Meilės pozos, kurios padės pastoti

 (17)
Kuo toliau, tuo rečiau vaikus gimdo jaunos poros. O kai užsigeidžia vaikų, nebegali pastoti. Ką daryti?
Lovytėje kūdikis krykštaus greičiau, jei nesikrimsite, kad jo vis dar neturite.
Lovytėje kūdikis krykštaus greičiau, jei nesikrimsite, kad jo vis dar neturite.
© Shutterstock nuotr.

Taigi taigi... Čia jau jausmo nepakanka, tada jau turi imtis ir labai pragmatiškų, apskaičiuotų dalykų. Kitaip tariant, prasideda meilė su paskaičiavimu: pasitikrinti, ar esate vaisingi, paskui sekti vaisingas dienas, pakeisti stresinį gyvenimo būdą bei mitybą. O kartais, kaip sako medikai, užtenka pakeisti tik mylėjimosi pozą.

Daugelis šiuolaikinių porų planuoja pradėti kūdikį tik po to, kai ko nors gyvenime pasieks (karjera), atsistos ant kojų (būstas). Tačiau paprastai tai nutinka jiems sulaukus tokio amžiaus, kai organizme prasideda problemos, kai gali kilti sunkumų pastoti. Todėl medikai pateikia keletą rekomendacijų, kaip sėkmingai pastoti.

Iš tiesų specialios, ypatingos ir stebuklingos pozos, kuri užtikrintų teigiamą nėštumo testo rezultatą, nėra. Tačiau yra keletas variantų, žymiai paskubinančių šį džiugų momentą.

Ginekologai pataria, siekiant pastoti, nesinaudoti seksu kaip mechanine priemone. Tiesa, taip galima pastoti, tačiau tikrai ne visada. Poroms verta daryti tai, kas joms patinka. Neturi būti nieko, kas jus verstų jaudintis ir jausti stresą - tai pirmieji pastojimo priešai.

O juk būtent taip ir būna - ko labiausiai trokšti, tas nuo tavęs ir bėga. Nori vaikų, pastoti niekaip negali. Nes būni įsitempusi, galvoji, kad būtent šia sueitimi pradėsite naują gyvybę. Visa ta įtampa, meilė iš išskaičiavimo, tik nutolina laukiamą džiugesį. O juk tų vaisingų dienų nėra daug... Vėl lauki kito mėnesio, vėl bandai. O jei dar ilgą laiką vartojai kontraceptines tabletes, apskritai pusmetį vertėtų palaukti, kol organizmas grįš prie savo natūralaus ritmo.

Tai čia poros vidinis stresas. O dar pridėkime išorinį spaudimą - kolegų, giminaičių nuolatinį domėjimąsi, kada gi pagaliau susilauksite leliuko. O dar gimtadieniai, kai visi garsiausi už visus „laimingų" ir „turtingų", bliauna „vaisiiiingųųųų meeeeetųųųų liiinkiiimeee".

Žodžiu, seksas su vyru gali virsti iš malonumo juodu darbu - pagaminti vaiką. Antra, kai moteris nebejaučia seksualinio potraukio, jos galimybės pastoti žymiai sumažėja. Koks čia potraukis, kai žinai, kad kiekviena frikcija yra aukso vertės? Čia ne krepšinį žaisti, kai pataikytas tritaškis lemtingą sekundę komandai atneša čempiono titulą. Čia dar ir laukimas, nervas, nėštumo testo pirkimas, vėl nusivylimas... Žodžiu, lygiai tas pats, kas koptum į kalną ir nejaustum jokio malonumo, nesigėrėtum vaizdais aplinkui, nes tikslas - tik viršūnė.

Trečia, medikai pataria reguliariai mylėtis - tai žymiai padidins pastojimo galimybes. Geriausia mylėtis tuo metu, kai spermatozoidai yra ypač aktyvūs - apie 17 valandą. Net jei tuo metu dar dirbate, vadinasi, teks parskuosti anksčiau namo arba... pasimylėti su vyru darbe. Hm, įdomu būtų atsiprašyti anksčiau iš darbo ir viršininkui pasakyti priežastį - einu daryti vaiko...

Jei kalbėti apie pozas, tai viena pačių populiariausių ir efektyviausių - moteris apačioje. Kita - vyras iš nugaros, o moteris arba guli ant pilvo, arba stovi ant keturių (šuniuko poza).

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (17)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?