harmoningoje, meilės ir supratimo kupinoje aplinkoje. Tai labai svarbu.

Apie pavydą

Vis dėlto, kad ir kokia pasitikinti savimi bei išmintinga moteris bebūtų, vis tiek negali taip lengvai ranka numoti į amžiaus skirtumą, ypač jei jis didelis, 7-15 metų. Tačiau ar verta nerimauti, jei vyras vis dar šalia ir nėra nė užuominos, kad jis norėtų sprukti?

Jei abiems gera, jei abu tenkina toks buvimas, kai vienas kitą praturtina ir kai ko išmoko, argi tai blogai?

Susiję straipsniai:
MINTYS. Jaunesnis vyras - nenuobodžiam gyvenimui

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (16)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.