Meilės zona: kaip duoti tinkamą patarimą draugei?

 (1)
Prieš tai, kai kitą kartą jūsų draugė verks jums ant peties išgėrusi keletą koktelių ar praneš apie sužadėtuves su p.Nevykėliu , įsidėmėkite keturis svarbius dalykus...
Meilės zona: kaip duoti tinkamą patarimą draugei?
© Shutterstock nuotr.

Manau, kad visur egzistuoja pusiausvyra, todėl kai jūsų viena draugė ruošiasi tekėti, tai kitai vyksta širdį draskančios skyrybos. Viena draugė ieško meilės, kita tėškėsi veidu į purvą, o jūs visa įsijautusi lakstote aplinkui su stiklinėle valerijono ar kuo nors stipresniu. Kažkur girdėta? Štai taip mano vasarėlė, kupina džiaugsmingų vedybų šventimų ir įspūdingų skyrybų, nuėjo šuniui ant uodegos.
Šis fenomenas privertė mane susimąstyti apie geriausius būdus kaip patarti kam nors, esančiam kitoje santykių tvoros pusėje. Tad aš paklausiau savo draugių, ką „meilės pokalbių" metu jos norėtų ir ko nenorėtų išgirsti iš manęs. Čia aš pateiksiu nemokslinę keturių dažniausiai paminėtų dalykų kompiliaciją. Tikiuosi, kad tai jums padės!

Tai tikrai neturi nieko bendro su jumis...
Nesiekite visko su savimi. Ar gali būti kas nors labiau erzinančio, kai jus paliko vaikinas, o jūsų draugė pradeda pasakoti, kaip ir jai kartą buvo VISIŠKAI taip pat nutikę? Po dvidešimties minučių ji nuo pilstymo iš tuščio į kiaurą pereina prie pasakojimo, ko ji iš to pasimokė, arba dar blogiau - kaip tai padėjo jai susirasti savo tobuląjį vyrą. O jums belieka galvoti - ką, po velnių, tai turi bendro su mano skyrybomis arba tuo vaikinu, kuris niekada man nepaskambino?
Visiškai nieko. Mielosios, susitapatinimas yra viena, tačiau kalbėti vien tiktai apie save - visai kas kita. Tad, prašau, susilaikykite.

Romantinės komedijos iliuzija
Nemanykite, kad jūsų draugų poros gyvena laimės ir tobulybės burbule. Priešingai nei Holivudo filmai bando mus įtikinti, bet kas, kas ilgą laiką draugauja arba yra vedę žino, kad meilės suradimas nebūtinai pasibaigs kaip pasakoje: „Jie gyveno ilgai ir laimingai". Tai tik pradžia. Norint būti laimingiems kartu, reikia įdėti nemažai darbo! Taip, Tomas ir Agnė gali dabar dalytis vonios kambariu ir turėti bendrą virtuvės kombainą, tačiau jų gyvenimas yra permainingas. Nebūkite įsitikinusi, kad jūsų draugė jaučia nuolatinę palaimą ir gali daugiau apie tai net nepasakoti. Jūsų draugė vis dar nori žinoti apie jūsų santykių problemas ir aptarti savąsias.
Jūsų draugų kivirčai dėl skalbinių ar vaikų darželių gali atrodyti smulkmeniški, palyginus su jūsų naujausių santykių žlugimu, tačiau jie yra svarbūs, nes tai yra gyvenimo niuansėliai.

Gerbkite savo draugus ir jų pasirinkimus
Tai yra sudėtinga, nes bent jau aš nepažįstu nieko, kam iš karto šimtu procentų būtų patikęs draugės partnerio pasirinkimas. Galbūt jūs turite priežastį manyti, kad jūsų draugei reikia dar sykį pagalvoti apie žmogų, su kuriuo kuria santykius. Galbūt jūs net gi esate teisi. Jei jūsų draugė prašo jūsų svarbios nuomonės, ką gi, tai viena - elkitės subtiliai. Tačiau saugokitės, jei neprašyta teikiate patarimus, kurie gali atsidurti tarp jūsų ir jūsų draugės. Niekas niekada nežino kas nutinka tarp dviejų žmonių, tad nesistenkite padėti draugei nemalonioje ar pavojingoje situacijoje. Mes su merginomis esame susitarę, kad neteisime viena kitos (bent jau garsiai).
Moteriškos draugystės yra svarbios - tokios svarbios, jog, kaip buvo įrodyta, jos sumažina stresą, prisideda prie sveikesnio gyvenimo būdo ir net gi prailgina mūsų gyvenimus. Ir, po galais, kadangi mes, damutės, gyvename ilgiau nei vyrukai, jums tikrai norėsi šalia turėti savo drauges, kad galėtumėte kartu važinėtis vėžimėliais senatvėje. Idealu būtų, kad jūs puikiai sutartumėte su jūsų draugės vaikinu. Tačiau jei taip nėra, tikėkimės, kad jūs rasite būdų, kaip paremti ją ir taktiškai išvengti dvigubų pasimatymų.

Paklausykite!
Šis patarimas taikomas visoms, tiek turinčioms vaikiną, tiek vienišoms. Būkime sąžiningos, juk yra tikimybė, kad jūs nė velnio nenutuokiate, kodėl jūsų draugė vis dar nesurado savojo p. Teisingojo. Galbūt jūs esate priblokšta, kodėl būtent ją apgaudinėjo tas šmikis. Arba maloniai nustebusi, kad ji sutiko savo gyvenimo meilę elementariausioje parduotuvėlėje. Tačiau nėra nieko, kas mums, merginoms, patiktų labiau, nei susėsti kartu ir kelti aibę teorijų... O juk dauguma mūsų nesame nei psichologės, nei santykių ekspertės. Ir mes ne visada žinome, kodėl kai kurie santykiai taip ir neprasideda, kai kurie tiesiog baigiasi, o kiti atlaiko laiko išbandymus.
Laimei, merginoms, kurių aš paklausiau šių dalykų, nerūpėjo, kas joms geriausiai patarė jų santykių pakilimuose, ir nuopuoliuose. Dar svarbiau, jos nori tokių draugių, kurios visada bus šalia, kad išklausytų jų begalinių kalbų, kūkčiojimų ir kvatojimų. Net gi jei mes ne visada turime atsakymus, kodėl kai kurie dalykai pavyksta, o kai kurie - ne, tai yra puiki proga dar kartą susitikti su drauge...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (6)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (45)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (23)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.