MINTYS. Ar mylėsi mane, kai...?

 (64)
Daug ko nori vyrai. Gal net lengviau nuspėti nei tai, ko nori moterys. Manau, kad per šventes Nielsas man pasipirš...
Tango šokamas dviese...
Tango šokamas dviese...
© Shutterstock nuotr.

Todėl manyje dabar verda tokia gausybė minčių. Kyla tiek daug klausimų, kad naktimis sunku užmigti. Keliu ir guluosi, apimta ir virpulingo jaudulio, ir baimingo nerimo.

Nielsai... Kad žinotum, ką aš jaučiu. Gal numatytas savaitgalis bus visai ne aistringas, kaip maniau prieš kelias dienas. Gal jis bus atvirumo, savo abejonių ir baimių išsakymo savaitgalis...

***

Aš jauna. Dabar. Bet ar mylėsi mane, kai būsiu ne tokia graži, kai aplink akis atsiras raukšlelių tinklas - nuo rūpesčių, nuo skubėjimo, streso, nuo nori patikti - sau, tau?

Myli mane dabar, bet ar mylėsi, kai būsiu suparalyžiuota? Kai reiks padėti antelę po manim? O jei mane užklups vėžys ir teks nupjaus krūtį - ar tada mane mylėsi?

Ar mylėsi, jei pagimdysiu ne berniuką, o mergaitę? O jei vaikas gims su yda, ar nepaliksi manęs?

Ar statysim naujus namus, jei vieną dieną prarasim tai, ką turim dabar? Ar mylėsi mane, kai neteksiu darbo?

Ar mylėsi mane, kai aš pasikeisiu? O aš tikrai pasikeisiu, nes keičiamės kasdien ir kas sekundę. Aš net jau nebe tokia šiandien, kokia buvau vakar. O kas žino, kokia dar būsiu po 5 ar 10 metų... Ar ir tada mane mylėsi?

Ar mylėsi mane, jei taip ir nepagimdysiu vaiko? Aš nenoriu vaikų.... Aš myliu juos, bet nenoriu. Ir tave myliu. O tu mane?

Ar mylėsi mane, jei kartais gyvenime suabejosiu Tavim, mūsų santykiais ir suklysiu? Išduosiu Tave... Tada nežinosiu, kad klystu, bet tik po to suvoksiu, kad esi tas vienintelis vyras, su kuriuo noriu pasenti. Ar sugebėsi atrasti jėgų man atleisti? Ar norėsi mane mylėti? Ar galėsi?

Ar mylėsi, kai bus man sunku, kai gedėsiu pamažu Anapilin išeinančių savo artimųjų? Kai jausiuos tokia vieniša, kad nebenorėsiu nieko matyti - netgi Tavęs? Ar ir tada mane mylėsi?

Ar sugebėsi rasti reikalingų žodžių, kai atstumsiu ir įžeisiu Tave? Ir ne kartą... Kai šalinsiuos Tavęs, norėdama apsaugoti Tave nuo savęs, nes matysiu, kad mano nuotaikos ir buvimas Tave tik skaudina. O jei būsiu Tau našta?

Ar mylėsi mane, kai norėsiu pabūti viena, kai paprašysiu erdvės, o Tu pamanysi, kad tolstu nuo Tavęs ir nebemyliu. Ar galėsi mane mylėti?

Ar galėsi mane mylėti, kai metams bėgant dings mano energija, kai norėsiu vis mažiau kalbėti? O kai pasenusi imsiu bambėti ir priekaištauti, ar mylėsi mane? Ar mokėsi likti kurčias mano paistalams?

Ar mylėsi mane, kai ateis menopauzė? Kai pils prakaitas, būsiu mieguista, o nuotaikų kaita bus platesnė už Richterio skalę? O jei mėginsiu užlaikyti jaunystę trumpu sijonu, koketavimu su jaunuoliais, raudonu lūpdažiu ir peruku? Jei atrodysiu kai gatvės mergšė, ar mylėsi mane? Ar žinosi, kaip sugrąžinti mane į normalų kelią?

Ar išsaugosi savo trapų jausmą man, kai vieną dieną man atrodys, kad Tavęs nebemyliu, kad mūsų santuokos židinys atvėso, kai netgi išdrįsiu pareikšti, kad su Tavim išgyvenau visą galimą mūsų istoriją ir kad mūsų laikas baigėsi?

Ar galėsi mane lengvai paleisti? Ar paleisdamas vis tiek mylėsi? Ar kankinsies, kad mane vis dar tebemyli?

O gal kankinsies labiau už mane, suvokdamas ir jausdamas, kokia esu nesubrendusi, sutrikusi ir vis dar ieškanti mergytė... Kad toje moteryje, kurią visada mylėjai, slepiasi maža mergaitė, kuri visuomet troško, kad jos svajonės išsipildytų. Ar pamatysi tą išsigandusią mergytę manyje? Ar tą akimirką pajausi, ko iš tikrųjų jai reikia? Ar norėsi ją nuo visko apsaugoti, suteikti ramybę ir apgaubti savo meile, atlaikiusia visus sunkumus?

Aš galiu, nes myliu. O Tu?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.