MINTYS. Ar mylėsi mane, kai...?

 (64)
Daug ko nori vyrai. Gal net lengviau nuspėti nei tai, ko nori moterys. Manau, kad per šventes Nielsas man pasipirš...
Tango šokamas dviese...
© Shutterstock nuotr.

Todėl manyje dabar verda tokia gausybė minčių. Kyla tiek daug klausimų, kad naktimis sunku užmigti. Keliu ir guluosi, apimta ir virpulingo jaudulio, ir baimingo nerimo.

Nielsai... Kad žinotum, ką aš jaučiu. Gal numatytas savaitgalis bus visai ne aistringas, kaip maniau prieš kelias dienas. Gal jis bus atvirumo, savo abejonių ir baimių išsakymo savaitgalis...

***

Aš jauna. Dabar. Bet ar mylėsi mane, kai būsiu ne tokia graži, kai aplink akis atsiras raukšlelių tinklas - nuo rūpesčių, nuo skubėjimo, streso, nuo nori patikti - sau, tau?

Myli mane dabar, bet ar mylėsi, kai būsiu suparalyžiuota? Kai reiks padėti antelę po manim? O jei mane užklups vėžys ir teks nupjaus krūtį - ar tada mane mylėsi?

Ar mylėsi, jei pagimdysiu ne berniuką, o mergaitę? O jei vaikas gims su yda, ar nepaliksi manęs?

Ar statysim naujus namus, jei vieną dieną prarasim tai, ką turim dabar? Ar mylėsi mane, kai neteksiu darbo?

Ar mylėsi mane, kai aš pasikeisiu? O aš tikrai pasikeisiu, nes keičiamės kasdien ir kas sekundę. Aš net jau nebe tokia šiandien, kokia buvau vakar. O kas žino, kokia dar būsiu po 5 ar 10 metų... Ar ir tada mane mylėsi?

Ar mylėsi mane, jei taip ir nepagimdysiu vaiko? Aš nenoriu vaikų.... Aš myliu juos, bet nenoriu. Ir tave myliu. O tu mane?

Ar mylėsi mane, jei kartais gyvenime suabejosiu Tavim, mūsų santykiais ir suklysiu? Išduosiu Tave... Tada nežinosiu, kad klystu, bet tik po to suvoksiu, kad esi tas vienintelis vyras, su kuriuo noriu pasenti. Ar sugebėsi atrasti jėgų man atleisti? Ar norėsi mane mylėti? Ar galėsi?

Ar mylėsi, kai bus man sunku, kai gedėsiu pamažu Anapilin išeinančių savo artimųjų? Kai jausiuos tokia vieniša, kad nebenorėsiu nieko matyti - netgi Tavęs? Ar ir tada mane mylėsi?

Ar sugebėsi rasti reikalingų žodžių, kai atstumsiu ir įžeisiu Tave? Ir ne kartą... Kai šalinsiuos Tavęs, norėdama apsaugoti Tave nuo savęs, nes matysiu, kad mano nuotaikos ir buvimas Tave tik skaudina. O jei būsiu Tau našta?

Ar mylėsi mane, kai norėsiu pabūti viena, kai paprašysiu erdvės, o Tu pamanysi, kad tolstu nuo Tavęs ir nebemyliu. Ar galėsi mane mylėti?

Ar galėsi mane mylėti, kai metams bėgant dings mano energija, kai norėsiu vis mažiau kalbėti? O kai pasenusi imsiu bambėti ir priekaištauti, ar mylėsi mane? Ar mokėsi likti kurčias mano paistalams?

Ar mylėsi mane, kai ateis menopauzė? Kai pils prakaitas, būsiu mieguista, o nuotaikų kaita bus platesnė už Richterio skalę? O jei mėginsiu užlaikyti jaunystę trumpu sijonu, koketavimu su jaunuoliais, raudonu lūpdažiu ir peruku? Jei atrodysiu kai gatvės mergšė, ar mylėsi mane? Ar žinosi, kaip sugrąžinti mane į normalų kelią?

Ar išsaugosi savo trapų jausmą man, kai vieną dieną man atrodys, kad Tavęs nebemyliu, kad mūsų santuokos židinys atvėso, kai netgi išdrįsiu pareikšti, kad su Tavim išgyvenau visą galimą mūsų istoriją ir kad mūsų laikas baigėsi?

Ar galėsi mane lengvai paleisti? Ar paleisdamas vis tiek mylėsi? Ar kankinsies, kad mane vis dar tebemyli?

O gal kankinsies labiau už mane, suvokdamas ir jausdamas, kokia esu nesubrendusi, sutrikusi ir vis dar ieškanti mergytė... Kad toje moteryje, kurią visada mylėjai, slepiasi maža mergaitė, kuri visuomet troško, kad jos svajonės išsipildytų. Ar pamatysi tą išsigandusią mergytę manyje? Ar tą akimirką pajausi, ko iš tikrųjų jai reikia? Ar norėsi ją nuo visko apsaugoti, suteikti ramybę ir apgaubti savo meile, atlaikiusia visus sunkumus?

Aš galiu, nes myliu. O Tu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.