MINTYS. Išvirkščioji sekso pusė

 (188)
Meilės scenos, kurias matome filmuose ar skaitome romanuose, yra mūsų pačių susikurti vaizdiniai. Iš tiesų sekse nėra tiek grožio.
Santuokiniame gyvenime nutinka įvairių situacijų...
© Shutterstock nuotr.

Žinau, galite purkštauti, vadinti mane nekvakusia davatka, konservatyvia moteriške, bet aš, nugyvenusi daugiau kaip du dešimtmečius santuokoje, galiu atsakingai pareikšti - sekse nėra nieko jaudinančio.

Jei visi kino režisieriai suktų ne meninį, o dokumentinį filmą apie meilę (dar geriau - daugiau nei 10 metų susituokusios poros gyvenimą), tai filmas būtų tragikomedija. Nieko labai meniško ir patrauklaus, gal netgi primintų buitine kamera nufilmuotą neypatingai vykusią sekso sceną. Gryna proza be jokios poezijos.

Jei santuokiniame sekse kas ir jaudina, tai pats žmogus, o visi tie pašaliniai geismo dirgikliai, potraukio sužadintojai man yra daugiau nei juokingi. Apskritai manau dar kategoriškiau - kad visokios gėlytės, neriniuoti apatiniai, austrės bei šampano burbuliukai yra tik migla akims dumti. Kartais per ją nematyti visos esmės. Juk jei meilę kurstytų tokie dalykai, poros nesiskirtų, rengtų meilės orgijas su visa įmanoma afrodiziakų doze. O juk taip nėra (Bet aš visai neprieštarauju bent kartą per du mėnesius surengti tokias neoromantizmo injekcijas - juk jaudina vien pati ruoša tam, mintys, įsivaizdavimas. Kaip sakoma, nieko nėra labiau jaudinamo nei jaudinančio įvykio laukimas.).

Taigi aš esu įsitikinusi, kad filmas - nėra gyvenimo realybė, kad ir koks tikroviškas jis būtų. Viskas ten suestetinama (ir susintetinama) iki nesveikumo. O tokios, kaip Vika ar Liucija, prisižiūrėjusios nugludintų sekso scenų, nori ir tokio gyvenimo, tai yra taip įsivaizduoja intymų poros buvimą. O jei taip nėra, tuoj mano, kad meilė praėjo - nuvyto pomidorai, kaip sakoma. O dar net nebuvo patrepsėta meilės prieangyje, tik nusiaubtos aistros viršukalnės.

Taigi mano analizė.

Aplinka. Filmuose viskas labai gražu - miegamasis su karališko dydžio lova, satino patalai, peršviečiamos šilko užuolaidos. Mylimasi palengva, žiūrima į viens kitą godžiai. Žvilgsnyje - nuostaba, laukimas, susižavėjimas. Bet juk tai būna herojų pirmas kartas! Aistra, jaudulys, viens kito ragavimas iki paryčių...
Ilgą laiką gyvenančių sutuoktinių paklauskite apie seksą. Bendru susitarimu nutylima, nes nėra ką jaudinančio ir įspūdingo pasakoti. Abu viens kitą pažįsta, žino, kas patinka, o kas - ne. Nėra jokio draskymosi ir drabužių plėšymo. Seksas yra tiesiog KITOKS. Nesakau, kad jis prastesnis ar nuobodesnis, jis tiesiog kitoks. Jame persipynęs supratingumas, prieraišumas, pagarba, meilė. Būtent - ne vien tik seksas, bet ir visi kiti dalykai, kuriuos pora užgyvena. 

To filmai neatspindi. Beveik neįmanoma to santuokinio intymumo perduoti juostoje, nes jis atrodytų labai nykiai ir gal netgi atgrasiai. Visa meilė, visas jausmas - pirštų galiukuose, kuriais lieti mylimojo odą... Visai nesvarbu, kad mano užvalkalas - su drugeliais, o pagalvės išmargintos gėlėmis. Ir kad paklodė nekrakmolyta, kaip viešbutyje, ir kad langas prižnybęs užuolaidos kraštą, o ant radiatoriaus - vaiko šliaužtukai ir seilinukai. Dažnai miegamajame net užlipi ant kokio cypiančio žaislo, o atsibudusi užčiuopi ne plaukuotą vyro blauzdą šalia, o katę. Ir ji būna pripūkavusi patalus taip, kad ryte vietoj geidulingu, murkiančiu balsu ištariamo „Labas rytas, brangusis", pasiunti rusišką kelių aukštų keiksmą... Buvo, buvo taip, nemeluosiu.

Aktas. Na, filmuose mylisi tobulų formų modeliai. Vyro užpakalis stangrus, bicepsai kieti, pilvo - nerasta. Moteris - sultinga uoga, atsipalaidavusi, aimanuojanti, su tokiu pat įkarščiu atsiduodanti, kaip ir vyras. O svarbiausia - abu ekstazėje ištirpsta vienu metu...

O gyvenime? Kartais viens,du ir - siena, labanakt, knarkimas. O kartais ir ilgas brūžinimas be jokio malonumo. O kartais ir nepavyksta. Arba įpusėjai mylėtis, bet vaikas pabudo, eini raminti, visa aistros strėlė - uj - ir šauna žemyn... Prisimeni, „ką pradėjai, tą ir baik", bet imi juoktis su vyru, nes kažkaip iš reikalo jau ta meilė atrodo. Tada kažkaip įsijauti, kad atsirastų antras kvėpavimas, nes juk neįmanoma užmigti su tvinksinčiomis lyties lūpomis. Kraujo ten pritvinko tiek, kad skauda. Vyrams, kiek žinau, irgi ne pyragai būna. Įmanoma užmigdyti sargybinį, bet tiek budrumo adrenalino pripumpavus, būna kebloka. Taigi, jei supranti ir myli partnerį, tiesiog jauti, kaip reikia elgtis, ką daryti, kad abiem būtų gerai. Vienas kitu nuoširdžiai rūpinasi.

Išvaizda. Kaip jau minėjau, filmuose - glazūruoti modeliukai. Apatiniai - tik seksualūs, moterų krūtys pilnos, celiulito ant šlaunų nematyti, rankų mėsa irgi neliūla, neteliuškuoja. Vyro pilvas - tvarkingos pagalvėlės, veidas - švariai nuskustas, oda net per ekraną kvepia. O ką jau bekalbėti apie tolygią odos spalvą...

Kai aną savaitę nusisvilinom su Ričardu pajūry, tai reikėjo pamatyti mūsų meilės naktis. Jei baltas vietas būtų nudažę fluorascenciniais dažais, būtų atrodę, kad mylisi trys geometrinės figūrėlės - dvi kelnaitės ir liemenėlė. Ir tai - dvi naktis po saulės vonių negalėjome net apsikabinę užmigti - taip erzino kito kūnas. Ir tai įmanoma ištverti. Kai myli.

Beje, dar atskira dalis - rytas po vakarėlio. Ričardas jau su šypsena sutinka mano klausimą apie nuvarvėjusį blakstienų tušą: „Mielasis, ar aš šįryt panda panda?" O jei jis būna padauginęs, jau žinau, kad vėlyvų pusryčių geidžiamiausia - kopūstienė. Bet koks tada būna vyro veidelis! Jokia filmo mylimoji tokio vaizdo neatlaikytų...

Drabužiai. Atskira tema. Filmuose tik suknelės, palaidinės atsagstomos. Gyvenime vyras nurenginėja moterį labai retai. Paprastai jie jau susitinka lovoje. Vyras guli su trumpikėmis, moteris - su naktinukais. Aš Ričardui jauki su kažkada draudimo kompanijos dovanotais marškinėliais, ant kurių užrašyta „Aš - tikras lobis". Į galvą dar nuvesta rodyklė ir suma - 50 000. Tegu žino, su kokia brangia moterim miega!

Skysčiai. Filmuose labai jau aistringai atrodo prakaito karoliai ant vešlių vyro plaukų, visas šlapias kūnas. Moters drėgnumas - akyse, lūpose ir sulipusiuose plaukuose - tik dar labiau kaitina atmosferą...

Gyvenimo realijos tokios, kad kai vyro prakaitas man lašą į burną, akis, nėra malonu. Muistaisi, purtai galvą, o jam atrodo, kad čia tavo geismo išraiška, kai visiškai esi pametusi elgesio kontrolę. Nors pati tada manau, kad atrodau kaip apsėstoji, kuriai reiktų egzorcisto.
Kita skysčio porcija - po akto. Aš, pavyzdžiui, ejakuliuoju kaip vyras - jau taip esu sutverta. Miegoti po to ant šlapios paklodės - menkas malonumas. Tai arba eini tiesti rankluosčio, arba užlenki paklodės kampą ant savo meilės balos. Filmai šitą meilės pasekmių pusę suokalbiškai nutyli.

Garsai. Filmuose - tik dejavimai, aimanos ir seksualūs šūkaliojimai. Jokių kitokių akto garsų: susidariusių oro duobių pliurpsėjimo, kūno atatrankos. Na, nebent išgirsi klasikinį lovos galvūgalio bildėjimą į sieną. Bet su muzika jie sumontuoti taip patraukliai, kad energingas seksas gali atrodyti kaip aukščiausia palaimos išraiška ir intymaus gyvenimo siekiamybė.

Gyvenime intymios scenos pilnos tokių garsų, kad vien garso takelis atrodytų kaip pornografija. O jei dar paspalvintume fiziologinius garsus kokiu nemeilybiniu žodynėliu?

Muzika. Meninėse juostose ji kruopščiai parenkama, visokie a la Kenny G ar Michaelo Boltono stiliaus gabalėliai. Pabandytų kas uždėti kokį klasikos kūrinį, kaip „Tom and Jerry" serijose...

Mes su Ričardu dažniau užsimanome mylėtis, kai dar veikia televizorius. O ima per pačią kulminaciją rodyti „Grožio peilį"... Stengiesi nesiklausyti, bet vis tiek pašalinius garsus gaudai, ir viskas. Bet ką ten televizorius prieš meilę...

O greitukas paryčiais? Juk aistrai pašokus, nepulsi ieškoti tinkamos radijo stoties. Tada ir myliesi ryto tyloje, kai skendi tik saulėje, meilės garsuose ir mylimo vyro glėbyje.

Netradicinės vietos. Filmuose vyras ir moteris mylisi lifte, vonioje, duše, ant virtuvės stalo, ant grindų... Visur.
Sutuoktinių gyvenime visos vietos būna išmėgintos, nusistovi tas intymus gyvenimas. Metams bėgant, jau siekiama ne kolekcionuoti mylėjimosi vietas, o norima mylimą žmogų pažinti, padėti jam atsiskleisti, išlaisvinti jo seksualinę energiją įvairiose situacijose.

Žodynas. Man atrodo, kad labiau nei vieta jaudina vaizdiniai, savita sutuoktinių kodų kalba. Kartais užtenka kam nors kompanijoje pasakyti „Deginomės sodyboje, ant žolytės", ir tave gali užplūsti seksualinis jaudulys. Jei buvai su vyru ten pasimylėjusi, tai atgaminsi tą prisiminimą, jis jau skambės dviprasmiškai ir vers akis žybčioti dėl priežasties, žinomos tik tau ir tavo vyrui.

O kur dar atskira pravardžių ar kūno vietų kalba? Tai toks intymumas, toks jaudinantis paslaptingumas, kuriuo pora gali mėgautis nevaržomai. Taip kuriamas pasitikėjimas, artumas, taip stiprinamas tarpusavio ryšys. Reta kino juosta gali tai įamžinti.

Duženos. Tai atskira tema, apie ta, kas sugadinama besimylint. Filmuose net lempa krenta grakščiai ir baldai pastumiami kažkaip laukiniškai aistringai.
O savo namuose galima išsidrėbti kerėpliškai. Kartą mėginau Ričardą svetainėje stumtelėti ant sofos, kad jam atsisėsčiau ant kelių. Mano Ričardas tvirtas, bet su nusmukusiom kelnėm sunkiai atsilaikė, atatupstas nukrito ant sofos ranktūrio, iš paskos tempdamasis ir mane. Tada pyliau galvą į sieną, pamenu. Iššokusi ant kaktos pokietė aistra buvo malšinama koldūnų maišeliu, nes ledukų nebeturėjom.

PO TO. Beje, užsiminiau apie maistą. Aš, panašiai kaip ir Liucija, po sekso baisingai noriu valgyti. Koks ten spoksojimas į vyrą dėkingo ir paklusnaus kačiuko akimis - duokit man valgyt! Kartais būnu išmintinga - susitepu kalną sumuštinių ir padedu į šaldytuvą. Ričardui net tapo atrakcija: prieš eidamas į lovą, pažvelgia į šaldytuvą, ar tik ten nėra meilės papildymo atsargų... Jei nėra, pabando suvilioti - pamylėti mane taip, kad, neva, būtų išmėginimas alkiu man. Bet paskui pats, viliūkiškai kilnodamas kairįjį antakį, ima tepti sumuštinius... Kaip miela.

Pozos. Taigi, va, jų dar neapkalbėjom. Filme vyrai dažniausiai užvaldo moteris misionieriaus poza. Na, dar paima moterį, prirėmę prie sienos. Režisieriai, siekdamai parodyti dailias moters formas prietemoje, susodina porą lotoso poza arba leidžia moteriai būti viršuje.

Tuo tarpu sutuoktiniai, mano manymu, yra išradingesni tikrai. Net jei turi kelias greičiausiai į malonumą nuvedančias mylėjimosi pozas, jie linkę išmėginti ir kitas. Nes nebe pozos svarbios metams bėgant, o kaip mylimieji prisitaiko prie pakitusio partnerio temperamento, norų, poreikių. Mes nuolat keičiamės, kaip nenorėtume to pripažinti. Ne tik klimaksas kaltas ir hormonai, bet ir patirtis, aplinka.  

Ir jei sugebame mylėti savo žmogų visokį - praplikusį, papilnėjusį, netekusį darbo, bepradedantį raukšlėtis, tai meilės esmė gal perprasta? Gal pagaliau derėtų atsipeikėti iš netikrų vaizdų apsupties ir pamilti tą išvirkščiąją sekso, meilės pusę? Gal ji tikresnė nei režisierių išmislas?

Žinokit, reklamose rasos nuberti pomidorai visai nebūna rasoti. Juos ištepa sviestu, kaip velykinius kiaušinius, kad patraukliai blizgėtų, ir užlašina vandens su pipete. O patiekalai receptų žurnalams apkritai fotogafuojami pusžaliai, vos apvirti ar apkepti, kad neprarastų savo prekinės išvazdos. Gal ir režisieriai meilės scenas kuria tokias, kad įpirštų mums produktą, kurio nėra?

Nes jei pamėgintum įsivaizduoti filmą, sukurtą iš savo intymaus gyvenimo, kažin, ar taip jau viskam leistum išeiti į ekranus. Būtų gražiau ar nepadoriau?

Atsakyk: Myliesi ištiestomis pėdomis, kaip balerina? Plaukai visuomet gražiai krinta ant pagalvės? Vyras nebuvo alkūne ar delnu prispaudęs tavo plaukų? Jei į šiuos klausimus atsakei „taip", tikriausiai esi kino aktorė.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu

Jei moteris nemoka gerai vyro nugręžti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (97)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (19)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (205)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (157)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (62)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.

Menas suteikti orgazmą pirštais, kurio subtilybes turi žinoti kiekvienas vyras (70)

Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...

Eskorto mergina: aš - elitas, o jūs juodadarbiai (204)

Neseniai rašėme apie eskorto merginų sutenerio darbo kasdienybę, o šiandien galite viską sužinoti iš pirmų lūpų - pačios eskorto merginos. Idėja imti interviu iš tokios pikantiškos profesijos atstovės kilo dėl paprastos priežasties – per dažnai kalbame apie šią profesiją vienpusiškai.

Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso (20)

Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.

Suteneris: elitinės eskorto merginos prieš seksą „laužosi" taip, lyg joms nemokėtų pinigų (37)

Tūkstančiai jaunų gražuolių kasdien svajoja apie lengvą ir turtingą gyvenimą, kuris aprašomas žurnaluose. Dalis jų tokias svajones ima pildyti tapdamos eskorto verslo dalimi.

Gyvenimas BE SEKSO: kokie pavojai laukia (89)

Po nepasisekusio romano arba užsitęsus idealaus partnerio paieškoms, mes galime tam tikrą laiką gyventi be sekso. Tokios pertraukos ne visada išgyvenamos skausmingai - gelbsti darbas, draugai arba tiesiog nesinori.