Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

 (142)
Noras suteikti ir patirti malonumą bei naujų būdų ieškojimas nutiesia kartais kelią link moters krūtinės...
Ieškoti. Atrasti. Mėgautis...
© Shutterstock nuotr.

Apie ką kalbu? Apie taip vadinamą „seksą tarp krūtų". Ilgai drauge gyvenančios ar draugaujančios poros atranda vis daugiau ir įvairesnių būdų, kaip mylėtis.

Beje, iš fizinės pasitenkinimo pusės, „seksas tarp krūtų" moterims ne itin patinka, nes orgazmo jos nepasiekia, tačiau iš emocinės, psichologinės pusės yra neapsakomas saldus mėgavimasis vaizdu. Čia lygiai tas pats, kaip kad vyrus užveda moters, tenkinančios vyrą orališkai, vaizdas.

Moteris, kuri stebi, kaip vyro penis slysčioja jos grioveliu tarp krūtų, gali itin susijaudinti. Be to, tai būdas, kai liesite savo krūtinę (labai jautrią krūtinę!), o tai vyrui sukels jūsų, jo mylimos ir besimasturbuojančios moters, vaizdinį... Tačiau poros mylisi ir dėl kitokių priežasčių. 

Pirma, šis būdas itin dažnai prisimenamas, kai moteriai menstruacijos, rašo SexyWeek. Ne kiekvienai moteriai (vyrui - taip pat) leidžia įsitikinimai ar estetikos suvokimas mylėtis per „tas dienas", tačiau „seksas tarp krūtų" gali būti puikiausia išeitis. Jau vien todėl, kad moteris gali būti pasyvi, gulėti ant nugaros ir reguliuoti eismą delnais bei krūtimis.

Tačiau ne tik dėl raudonų dienų poros propaguoja šį mylėjimosi būdą. Kai kurioms paprasčiausiai malonu ir... saugu. Taigi, antra, seksas tarp krūtų - natūrali kontracepcijos priemonė, taip pat nėra rizikos susirgti lytiškai plintančiomis ligomis.

Trečia, bent jau kartą gyvenime verta tai pamėginti. Ne tik dėl to, kad moteris gali stebėti pikantišką vaizdelį, bet ir vyras gali matyti moters veidą, jos susijaudinimą. O taip pat ir savo penį, judantį tarp mylimos moters krūtų.

Ketvirta, tai proga pažaisti erotinius žaidimus su maistu. Juk kad tarpelis tarp krūtų būtų slidus, reikės tepalo. Žinoma, gali padėti seilės, bet grietinėlė tiktų labiausiai. Juk labai tikėtina, kad moteris nesusilaikys nuo vaizdo ir užsigeis kartkartėmis lyžtelėti penį. Vietoj grietinėlės tiks aromatinis aliejus, lubrikantai, tačiau, sutikite, kad jų skonis nėra toks malonus...

Penkta, moteris čia turės būti pasyviai aktyvi. Suspausti rankomis savo krūtis taip, kad ta trintis būtų maloni. Jei spaudimo stiprumo nepavyksta nustatyti, visuomet galima paklausti vyro, ar taip gerai, ar jis norėtų ankštesnės landos, gal apskritai delnus prispausti prie krūtinės ir pan.

Šešta, jei moteris baiminasi, kad jos krūtinė ne itin didelė, tai, žinokite, dydis čia neturi reikšmės. Net jei krūtys nesusiglaudžia, neužmirškite, kad turite rankas! Trūkstamą apimtį tikrai suformuosite delnais - vyrui patiks slidinėti jausminguoju tuneliuku, patikėkite. Šiuo atveju, sakyčiau, maža krūtinė - netgi privalumas. Asmeniškai išbandyta.

Septinta, kad moteris labiau įkaistų, ji gali spaudyti ne tik savo krūtis, bet ir spenelius. Juose yra begalė nervų galūnių, kurios padovanos jai palaimą.

Aštunta, „seksui tarp krūtų“ geriausiai tinka poza, kai moteris guli. Tačiau galite pamėginti ir tokią: moteris sėdi ant kėdės, vyras - jai ant kelių, na, o toliau, jau žinote, ką daryti... Beje, vyrui gali tekti ir, apžergus kėdę, judėti stovint. Tikiu - atrasite savo pozą...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (465)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.