MINTYS. Kaip nukenksminti JO intymią praeitį?

 (52)
Kai nežinai, tai ir širdies neskauda. Bet jei buvo RIMTAS pokalbis apie jo buvusiąsias? Kaip reaguoti, jei jus tai veikia? Liūdina?
Jei vyro atvirumas jus žeidžia, būtinai jam apie tai pasakykite.
Jei vyro atvirumas jus žeidžia, būtinai jam apie tai pasakykite.
© Shutterstock nuotr.

Kad ir kaip stoiškai sakytume, jog mums neįdomu, kokie buvo dabartinio vaikinio santykiai su buvusiomis, vis tiek būna smalsu. Kartais nenorom net pačios išprovokuojame pokalbį.

„Ką, tau niekada taip nebuvo?", „Negi buvusi draugė tau nerengė jokių staigmenų?". Taip... Per savo ilgą liežuvį galime sulaukti ir nemalonių (mums) prisipažinimų. Tad jei nesame tikros, ką galime išgirsti, pateikusios klausimą, būtojo laiko vandens geriau nejudinti.

Tačiau jei esate kaip tik kitokio tipo moteris, sakote savo brangiausiajam, kad jums neįdomu, kas buvo jo gyvenime iki jūsų, kad jį sutikote štai tame taške D ir norite drauge nukeliauti E, F, G bei kitas stoteles, tačiau vyras kaip tik trokšta viskuo su jumis pasidalinti: kodėl jo gyvenime buvo tokios moterys, kaip jis su jomis susitikinėjo, kodėl išsiskyrė... Ir nors tie pasakojimai baigiasi karštu meilės prisipažinimu jums, kažkodėl vis tiek jaučiate nuosėdas. Juk viena - žinoti, kad iki jūsų buvo jo gyvenime draugių, gal net žmona, o kita - žinoti, kokie būtent santykiai buvo ir su kuo.

Kodėl vyras mano, jog moteriai svarbu tai žinoti? Kodėl jie net neklausiami pasakoja apie save? Juk reta kuri išrėš vyrui: „Aha, aš ir turėjau savo gyvenime vieną tokį gražuolį futbolininką. Jis itin mėgo mėsą, gerus detektyvus, visuomet vonią palikdavo tvarkingą. Tobulas vyras. Tik nesutapo požiūriai: aš nemėgstu ruošti maisto, geriau skaitau knygą, o jis vis norėdavo, kad aš gaminčiau... Taigį jį teko palikti. Paskui labai greitai susimečiau su kitu..."

Tokia tiesa vyrą užmuštų, tiesa? Juk imtų susidaryti nuomonę apie jus, lyginti save su jūsų buvusiaisiais, imtų dėlioti pliusus ir minusus...

O aš turiu savo nuomonę apie atlapaširdžius - apie tuos, kurie linkę narstyti savo praeitį.  Taigi.

1. Vyras, kuris noriai pasakoja apie savo praeitį, manau, žeidžia tomis istorijomis savo mylimą moterį, jaučia verstis nesaugiai, abejoti jo jausmais. Nors argumentas iš vyro lūpų gali skambėti kilniai: „Noriu, kad viskas būtų sąžininga, kad mūsų santykių netemdytų praeities šešėliai...".
Mėšlas. Kai pasitikėsi moterimi, tada galėsi pamažu atsiverti, kai ji pajėgs suvirškinti visą tą praeitį. Mažomis porcijomis. Vyrams paslaptingumas irgi nepakenktų.

2. Vyras moteriai pasakojasi dar ir dėl santykių garantijos - kad toji pasimokytų ir nekartotų buvusiosios klaidų. Pavyzdžiui, nebambėtų ir nepriekaištautų, nes būtent paskutinė draugė taip elgėsi.

3. Pasakodamas apie savo praeitį, vyras atsakomybę už santykius permeta ant moters pečių. Tarsi sakytų: „Matai, koks aš. Jau buvau vedęs, turėjau daug mylimųjų, taigi tau  dabar spręsti, ar nori prasidėti su manimi. O aš tave įspėju".

Tačiau, jei vyras vis tiek prieš jūsų norą išvertė visą praeities sąšlavų kibirą jums ant galvos, tą informaciją turėtumėte suvirškinti ne emocingai, o išmintingai, tai yra padaryti išvadas, kurios jums padėtų pažinti šį žmogų ir susidaryti nuomonę apie jį, apie galimą ateitį.

Ką reikėtų jums daryti?

1. Paklausykite, kaip jis atsiliepia apie buvusias moteris. Dėl iširusių santykių kaltina tik jas? Labai didelė tikimybė, kad visuomet būsite neteisi ir turėsite jaustis atsakinga už visus ginčus, visas iškilusias problemas.

2. Dėl visko jis kaltina tik save? Kaip liūdnai beskambėtų, jam patinka kankinio, aukos vaidmuo. Mielė ir santykiai tokiam vyrui - amžina drama, amžinos problemos. Jei nėra priežasčių krimstis ir kentėti, tai, patikėkite, jis jas sukurs.

3. Jei vyras perpasakoja gyvenimą bei išsiskyrimą su buvusiąja iki mažiausių smulkmenų, greičiausiai jis dar nepasveikęs, dar jaučia tai moteriai kažkokius jausmus.

Geriausias paaiškinimas iš jo lūpų būtų „nesutapo charakteriai" arba „juk mes jau išsiskyrėme, nebėra prasmės apie tai kalbėti". Tokiu atveju vyras parodo, kad jam svarbi ateitis, o ne praeitis.

4. Galite pasidomėti, kiek laiko jis draugavo su paskutine mergina. O jei turėjo žmoną, kaip jai pasipiršo. Atsakymai leis susidaryti nuomonę, ar jis linkęs užmegzti rimtus, ilgalaikius santykius. Jeigu jam - 35-eri, o nė vieni santykiai netruko ilgiau kaip pusmetį, tai gal šalia jūsų - vyras, nesugebantis užmegzti rimtų santykių ir bijantis įsipareigoti?

5. Nesidrovėkite tiesiai jo paklausti, kodėl jis jums viską taip smulkiai pasakoja ir ar jis norėtų žinoti visas jūsų asmeninio gyvenimo smulkmenas. Ką jis atsakytų - tikėkite. Vyras nemėgsta kalbėti užuominomis. Jei jis sako, jog tiesiog norėjo, kad jūs žinotumėte apie jį viską ir pasitikėtumėte, tai taip ir yra. Tačiau kiekvienas žmogus turi savo suvokimo ir priėmimo ribas. Ir jums gali ne viskas patikti... Jei taip, skaitykite kitą punktą.

6. Jei jo atvirmas peržengia jūsų kantrybės bei komforto ribas, būtinai jam tai pasakykite. Jei jis užsimena, kad jo buvusi žmona jį žadindavo naktimis ir jie mylėdavosi iki paryčių, ir jam tai patikdavo, vargu ar bus labai malonu to klausytis ir suteiks jums dvasios ramybės.

7. Jis kasdien vis ką nors ištraukia iš buvusių santykių ir pakomentuoja? Greičiausiai šis vyras turi sukaupęs per daug nuoskaudų ir atpirkimo ožka būsite būten jūs.

8. O jei vis tiek jums nėra lengva nuo jo kalbų, bet šis vyras jums brangus, jūs jį mylite, tai pamėginkite pakeisti savo požiūrį. Praeitis jo lūpose - tik žodžiai, kurie nieko nekeičia. Juk svarbūs tik poelgiai ir faktai. O faktas tas, kad jis su jumis dabar ir kalba ne kam kitam, o jums. Viena iš savybių, kuri patinka vyrams ir jie ima rimtai žiūrėti į moterį, yra supratingumas. Jei pajėgsite suprasti ir vis tiek mylėti, gal netgi sukursite gražius, pasitikėjimo, meilės ir švelnumo kupinus santykius.

Praeitis ( ir jūsų, ir vyro) jus gali žeisti tiek, kiek pačios leidžiate. Juk jei gerai pagalvotumėte, viskas jau BUVO, nieko praeityje nepakeisi. O jei sutikote žmogų, tai jis būtent toks yra dėl savo istorijos, dėl išgyventos praeities, kuri yra JO dalis. Ir jei tas žmogus jums patinka, tai tik tereikia padėkoti visoms jo buvusiosioms ir visoms patirtims, kad suformavo būtent tokią asmenybę, kokios jums reikia. Čia ir dabar.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (12)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.