Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

 (142)
Noras suteikti ir patirti malonumą bei naujų būdų ieškojimas nutiesia kartais kelią link moters krūtinės...
Ieškoti. Atrasti. Mėgautis...
Ieškoti. Atrasti. Mėgautis...
© Shutterstock nuotr.

Apie ką kalbu? Apie taip vadinamą „seksą tarp krūtų". Ilgai drauge gyvenančios ar draugaujančios poros atranda vis daugiau ir įvairesnių būdų, kaip mylėtis.

Beje, iš fizinės pasitenkinimo pusės, „seksas tarp krūtų" moterims ne itin patinka, nes orgazmo jos nepasiekia, tačiau iš emocinės, psichologinės pusės yra neapsakomas saldus mėgavimasis vaizdu. Čia lygiai tas pats, kaip kad vyrus užveda moters, tenkinančios vyrą orališkai, vaizdas.

Moteris, kuri stebi, kaip vyro penis slysčioja jos grioveliu tarp krūtų, gali itin susijaudinti. Be to, tai būdas, kai liesite savo krūtinę (labai jautrią krūtinę!), o tai vyrui sukels jūsų, jo mylimos ir besimasturbuojančios moters, vaizdinį... Tačiau poros mylisi ir dėl kitokių priežasčių. 

Pirma, šis būdas itin dažnai prisimenamas, kai moteriai menstruacijos, rašo SexyWeek. Ne kiekvienai moteriai (vyrui - taip pat) leidžia įsitikinimai ar estetikos suvokimas mylėtis per „tas dienas", tačiau „seksas tarp krūtų" gali būti puikiausia išeitis. Jau vien todėl, kad moteris gali būti pasyvi, gulėti ant nugaros ir reguliuoti eismą delnais bei krūtimis.

Tačiau ne tik dėl raudonų dienų poros propaguoja šį mylėjimosi būdą. Kai kurioms paprasčiausiai malonu ir... saugu. Taigi, antra, seksas tarp krūtų - natūrali kontracepcijos priemonė, taip pat nėra rizikos susirgti lytiškai plintančiomis ligomis.

Trečia, bent jau kartą gyvenime verta tai pamėginti. Ne tik dėl to, kad moteris gali stebėti pikantišką vaizdelį, bet ir vyras gali matyti moters veidą, jos susijaudinimą. O taip pat ir savo penį, judantį tarp mylimos moters krūtų.

Ketvirta, tai proga pažaisti erotinius žaidimus su maistu. Juk kad tarpelis tarp krūtų būtų slidus, reikės tepalo. Žinoma, gali padėti seilės, bet grietinėlė tiktų labiausiai. Juk labai tikėtina, kad moteris nesusilaikys nuo vaizdo ir užsigeis kartkartėmis lyžtelėti penį. Vietoj grietinėlės tiks aromatinis aliejus, lubrikantai, tačiau, sutikite, kad jų skonis nėra toks malonus...

Penkta, moteris čia turės būti pasyviai aktyvi. Suspausti rankomis savo krūtis taip, kad ta trintis būtų maloni. Jei spaudimo stiprumo nepavyksta nustatyti, visuomet galima paklausti vyro, ar taip gerai, ar jis norėtų ankštesnės landos, gal apskritai delnus prispausti prie krūtinės ir pan.

Šešta, jei moteris baiminasi, kad jos krūtinė ne itin didelė, tai, žinokite, dydis čia neturi reikšmės. Net jei krūtys nesusiglaudžia, neužmirškite, kad turite rankas! Trūkstamą apimtį tikrai suformuosite delnais - vyrui patiks slidinėti jausminguoju tuneliuku, patikėkite. Šiuo atveju, sakyčiau, maža krūtinė - netgi privalumas. Asmeniškai išbandyta.

Septinta, kad moteris labiau įkaistų, ji gali spaudyti ne tik savo krūtis, bet ir spenelius. Juose yra begalė nervų galūnių, kurios padovanos jai palaimą.

Aštunta, „seksui tarp krūtų“ geriausiai tinka poza, kai moteris guli. Tačiau galite pamėginti ir tokią: moteris sėdi ant kėdės, vyras - jai ant kelių, na, o toliau, jau žinote, ką daryti... Beje, vyrui gali tekti ir, apžergus kėdę, judėti stovint. Tikiu - atrasite savo pozą...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.